Mám-li se vzdát čokolády, budete mě muset zbavit těchto nutkavých chutí!

3.2.2010 v Bytosti 3

Na otázku, proč mě během našich setkání bolí hlava-nikdy jsem netrpěla migrénou-mi andělé odpověděli, že neustálé pojídání čokolády ruší mé energetické vibrační kmitočty. Jinými slovy, mé “antény” se nemohly napojit na vysoké frekvence andělské říše, neboť čokoláda mě otupovala a zpomalovala. Věděla jsem, že čokoláda je jen slabá náhražka lidské lásky a že se jí často dožadujeme v okamžiku, kdy toužíme po milostném vztahu. Teď mi však andělé vysvětlili, že chu´t na čokoládu je vlastně touhou po Boží lásce, po spojení se Stvořitelem.

Jíme-li čokoládu, plníme neuronová čidla určená Boží lásce syntetickou chemikálií zvanou “fenylethylamin” nebo zkráceně P.E.A. (pea=anglicky hrášek)-trefné pojmenování, neboť uspokojení z čokolády je v porovnání s velikostí lásky ke Stvořiteli a veškerému tvorstvu nicotné právě jako hrášek.

Přece jen jsem ale byla prototypem čokoholika a v duchu andělům oponovala. Své chuti na čokoládu jsem podléhala denně i poté, co jsem přešla na zdravější verzi mé “drogy” jako je čokoládové sójové mléko, kakaová rýžová zmrzlina a cereální tyčinky s čokoládovou příchutí.

Mám-li se zbavit čokolády, budete mě muset zbavit těch nutkavých chutí!

Skoro jsem na své anděly ječela. Naučila jsem se, že andělé oceňují upřímnost a přirozenost a neurazí se, projevíme-li své pravé emoce. Během momentů vzteků a pochybností, že nedokážu vyhovět Božímu požadavku-vyloučit čokoládu- si moji andělé zvykli na pobouřený tón. Soustředí se totiž na lásku uvnitř nás, ne na naše obavy vyvolávající vztek a nedůvěru. Nemyslela jsem to se svou žádostí na odstranění chuti na čokoládu úplně vážně. Copak by mi andělé skutečně mohli pomoci od celoživotní závislosti na kalorickém povzbuzujícím prostředku? Odpověď jsem dostala hned následujícího dne. Jako by na mě andělé celou noc pracovali, ráno jsem po čokoládě ani nevzdychla.

Od toho dne jsem už na ni nikdy nedostala chuť.

Další Víly – ZDE

Z knihy Léčení s vílami od Doreen Virtue Ph.D.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ree.s 2010-03-11 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda, ty se máš :-) To bych taky chtěla, zbavit se závislosti na čokoládě. Já jí úplně miluju :-D

Ikona diskutujiciho h 2010-05-30 23:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co tak Bio kakao,to je ciste prirodni a zdrave ne?

Ikona diskutujiciho Kimi 2011-04-10 01:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem s čokoládou sama přestala před rokem a 4 měsíci. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek