Kámen Cintamani: Jak je spojen s černou magií a Kabalou | 5.díl

30.8.2020 v Poselství 32

Tento článek je páté pokračování série o kameni Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Žádám čtenáře, aby předčasně neposuzovali ani mě, ani můj seriál, dokud nedočtou do posledního dílu. Vím o čem píšu. Na rozdíl od jiných, kteří jen opakují, aniž by si cokoliv ověřili. Je toho hodně co jsem o kameni zjistila a vše zde budete mít podloženo. Máte tu k dispozici data, která nenajdete nikde na světě, takže si toho važte. A pokud budete pomlouvat nebo odsuzovat mě a můj obsah aniž byste věděli o čem je vlastně řeč, pak nepíšete o mně, ale sami o sobě.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že už jsme rozkryli snad všechny teorie které okolo Cintamani kamene kolují, stále to není všechno. Ačkoliv drtivá většina webů pouze opakuje a kopíruje to, co napsal zcela anonymní blogger Cobra, který nic nedokázal, nikdo ho nezná a nikdo o něm nic neví (Šokující, že ano? Tady vidíte, jak jsou podobné weby spolehlivé. Nikdo nic neověří, ani nepromyslí, prsk to tam.), zajímavého materiálu je stále dost. Akorát není tak populárně přebírán fanoušky bloggera Cobry a člověk proto musí pečlivěji hledat.Zajímavé povídání jsem našla na této stránce:

,,Legenda říká, že kámen Cintamani, známý také jako Lapis ex Coelix, vznikl během biblické události planetární úrovně, když byl Lucifer svržen z nebe na Zemi. Kameny jsou považovány za pozůstatky hvězdy, která byla během této bitvy zničena.

Naše Cintamani kameny jsou jedinými na trhu, které byly molekulárně ověřeny a testovány experty na meteority, jsou mimozemského původu a ověřené jako Tektity. Sbírá je sestra Kadee a její rodina po posvátném obřadu modlitby a vděčnosti. Byla vybrána jako strážkyně posvátného kamene Cintamani. V roce 2002 ji učil peruánský šaman jak je najít vysoko na posvátné hoře poblíž Solomonu v Arizoně. Toto malé městečko v Arizoně s názvem „Solomon“ potvrzuje řadu informací, které lze najít o historii kamenů, protože král Šalomoun navštěvoval oblast dopadu meteoritu, aby sbíral čistý azurit pro modré oční stíny své královny poblíž dolu Morenci Copper.

Výsledky testu uvádějí, že se jedná o autentické tektity, které obsahují stopy kosmického záření, které strávily značné množství času ve vesmíru. Molekulární sondové testy ukázaly, že jsou naše obsidiány s 0% obsahem vody, což opět dokazuje, že mají mimozemský původ, protože pozemský obsidián má vysoký obsah vody, čímž se rozpouští argument, že jsou pozemského původu. Apache Tears a další druhy pozemského obsidiánu mají vysoký obsah vody.“

Autorka textu také upozorňuje, ať si určitě lidé nekupují Apache tears, protože je to jiný obsidián a ani zdaleka nemá ty vlastnosti, které má Cintamani s nulovým obsahem vody. Z toto vyplývá, že jiné druhy obsidiánů nejsou destruktivní a nejsou nebezpečné jako Cintamani kámen. A že můžete zakoupit černý kámen nadepsaný jako Cintamani, ale ve skutečnosti to není ten konkrétní druh kamene ze Safford Mine. V zahraničí se ,,nepravé“ Cintamani prodávají na Etsy a Ebay.com. Dalo by se říct, že kupující kteří dostanou do ruky falešný cintamani kámen mají víc štěstí než rozumu a můžou být rádi, že to tak dopadlo.

Stránka sice podle designu nepůsobí věrohodně, ale kdybychom brali vážně to co se tam píše, vyplynulo by z toho, že je Cintamani kámen spojen s příchodem Satana na Zemi (je to jeho suvenýr?) a že Cintamani sem buď musel být záměrně umístěn, nebo jde o pozůstatek po nějaké velké katastrofě. Když si totiž uvědomíte, jak je Safford mine obrovský a představíte si jak velké mohlo být to těleso…


Důl je v provozu, takže dokud se nevytěží všechen Saffordit, nevíme o kolik větší ta díra ještě může být. Každopádně pohádka o strážkyni kamene která ho hledá v horách je naprosto k smíchu, protože Safford mine leží přímo u města Solomon. Paní si prostě chodí pro čerstvé kameny přímo ke zdroji, protože to má za kopcem:

Velice zajímavá ,,náhoda“ je název města Solomon a jeho spojení s králem Šalomounem (nebo i Šalamounem), který se v angličtině píše úplně stejně, tedy ,,King Solomon“. Byl králem jednotného Izraelského království. Vládl přibližně v letech 970–931 př. n. l.

Je to velmi vtipné, protože král Šalomoun, ačkoliv je líčen jako velmi moudrý, byl také schopným židovským černým mágem a kabalistou. (Kabala je nejvyšší forma židovské černé magie a praktikuje se dodnes, zejména v Holywoodu a dalších mocných kruzích.)

Jak se můžete dočíst například v článku ,,Tajemství ukrytá v papežových tajných archivech ve Vatikánu„, v jeho hrobce se našla kniha Červený drak – dragon Rouge“, známá také jako Satanské evangelium. Je to nebezpečný grimoár o černé magii, uložený ve Vatikánských tajných archivech.

Grimoár byl objeven v Šalamounově hrobce v Jeruzalémě a přinesen do Vatikánu. Věří se, že ho napsal samotný Ďábel. Obsahuje totiž rituály na přivolávání démonů a uzavírání smluv s temnými silami. Originál knihy je údajně dokonce i ohnivzdorný.

Na trhu existují i další knihy o černé magii, které jsou přisuzovány Šalamounovi (Šalomounovi). Například Klíč krále Šalamouna, který je i v souboru tří knih ,,The Three Magical books of Solomon: The Greater and Lesser Keys & The Testament of Solomon„. Z knih krále Šalomouna čerpal i slavný černý mág a spisovatel Alesteir Crowley.

Kniha Klíč Krále Šalamouna CLAVICULA SALOMONIS je (spolu s dalšími) v originálu v rukopisné podobě uložena v muzeu v Británii. Knihy přeložil S.L.MacGregor. Jakožto prazdroj a zásobárna kabalistické magie i pramen většiny ceremoniální magie středověku, byl „Klíč“ vždy velmi oceňován okultními pisateli jako práce nejvyšší autority, významný byl i v současnosti pro Eliphase Léviho, který ho použil jako model ke svému proslulému dílu „Dogma a rituál vysoké magie“.

The Lesser Key of Solomon obsahuje kouzla, kletby a mystické pečeti. Šalamounovu pečeť, Pentakl Šalamounův a mystickou abecedu, které předávají metody na vyvolávání duchů a démonů.

Takže si to shrneme: Na místo údajného dopadu mimozemského meteoritu kterému se říká Čintamani chodil velice významný černý mág a kabalista, který je tam sbíral. Je celkem jasné, že jejich sílu využíval a možná proto byl na černou magii takový odborník.

Král Šalomoun (Solomon) s rohatým židem po své levici, poutá démony pro své služby. Z knihy Jacoba Terramo Kniha Belialova z.r. 1473 .

A tady se začíná už sama od sebe nabízet odpověď na otázku, kterou jsem si pořád kladla: PROČ je Cintamani tak destruktivní? Ne jestli vůbec, ale PROČ.
Pokud je historicky spojen s kabalistickou magií, je vysoce pravděpodobné, že je tento druh kamene magicky prokletý. Mohl král Šalamoun v Solomonu provést kodující magický rituál nad Safforditem?
Užitečný bude jistě pro černého mága, ale velmi nebezpečný a destruktivní bude pro konstruktivní lidi. Dobře bude dělat jenom někomu, kdo je také destruktivní.
A jak by se mohl Šalamoun dozvědět o Safforditu? Inu pokud to sem skutečně přinesl Satan při svém pádu, pak se kruh uzavírá. Vždyť s nimi Šalamoun přece rozmlouval a dokonce vyvinul metodiku na jejich vyvolávání a ovládání. Otázka je, kdo asi byl ten ,,Satan“. Jestli skutečně šest padlých andělů, nebo nějaký druh destruktivní mimozemské entity. To nám už asi nikdo neřekne.

POKRAČOVÁNÍ ZDE

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-08-30 06:58:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení jsem si vzpomněl na film Doly krále šalamouna
https://www.csfd.cz/film/179831-doly-krale-salamouna/prehled/
ve zpracování s Noahem Wylem jako knihovníkem –
https://www.csfd.cz/film/217978-flynn-carsen-2-navrat-do-dolu-krale-salamouna/prehled/

Ikona diskutujiciho kiana 2020-08-30 13:43:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tomu, že sem společně s Luciferem spadl i nějaký mimozemský kámen bych věřila proto, že v Hollywoodských filmech se tento motiv opakuje (spadne mimozemšťan spolu s magickým kamenem nebo superman spolu s radioaktivním kryptonitem nebo něco spadlo na Zem spolu s kamenem a děti našly ten nadpřirozený kámen.. – viděla jsem to tak min 4-5x v různých filmech).

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-30 14:00:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Vypadá to jako alegorie, která poukazuje na to, že zde kameny Cintamani zavedlo 6 padlých andělů.

Ikona diskutujiciho kiko 2020-08-30 16:17:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ma napadlo, neplánuješ do budúcna článok kde by si sa viac rozpísala o tej Kabale? Ak teda už také niečo u teba nevyšlo. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-30 17:17:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Koho podrobně zajímá kabala, tak se dá na to téma sehnat literatura. Mnohé čtenáře dráždí představa toho, že by zde mohly vycházet nějaké podrobnější články o černé magii. Patrně nechápou, že první musíš nepřítele poznat, abys proti němu mohl bojovat, nebo abys byl schopen rozpoznat jeho vliv. Například tento seriál bych nebyla schopná bez toho sestavit, protože když nechápeš spoustu věcí, nemůžeš si pak dávat věci dohromady, nechápeš kontext a pozadí. Pak nic nerozklíčuješ, protože ti to nedojde. Přesto je lepší zůstávat pouze v obecné rovině. V rovině, kdy se vymezují pojmy a třídí se jedno od druhého. Taky je potřeba hlídat, aby se lidé nedostali k něčemu, čeho se dá destruktivně zneužít a osobně mám i dost respekt z hlubšího zkoumání těchto témat – psát o tom kdo je kdo, kdy žil, co napsal a co se kde našlo, je neškodné a přitom mnohdy velice poučné – ale dostaly se ke mně mnohé zkušenosti lidí, kteří tu odvahu měli a zaplakali nad výdělkem, protože některé věci na tebe působí už jen proto, že je víš, že je studuješ. Nemusíš je ani přímo zkoušet. Takže je to ošemetné téma, o které se můžeš občas otřít, ale hlouběji se do něj ponořit není moc dobrý nápad. A speciálně v mém případě by to nebylo chytré, běžně se mi dělává zle i jen z otevření nějaké webové stránky, takže chytat pravidelně do ruky kabalistickou knihu by bylo doslova sebepoškozování. Taky proto jsem dostala varování před černým kamenem spoustu let předtím, než vůbec hrozilo, že bych se s ním mohla setkat.

Ikona diskutujiciho kiko 2020-08-30 23:06:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte ak môžem, sú nejaké konkrétne knihy ktoré si trebars ty sama čítala a doporučila by si ich, pretože vieš že tam nie sú napísané prevažne hovadiny? Ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Kiki 2020-08-31 06:03:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže se tam ten Šalamoun jako teleportoval nebo jak jako? Přijde mi to vtipný, pochybuju že se našla vůbec nějaká jeho hrobka …

Ikona diskutujiciho Nika 2020-08-31 08:46:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Šalamún na dovolenke v Amerike 😁 ktorá má tak 500 ročnú novodobú históriu!? Ako vážne?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-31 09:40:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní, co si říká ,,strážkyně kamene Cintamani“ to skutečně tvrdí. Ale, našla jsem další zdroje, které taktéž Solomona zmiňují jako vlastníka kamene Cintamani. Ale to bude v dalších dílech.

Ikona diskutujiciho zxcv 2020-08-31 22:13:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Ona k smíchu je spíš ta oficální historie, jejímž smyslem je sloužit mocenským zájmům a udržovat lidi v temnotě. Ve skutečnosti byly „starověké“ civilizace mnohem lépe propojeny, a nešlo ani o žádná vzdálená tisíciletí před naším letopočtem: https://www.youtube.com/watch?v=5P3M5NRB3GU
Takže pokud nějaký šalamoun opravdu existoval, ať už to byl kdokoliv, klidně si do ameriky mohl pro ten kámen připlout, nebo si ho nechat dovézt.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-08-31 09:49:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neboli kamene Cintamani v nejakom filme? Možno s Nicolasom Cage, na konci bol záblesk a ľudstvo bolo zničené. Ja si myslím že Cintamani bol pôvodne neškodný minerál buď pozemského pôvodu alebo z malej planétky ktorá sem padla pred 30 miliónmi rokov. A kráľ Šalamún s tým experimentoval a preklial to. Podobne ako sú údajne prekliate diamanty a diamantová voda. A keďže Cintamani je vzácnější než diamanty tak ho asi nebude dostatok. Tak je divné že sa tak veľmi šíri a má ho každý New Age pako. Z toho vyplýva že časť Cintamani sú falošné kamene. Tak by som nemal obavy. Aj keď je to trochu divné, aby bol Šalamún na návšteve v USA…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-31 10:49:29
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že je cintamani vzácnější než diamanty, je určitě lež. Avšak skutečně, ne každý obsidián je automaticky prokletý Cintamani.
Solomon podle oficiálních dat zemřel 931 př. n. l. – to ani nevypadá na dějiny 6. matrixu, spíše 5. Nevím, proč by pro něho měl být nepřekonatelný problém poslat do Ameriky loď, nebo se tam sám vydat. Vždyť jsou dochované stovky let staré mapy, na kterých jsou zakreslené kompletní kontinenty i bez ledu. Samozřejmě včetně celé Ameriky. Pohádka o ,,objevení ameriky“ je naprostý mýtus. Pokud tam ale osobně nebyl a nesbíral je jak píše madam co si říká strážkyně, je jasné, že přesto Cintamani vlastnil a uměl s ním velice dobře zacházet. Všechny staré legendy co jsem našla ho totiž zmiňují.

Ikona diskutujiciho aneta 2020-09-01 10:50:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, kdy podle tebe skončil 5. matrix?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-01 11:04:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý matrix údajně trval + – 2 tisíce let. My jsme na konci 6.

Ikona diskutujiciho izairi 2020-09-02 20:01:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi myslíš film Proroctví? Je z roku 2009 a na začátku se ve škole kam chodí syn hl.představitele (Nicolas Cage)otevírá časová schránka z roku 1959.Každé dítě dostane něco z té schránky a Nicolasův syn papír popsaný samými čísly.Netrvá dlouho než si Nicolas uvědomí,že jsou to datumy různých katastrov,včetně konce světa.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-04 13:14:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Proroctví jo

https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Proroctv%C3%AD_(film,_2009)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-06 12:35:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo bolo to Proroctví (už som to tu písal s odkazom na wikipediu kde je popísaný dej ale zrejme šlo do spamu)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-06 13:02:23
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, našla jsem ho tam

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-08-31 12:17:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

takže vytvoříme skupinu která bude tyto kameny vyhledávat a ničit je ovšem muže to být nebezpečný energie uvolněna z těchto kamenů muže na vás zautočit od mého posledního komentaře sem objevil další kameny které sem zničil ale dosahnete tím velkého uspěchu mág nebo entita který ty kameny ovládá tyto kameny jejich zničením strací temnou energii energie se rozletí do okolí a nemůže jí ovládat stane se slabším tím že je ničíte demontujete sít těchto kamenu z informaci co sem zjištoval že to lidi zakopávaj proč asi někdo jim to řekl kdyby se mi podařilo vypátrat kdo je kobra a najít ho a z něho dostat pro koho ve skutečnosti pracuje pokud by nas zavedla k stopa k černým supermágům potom bych o všem informoval nevím jestli bych se dočkal odvety z jejich strany al všimli jste že ty kameny byli publikovany od roku 2012 zrovna když začali proudit na zemi vysokovybrační energie pokusím se zjistit odkud je kobra

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-31 12:37:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechat si zjistit kdo je Cobra jde, ale říkám si jestli má smysl je zatěžovat s nějakým anonymním blogger který píše takové hovadiny, když mají ty technologie na důležitější věci než na nějaké naše šuštění tady. Bysme si taky některé věci mohli umět vyřešit sami a ne pořád někoho otravovat.

Ikona diskutujiciho Viktor 2020-08-31 18:46:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska, alebo Pavel, prosim Vas, .. ako teda mam znicit ten kamen???resp nie znicit ale kam ho mam dat, aby som mal ja aj vsetci dobrí ludia od neho pokoj???dakujem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-31 19:46:31
Ikona diskutujiciho
sipka

Vydrž. Sháním řešení. Je řada způsobů jak se odvrací černá magie, ale musíš vědět co máš na co naroubovat. Čím horší magie, tím jsou postupy těžší.

Ikona diskutujiciho Petra N. 2020-08-31 21:18:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen na odlehčení. Kabala je španělsky „makrela“ 🙂 I když tedy psáno caballa. Kabalo je kůň, a kabala zas makrela. Velice ráda jsem si početla o nebezpečí makrel (Merkel) pro tento svět a jdu si udělat vodu s citronem. To se budou milí kabalisti/Merkelisti divit, až po všech jejich magických evokacích zůstanou zasypáni pod mnohatunovou horou makrel ..
Jedna z forem odvracení černé magie je zcela určitě humor.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-31 21:34:29
Ikona diskutujiciho
sipka

https://cs.wikipedia.org/wiki/Kabala

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-08-31 22:46:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kobra je druh hada ktorý tancuje ako jeho pán píska, tak ako to predvádzajú zaklínači hadov niekde na trhoviskách. Takže samotný Cobra nie je dôležitý. Dôležité je, kto je ten ,,zaklínač hadov“ Cobrov pán čo ho nahovoril na šírenie Cintamani kameňov a to sa asi nedozvieme. Ale celé mi to trochu připomíná šíriteľov diamantovej vody a Vesmírnych ľudí. Akurát namiesto diamantovej vody majú teraz Cintamani.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-01 13:10:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

viktor kamen zničíš jednoduše vezmeš kladivo a pořadně do něj praštíš z něho se pak vytryskne obrovská černá energeticka vlna co kamen nasál z okolí ta na tebe muže zautočit pokud nemáš silné ochrany požadej konstruktivní síly vesmíru oni ti pomohou pokud se na to necítíš vrat ho kobrovi

jinak chystám se provést pokus s krystaly a jestli se lze přebít energii hodlám totiž udělat pokus hodlám na sebe nasadit 20 extra silných kristalu po dobu 24 hodin a budu skoumat jaký to na mě bude mít vliv bude aspoň legrace

Ikona diskutujiciho Michal 2020-09-01 16:24:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte rad by som sa podelil s Vami ano mam skusenost s Cintamani
uveril som …. ale vdaka tomu mozem povedat ze uz nebudem nikomu verit
zazili sme doma navstevy atd plus zhorsovanie zdravia a pod …. po precitani tohto
clanku mi to zacalo zapadat dokopy uz po par mesiacoch som si hovoril ze naco mam mat nejaky kamen atd …to by asi boh odomna nechcel aby som sa musel dopracovat k nejakemu kamenu atd ….
postup mozem odporucit (z vlastnej skusenosti) nevracajte ho nikomu … preco aby ho posunul zasa niekomu podobne doverčivemu ? nie rozbil som ho kladivol ale na uplny prach …. ziadne male kusocky ale na poriadny prach
to mi logicky vypliva ze tak pride o celu svoju silu a tym das najavo ze s tym nechces mat nic spolocne
drzim palce kazdemu kto sa chce z tohto kolobehu vymanit ale verim vo vas
drzte sa 🙂

Ikona diskutujiciho Miso 2020-09-02 16:58:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, ze uvolnunete iba tie komentare, ktore sa vam hodia, hovori za vsetko
Krasny den prajem

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-02 17:08:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Podívala jsem se do koše. Systém automaticky vyřazuje spamy (mnohočetné odkazy) a nadávky. Ty propadnou automaticky mezi bordel a do řady na schválení se vůbec nedostanou. No viděla jsem to, napsal jste jenom obyčejný prachsprostý osobní plivanec bez toho, aniž byste se vyjádřil věcně k tématu, nebo fakticky diskutoval o tom, co je v seriálu přeloženo. To mě baví, jak jsou lidé schopní plivat na jiné lidi aniž by tématu rozuměli, přestože nemají vůbec žádné věcné argumenty, ani důkazy. Jelikož osobní plivance bez jakékoliv sdělné hodnoty do diskuze nepatří a porušují pravidla používání stránek, pochopitelně se tady váš ,,komentář“ neobjevil.

Ikona diskutujiciho Lucynda 2020-09-02 21:26:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška, pred tromi rokmi mi jeden známy ukázal kameň, hovoril že je mimozemského pôvodu, že je vzácny a dal mi ho na chvíľu do ruky. V tom čase prepuklo aj moje veľmi zlé a temné obdobie. Čítala som o tvoj seriál a napísala som tomu známemu že aký to bol kameň, lebo mi to napadlo, či to nemohol byť tento kameň o ktorom píšeš. Ten známy mi potvrdil že to bol čintamani. Chcela som sa spýtať či existuje nejaký spôsob ako sa zbaviť deštruktívnych enegií pre tých ktorý sa s týmo kameňom stretli? Ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-02 21:40:48
Ikona diskutujiciho
sipka

:O ou… mrzí mě tvoje blbá zkušenost, ale zároveň ti děkuju že ses o to podělila

Řešení hledám, chtěla bych seriál ideálně zakončit návodem co dělat. Když to zjistím.

Ikona diskutujiciho i.540 2020-09-03 09:56:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem se o Cintamani dozvěděla, tak první moje reakce byla, tak to by mě fakt zajímalo…jako zvědavému člověku a to já jsem(což není často úplně ideální vlastnost) mi vrtalo hlavou jestli ano nebo ne. Ale ,,něco“ uvnitř mi bránilo si ho objednat, navíc mě dost odrazovalo už jen to, že je černý. A když je tak konstruktivní, jak to že se o něm ví až teď. Takže nic, kašlu na něj.
Pak jsem si ještě uvědomila, co jsem kdysi četla, že černá a červená barva tady na planetě kdysi ani neexistovaly, ale byly sem ,,zavlečeny“ černýmy mágy před +- 80tisíci lety.(ale kdo ví, jak to s tím časem doopravdy vlastně bylo a je, když se s ním pořád šíbuje)
No a teď tady o něm máme celý seriál, takže děkuji

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek