Kámen Cintamani: Pravá tvář hlavního propagátora kamene Cintamani na Slovensku a v Česku | 13.díl

18.9.2020 v Poselství 80

Tento článek je třinácté pokračování série o kamenu Čintamani. Pokud jste nečetli 1. díl, doporučuji vám se k němu vrátit, abyste chápali kontext. První díl zde: Kámen Cintamani: Blogger Cobra ušil past na lidstvo | 1.díl

Tento seriál se původně neměl nikoho dotýkat na osobní rovině. Měla jsem v plánu udělat ho jako sbírku překladů ze zdrojů a udělat tak skutečně podrobný rozbor toho, co se o kamenu ví a píše. Mou motivací byla touha dát lidem možnost dozvědět se pravdu a nebýt odkázaní jenom na to co jim kdo napovídá za výmysly. Je zřejmé, že ačkoliv se veřejnosti Cintamani prezentuje jako něco dobrého co má pomoci duchovnímu vzestupu, po prověření zdrojů zjistíte, že nic z toho, na čem jsou tyto povídačky založeny, nesouvisí s dobrem. Ve skutečnosti narážíte jen na samé zlo, smrt a černou magii.
Poté co jsem začala rozkrývat historii kamene Cintamani, byla na mě podniknuta celá řada útoků, včetně slovních, protože vyblít na někoho hromadu nadávek je to nejjednodušší, když někdo píše o něčem co se vám nelíbí a nemáte žádné argumenty. Ozval se dokonce i člověk, který Cintamani propaguje a navádí lidi, aby si to kupovali, protože jim to pomůže. Svou agresivitou dalece předčil všechny ostatní plivače jedovatých slin.Je to Slovák, který nevystupuje pod svou skutečnou identitou, ale navenek používá pseudonym ,,Gasudarjon Anti-Iluminat Andromeda“. Má kanál na youtube, kam dává překlady na různá témata jako jsou chemtraily, stínová vláda, čipování, HAARP, reptiliáni. Kanál je starý 4 roky a není na něm žádný vlastní obsah (až na jedno video které je vložené níže), vše jsou pouze převzaté materiály.
Běžným hledáním se o něm nedá najít v podstatě nic, kromě toho, že se narodil v roce 1952, jak uvádí na svém facebookovém profilu a místo fotky používá něco, co vypadá jako šedivák natřený na modro, což asi považuje za Arkturiánskou rasu. Jsou to obrázky postahované z internetu.
Šediváky má také na hlavní grafice svého kanálu youtube.
Je to fakt vtipné, protože nejvyspělejší rasa ve Vesmíru nejsou šediváci, ale lidé. A tím nemyslím nás, obyvatele planety Země. My jsme slabý odvar z toho, co skutečně lidstvo ve Vesmíru dokáže a ví.
Jinak se Gasudarjon obecně prezentuje jako někdo, kdo ví pravdu o tomto světě, kdo přináší lidem důležitá sdělení, kdo se zabývá duchovním rozvojem a kdo je milující člověk, který koná dobro a přeje druhým lidem dobro. Podepisuje se jako ,,váš milující bratr“.

A tenhle ,,Gasudarjon“ vydal 12.4.2020 video o Cintamani, kde opakuje ty klasické new age legendy o tom jak je kámen skvělý. Aby jeho video mělo více diváků, 20.4.2020 vyšlo také na kanálu Elli Staníkové. Pravděpodobně proto, že si Gasudarjon vytváří databázi kontaktů na různé autory a ty pravidelně spamuje s reklamou a žádostmi o převzetí jeho obsahu, do jehož databáze se dostal i můj kontakt. V době psaní tohoto článku obě videa posbírala cca 16 tisíc zhlédnutí, což už je významné množství lidí, kteří by si zasloužili slyšet pravdu podloženou důkazy a zdroji, ale místo toho se dočkali esonesmyslů, odkazu na bloggera Cobru (též anonyma) a celé je to dovršené reklamou na prodejce kamene Cintamani.
Je tedy jasné, že bylo potřeba abych se do toho vložila, aby se zabránilo šíření tohoto nebezpečného kamene u nás (máme dost vlastních problémů, na co si sem tahat ještě další hnus ze zahraničí). Protože když ne já, tak by to neudělal nikdo.

Co je záměr tohoto ,,Gasudarjona“? Gasudarjon evidentně umí rusky (mohl se to učit ve škole pokud je jeho datum narození pravdivě uvedeno) a možná i anglicky, takže kdyby měl zájem trochu se v tématice pošťourat, tak by ty zdroje našel i sám. A pokud o těch zdrojích věděl, tak to asi nepochopil, protože nemá hlubší znalosti, aby si dokázal dát věci dohromady a pochopit co za tím doopravdy je. Což je evidentní i podle toho, jak má rád šediváky.
Třeba tohle je jeho video z roku 2016, stejný náhledový obrázek s obludou používal na začátku své tvorby po celý rok. Myslím si, že tím jasně dal najevo, na jaké energii rezonuje. Jinak nechápu, jak je možné, že by se prezentoval něčím takto odporným.

Sympatický mužský hlas, který v jeho videích slyšíte, je člověk, který za Gasudarjona namlouvá texty. On sám prohlásil: ,,Všetci čo to neviete tak moje články som dal nahrávať tomu mužovi, ktorého hlas počujete. Mňa nikto nikdy neuvidí ani počuť nebude.“
Možná se Gasudarjon bojí a možná nemá dobrou výslovnost, nebo přednes. Nebo je za tím něco většího. To video si poslechněte, protože výborně koresponduje s maily níže, které Gasudarjon poslal.

Gasudarjon má podle gematrixu hodnotu jména 660.

Udělal to záměrně?
Ne, opravdu si upřímně nemyslím, že by Gasudarjon propagoval Cintamani kámen s vědomým zlým úmyslem, aby toto zlo rozšířil mezi co největší počet lidí. Je to očividně další ,,duchovně hledající človíček“, který prostě skočil na špek, energie necítí a buď na kamenu rezonuje, má ho doma a ta destrukce mu dělá dobře tak je propaguje, nebo prostě přeložil zdroje, kterým věří. Můj záměr není ho tady démonizovat, rozhodně ho nechci šikanovat a dělat z něho nějakého zaprodance co má smlouvu s kabalisty, protože podle jeho dosavadní tvorby to tak očividně není. Kdyby měl hlubší vědomosti, vypadala by jeho tvorba úplně jinak.
Je ale zajímavé, jak se k odhalování pravdy o kameni Cintamani postavil. Ve chvíli, kdy zjistím že jsem přeložil či propagoval něco, čemu nerozumím a co má sílu potenciálně ublížit spoustě lidí, tak to nejjednodušší co se dá v tuto chvíli udělat, je video o Cintamani kameni smazat, nebo se za něj omluvit. Nebo pokud si i přes předložené důkazy Gasudarjon sedí na vedení a zatvrzele dál věří tomu že je Cintamani dobrý, pak by bylo chytré se k tomu raději vůbec nevyjadřovat. Neupozorňovat na sebe.
Jenomže Gasudarjon je pravděpodobně osobně zainteresovaný v tom, aby se kameny prodávaly a je možné, že má z prodejů provizi – nebo některý z těch doporučovaných shopů může být jeho – jinak si totiž vůbec nedokážu vysvětlit jeho doslova hysterické jednání. Musí v tom být osobní motiv, protože pokud by to pro něj byl pouze jeden z mnoha překladů které dělal a neměl by na tom žádný osobní zájem ani prospěch, neměl by důvod takto vyšilovat.

Když jsem vydala první díl seriálu, přišel první mail od Gasudarjona. Zajímavé je, že ne na moji adresu, ale na adresu tomáše marného, který vydává články na stránkách Tadesco.cz. Tomu bylo vynadáno za seriál, o kterém ani nevěděl že ho píšu a který (zatím, později pak už jo) na tadescu ještě ani nebyl vystaven. Kromě záměny autora mě překvapila i ta agrese, protože první 4 díly seriálu byly ještě celkem snadné na strávení a nebyly v nich odkryté nikterak extrémní věci. Kdyby mi to nepřeposlal, tak o tom nevím.

První mail přišel už v den vydání prvního dílu seriálu, z adresy [email protected]. Odesilatel je podepsán jménem ,,Jurij Lomonosov“:

,,Ahoj satanista máš to marný a preto ti posielam nekonečnú lásku a bezpodmienečnú párovú lásku aj za kolektív hnutia odporu aj za Cobru aj za Putina ako upomienku za to ako si ty zvrátená duša plná tmy rozbehol kampaň proti kamenu Cintamani a ako si ho dal démonizovať. cez takú istú sociopatku Alušku ako si ty sám.
Teraz si démonizovaný naopak ty a už ako dobre vidím a počítam cca 350 000  ľudí  vie kto si aj ako vyzeráš aj kde bývaš atd. A počúvajú  aj tvoje choré bludy Robíš veľké chyby ak ideš proti láske a proti ľudstvu a hlavne ak si platený chazarskou mafiou aby si mal dezinformačný web. Hnutie odporu ta monitoruje.
Pekný deň a veľa lásky do tvojej prázdnej čiernej duše
Mnej se hezky a píš česky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDd
PS:    ITNJ tribunál  zaslaný v úrrílohe v deň D rád vydá také súdne zatykače aj na teba.
С уважением,
Jurij Lomonosov
[email protected]

Tehdy jsem začala sledovat složku se spamem, protože mi nedávno začaly chodit nevyžádané maily právě z této adresy s reklamou a žádostmi o zveřejnění materiálů, které Gasudarjon překládá a ukázalo se, že duplicitní zasílá i do redakce stránky Tadesca, přestože tutéž stránku v nedávné době poplival. Takže první na ně hodí jedovatý kemr, ale na reklamu by mu byli dobří… Tak jsem to hodila do blokovaných adres jako spam a byl klid. Dělám to u všeho co mě obtěžuje, neztrácím zbytečně čas. Po zjištění, že píše takové hezké zprávy, mě zajímalo, jestli se Gasudarjon osmělí a napíše mi taky něco milého přímo, nebo se omezí na nadávání někomu, kdo za to vůbec nemůže?

Když vyšel druhý díl, přišel v 7:41 další mail, ale opět tomáši marnému, ne mně.

,,Satanistický blogger nasadený elitami kabaly ušil past na lidstvo a vymýva mozgy národu | 1.dílTenhle satanistický pedofilný hybrid, který vlastní web Tadesco a tvorí pod jménem Tomáš Marný je vysoce nebezpečný človek a je placený kabalou teda elitami satanistú.Jeho údaje, fotky, adresa, sms aj odposlouchané hovory budou použity pred tribunálem ITNJ jako dúkazy kde bude čelit aj spolu se svou komplickou pod jménem Aluška trestními tribunáluMenovaný bude soudený za tyhle činy :Za vlastizradu
Napomáhaní genocíde elitám kabaly
Duševná genocída dezinformovaním národa čím je všechny odvádi od skutečné pravdy
černé mše a černá magieostatné zločiny se s taktických dúvodu nebudou až do zahájení procesu uvádetAť mu je Búh milostivý
С уважением,
Jurij Lomonosov
[email protected]

Jura vůbec neví, že tomáš marný nevlastní mobilní telefon a ani tedy nemohl posílat SMS.

Dokonce ani Jurij Lomonosov není jeho skutečné jméno. Může se sice jmenovat Jirka, ale příjmení Lomonosov očividně přebral podle Michaila Lomonosova (1711 až 1765), což byl ruský polyhistor – chemik, fyzik, kromě toho také filozof a básník, historik, teoretik a experimentátor v mnoha dalších oborech. Byl iniciátorem založení univerzity v Moskvě, která na jeho počest byla později nazvána Lomonosovova univerzita. Mezi jeho vědecké úspěchy lze zařadit formulaci obecného zákona zachování hmotnosti a pohybu z roku 1748, o rok dříve přišel s myšlenkou, že podstatou tepla je pohyb malých částeček. Jeho všestrannost dokazuje také vydání 15 svazků básní, ale i překlady Homéra, Horatia a Senecy.
Kdyby tento vážený pán věděl, kdo dnes zneužívá jeho příjmení, asi by se v hrobě neobracel, ale dělal by v něm přímo salta.

Když 26.8. vyšel 4. díl o kamenu Cintamani, konečně napsal i mně:

,,Ty a satanista tomas marny pôjdete pred ITNJ pred medzinárodný tribunál v deň D. A pôjdete aj pred hnutie odporu.
Robíte obaja  to isté čo média klamete ľudstvo a udržujete ich v strachu. Volá sa to duševná genocída. Do 5 minút ITNJ môže vydať taký zatykač na každého na Zemi. Vy dvaja nie ste výnimkou.
Veľa šťastia“

Po vydání 5. dílu o králu Solomonovi a spojení Cintamani kamene s kabalou, napsal opět tomášovi marnému:

,,předmět zprávy: AHOJ BASTARD
Jurij Lomonosov
[email protected]
Sami dobre viete, že silný a odvážny ste iba cez počítač a schovaný doma v byte obaja. Nemáte silu ani odvahu ísť von a ukázať sa národu a povedať toto sme my. Vy si myslíte obaja, že vám to prejde a temné sily vám pomôžu ale vy ste už teraz skončili a ešte to nechápete. V deň ak príde hnutie odporu a iné skupiny vám dvom bastardom nepomôže nikto na svete a všetci pôjdete pred tribunál a budete hodený do galaktického centrálneho slnka. Budem sa pozerať na to ako vás tam hodia.a proti tomu nezmôžete vôbec nič.Vtedy ak ste obaja prišli na svete ste boli nevinný ale stali sa s vás oboch obyčajný bastardi a zhnité duše. Tie ojeby že vy ste dobro vám žerú len ovce ale nie ja a nie múdry ľudia a už vôbec nie Cobra a jeho hnutie odporu.
Všetci satanisti na Zemi skončia raz a navždy.“

Ty maily jsou jednoduše vtipné, taky když to napíše někdo, kdo se bojí na internet napsat jenom svoje jméno. Já se ke své práci hrdě hlásím pod svou identitou, svou tváří i svým hlasem. Nepotřebuju se za nikoho a za nic schovávat, protože nejsem srab. Nemám zapotřebí zakládat si fiktivní maily, vymýšlet si fiktivní jména a dávat někomu svoje texty, aby je za mě namluvil. A kdokoliv se může podívat kdo jsem.

https://www.instagram.com/p/B_FlOHqHdui/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Tím neříkám, že má každý člověk povinnost chovat se transparentně jako já, protože ne každý na to má povahu. Ale aby mi nějaký amatér vykládal, že nemám odvahu říct ,,to jsem já“ a přitom se sám schovával, je jednoduše absurdní.

Další email poslal opět na adresu tomáše marného v den, kdy vyšel 8. díl Využití ve válce. V dopisu stojí:

,,С уважением,
Jurij Lomonosov
[email protected]
Začali ste vojnu a budete ju mať. Celé naše dva národy sa dozvedia ako vyzeráte, kde ste, aj kto ste za nechutné svine satanistické. Aj kto vás platí. Ste čisté zlo a odpad, Zhnité duše plné tmy.
Taká kampaň ako sa proti vám dvom rozbehne sa ešte nerozbehla nikdy proti nikomu. Cobra a hnutie odporu o vás už vie aj ruská federácia. Ste sledovaný a monitorovaný nonstop a každý vás krok. Keby ste neboli tak hnusné svine toľko strán na internete by na vás napísaných nebolo. Jasne vidieť, že veľa ľudí má rozum a ich nikdy neoklamete ako tie ovce čo klamete celé roky.
Sily svetla a galaktickú konfederáciu nikdy neporazíš ty ani tá tvoja malá kurva .satanistka ako si ty.
Toľko cintamani čo my vlastníme vám sa môže o tom iba snívať. To nikdy nezničíte ani nezoberiete. Cobra má miliony ľudí a ty si iba chudák a úbožiak. Váš web skončí a bude vypnutý navždy v deň D silami svetla. Proti tomu nezmôžete nič, A ani proti tomu ked vás odvedu pred medzinárodný tribunál za genocídu a zločiny proti ľudstvu. Kto vie koľko ľudí si už zabil ty zvrátená duša čierna. Pekne to hráte na národ. Akože ste láska a dobro a ste genocídny vrahovia a pedofili.
Veľa šťastia GOD LUCK“

Podle tohoto (zatím posledního) dopisu to vypadá, že Gasudarjon je skutečně prodejce kamenů Cintamani a možná vlastní některý z obchodů které doporučoval. Usvědčil se větou ,,Toľko cintamani čo my vlastníme vám sa môže o tom iba snívať. To nikdy nezničíte ani nezoberiete„. Je tudíž jasné, že to bere velkoobchodně a celé toto jeho zastrašování a vyhrožování je buď proto že mu klesl prodej, nebo že mu to lidi začali vracet. Nebo obojí…To mě na začátku opravdu nenapadlo, co všechno může moje série vyvolat.

Gasudarjon ve skutečnosti nemá zájem o vaše dobro, ani vám netouží pomáhat a už vůbec se vás nesnaží chránit 
Poté, co viděl že někdo začíná samostatně bádat a nekontrolovatelně aktivně překládat všechny dostupné zdroje – které jsou v celém seriálu naházené jako odkazy a každý z vás si je může jít přečíst v originálu – tak se nezamyslí nad tím, že možná šlápl vedle a že může ve své neznalosti rozšířit mezi Slováky a Čechy něco, co je velmi nebezpečné a prokázaně to ubližuje lidem. Nezamyslí se nad fakty, která jsou v seriálu předložena a nesnaží se je nijak vyvrátit rozumnými argumenty. – Ostatně o to se nepokusil nikdo z těch, kdo se pokoušeli moji sérii kritizovat. Protože na to co jsem všechno našla a přeložila, prostě žádné argumenty nejsou. Na mé straně jsou dohledatelné zdroje. Na jeho straně je jenom legenda vycucaná z prstu, zoufalé osobní útoky a výhružky ublížením, které už stojí na hranici zákona a mohly by zajímat policii.

To jediné, k čemu se v zoufalosti byl schopen uchýlit, bylo vyhrožovat nám tím, že nás oba zničí. Že nás nechá zatknou, zavřít a popravit. Vyhrožuje fiktivními materiály které na nás údajně má, ale kdyby nějaké možnosti skutečně měl, tak by věděl, že nic takového neexistuje a pokud jeho výhružky něco vyvolají, tak maximálně pozvednuté obočí, nebo upřímný smích. Věděl by, že nemá smysl to ani psát, když je to blbost.

Gasudarjon se také ve svém mailu snaží tvářit jako člen jednotky ,,specnaz alfa“. Specnaz je označení jednotek zvláštního určení sovětské a posléze ruské armády i ozbrojených a bezpečnostních sil dalších postsovětských republik. Specnaz tedy není název konkrétní jednotky, ale obecný výraz pro celou řadu často velmi rozdílných jednotek. ,,Jurij Lomonosov“ se hlásí k oddílu FSB, což je Federální služba bezpečnosti. A za tímto názvem má @mail.ru
Nemá ani vlastní doménu. To je, jakobych si já založila mail ,,[email protected], nebo [email protected] a tvářila se, že to je legit. 😀 (našla jsem jejich stránky na facebooku a dokonce i jejich web)

Váš budoucí prezident
Naprosto kuriozní pikošku jsem také našla na VK.com, kde se Gasudarjon prohlašuje za budoucího prezidenta Slovenské republiky. Tak to se máte přátelé na co těšit. Při vstupu do stránky kterou si zde založil se můžeme dočíst následující:

,,Popis: Skupina ukazuje moje články a videá a okrem toho skupina má národy oboznámiť s tým kto som a akú prácu som odviedol pre Zem a pre naše národy. Moja prezidentská účasť v paláci bude len vtedy ak to bude nutné presne o 5 rokov od teraz čiže v roku 2024 a len vtedy ak chazarská satanistická mafia a Vatikán ešte nebudú do vtedy úplne zlikvidovaný a ak nebude Zem do vtedy oslobodená. Len vtedy budem novým prezidentom Slovenska. .“

Z toho se nadále můžete prokliknout na tohle oznámení, které je tak neskutečně bizarní, že mi to nedá, ale musím sem dát pár úryvků. Koho by to bavilo hodně a chtěl to vidět celé, dole máte uvedený zdroj:
,,Milovaný Slovenský národ, drahí bratia a drahé sestry. Ja  Gasudarjon Andromeda som sa rozhodol, že po Harabínovi ako prezidentovi ak do vtedy ešte nebude zničená chazarská satanistická mafia na celej Zemi za tých 5 rokov tak sa stanem prezident ja.

… za 5 rokov po nich neostane na Zemi ani mastný smrad.  Ale predsa ak by ešte niečo z nich ostalo za tých 5 rokov čo Harabín skončí ako prezident, tak len vtedy a za tých okolností budem nový prezident po ňom ja a žiadna sila na Zemi ani nikto z ľudí tých zlých mi v tom nezabráni. Po prvé vtedy o 5 rokov možno už chazari ani nebudú existovať. A ak by ešte niečo z nich ostalo do vtedy tak už budú taký slabučký ak čajíček. Budú taký slabí, že neudržia už vtedy ani moč a vlastnú stolicu. „

… Budem jediný prezident, ktorý má tak brutálnu fyzickú silu ako aj duševnú ako si nikto z ľudí nedokáže ani predstaviť. Prezident, ktorý nezostarne tak rýchlo ako druhí ľudia. Prezident, ktorý súčasne dokáže doraziť 10 mužov naraz.  Prezident čo tlačí 400 kg nohami a drepuje 220 kg.  Prezident, ktorý nepozná strach.  Prezident, ktorý lieči všetky choroby. Prezident ktorý dáva slepým oči a hluchým uši. Jednoducho som človek, ktorý sa rodí len raz za 1000 rokov. Tá doba je práve teraz a preto som sa reinkarnoval na túto Zem

Som jeden z najlepších akých Boh ako zdroj vyslal na Zem. Zabránil som obrovským pohromám na Slovensku či z počasím alebo v štáte. Tak isto som zabránil veľkým pohromám na Zemi ako celku. Veci aké ovládam ovláda len pár ľudí na Zemi a vo veľa veciach som najlepší na Zemi z toho ja. Toto všetko vyzerá ako chvála z pohľadu nevedomých ľudí ale je to realita a vždy tvrdím o sebe iba to čo dokážem. Takže závistliví a nevedomí majú smolu.

Typ postavy:
vyšportovaná

vylepšená rea-tomizovaná a reštruktualizovaná nanotechnológiou subatomárnych častíc
Farba vlasov:
Galaktický odtieň

Ukončené vzdelanie:
Najvyššia škola galaktickej konfederácie – mimo zmyslového vnímania a vytelesňovania diaľkového pátračstva

športy, ktorým sa venujem: 
Lietanie v kozmickej lodi po Galaxii a celom vesmíre ako aj tých paralelných z maskovaním zmrazeného metánu a plazmatických nanonotechnológií
Mám rad zvieratá :
Galaktický pes a galaktické jaštery“ (zdroj citací)

Zajímavý je ten jeho myšlenkový zmatek. Někdo, kdo se bojí na internetu jen promluvit, by najednou chtěl být prezident, kterého všichni uvidí? Na základě čeho někdo, koho nikdo nezná, očekává, že by ho vůbec někdo zvolil? A co si mám myslet o někom, kdo napíše na internet svůj fiktivní životopis (nebo spíše bych měla říci chorobopis?), do které je schopný napsat, že má galaktický odstín vlasů a jeho oblíbené zvíře je galaktický ještěr? Je naprosto jasné, že máme tu čest buď s někým, kdo na internetu trolluje, dělá z lidí debily a pak se směje toxicitě kterou tím vyvolá, nebo prezentuje nějaký svůj prazvláštní koktejl duševních chorob.

Závěr
Je mi jasné, že si Gasudarjon tenhle článek přečte, tak bych mu ráda na závěr ještě doporučila tohle tričko. Když jsi Juro takový fanoušek a chceš dělat cosplay na člena speciálních jednotek, tak si myslím, že by se ti tohle tričko mohlo fakt moc líbit: TRIKO S POTISKEM SPECNAZ
Také bych ti doporučila, aby sis koupil doménu, protože @mail.ru vyděsí možná tak prvňáčka, který neumí používat google.

Také tě touto formou otevřeně žádám o to, aby ses k tomu postavil jako chlap a přijal odpovědnost za to, co děláš. Víš moc dobře, že neexistuje žádný způsob, jak vyvrátit přeložené zdroje a víš moc dobře, že se ty nesmysly o prospěšnosti kamene Cintamani nezakládají na faktech. A každý, kdo má upřímný zájem si pravdu ověřit, ji najde. Buď v tomto seriálu, nebo na zahraničním netu.
Nepotřebuju spadnout na tvoji úroveň a nebudu ti vyhrožovat ublížením, protože to skutečně není moje přání a nevím co bych z toho měla. Žij a nech žít – jestli ti to vůbec něco říká.
Nepotřebuju lidi šikanovat a strašit je s nesmysly. Jde mi o lidi a o pravdu. To je celý můj záměr a jediný důvod, proč jsem ty zdroje překládala.

…..

Celý tento díl je tu proto, abyste si uvědomili, jací lidé propagují (a asi i prodávají) Cintamani kámen. Co to je za ,,charakter“, jestli se to tak dá vůbec nazvat. Nakolik je tohle důvěryhodný zdroj? Nakolik si ověřuje fakta a nakolik bere odpovědnost za to, co vám předloží. A nakolik je skutečně duchovní milující bytost, jak se navenek prezentuje… Ve skutečnosti rezonuje na destrukci. Vlastní ego a pocit důležitosti je pro něj očividně víc, než pravda a pomoc lidem. Plive na ostatní, vyhrožuje a zastrašuje, zatímco se sám bojí napsat na internet svoje jméno.

Všechny zprávy archivuji a pokud to nepřestane nebo se to zhorší, zanesu to na policii.

A příště se podíváme na to, co jste mi o kamenu napsali vy, kteří s ním máte osobní zkušenosti.

pokračování příště

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho marian 2020-09-18 08:23:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to psychicky narušený člověk a měl by se léčit na psychině. Celý sériál je na knížku. Určitě by si ji koupilo mnoho lidí. Kámen dokonale posílil jeho destruktivní stránku, tak jak aluška píše na stránkách.
marian

Ikona diskutujiciho Anonym 2020-09-24 16:58:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcem verejne sa prezentovať, ten Gosudarjon si myslim , ze je Igor Jurečka, ma svoj druhy youtube kanal, ma psychicke problemy, dokonca mal jedno video, kde o tom rozpraval, a cely cas plakal. Su s nim v kontakte viaceri slovensky aktivisti, jeden cas som pozeral jeho oba kanaly, spojte sa s nim, on tiez bojuje proti zlu, mozno ma zle informacie, a k tomu psychicke problemy, nemyslim si, ze by to robil zamerne, u nas ho casto aktivisti protisysemovy spominaju, aj sa s nimi stretava, spojte sa s nim a dajte ho do laty, napravte mu hlavu, mal by si dat povedat, vela ludi ho sleduje, dohodnite sa s nim nech Vas propaguje- po vykonanej naprave, lebo ste velmi vyrastli v poslednom case, momentálne tento rok sledujem iba Vas, a si myslim, ze davate hodne info, clovek ma co robit spracovat-precitat, pozriet , to co ponukate, a to fakt v nasom priestore unikatne informacie, a velmi vystizne, nikto take infa v takom rozsahu a obsahu na alternative neposkytuju. Alternativa by mala spolupracovat, Jurecka patri medzi nich, aj ked je labilny. Pomozte mu, nasmerujte ho, ak odbocil. Pomozete aj tisicom jeho sledovatelov. Dakujem.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-24 17:08:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky že umíte ocenit mou práci, na tomto místě se musím Igora Jurečky zastat. Není to Gosudarjon. Činil v nevědomosti, nevěděl o co jde a nevěděl to vůbec nikdo… než jsem začala překládat z ruska ty zdroje. S Gosudarjonem podle mých dat ukončil spolupráci, poté co zjistil pravdu. Pouze za něj namlouval texty, ale není autorem pojednání o cintamani, to bylo založeno na blogu toho dezinformátora Cobry. Tvrdit o něm že je labilní si podle mě určitě nezaslouží, naopak si myslím že je dobře že se zajímá, přečte si data když je dostane na stůl – i když jsou protichůdná, popřemýšlí, uzná problém a umí ho řešit. Spousta lidí v podobné situaci strčí hlavu do písku, nebo zadku svému chlebodárci, ale Igorovi očividně jde o pravdu. Utnout se občas může každý, nikdo není imunní vůči chybám a opravdu si nezaslouží, aby ho někdo na internetu očerňoval za to, že něco namluvil. Kdo nikdy neudělal žádnou chybu a ví všechno na světě, ať první hodí šutrem, ale já to nebudu.

Ikona diskutujiciho Nika 2020-09-18 09:03:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vo videu vraví, že zažil socializmus 11 či 12 rokov, to znamená, že sa narodil v roku 1977 alebo 78 a nie 1952.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 09:07:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře se zamotal do své vlastní lži. Datum narození uvádí na facebookovém profilu, kdokoliv se na to může podívat. Pokud to nesmaže.
co za lidi ,,dělá duchovno“ v našich končinách, to opravdu bere dech

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-18 09:19:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

alue skus na něj zavolat policii oni si ho odvedou k výslechu tam bude vyprávět ty svoje nesmysli z jakýho důvodu to udělal on jim tam tohle vysvětlí tak ho pošlou na léčení na par měsíců pak bude od jeho spamování pokoj pokud je to prodejce těch kamenů bude to jen další pokrok jednak přestanou se ty kameny prodávat rad mluví o hnutí odporu jestli ten jeho odpor jsou ti lidé jako je on sám třeba by pak policajti zatkli celou skupinu takovýhle lidí Budou je pak vyšetřovat jako teroristickou skupinu všechno si ukládej co z něho vypadne tvá žaloba muže vyvolat ohromnou razii proti němu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 09:26:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Ale houby hnutí odporu. Ten člověk v žádném hnutí není, už vůbec ne teroristickém a žádná razie proti němu nikdy nebude. Maximálně by mohl dostat antipsychotika.

Ikona diskutujiciho erik 2020-09-18 09:23:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak ja mam dost, toto fakt existuje ? co to vlastne je ? moze to byt clovek ? alebo niaka ina entita, ale zeby tak neskutocne blba, to sa mi nechce verit. Inak alue myslis ze to co sa odohrava (5G,testy,ockovania,zasievanie strachu atd) ide vlastne kabala proti sebe ? myslim tak ze zacnu odchadzat skor tie destruktivne bytosti ako prve kedze sa nevedia chranit, a tym sa z nas (dufam ze tam aj ja patrim) stane vecaina, a putin/trump to mozu odpalit uz aj verejne ? dakujem za tvoje stranky si super WWG1 WGA

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-18 10:02:42
Ikona diskutujiciho
sipka

eriku kabala už je na lopatkách už jejich mocenská struktura je rozložená jde jim doslova o krk tak sazíjou na to co jim ještě zbylo využívají vlivu v mediích aby vyvolali strach a chaos očekávejte na přelomu září a řijna že zavedou plnou karanténu se zákazem vycházení budou se provádět čistky zatýkaní našich politiku konečně se dočkáte myslím že to bude trvat 14-21 dní vsimnite si jak se podezřele zvedají počty nakažených

Ikona diskutujiciho octomaník 2020-09-18 17:06:22
Ikona diskutujiciho
sipka

pavel-)) – BABIŠ zvažuje vyhlášení nouzového stavu…..prymula zas slibuje zhoršení v listopadu a prosinci…no a my všeci čekáme na toto
https://youtu.be/OM2cLl9CmHQ

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 21:37:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo a že je kolem toho poprask, všichni mě s tím bombardují… trochu panika asi 🙁

Ikona diskutujiciho erik 2020-09-18 17:08:10
Ikona diskutujiciho
sipka

dakujem za trefnu odpoved (na tadescu zverejnujete rozumne komentare som si vsimol, ak ste to vy, este raz dakujem) tesim sa na dalsie dni

Ikona diskutujiciho JOjo 2020-09-18 10:01:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No Alu to je mazec, jsem v šoku a nemám slov, kam se to zvrtlo……přeposílám odkaz na slovenské inter. radio https://www.infovojna.sk/archiv/informacna-vojna, kam chodí jakýsi pan Tomáš Hlaváč a povídá už XXV. dílem o Cobrovi atd. Neslyšela jsem všechny díly, ale tento poslední ano. Podle hlasu je to jiný pán, než namluvil video Gasudarjona.Tento pán se zviditelnil…..co si o tom myslíš? díky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 10:18:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdo to namluvil za Gasudajrona vím, ale v článku ho záměrně nejmenuji, protože si nemyslím, že to má na téma nějaký vliv a hlavně, to že něco namluvíš neznamená že jsi autor a pokud nevíš o čem to je, pak na tom ani neneseš zodpovědnost.
Jiná situace nastává ve chvíli, kdy podporuješ a namlouváš něco, o čem VÍŠ že je špatné, nebo potenciálně nebezpečné pro lidi, pak ano, pak neseš vinu a neseš částečně zodpovědnost za všechny, kterým ty tvoje rady ublíží.
Všichni propagátoři u nás mají teď jedinečnou šanci dočíst se pravdu a sáhnout si do svědomí. Kdo to neudělá a bude v propagaci dál pokračovat, je si tím sám vinen a nese si za to odpovědnost. Já jsem pro osvětu a odhalení pravdy udělala maximum, co bylo v mých silách.
Odkazovaný zdroj nesleduju, nevím které je to video, ale překvapuje mě, kolik máme překladatelů. Jakoby na světě nebyly solidnější zdroje. Jakoby nebylo nic lepšího na práci, než překládat anonymní internetové trotly, co si vymýšlí rozpouštění hlav yaldaboth a zahrabávání kamenů do mřížky.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-09-18 10:30:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Aluško za tenhle seriál, že jsi si dala tu práci. Já tenhle kámen nikdy nevlastnila a ani jsem po něm netoužila. Bude zajímavé přečíst si zkušenosti ostatních, co ho mají.

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-09-18 10:54:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Seriál Cintamani je hustej 🙂 trochu to pokazil tento díl…..protože není podle mě potřeba takto do detailu vrtat do debila. Stačí říct, bacha na něj….ale tímhle detailním rozborem jeho debility se podle mě snižujeme na jeho úroveň a přebíráme část jeho energie.

Ale…..co je důležitější a vrtá mi hlavou….ten kámen má jistě velikou sílu….otázka zní: musí to být primárně negativní síla? anebo se dá jeho síla využít i pozitivně. Možná je dáván jen těm lidem, o kterých je dopředu jasné, že ho využijí ve svůj prospěch a tím je pojištěno páchání zla. Kdyby byl dán konstruktivní bytosti….možná bychom se divili.

A nebo…a to je asi podle toho všeho pravděpodobnější….nám v podstatě v Pánovi prstenů byla předložena skutečnost ohledně kamenu Cintamani. Má svoji povahu, svoji moc…..a i ten, kdo by chtěl prostřednictvím něj dělat dobro….skončí v jeho spárech temnoty muhahahaha :))

No…těžko říct, jak to vlastně je 🙂

Ikona diskutujiciho ginze 2020-09-18 11:05:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z těch jeho mailů to na mě působí, že je to člověk, který to prostě nemá v hlavě v pořádku…takový ten typ, co si myslí, že je spasitel světa, který to tu všechno povede a nikdo není lepší než on. Často to pak bývají umaštění týpci, co sedí celý den za kompem a smolí přesně tyhle blbosti. Hlavně, že má rád galaktické ještěry, to mluví za vše. Nejvyšší škola galaktické konfederace – to zní, jako když si někdo na fb napíše, že má Vysokou školu života 😀
Přála bych ti, aby dal pokoj, ale myslím si, že někdo takto narušený to jen tak nevzdá :/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 11:32:32
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to důležité vysvětlit, protože spousta lidí na to spoléhá jako na nějaký spolehlivý zdroj informací, zatímco ve skutečnosti je to někdo, kdo absolutně nemá potuchy o čem to je a místo argumentace nebo vyvrácení přeloženého jinými zdroji, se omezil na vyhrožování. Lidé si poslechnou video a letí koupit kámen a nenapadne je zjistit si, co to je za člověka a jestli se mu dá věřit. Také jsem se doslechla, že (záměrně nejmenuji) jiná propagátorka už hlásí ať si lidi dají pozor na ,,pomluvy o kameni“, ale pomluva je něco, co není pravda. – Přitom v seriálu jsou všude zdroje!

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-09-18 11:49:38
Ikona diskutujiciho
sipka

tos Aluško krásně vystihla.

Ikona diskutujiciho ginze 2020-09-18 11:53:25
Ikona diskutujiciho
sipka

To je pravda…hodně si poslední dobou všímám, že v oblasti řekněme obecně vzato duchovna, se objevuje velká spousta nesmyslů, které lidem škodí, a ti lidé tomu bohužel věří a hltají to ve velkém.Takže je pravda, že je důležité na tyto věci upozornovat a je skvělé, že tady v ČR máme stránku, jako je ta tvoje, kde se člověk může o tomto dočíst. Například i série článků o Teal Swan byla skvělá, protože to je taky něco šíleného a hodně lidí jí sleduje a věří tomu.
To je jasné, že propagátorka to bude hájit vší silou, bohužel :/ Ještě horší je, že některé lidi pravda a zdroje nezajímají, a raději budou věřit, že existuje nějaký super zázračný kámen. Naštěstí si určitě spousta lidí uvědomí, že od toho mají dát ruce pryč…já o tomto kameni neslyšela do chvíle, kdy jsi začala tyto články vydávat a jsem za ně moc ráda, takhle člověk preventivně ví, čemu se obloukem vyhnout. Jsem hodně ráda i za články o symbolice, protože pak když vidím někoho, kdo se prezentuje pomocí třeba těch šediváků, ještěrů nebo i hadů a draků či dalších symbolů, tak už vím, na čem ten člověk rezonuje.

Ikona diskutujiciho Kallis 2020-09-18 13:00:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je dobrý blázen 🤣
Vůbec bych se jím nezabývala a neplýtvala energii…

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-18 15:03:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám nápad co kdyby jsme to rozeslali na všechny možné stránky to co tu předvedl bychom mohli využít k destabilizaci kobry každej člověk si to přečte protože až si tohle přečtou normalní lidé kobru okamžitě opustí pod to dát odkazy na tvoje stranky o kameni že kamen podporuje destrukci všechno to s tvýma informacema sedí a lidi to pochopí

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-18 21:40:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Pavle, ale Gasudarjon není Cobra. To jsou dvě rozdílné osoby. Že ho Gasudarjon občas přebere nebo přeloží, to už je jiná věc.

Jinak už se pár lidí našlo, co začali seriál posílat a upozorňovat na problém, ale moc to nevypadá. Oni totiž ti, co na tom vyloženě mají postavený projekt a obsah, mají problém a nebudou se toho svého zdroje na překlady chtít pustit. Už by neměli o čem psát. Takže je prakticky nezajímá pravda, jim jde jenom o to že mají co přežmoulat do češtiny a mít views nebo čtenost.

Ikona diskutujiciho Jan Čapek 2020-09-19 09:13:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle vydatně jsem se při sobotní ranní kávě už dlouho nepobavil.
Tohle chování mívá na svědomí „smrtelná“ kombinace: velké ego – malá sebedůvěra – žádný rozum.
Ještě dodám, že shodou okolností mám kamaráda z Ukrajiny, který se do Specnaz dostal a moc o tom nemluví, a už vůbec se tím nikde nechlubí. Mám takový pocit, že tenhle výše uvedený „umělec“ by tam nepřežil ani jeden den.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 14:25:15
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 ok 😀

Ikona diskutujiciho kešo 2020-09-19 16:47:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

gasudarjon andromeda vystupuje na tadescu ako mego a na infovojna ako mego megovič. Občianskym menom je to istý Peter Socha.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 17:11:48
Ikona diskutujiciho
sipka

a ty ho znáš odněkud?

dobrý no… tak v tom případě mám jeho fotky, jeho web, jeho youtube, jeho ip, jeho adresu, jeho mail a mám na něho i telefon… všechno nalezené za 5 minut
to eskalovalo rychle 😀

Ikona diskutujiciho Jana 2020-09-20 14:31:42
Ikona diskutujiciho
sipka

Akurát som išla písať, že mám podozrenie podľa toho, čo som našla na internete, kto to možno je ten Gasudarjon. Ja to teda neviem, možno je to vyššie spomínaný, ale za pripomenutie stojí aj to, že napr. na stránke mojevideo.sk jeho dve videá sú pod nickom ezechyel999 a podľa všetkého je to nick pána s menom Milan Laurinec. Keď som si vyhľadala jeho meno, našla som ohľadom jeho osoby aj hanlivé narážky na psychiatriu a napr. jeho kolega sa volá Jozef Klányi, ktorý po psychickej stránke možno ani nebude úplne v poriadku – pokiaľ je pravdivá informácia z fb stránky „prečo ľuďom hrabe“ o tom, že trpí ,,psychotickým ochorením – bludová porucha“. Obaja sa podľa videí zaujímajú o politiku, takže by to sedelo aj s túžbou Gasudarjona, stať sa prezidentom. Možno je to však len človek, ktorého „Gasudarjonove“ videá zaujali, preto to zdieľal pod svojím nickom.

Ikona diskutujiciho Jana 2020-09-21 08:39:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte aby som upresnila, čo som našla, stačí si pozrieť na stránke mojevideo.sk spomínaný nick ezechyel999 a uvidíme tak ako pánov, ktorých som spomenula ja, tak aj videá toho, na ktorého poukazuje kešo (zaujímavá zhoda). A niektorí (všetci?) sú členmi tzv. občianskeho tribunálu, ich domáhanie si spravodlivosti mi pripadá agresívne (na YT sú videá), bohužiaľ, zasa len robia zlé meno alternatíve. Podľa mňa je dosť možné, že jeden z nich bude aj tento Gasudarjon.

Ikona diskutujiciho Vašek 2020-09-22 13:21:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tomuhle se říká pomluva. Peter Socha je slovenský aktivista, jehož IQ je podstatně vyšší, než IQ tohohle ubožáka s galaktickým ještěrem.

Ikona diskutujiciho kešo 2020-09-19 17:21:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na svojom úchylnom gasudarjon „ksychtbook“ webe sa raz kopol. Mal tam fotky v maske „šaška“ v autobuse a tiež fotky v zimnom maskáči a kukle. Na prste ruky mal rovnaký prsteň, aký nosí „aktivista“ Peter Socha. Tiež jeho oslovenie „bratia a sestry“ používa Peter Socha. Často telefonuje do infovojny a toto oslovenie „brat môj“ spomínal aj tomáš marný. Jeho toež kontaktoval Peter Socha alias gasudarjon..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 17:30:18
Ikona diskutujiciho
sipka

někdo se mi teď pokusil nabourat do profilu na vk.com – tak to se peter asi naštval
a ještě méně bude rád, když teď mám jeho identitu, takže by případné trestní oznámení za vyhrožování a kyberšikanu nedalo policii žádnou práci

díky za usnadnění hledání

Ikona diskutujiciho kešo 2020-09-19 17:44:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano opravujem sa ide o VK profil, nie o facebook, tam myslím má Socha ban.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-19 19:01:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ježkovi oči ten si ted naběhnul ten už žádný řeči mít nebude nyní už je to jeho jméno krásně zveřejněny chudák ten už toho moc neskryje navíc máš krásnou symboliku na blogu symboliku slunce veškerý utok na tebe se odvrací zpět proti utočníkovi ted bychom ho měli všude zveřejnit možná se pak lidi proberou když zjistí koho to poslouchají

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-19 19:06:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred časom som videl nejakú jednu alebo dve fotky na ktorej bol zrejme Gasujadron či jak sa volá, bol v divnej maske ako nejaký mimozemský klaun. Bolo vidieť len hnedé oči ale nevyzeral moc staro, podľa mňa nemôže mať viac ako 35 to bude tak ročník 1986. Jo športová postava, taký typický mladý fanatik čo sa hraje na vojáka a snáď záchrancu sveta.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 19:29:00
Ikona diskutujiciho
sipka

na vk.com má fotky
https://sun9-10.userapi.com/c857436/v857436611/1e60e/ORa_s6i8H44.jpg

Ikona diskutujiciho nirvana 2020-09-19 20:35:20
Ikona diskutujiciho
sipka

no to ne 😂😂😂 já končim

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-19 20:06:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hotovej simír ze serialu z kobry 11 mi tak připadá

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-19 20:12:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak sem dostal brutální nápad pošleme mu tu fotku do emailu-))

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-19 20:41:11
Ikona diskutujiciho
sipka

není problém 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-20 18:39:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Peter Socha má v gematrii číslo 660 rovnako ako Gasudajron. Inak Socha sa živí montovaním protipožiarnych systémov a asi nie je predajcom Cintamani ale ťažko povedať. Gasudajron má rád všetko ,,vesmírne “ možno preto tak propaguje Cintamani pretože to považuje za kameň z vesmíru…

Ikona diskutujiciho JARCA 2020-09-22 15:53:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja bych se tím vubec nezabyvala a nepopravala magorovi pozornost. On opruzuje na vk.com a kdekoho zada o pratelstvi. Jeho profilovka sedivaka je odporna. Uz jen z toho duvodu NENI radno si ho davat do pratel.

Ikona diskutujiciho asdf 2020-09-20 18:45:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle projevu a reakcí jasný psychopat se silně narcistními a velikášskými rysy. Je zajímavé, jak tito „lidé“ vždy neomylně ve své životní cestě volí zlo, s tím že jsou i schopni věřit tomu že jde o dobro! (zde ale spíš jen pro pohodlnost „uvěří“ vlatním lžím, podvědomí jasně vidí co se děje, a nemá z toho radost, a proto jsou také psychopati tak neradi sami v klidu a tichu, protože pak se těm hlasům z nitra nemůžou tolik bránit). Pocit moci který se jim přikloněním se ke zlu dostává (byť jen zdánlivý) je pro jejich psychiku démonického typu zcela neodolatelný. A teď když se to ještě znásobí působením toho odporného kamene… a také jeho finančním zainteresováním… to se nedivím že pak takový samozvaný superkandidát na prezidenta zeměkoule tolik vyvádí 😀 Ale je dobré, že se aspoň odkope a jasně ukáže za koho hraje.. Ano, hnusný šedivák v náhledu a oblíbené zvíře „galaktický ještěr“ hovoří vcelku jasně, mimo jiné…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-21 09:33:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Gasudarjon žije v paralelnom vesmíre. Preflákol sa tým ako napísal že bude prezidentom po Harabínovi. Ale Harabín sa stal prezidentom jedine v paralelnom vesmíre. A v popise športov má Lietanie v kozmickej lodi po Galaxii a celom vesmíre ako aj tých paralelných. Ak sa vôbec lietanie v kozmickej lodi dá považovať za šport ale budiž, možno v tej lodi tlačí 400 kg nohami a drepuje 220 kg. Tak mu prajem príjemné prezidentovanie, nech sa z neho stane paralelná Čaputová a vyčistí tie vesmíre od mafie.

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-09-21 22:31:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy Aluško! Ty jsi hezká Žena!
Neztrácej čas s Bloudama. 😊
Lomonosov, spetznas…. tě pip…. Přečetl jsem kousek a brrr…. ještě, že v radiu color hezky hrajou a hvězdy na nebi krásně svítí
🎼🌌

Ikona diskutujiciho Horalka 2020-09-22 01:29:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem, kto sa ukrýva pod menom Gasudarjon. Ale pozrela som si na jeho FB profile, koho má v priateľoch. A aké prekvapenie, Mazurek z LSNS a iní ultrafans Kotlebu – čiže kotlety. Ak sa chceš o niekom dozvedieť viac, zaujímaj sa, s kým sa priatelí. Preto ma neprekvapuje, že alfa samec Gasudarjon je v priateľských kontaktoch s kotletami. Vrana k vrane sadá…

Ikona diskutujiciho varvara 2020-09-22 12:01:44
Ikona diskutujiciho
sipka

„Horalka“ – práve si sa vyzliekla do úplného naha – ukázala si aj svoje vnútornosti – tož tak.

PS: žeby ďalší „nick“ toho, o kom je reč?!? – odpútanie od PRAVDY poukázaním na tých, ktorých vnímaš sťa svojich nepriateľov … čo mi to len pripomína?!?

Ikona diskutujiciho Ready 2020-09-22 02:22:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten borec je dobrý blázen, něco jako Peter Insider, ten je tady dobře mimo. Nedivil bych se kdyby to byl on 😂

Ikona diskutujiciho kutra 2020-09-22 16:19:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to silné tvrzení : je mimo, přesnější by bylo : podle mého názoru, nebo připadá mi, že je mimo, je to Váš úhel pohledu

Ikona diskutujiciho rudo 2020-09-22 06:31:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tlak 400kg drep 220kg

tomu by som aj veril, moze to byt psychika totalne poskodena anabolickym dopinkom. synteticke steroidy a dalsie prisady, pripadne hormonalne vytazky zo zvierat ci ludi.
casto to sposobuje nekontrolovatelnu agresivitu a zurivost.

identifikacia cez prsten moze byt chybna, mozu mat nejaky kultovy sektarsky prsten viacery clenovia rovnaky a odkazy na prezidenta Harabina su dost casto na diskusicah v SK mediach, casto ako vysmech na to, ze Harabin kandidoval a veril si a ze podava opakovane trestne oznamenia na nelegalnost volby CAPUTOVEJ, nebral by som to vobec ako znak ze zije v nejakom paralelnom vesmire.

asi bude hormonalne totalne rozrusena osobnost, kto chce taketo typy vidiet, odporucam si zajst do tych extra silovych posilovni cinkarni a sledovat spravanie tych napumpovanych a tiez co sa deje v satniach a sprchach, len pozor aby ste si nesadli alebo nestupili na pouzite striekacky a ihly

Ikona diskutujiciho Mil911 2020-09-22 08:52:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluska ďakujeme za príspevok. Na Gasudariona Andromédu som pri svojom hľadaní narazila a nemala z neho dobrý pocit. Už keď len človek porovnáva kongruenciu v prejave, tak pochopí, že niečo nehrá. Najprv plne ústa lásky a ponúkanej pomoci a vzápätí vyjadrovanie plne nenávisti, vyhrážok a útokov. Najprv nakydal na Elli Stanikovu, potom na pana, ktorý mu videá nahovoril, taktiež na Tomáša Márneho, Teba, zgustol si na všetkých, ktorí mali iný názor na jeho propagandu. Človek ani nemusí dohladavat nejaké zdroje, aby pochopil, že sa s takým človekom nechce stotožniť ani s ním zdieľať jeho názory. Nie je ťažké rozoznať na akej energii rezonuje. Som rada, že si to napísala verejne, mnohí z nás na neho narazili pomysleli si svoje ale nemali možnosť upozorniť širší okruh ľudí, ktorí aspoň budú opatrnejší ak sa s ním stretnú.

Ikona diskutujiciho Nemezis 2020-09-22 09:06:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na jednej strane sa človek fakt váľa od smiechu. Chorý mozog v priamom prenose. Na druhej strane je dosť hrôza, že takéto niečo obludné je celkom zdatné v manipulácii. Jedného, tentokrát s fotečkou, stálym kontaktom so svojimi roduvernými a narcistického psychopata máme v jednej z troch najvyšších politických pozícií. Ešte keď sa však vrátim k tomu „z Boží vůle královi“(jurkovi 🙂 ) – veľakrát mi na ytb vyskakovali tie jeho videá a dokola len pri pohľade na upútavku mnou prešla zima. Tak, ako keď som čítala dávnejšie o „úžasnosti“ kameňa. Nejako ma tá moja vnútorná navigácia dobre vedie……Želám veľa šťastia, veľa sily a nesmierna vďaka za to, čo robíte. Krásny deň! ♥

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 09:18:24
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju 🙂 jsem ráda že to umíte ocenit, je v tom hromada práce

Ikona diskutujiciho Nemezis 2020-09-22 09:55:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, pretože viem, o čom to je. Robím niečo podobné, ale v inej oblasti. Viem, čo to stojí času a energie…..preto „smekám“ pred tým, čo robíte a ako to robíte.

Ikona diskutujiciho BRUM 2020-09-22 09:11:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ALU JSTE NESKUTEČNĚ KRÁSNÁ:-)ten čobol je blázen,nebo spíš psychopat,který se ukájí na vašem dobru,z vás vyzařuje láska a pohoda,tak se držte a díky za vaše články:-)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 09:17:38
Ikona diskutujiciho
sipka

díky 🙂

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-09-22 09:12:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím všetkých, tak toto je riadna detektívka 😁 už nechajte toho zúfalca na pokoji, chudák…z toho sa len tak nedostane. Zjavne má svoj svet a svoju pravdu, každý si ide svoju vlastnú cestu, nie je na nás aby sme kohokoľvek súdili, značkovali. Na druhej strane jeho agresívne vystupovanie si asi nič iné nezaslúži, ale to už nech súdi ten, ktorému to náleží 😉.
Veľmi dobrá komunita sa tu zišla a rád čítam tieto články, ktoré majú hĺbku a hodnotu. Vďaka Aluska 🙏🙂❤️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 09:18:49
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho otompotom 2020-09-22 09:36:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Igor Juračka je asi ten gasudarjon, pasoval sa do role spasiteľa… Neprekladá, ale vykráda cudzie preklady a privlastňuje si ich. Je to rozdvojená osobnosť, posadnutá nejakou entitou, ktorá sa vydáva za mimozemšťana. Podobný pacient, ako všetci zo „Sekty svedkov Matovičových“. Dobré info o tom bolo nedávno na „celostnivzdelavani.cz“, seriál „Třetí světová válka – kdo stojí proti lidstvu“.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 11:23:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, Igor Jurečka není gasudarjon, ten mu pouze namlouval texty a předpokládám že poté co se stalo a co se teď dozvěděl, už mu nic namlouvat nebude.

Ikona diskutujiciho otompotom 2020-09-22 13:14:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Finta na oklamanie nepriateľa – nakydať sám na seba. Som si viac, ako istý, že je to on. Aj v skupine má tých istých ľudí. Aj vyššie spomenuté fittnes-záležitosti. Najprv memoroval už niekde uverejnené články/preklady, potom mu z toho „prebudenia“ preplo…

(Príspevok sa nemusí zverejniť, je to len moja úvaha)

Ikona diskutujiciho info 2020-09-22 11:53:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že výše zmíněný loutka, má posloužit jako negativní reklama webu. Zesílí čtenost o hnusném šutru a takto i více lidí ochrání před neuváženou vírou. win-win

Ikona diskutujiciho Vašek 2020-09-22 13:01:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Do 5 minút ITNJ môže vydať taký zatykač na každého na Zemi. Vy dvaja nie ste výnimkou.“
To mi připomnělo hlášku z dětství: „Za rohem čeká pět karatistů a deset džudistů, kteří tě zmlátí, když neuděláš, co chci.“

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 17:48:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně nevím za co by mě jako měl kdo zatýkat. Za pití čaje a chov morčat? 🙂 bububu 🙂 kdo má svědomí čistý, ten se nemá čeho bát, říkávala moje máma a je to tak.

Ikona diskutujiciho polarexplorer 2020-09-22 14:01:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluska veľmi pekne ďakujem za tvoju prácu a veľmi si ju vážim. Nenechaj sa zastrašiť takou čiernou dušou.
PS. Na jeho emailoch som sa veľmi nasmial.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-22 14:17:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,identifikacia cez prsten moze byt chybna, mozu mat nejaky kultovy sektarsky prsten viacery clenovia rovnaky“ – áno napadla ma i možnosť že Peter Socha je člen údajného hnutia odporu, dosť možno je Gasudarjon ale nevieme to s istotou… Je to len nejaký internetový trotl, nemá cenu sa tým zaoberať, bez internetu by bol nikto.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 17:46:49
Ikona diskutujiciho
sipka

V žádném hnutí není. Ten kontroluje maximálně svoje beďary.

Ikona diskutujiciho jokos 2020-09-22 15:15:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč by bylo potřeba tohoto člověka soudit, když do té vlastní oprátky na konec vleze sám. S pozdravem, hodně příjemného čtení a vzdělávání, přeje Jožka.

Ikona diskutujiciho Ivan 2020-09-22 16:05:48 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lomonosov, at uz je to kdokoli, je podle svého projevu psychopat a blázen a v jeho kazdém slove není zdravého rozumu ani co by vrabec na ocase unes, svými vpravde hysterickými útoky na cisté a vývojove uzitecné osoby nadbíhá satanickým silám sám. Jde o projev cloveka zretelne porouchaného a nelze ho brát vázne… v kazdém prípade je ale perfektním dukazem toho, ze Alue má pravdu o dotycném kameni, ten evidentne demonický JE. Jinak by tak psychycky vysinuté osoby tolik nevyvádely. Myslí si Gasudarjon doopravdy, ze síly svetla za kazdou cenu potrebují duchovne nabité hmotné fetise, které by lidem jako zvlástní duchovní dary prsely z nebe rovnou na jejich hlavy aby zde sírily duchovno? Duchovnost je ve skutecnosti o necem jiném, ta musí poctive vzniknout napred v nás. Nezavrhuji kameny úplne, mouhou napr vhodne a príjemne filtrovat energii s ohledem na osobnost, mohou ale být ruznými zpusoby nebezpecné. Atlantidu prý potopili ve své nevedomosti práve jakýmisi minerály, které mely transmitovat destruktivní energii z vesmíru. Duch, ktery si prijde rekne ti tenhle kámen z tebe udelá nadcloveka, je se vsí pravdepodobností demon ve jménu temné síly, který te prisel obelhat, tak rychle to totiz s tím nasím rozvojem nejde. – Na Gasudarjona jsem alespon z pocátku chtel verit a byl kvuli tomu i napaden temnými silami, za to ovsem on ani Cobra prímo nemohli, upozornoval nás predem, ze budou tyto síly vztekle útocit na ty co se budou pokouset narusovat ty jejich energetické „ochranné“ struktury kolem planety, proste jsem k tomu nemel ty správné predpoklady. Gasudarjon to sice asi myslí dobre, má ovsem problem, chce delat dojem obra, zatímco je zrejmé, ze je ve skutecnosti neco mnohem mensího a vysinutejsího. Je mi líto, ale jeho vpravde hysterický útok na Tomáse a Alusku je projev pomateného psychopata, nemohu si pomoct. Tomás i Aluska jsou dve seriozní, cisté a duchovne pokrocilé osoby, Tomás je veci oddaný zkusený zurnalista, mystik a numerolog, Aluska je práve tak publicista v oboru symboliky a mystiky. Tadesco stejne jako on vlastne stojí za stejnými vseobecnými skutecnostmi a pravdami, pro vsechno na svete tak nac ty útoky..? Jo kámen cintanami kámen úrazu, nezbývá, nez aby kvuli nemu zacaly nábozenské války… Nestanete se svatými tím ze budete mít kámen vy bloudové! Satanické predmety vzdycky na zemi delaly divy, jo jenze byly satanické. To proste nejde tou cestou abysme obdrzeli duchovní moc cestou nabitého predmetu – ten je vzdycky nekým jiným, kdo nás nakonec zacne terorizovat. Je mozné nabít pozitivní energií pozdejsí svaté (v uvozovkách i bez) místo, treba Stonege ve starém Albionu (prehistorické Anglii) – a pozvolna po dlouhých vecích ten náboj zase sám vyprchá. Údajným superkamenum bych se ale sám radeji vyhýbal, jsou mi podezrelé uz tím, ze tu jsou. Jak uz tady více lidí naznacilo, je docela mozné, ze práve tenhle suspektní kámen práve vysinul jak Gosudarjona tak i naseho vykutáleného Lomonosova (z toho jeho „spetsnaz“ etc jsem málem vyprskl smíchem – taky jsem znal jednoho ale ten byl taky skromnejsí). Pokud nejde o tutéz osobu. At tak ci onak Gosudarjon tentokrát slápl vedle, budto si musí prebrat, ze si zadal s demonickými fetisi, které se nakonec ukází být hromadne nebezpecnými, anebo je to tak, a to muze být pravdepodobnejsí, ze ti jeho spomocníci z vesmíru jsou z té temné strany, ale vydávají se za ty svetlé. (Nejsem v té veci znalý, ale ta jeho galjonfigura z jeho drívejsího vebu, to ze mel být Arkturián..!?)

Ikona diskutujiciho Ivan 2020-09-22 16:22:04 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jeste jednou, Alusko, na podobný dívcí portrét neceho tak krásného, cistého a vyrovnaného jako je ten Vás tady si dooprady nevzpomínám, máte hlubokou a projasnenou dusi.

Ikona diskutujiciho Michal 2020-09-22 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak precital som si to a musím povedať že ten Gasudarjon potrebuje odbornú pomoc.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2020-09-22 19:25:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já mám pocit že kobra lže ve více věcech nejen o kamenu ciantamani ale i o mnoha jiných věcech o mimozemšťanech kteří tu přistanou a pujdou nás zachranit atd což je klam my si tu pomoc musíme sami kobra nabádá ke lžím a manipulaci myslím že je též pod vlivem kamene tvrdí že nás můžou zachránit jen mimozemštané myslím že bychom měli o kobrovi seriál stejný jako o kamenu ciantamani to by bylo taky dost zaživný protože ty polopravdy co tam vykládá kobra by taky zabrali asi na 15 dílu

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 19:40:39
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bych se tomu věnovat a udělat na to pár rozborů, ale upřímně.. Stojí to vůbec za to? Že pár lidí věří na nějaké blbosti, nebo na záchranu z jiné planety není natolik škodlivé (co to je.. falešná víra? na co věříš je tvoje věc pokud tím nikomu neubližuješ), jako prodej nebezpečného kamene, který ovládne svého majitele a udělá z něho takovou odpornou ulhanou zbabělou kreaturu jako je gasudarjon. To je skutečné nebezpečí a zlo, před kterým je nutné lidi varovat. Falešní proroci přicházejí a odcházejí, důležité je zaměřit se na to, co může lidem ublížit a to odhalit, bláboly neřešit, protože blábolů je vždycky všude dost a to tě jenom zdrží od důležitých věcí. Než se hrabat v nějakých nesmyslech od Kobry a tahat na sebe tu jeho zlou energii, to radši natočím 10 videí o morčatech, světu tím prospěju rozhodně více a sama sobě také.

Ikona diskutujiciho romča 2020-09-22 21:00:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Akožefakt? Nuž zostala som v nemom úžase… Aluško, neviem ako to znie tebe či ostaným diskutujúcim, ale mne to pripomína ten zvláštny výkrik do tmy, keď si niekto myslí, že je druhý Ježiš. Konkrétne tieto jeho vyjadrenia na mňa pôsobia tak, že táto paródia na človeka si naívne myslí, že on je original Ježiš a deň jeho narodenia, nech už je to v akomkoľvek roku, je vlastne druhý príchod Ježiša.
Inak troška som gúglila a galaktický odtieň može byť aj mix tohto: https://www.color-hex.com/color-palette/24334
Tiež som také čosi na hlave mala niekedy v puberte, aspoň už viem ten odtieň identifikovať

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-22 21:04:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Gasudarjon je ve skutečnosti Peter Socha a ten vlasy nemá. Všechno si vymýšlí. Tady je o něm všechno: https://m.vk.com/public198925648#wall

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-23 11:19:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to energetický upír, keď niekoho vytočí hoc i vymyslenou kravinou to mu dodá energiu ale ten pocit prílivu energie je len krátkodobý, preto na každého útočí.

Kto vie koľko takýchto ,,ľudí“ vlastne je ale mám pocit že je ich stále viac, zatím sú niečo ako disidenti sú ostatním k smiechu ale raz sa možno fakt dostanú k moci a ak majú Cintamani…

Je mi už fuk kto to je ale indície naznačujú že Gasudarjon je Peter Socha, má podobný štýl písania a má rád kotlebovcov. Vložil by som sem jeden text ktorý Socha napísal ale nemám ho teraz, písal tam že prežil rôzne nehody, zhorela mu polka lebky a že kašle na doktorov, povedal si že to sa spraví a spravilo sa to. To sa podobá na ,,nezničitelného“ Gasudarjona. Dokonca názvy Gasudarjon, Peter Socha a Safford mine (ložisko cintamani) majú rovnakú rezonanciu 660. Ale jedna věc nesedí, neviděl som síce veľa fotiek toho Petra Sochu ale nepřipadá mi ako niekto napumpovaný z posilovne, tlak 400 kg a drep 220 kg by asi nedal.

Ikona diskutujiciho Anesi 2020-09-25 23:52:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, v prvom rade všetko najlepšie k narodeninám, (ja až zajtra 😉)
Asi v roku 2009 som chodila na náš portál pokec do miestnosti Ezoterika. Tam sa občas vyskytol presne tento typ, oháňal sa galaktickým všetkým a vládol vesmíru a okolitým guberniám, samozrejme pri tom rad dával do pozornosti svoje trice/bice/prsto-psy a totálne kontrastné prejavy, v jednej vete láska a odpor, a pod. … Ach keby som si vedela spomenúť na nick…
Najviac ma však dostal mrazený metán…notyvole!!!! Nechcela by som byť pri jeho „tání“ 🤮🤮🤮
Z tej ezo éry som napokon zostala verná práve Tvojmu a Tomovmu webu, držte sa a snáď menej reklamy takýmto čudám 🥰

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-26 07:48:17
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju 🙂

gasudarjonův skutečný mail [email protected] je registrovaný na několika seznamkách, takže na soc. sítě chodí a mohl to být klidně on

Ikona diskutujiciho Rado 2020-09-26 17:55:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našiel som na YouTube odkiaľ má ten pošahany – https://www.youtube.com/channel/UC5gciiPsUX8DO2Ixd1huAGA
tie svoje „slávne“ fotky ninju. 😄

https://youtu.be/7A5kR3lpQOM

Ikona diskutujiciho Joverka 2021-02-17 02:01:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda ten životopis by měl napsat jako žadatel o zaměstnání. Ti by se dobře pobavili. Ten člověk je psychicky naprosto naruby. Je naprosto odtržený od reality, ale totálně špatným směrem. A už je ve fázi, kdy si nenechá nikým vysvětlit, že padá do propasti, odkud není návratu.

Ten šutr v něm umocnil jeho ego a agresivitu.

Pokud má opravdu spoustu těch kamenů, tak to nedopadne dobře. A pokud jich na Slovensku hodně prodal, tak se vůbec nedivím, co se tam děje. Může to mít na celou situaci destruktivní vliv. Umocňuje se tam strach, zlost, násilí, bezpráví, nespravedlnost atd. Však to všichni vidíme.

Nemusí to být způsobené jen tím kamenem, ale co když je to jedna z možností? Chce to pozorovat, co ten kámen v lidech skutečně probouzí. A podle toho jednat, dřív než bude pozdě.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek