Lakotské proroctví: Návrat posvátného bílého bizona

20.9.2023 v Poselství 10

Proroctví o návratu bílého bizona je povzbudivým poselstvím pro lidstvo. Přestože se nyní nacházíme uprostřed všeobecného chaosu, na ty s otevřeným srdcem a probuzenou myslí čeká příslib mimořádných časů.Bílý bizon je posvátným znamením pro indiánský kmen Lakotů, jehož náčelníkem je nyní Arvol Looking Horse. Náčelník je současným strážcem legendy o Bílém buvolovi a posvátné dýmky. Příběh zní takto:

„Před devatenácti generacemi přinesl nádherný duch, o kterém nyní mluvíme jako o White Buffalo Calf Woman („Žena telete bílého bizona“) posvátnou C’anupu (Posvátnou dýmku) našemu lidu.
Naučila náš lid Sedm posvátných obřadů a jak posvátně kráčet po Matce Zemi.
Když odcházela, proměnila se v mladého krásného bílého bizona, pak přešla přes kopec a zmizela z dohledu. Tak dostala své jméno White Buffalo Calf Woman. Obdarovala nás Sedmi posvátnými obřady, které dodnes náš lid udržuje.
Člověk, který kouří posvátnou dýmku, dosáhne spojení se všemi bytostmi. Kouřením C’anupy naváže přímý osobní kontakt s Velkým tajemstvím.
Na Cestě posvátné C’anupy bude kráčet posvátným způsobem po zemi, protože Země je naše babička, naše matka a je posvátná.“

Tento příběh je zároveň i proroctvím 
White Buffalo Calf Woman totiž řekla lidem, že se jednou vrátí v podobě bílého telete buvola a že to bude požehnání i varování. Když přijde, nastanou na zemi velké změny.


Před 2000 lety řekla žena bílého bizona lidem kmene Lakota, že až se vrátí, nastanou na zemi velké změny, které ustojí jen ti, kteří budou následovat původní cestu. Předala jim posvátnou dýmku, kterou Lakotové dodnes opatrují.
Lidstvo se podle proroctví ocitne na křižovatce. Může zvolit cestu ignorantství a destrukce, ale pokud si zvolí cestu dobra a návratu k přírodě, bude požehnáno a vstoupí do překrásné doby.

Porody bílých buvolů na počátku 90. let a kolem roku 2000, považovali domorodí Američané za znepokojivé předzvěsti. Náčelník Arvol a mnozí další interpretují tyto změny tak, že znamenají probíhající ekologické krize.
Bude-li lidstvo nadále žít bez harmonie, bude prokleté. Ale pokud bude dosaženo duchovní jednoty a harmonie se zemí, lidstvo bude požehnáno.

Bílý bizon je velmi vzácný a pro indiány je posvátný.

Ve státním parku Bear River v Evanstonu ve státě Wyoming se začátkem května 2023 narodilo nové mládě bílého bizona. (televizní reportáž zde)

Co opakovaná narození bílých buvolů znamenají pro lidstvo?
Nese to řadu duchovních významů.
Zaprvé se všichni musíme sejít v harmonii a jednotě. Jakmile se dno pyramidy sjednotí, vrchol který ze spodku těží, se zhroutí.
Potřebujeme si také najít cestu zpět k přírodě, k pěstitelství, k větší osobní svobodě a snížit naši závislost na supermarketech a korporacích.
Bílý bizon představuje zejména duchovní transformaci. Pokud máte pocit, že jsme na pokraji něčeho velkolepého, nejste sami. Mnoho lidí má tento pocit. Navzdory aktuálnímu chaosu nás čekají úžasné časy.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-09-20 11:28:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice uklidňující proroctví. Pro příchod takové doby jsem ochoten pustit se všeho, co by mohlo překážet.

Ikona diskutujiciho Ivo 2023-09-20 20:53:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě zaujalo, že se to mělo odehrát před 2000 lety, stejně jako se podle křesťanství narodil Kristus, který taky slíbil, že znovu přijde. Může to mít nějakou souvislost, odehrávalo se v té době opravdu na této zemi něco zvláštního?

Ikona diskutujiciho Dalimil 2023-09-21 12:31:52
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle toho co jsem četl na tomto webu už dávno je 6. matrix poslední a každý trval přibližně 2000 let, tento trvá nejdéle, protože je uměle prodlužován, původně měl končit 2012, ale lidstvo nebylo připravené. Takže shody nejsou náhodné. Podle mě bylo lidstvo na různých částech země kontaktováno vyšší silou nebo dejme tomu annunaki pokud bysme se přiklonili k rozhovorům s nerudou a tohle jsou dochované poznatky z restartu. Zní to šíleně ale dohromady to zapadá.

Ikona diskutujiciho Ana 2023-09-21 04:57:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno som čítala podobný príbeh o Židoch, ktorí opäť očakávajú Mesiáša i jeho rozsudok nad ľudstvom na konci tohto veku a viaže sa k tomu niekoľko proroctiev. Napríklad v roku 2018 sa narodila bezchybná červená jalovica, čo je veľká rarita a prináša sľub obnovenia biblickej čistoty sveta. Ďalej, Ezechiel, kňaz a prorok, ktorý sa objavuje v Starom zákone, predpovedal v jeho proroctve o konci sveta, že Mŕtve more ožije a vedci nedávno objavili v Mŕtvom mori skalné výdutiny, v ktorých žijú celé roje rýb, napriek tamojším podmienkam a nevedia si to vysvetliť.
Kataklizmy, ktoré všade po svete každý týždeň pribúdajú, svedčia o tom, že sa niečo skutočne deje a už sme na križovatke. Ľudia sa musia zjednotiť, ale zatiaľ sa len rozdeľujú a pribúdajú konflikty.
Ľudstvo má len dve možnosti, buď pre svoju záchranu prijme projekt vyššej inteligencie s názvom „Tvorivá spoločnosť“, čo je vlastne skutočná liberálna demokracia, ktorú sme na Zemi doposiaľ nemali, alebo bude mať vnútený projekt elít, tzv. New Age, čo je vlastne totalitná svetovláda a deštrukcia, čiže vyhladenie ľudstva, alebo zredukovanie populácie a následne aj tak Zem zničia kataklizmy, lebo zlo je sebadeštruktívne, taký systém nevydrží naveky, nehovoriac o tom, že je to pokračovanie dnešného otroctva. Alebo poznáte lepšie riešenie? Lebo ja nie a nemôžeme nič neurobiť, pretože za to zaplatíme. Ľudia si musia zvoliť, či pôjdu cestou duchovného vzostupu, alebo materiálneho úpadku. Bola nám ponúknutá pomoc zhora, na ktorú sme čakali a voľba je na nás, ale času je málo a nemôžeme očakávať, že nejaký spasiteľ urobí všetku prácu i voľbu za nás.

Ikona diskutujiciho berunka sedmitečná 2023-09-21 12:32:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za skvělý článek, zvedl mi náladu 🙂

Ikona diskutujiciho Q 2023-09-21 12:33:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím si že to byl buď duch, nebo se jim naprojektovala mimozemská inteligence. Lidé asi měli být už na začátku předem upozornění jaký to má smysl a jak to má končit.

Ikona diskutujiciho get ze gustav 2023-09-21 12:36:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Při čtení tohoto proroctví jsem si vzpomněl na zkušenost se zjevením anděla, myslím tento článek.

https://aluska.org/kdyz-mi-bylo-nejhur-navstivil-me-andel/

jedna věta z článku na mě udělala velký dojem a myslím si že perfektně vystihuje všechno podstatné jednou větou:

*Tato realita je podle mého názoru zkouškou a vy musíte projít touto zkouškou tím, že projevíte laskavost každé duši, kterou potkáte.*

ANO. Podle mě je tohle odpověď na smysl života, smysl matrixu, smysl reinkarnace, smysl osobního rozvoje. Kdo to nepochopí a kdo tak nežije, ten neprošel.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-21 12:37:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Absolutní souhlas.

Ikona diskutujiciho AaQby 2023-09-21 17:42:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen aby pak těch zkoušek nebylo nekonečně mnoho ve stále se opakujících „realitách“….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-09-21 18:21:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Tož nemělo by, jestli je tohle fakt poslední matrix.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek