Mám léčivé ruce?

24.10.2011 v Poradna 10

Dotaz:

Ahoj Alue,

prepáč, že otravujem, ale neviem čo si o tom mám myslieť. Ešte nikdy som víly ani anjelov nevidela, no verím v nich a cítim, že raz ich uvidím. Pri dverách od izby mám skrinku, a na nej položené kvety a raz som išla okolo nich, nepametám si na čo som myslela, no zdalo sa mi, že som tam videla sedieť vílu. Zachytila som ju mimovoľne, nesnažila som sa upriamiť na ňu zrak. Mala modré šaty ktoré som si všimla najskor, no keď som sa pozrela na miesto kde predtým bola už tam nebola.. Neviem, či to bola skutočná víla alebo sa mi to len zdalo. Čo si o tom myslíš?


A ešte niečo: Vždy, keď ma bolí hlava alebo brucho, podvedome si začnem na boľavé miesto prikladať ruky a prednedávnom som si všimla, že vtedy bolesť prestane alebo aspoň ustúpi. Je možné, že mám aj liečiteľské schopnosti? A som aj dosť mladá (chodím len na ZŠ) takže tiež neviem, či je to normálne. Na koniec by som ťa chcela ešte pochváliť- tvoje stránky sú úžasné a veľa som sa z nich naučila. Ďakujem za odpoveď 🙂

Odpověď:

Ahoj,

Pokud jsi viděla vílu, potom to byla víla. Neptej se, věř sama sobě. Bylo to dobré znamení, doporučuji ti se co nejdříve k tomu místu vrátit a i když už vílu neuvidíš, poděkuj jí (nahlas, nebo v myšlence), že se ti ukázala. Vždy je dobré projevit uznání a vděčnost za jejich snahu a ochotu se ukazovat. Řekni jí, že ji velmi ráda uvidíš zase někdy jindy a počkej, co se bude dít. Ona tě uslyší, zkrátka na ni jen v tu chvíli mysli.
Jsi na dobré cestě navázat kontakt a jelikož jsi mladá, využij toho! Čím starší budeš, mít více se zabalíš do skořápky a tím větší problém to pak bude.

Každý člověk má léčivé ruce, pokud není nějakým způsobem zablokovaný, nebo nemá silný nedostatek energie. Potom se samozřejmě schopnost naruší, stejně jako zdraví a psychika.
Konečky prstů a chodidly jsi schopná nabírat energii. To se děje, když jdeš přírodou. (Ve městě ne. Tam jsi odříznutá od země přes beton a wifi.) Když si sundáš boty, je to o to silnější. Tvůj palec zase z těla odvádí destruktivní energii, proto je oddělený od ostatních prstů. Je jeden z tvých energetických ,,výfuků“. Člověk jich má samozřejmě více, proto jsme tak geniální.
A tvé dlaně léčí. Všimni si, kdykoliv někoho někde píchne, nebo když díte spadne na kole. Kdykoliv někdo ucítí v těle bolest, chytí se ho rukama. Není to rozhodně náhoda. Člověk to má přirozeně zakodované ve své bytosti a intuitivně ví, že jeho ruce léčí a že si tím pomáhá a ulevuje od bolesti. Škoda, že si to vědomě lidé nepřipustí, že nezkusí vnímat to, jak bolest ustupuje po přiložení rukou. Mnohdy bývá ještě lepší cizí ruka, než ta tvoje, protože do tebe vstupuje jiná energie, která má silnější účinek.
Funguje to dobře třeba na bolesti při menstruaci, mě zase jednu dobu bolívalo koleno. Moje ruce nefungovaly, ale cizí ano. Jakmile mi na koleno někdo položil ruku, povolilo to do minuty, přitom jsem se s tím předtím mohla trápit třeba dvacet minut. Někdy záleží na konkrétním problému a situaci, ale bývá dobré jít si pak umýt ruce pod ledovou vodu, když na někoho takhle sáhneš, protože nevíš, co z něj vytahuješ.
Není to náhoda a je to normální, je jen dobře, že sis toho všimla.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Další obrázky víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Janča 2011-10-24 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek 🙂

Ikona diskutujiciho Farah 2011-10-24 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to zajimave, mozna asi proto pote, co nekomu namasiruju zada, jdu pak automaticky po studene vode, protoze mi najednou chytne zizen.

Ikona diskutujiciho Veronika 2011-10-24 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzpomínám si, že když jsem byla malá, fungovalo mi to automaticky…bolela mě hlava? Lehla jsem si na postel položila ruce na hlavu, soustředila se a za chvíli bylo po bolesti. Jednou mi takto taťka přes noc vyléčil bolavé uši 🙂 No takových příkladů je hodně 🙂 Teď už je to složitější,ale do určité míry to samozřejmě funguje pořád.

Ikona diskutujiciho Martina 2011-10-24 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá jsem často mívala bolesti břicha, bylo mi často na zvracení a máma mě tam vždycky dala ruce a světe div se ono to zabíralo :D nebo když ještě žil děda, a bolela mě hlava, tak mi tam dal taky ruku, a ona přestala bolet nebo se to trochu zmírnilo. Ruce jsou opravdu léčivé, a to u každého, i u hodně zablokovaných lidí.

Ikona diskutujiciho Wierush 2011-10-24 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mama mi vravieva, ze ked som bola mama a mojho otca nieco bolelo hned som vedela kde to miesto je… a prilozila som mu na to miesto ruky… a takysto to ma aj moj otec.. mozno to mam po nom…

Ikona diskutujiciho Bo 2011-10-24 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky milí, táto téma je mi "známa".

Ikona diskutujiciho Alue 2011-10-25 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Au!

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2011-10-25 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha 🙂 Vždy co jsem viděla vílu nebo anděla, jsem mu nepoděkovala… Jdu to hned napravit!

Ikona diskutujiciho Martina 2011-10-25 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: …jen nazapomeň, že oni nestojí o nějaké prázdné "děkuji vám andělové", ale o opravdové, obyčejné díky ze srdce, takové co jsi cítila když jsi byla málá 😉

Ikona diskutujiciho Bo 2011-10-26 13:55:00 Odpovědět

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek