Lůžka MedBed a jejich uvolnění pro veřejnost

21.1.2022 v Léčba 15

Stejně jako vás, i mě samozřejmě velice zajímá tématika MedBed, proto pátrám po nových a ideálně čerstvých poznatcích. Našla jsem toto video, kde je vysvětleno, jak probíhá léčba na lůžku MedBed a co je nebo není možné pomocí této technologie napravit. Nemůžu vám zaručit dokonalou pravdivost této instruktáže, takže si prosím udělejte svůj vlastní názor.Překlad v tomto článku je podle videa: https://rumble.com/vf5vj5-med-beds-available-to-the-public..html Je z března roku 2021.
Ve videu mluví žena, která říká, že technologii MedBed rozumí, protože byla speciálně školena a dokonce na Medbed osobně byla. Vysvětluje, jak budou probíhat sezení, až bude technologie uvolněna pro veřejnost:

,,Člověk se objedná do léčebného centra a tam odevzdá vzorek své DNA. Tento vzorek se pečlivě analyzuje a poté se určí termín, kdy bude pacient ošetřen. MedBed může být použita pro regresi věku, je možné jít 20, 30, 40 let zpátky. Pokud někdo ztratil končetinu, MedBed ji dokáže vytvořit a nechat znova dorůst. Umí také odstranit rakovinu. Rakovinu jater je při ošetření možno napravit za hodinu a půl.
Technologie MedBed (údajně) dokáže také přenášet duši mezi dvěma těly a tato procedura se už dříve používala, dokonce po mnoho let.

Důvod, proč MedBed neumí opravit následky po ,,vpichu“ (,,jab“) je, že pro ošetření na tomto lůžku je nutné mít správný vzorek DNA. Pokud odevzdáte vzorek s již změněnou DNA, MedBed ji nedokáže napravit. Vzorek s DNA navíc musí být čerstvý. Z toho důvodu nemůže být napraveno poškození, nebo mutace, které se odehrály na úrovni DNA. Lidé mají přestat spoléhat na to, že jim s tím MedBed následně pomůže.
MedBed nemůže pracovat se zmutovanou DNA, nemůže vyléčit cokoli. Může napravit jen to, co je předepsáno ve vaší čerstvě odevzdané DNA.

Po uvolnění MedBed budou nadále fungovat nemocnice, ale budou sloužit k jinému účelu a to jsou zejména stavy nouze, těžké úrazy. Chronické, neakutní záležitosti, budou řešeny na MedBed.

Na MedBed se mohou léčit také zvířata a byly používány i pro léčbu mimozemských bytostí.

Kdy budou MedBed konečně uvolněny pro celý svět? To nikdo z nás neví. Jenom se odhaduje. Pokud potřebujete léčbu zdravotního problému už teď, určitě nečekejte a lečte se nyní dostupnými metodami, protože MedBed tu nemusejí být ještě dalších 10-20 let. Žijte svůj život a nespoléhejte na něco, co ještě nevíme, kdy bude.

A jak ovlivní technologie MedBed problém přelidněné planety? No, je důležité si uvědomit, že naše planeta vůbec přelidněná není, je to velká lež. Máme pouze přecpaná města. Navíc bude uvolněna možnost cestování na jiné planety, kde je místa dost. Existují biliony planet a jiné vesmíry, kde je možné žít. Nic takového jako přelidnění neexistuje. A pokud budete žít delší život, nebudete mít ani potřebu dělat tolik dětí. Je možné regresovat věk až 3x, pokud to váš mozek snese.

Byla jsem trénovaná jako technička obsluhující MedBed a také jsem na MedBed osobně byla, bylo to v podzemí v rámci tajného vesmírného programu. Pokud mi nevěříte, je to v pořádku, je to vaše volba.“

Zajímá vás téma MedBed? Přečtěte si také:
Dokument o zavádění a léčebném působení lůžek MedBeds
MedBeds: Lékařská lůžka se rozmisťují po celé Evropě. Na co se můžete těšit?

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2022-01-21 05:53:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Technologie MedBed (údajně) dokáže také přenášet duši mezi dvěma těly a tato procedura se už dříve používala, dokonce po mnoho let. – Toto vraj používajú tí najmocnejší, prenesú svoje vedomie do nového tela a defacto sú tak nesmrteľný (tak ktovie ako dlho nám tu vládnu vlastne stále tí istí).

Osobne si nemyslím že technológie Med Beds budú uvoľnené pre verejnosť keďže svet sa potýka s problémami súvisiacimi s preľudnením a uvoľniť Med Beds by bolo kontraproduktívne. Dediny a mestá sa predsa nemôžu rozširovať donekonečna. Viď preľudnená čína, ktorá začala stavať dedinu v susednom Bhutáne a môže tam vzniknúť vojenský konflikt čína vs india.

Tu je dôvod prečo a kedy budú Meds Beds použité: Lidstvo do konce století vymře, tvrdí britský vědec. Podle paleontologa a redaktora časopisu Nature Henryho Geea a jeho nového článku pro časopis Scientific American by do konce tohoto století totiž počet celosvětové populace mohl začít rapidně klesat. Gee dokonce hovoří o masovém vymírání. „Mám podezření, že lidská populace se blíží ke kolapsu,“ napsal Gee. Takže je to časový rámec jedného storočia, kedy budú použité Med Beds ako núdzová záchrana časti ľudstva pred vyhynutím. Takže kto má zdravotné problémy mal by si to riešiť okamžite a nečakať na Med Beds ako na spásu.

Ikona diskutujiciho Lucie 2022-01-21 13:05:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

DNA mohla mutovat v průběhu času lidského života několikrát. Vlivem různé chemie, i ta je totiž mutagenní, stejně jako některé druhy záření. Totéž se mohlo odehrát v břiše matky. Mnoho lidí má tedy chyby v DNA, takže i kdyby tu byla taková technologie, nebudou ji zřejmě moci lidé používat. A kdoví, jestli vůbec někdy. Možná hudba daleké budoucnosti. Jinak souhlas, člověk by se měl spolehnout na sebe a na svoji intuici, kam ho to vede…a řešit si všechny svoje úrovně a problémy sám a nespoléhat věčně na nějaké ,,zázraky“.

Ikona diskutujiciho Bill Gates 2022-01-22 10:22:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

(promiň bille, ale kvůj koment, ačkoliv s ním souhlasím, nemůžu lepnout na web, je moc kontroverzní)

Ikona diskutujiciho Bom 2022-01-22 11:20:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dámy a pánové ET dovedou nechat dorůst končetinu, a kdy zde my, kdo ví.
„naše planeta vůbec přelidněná není, je to velká lež. Máme pouze přecpaná města.“
O přelidnění by tolik moc nebylo, ale o ničení zásob surovin pro lidi, o vyčerpávání polí a pralesů. Tam se projeví počet lidí na Zemi. Špinění moří, vyvraždění ryb.
„možnost cestování na jiné planety, kde je místa dost.“ Pak je ještě otázka, jestli nás planeta přijme. Není to nemyslící hmota, ani ti ostatní na ní, třeba nevidění ve světle. Kdyby bylo vše jednoduché…

Ikona diskutujiciho Xptn 2022-01-22 19:50:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už to z nich leze 😀 asi před měsícem jsem jinde četl že budou uvolněny lůžka 15 ledna 2022…15. ledna! To je datum co už mimochodem bylo! 😀 a najednou 10 až 20 let…no, jak píšu: už to z nich leze 😀 zatím se to jen dobře čte, a to je tak všechno…stejně jako v r.2012 když jsem říkal: nejhorší co se může stát je, že se nic nestane…no, a stalo se to 😀 i když na rok 2012 můžeme v souvislosti s aktuální situací vzpomínat spíš jako na krásnou dobu procházek růžovým sadem s bydlením v lízátkovém domečku na žvýkačkové ulici:D

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-22 20:16:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Rok 2012 závisel na kritickém množství uvědomělých lidí. Udrželo nás tady zlo a nechuť většiny se posunout dál. Však se podívej kolem sebe, kolik je tady zla, jací jsou lidi. Dravčí systém, jeden žere druhého, pořád se bojuje proti sobě. Tohle není ta vyspělá mírumilovná harmonická civilizace, co by mohla přejít dál. Celé se to odsunulo. I ti tzv. „duchovní lidé“, údajný výkvět populace, údajně to nejlepší co tady máme, se v roce 2012 rozdrolili, vůbec nebyli jednotní, naopak bojovali proti sobě a vzájemně se napadali. My bysme ani nikam přecházet nemuseli, stačilo by, kdyby se lidé chovali slušně jeden k druhému a mohl to být hezký svět, ale nedělají to.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-01-23 10:16:06
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu chovaniu ľudí k sebe navzájom slušne:
Myslenie ľudí sa len tak ľahko nedá zmeniť. Bude to trvať minimálne jednu až dve generácie než sa to vylepší, ale len za našeho prispenia k vyriešeniu situácie na 1.priorite riadenia spoločnosti. Určite to badáte už teraz ako zaočkovaní zmenili svoje správanie k horšiemu že? Tu je predikcia ako sa to bude vyvíjať s tými zaočkovanými.
https://cz24.news/uz-to-naplno-zacina-apokalypsa-ockovanych-zombikov-zurivost-nasilie-a-zvieracie-sialenstvo/
Je docela možné, že počet ľudí na planéte výrazne klesne. Tu je k tomu niečo viac:
https://cz24.news/mrna-vakciny-zabijeji-lidi-ve-trech-fazich-k-zaniku-nasi-civilizace-jsme-mnohem-blize-nez-si-myslime-cas-nam-pomalu-dochazi/

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-23 10:47:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy, ty články jsi poslal jsou fakt brutální.

Ikona diskutujiciho armag 2022-01-23 17:52:50
Ikona diskutujiciho
sipka

Chování lidí jde změnit velice snadno. Ještě před 2 roky by mě nenapadlo, že lidi budou dobrovolně nosit hadru na xichtu a při tom si myslet, že je chrání před virem.
Schválně fakt si myslíš, že to je svoboda, prokazovat se všude nějakým covidpasem. Stačilo pár měsíců a lidi to přijali jako normální.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-01-23 18:35:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Brutální? No, ako sa to vezme. Pozrieť sa pravde do očí môže šokovať.
O MedBeds hovorí aj Elena Kapulnik, alebo Randy Kramer – účastníci SSP. Akurát oni si len spomínajú na to, že s takým niečím narábali, alebo to bolo vo výbave keď boli v aktívnej službe pre SSP, rovnako ako žena z videa. Program SSP nebol ešte odtajnený. Možno niekedy bude, tiež čakáme na tie patenty kedy budú uvoľnené. Zatiaľ stále len čakáme.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-24 10:11:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Elena Kapulnik je podvodnice. To co říká je zaprvé hromada nesmyslů a zadruhé to má přes ,,dálkové vidění“, takže žádný insider není, jenom trpí duševní poruchou. Ostatně si najdi jak vypadá, podívej se na ten obličej. Ta nemoc jde vidět.

Ikona diskutujiciho dodo 2022-01-24 14:13:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono tých údajných účastníkov SSP je celá hromada, akurát to čo hovoria pochádza zo zápiskov urobených počas regresnej hypnózy. To môže pochádzať aj z toho čo im do mozgu nahrali. Nemôžu ukázať na žiadnu skutočne fyzicky prítomnú technológiu aby sa dala odfotiť. Existujjú len kresby, napríklad údajných mimozemšťanov, alebo nejakých základní na Mesiaci, Marse a podobne. Niečo, čo vyzerá ako fotografia nemusí byť vôbec fotografia. Vyzerá to tak, že určité oblasti internetu, napríklad sociálne siete sú zamorené UI.

https://cz24.news/nedodrzovani-covid-predpisu-je-nyni-oznaceno-jako-nejcastejsi-teroristicka-hrozba-temi-kteri-se-vas-snazi-zavrazdit-covid-injekcemi-video/
Čítajte od tohoto odseku…
-> Umělá inteligence je součástí nového bojiště

O tom Bidenovom chirurgovi čo je ako CGI je viac tuná. To si počtete…
https://realrawnews.com/2022/01/military-bidens-surgeon-general-is-cgi/

Hovorkyňa amerického prezidenta Jen Psaki je tiež občas vidieť ako avatar UI.
Podobne to bude asi aj s dr. mengele Fauci.

Ikona diskutujiciho Peter 2022-01-23 09:12:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedno zariadenie využíva BOBA FETT na Tatooine.

https://youtu.be/UesxHV0EqIM?t=35

Ikona diskutujiciho Tara 2022-01-23 17:05:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby něco takového existovalo, bylo by to určitě zajímavé, ale spíš to vypadá na bublinu a konspiraci, která byla obalená kolem opravdových MedBed. Už jenom na Google Scholaru první článek – Kassem, Abdallah, et al. „MedBed: smart medical bed.“ 2017 Fourth International Conference on Advances in Biomedical Engineering (ICABME). IEEE, 2017.
V článku se čtenář dozví, že „MedBed“ mají pomoci vytíženosti sestrám v nemocnicích, protože se na pacienty často nedostane včas. A to právě pomoci komunikační technologie. Byť ve smyslu, že nemusí pacient stokrát zvonit na sestru, ale díky aplikaci v MedBed a chytrém telefonu se dovolá zdravoního personálu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-01-24 10:11:08
Ikona diskutujiciho
sipka

podle tohoto popisku ti mohlo dojít, že se ve zmíněném reportu jedná o zcela jiné zařízení, pojem medical bed označuje celou řadu vynálezů

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek