Magická zrcadla – okna do budoucnosti a do jiných světů

8.2.2020 v Paranormální jevy 9

Dnešní video tak trochu navazuje na nedávný doporučený dokument o magické síle zrcadel. Zatímco v předchozím filmu je vysvětleno jak pracovat se zrcadly doma tak aby nám neubírala energii a aby nám neškodila, v dnešním filmu se dozvíte, jak tyto magické schopnosti zrcadel lze využít k léčitelským, paranormálním i komunikačním účelům.Se správně sestrojeným zrcadlem, říká se tomu ,,Kozyrevovo zrcadlo“, můžete telepaticky komunikovat na jakoukoliv vzdálenost, můžete mít jasnovidné vize, můžete se s jejich pomocí i léčit. Můžete se díky nim napojit i na morfogenetická pole vesmíru stahovat z nich jakákoliv data.

Výborné je, že pokusy ruských vědců jsou v dokumentu dobře vysvětlené a konstrukce kozirevových zrcadel je zde ukázaná. Takže si jejich popsané úžasné vlastnosti může vyzkoušet každý manuálně zručný chlapík. Na výrobu to není složité.

 

Magická zrcadla – okna do budoucnosti a do jiných světů

Kozirevovo zrcadlo je jinými slovy vyduté zrcadlo, nebo vydutá lesklá plocha. Může to být mísa na věštění, pokrývka hlavy pro umocnění paranormálních schopností a prostředkování telepatie, nebo velký válec, do kterého se vleze celý člověk… a pak se teda dějou věci!

připravila aluška.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-08 05:44:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to bych ocenila, mohla bych lidem posílat zadarmo zprávy o tom, co mi mají koupit ve městě:D:D takže by teoreticky šlo, pokud by telepatie fakt existovala, komunikovat tak i s někým, kdo neví, že se s ním chystáme komunikovat? fungovalo by to? nebo je to už narušení svobody té bytosti? nějak si nejsem jistá.

jinak, tak ruština je stejně zajímavý jazyk. chvílema rozumím a chvílema vůbec.
taky nechápu, že se o téhle věci skoro vůbec nemluví… přitom se mluví o tolika kravinách.
i když teda, tady je o tom článek: https://www.aurorscalartechnology.com/en/naturopathy-therapy/kozyrevs-mirror/
a tady taky: http://kozyrevmirrors.com/kozyrev-mirrors/
ve slovenštině jsem to taky nakonec našla: https://www.magistra-historia.sk/tajomne-zrkadla-psychotronicke-zbrane/
….. a pak i v češtině! 😀 očivindě se o tom mluvilo víc, než jsem myslela: https://myslenkyocemkoli.blogspot.com/2013/10/kozyrevova-zrcadla.html

jo a prý všichni ti vědci do roka po tom experimentu záhadně zemřeli. víte o tom někdo něco? Protože to by bylo fakt sakra divný.

Ikona diskutujiciho elbar 2020-02-08 11:47:05
Ikona diskutujiciho
sipka

Telepatie funguje.
Byl jsem si vyřídit slevu na plyn.
Jednal jsem se sympatickou paní a
pomyslel jsem si „ještě se tady zamiluju“,
paní se na mě usmála.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-08 17:57:49
Ikona diskutujiciho
sipka

jé, to je hezký 🙂

jinak já na tyhle věci věřím a nemám ani důvod nevěřit, věřím i na šílenější věci.. ale zase na druhou stranu jak člověku logicky myslí mozek.. někdy je to těžký

Ikona diskutujiciho m. 2020-02-08 10:17:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj aluško
taky sem se díval na to kozirevovo zrcadlo. našel jsem článek ve kterém je varování
před používáním tohoto typu zrcadla. tak ti to posílám.
http://energieupramene.blogspot.com/2017/02/nebezpeci-zrcadel-kozyreva.html
myslím si že problém s těmi zrcadly je v tom že ti vědci nenapodobili přírodu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 11:03:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano rozumím. V dokumentu to není řečeno. Kozyrevovo zrcadlo má sílu okamžitě manifestovat, to znamená že pokud do něj vejde člověk který je destruktivní, s destruktivním myšlením, tak manifestuje destrukci a zlo – tudíž i nemoc. O tom píšu pořád dokola, jak je důležitá čistota mysli.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-08 18:03:10
Ikona diskutujiciho
sipka

ne asi. když se nad tím opravdu zamyslíte, vlastně je to stěžejní skoro při všem. každý den. každou minutu. odvíjí se od toho fakt celý náš život a cesta, protože to často ovlivňuje i ta, zdánlivě, nejmenší rozhodnutí(odzkoušeno).

jo a Aluško.. já nechci vůbec být rýpal, mně je to osobě fakt úplně jedno – protože stejně záleží jen na tom sdělení, ale spíš kvůli reprezentaci.. máš tam v článku, na začátku, „kozirevovo zrcadlo“ místo „kozyrevovo“.. 🙂 (to myslím jakože fakt dobře. jak říkám, já ty překlepy znám. vzhledem k tomu, že jsem kapku dysgrafik… tak tuplem :D)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-02-08 18:49:15
Ikona diskutujiciho
sipka

jo ahá… kozi?? 😀 https://i.imgur.com/7seeaoa.png

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-02-08 22:39:03
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 jop

Ikona diskutujiciho Belakarus 2020-02-13 00:02:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V sedmé minutě tam paní říká „Při pátrání, je třebs vyplnit žádost o konkrétním pronlému, odpovídající postupy a z těchto systémů obdržíte odpověď“. Jaký je tedy ten správný postup na stažení odpovědi?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek