Mám mimosmyslové dary, o kterých moc nemluvím

20.11.2018 v Čtenáři 16
Milí čtenáři, přišel mi krásný e-mail popisující zajímavé duchovní dary, které má možná mnoho z nás co se zde takto internetově potkáváme, ale málo se o tom mluví. Pokud byste i vy chtěli přispět svojí zkušeností a podělit se s ostatními čtenáři o své zážitky a vjemy, napište mi na [email protected] také. Moc ráda příště zveřejním zrovna váš článek.
Zdravím Tě, Aluško 🙂
Před nějakou dobou jsi na svůj web umístila článek o dívce, která dokáže dopředu vycítit, když někdo umírá. Mělas v něm zajímavý dovětek, ve kterém jsi nabídla lidem aby ti napsali zda mají i oni podobné „podivné“ schopnosti, o kterých třeba nechtějí se svým okolím moc mluvit. Protože se ve finále může zjistit, že je takových vnímavých lidiček víc než se na první pohled zdá a to může pomoci i ostatním, aby si tohoto daru spíš vážili, než se za něj styděli či z něj měli strach. Tvá výzva se mi moc líbila, takže tady jsou nějaké mé zážitky 🙂
Když jsem byla malá a chodila jsem s rodiči či se školkou na výlety do lesa, často jsem vnímala, že se u stromů pohybují bytosti. Nikdy jsem je neviděla úplně zřetelně, spíš v jakoby v dálce na samé hranici viditelnosti a ještě se schovávaly za kmeny či kořeny. Ale byly tam, věděla jsem o nich. Jak jsem rostla, přestala jsem je vnímat a dokonce i zapomněla na to, že jsem je vídávala, jak nás pozorují. Když jsem ale před cca třemi lety byla na výletě na Bukové hoře, viděla jsem je zas. Takže se tato schopnost neztratila, jen asi musím být v místech kde je klid, hodně stromů a být uvolněná.

Jako malá jsem se i pravidelně budívala uprostřed noci a cítila, že si ke mně na postel někdo přisedá. Někdo, kdo nebyl vidět. Nikdy mi nic neudělal, prostě si jenom sednul. Ale asi si umíš představit jak jsem z toho byla vyděšená.
Navíc to bylo na samé hranici bdění, tělo bylo defacto v tranzu a já se nemohla pohnout. Hodně dlouho jsem se bála usínat. I tohle ale postupem času odeznělo. Nikdy jsem nezjistila, co byl tento noční návštěvník zač, ani proč za mnou pořád chodil. Je možné, že za mnou chodí dodnes, jen o tom nevím. Trochu psycho, když nad tím tak přemýšlím.
Každopádně co se nočních návštěvníků týče, v dospělosti se mi kolikrát stalo, že na mě něco zaútočilo. Jakože vážně. Budila jsem se, nemohla jsem se hýbat a jen cítila, jak mě něco zlého „přiškrcuje“. Čím víc jsem s tím bojovala, tím to bylo horší. Tenkrát jsem pořádně nevěděla o energetických ochranách, takže jsem čas od času počítala s tím, že se něco takového může stát. A dobře mi z toho fakt nebylo. Přivolávala jsem andílky na pomoc (hlavně „mou“ strážnou bytost, která se mi i několikrát ukázala ve snu), což po chvilce vždycky zabralo.
Obrat nastal v jeden večer, kdy jsem šla hodně unavená spát. A v noci se znovu ukázal tenhle útočící strašák. A já, jak jsem byla utahaná a nevyspalá, jsem na něj v myšlenkách zařvala něco v tom smyslu, že než aby mě pořád takhle otravoval, mohl by dělat něco užitečného 😀
Aluško, od té doby mám klid! 😀 Vůbec nechápu, jak je to možné. Nejspíš asi zabralo to, že strašák viděl, že se ho nebojím (v tu chvíli jsem na něj byla vážně naštvaná, na nějaký strach nezbyl prostor). Víckrát se neřád neukázal. Ale i tak jsem si pro jistotu pořídila křišťál a Tvůj energetický krystal (když jsem vyšťavená, spím s nimi, aby se náhodou útoky neopakovaly).
Často slýchám myšlenky druhých. Bez legrace. Nevím, jak lépe to přiblížit. Nejvíc se to týká mých blízkých, občas ale i úplně cizích lidí. S přítelem jsme na sebe vyladění tolik, že jeden za druhého dokončujeme věty, nebo ve stejnou chvíli uděláme stejné gesto či ksichtík. Je to vážně sranda, hlavně ve společnosti. To na nás ostatní koukají a nevěří svým očím a uším 😀
Je to určitě i tím, že spolu trávíme velké množství času. Zároveň ale musím podotknout, že už v momentě našeho seznámení jsem prostě vnitřně věděla, že přítel je mimořádný člověk a že k sobě máme velmi, velmi blízko. Což se mi čtvrtým rokem neustále potvrzuje 🙂 Díky němu jsem začala věřit na spřízněné duše (jakkoli uhozeně to zní). Myslím, že se známe už z „minula“. Protože když mě poprvé vzal k sobě do baráčku, projel mnou neuvěřitelně silný pocit a v hlavě jsem měla jedinou myšlenku – konečně jsem zpátky doma.
Koutkem oka často vídám světýlka (mnohem menší, než jsou orby, jsou to takové barevné kuličky, často žluté nebo stříbrné). Těžko říct, zda jsou to víly, skřítkové či něco jiného. Vždycky problesknou a zmizí. Vidím i jiskřičky ve vzduchu, což bude nejspíš energie nulového bodu. Ty jsou nejlépe viditelné proti obloze.
A přemýšlím, zda to tu závěrem zmiňovat, ale před rokem jsem intuitivně věděla, že je něco špatně s miminkem, které čekala má kamarádka. Nakonec musela jít na potrat. Psala jsem Ti o tom i email, protože to byla věc, kterou jsem si hrozně vyčítala a hlavně jsem vůbec nechápala, odkud se má předtucha vzala a měla jsem strach, že jsem to snad způsobila já. Díky Tobě jsem si uvědomila, že jsem s tím nemohla vůbec nic udělat a že to opravdu není má vina.
Čili toto jsou mé „podivné“ schopnosti. Ve zkratce, protože bych si asi vzpomněla na víc věcí, které se mi pravidelně stávají. Napadají mě ještě třeba častá deja vu, sny o věcech, které se stanou apod. Ale to už by byl opravdu extrémně dlouhý email 😀 Když si to zpětně pročítám, říkám si, že z pohledu většinové společnosti je to asi vážně zvláštní a není se co divit, že o těchto věcech s lidmi kolem sebe nemluvím. Kdyby se mi to nedělo, asi bych taky nevěřila, že je něco takového možné. Pokud budeš chtít některé z mých zkušeností použít třeba do souhrnného článku, jsem pro. Takto vnímavých lidí je určitě hodně a není správné, že se díky svým schopnostem cítí(me) jako „ti divní“.
Měj se krásně 🙂
S pozdravem a přáním hezkého dne
Katka

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-20 03:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Jako malá jsem se i pravidelně budívala uprostřed noci a cítila, že si ke mně na postel někdo přisedá. Někdo, kdo nebyl vidět." ! Ještě, že ke mně už se nevrací nebo ho spíš teda asi nevnímám.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-11-20 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavé, děkuji za zkušenost! Co mě napadá k tomu pěkného je, že když pracuju s lidma individuálně, vídám kolem nich jiskřičky. Barevné, růžové, zlaté. Je to fakt krása:) oni to určitě netuší.

Ikona diskutujiciho Elly Stardust 2018-11-20 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já třeba nějak cítím zvířata. Když řídím, pokaždé vím výrazně dopředu, že bude přebíhat srna přes silnici, mnohem dřív, než ji reálně uvidím. A když se procházím v lese, prostě vím, když tam jsou, i když nikdo žádné zvíře nevidí.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-20 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: "Taky občas "vím, jak věci dopadnou", když se v určitou chvíli rozhodnu pro jednu z možností." Jo, to znám. Třeba takhle řeknu "zítra přijedou prarodiče", je to trochu jako změněný stav vědomí, nemyslím to jako lež, prostě to tak je… a druhý den přijedou :D Zpětně si to pak nikdy neumím moc vysvětlit. Jak když vám někdo na chvilku přepne čudlík.

Ikona diskutujiciho Andy 2018-11-20 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: jééé :D

Ikona diskutujiciho Gallifrey 2018-11-20 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tie zážitky z noci nie sú nič výnimočné ani mimozmyslové. Odborne sa to nazýva spánková paralýza. Ľudia sú pritom paralyzovaní a trpia halucináciami, že im niečo chce ublížiť. Ja sama ich mávam niekoľkokrát do mesiaca a nikdy ma ani nenapadlo to považovať za niečo mimozmyslové. Svetielka a iskričky viditeľné hlavne proti oblohe sú odumreté časti sklovca. Má to každý, len niektorí ľudia si to viac uvedomujú. Týmto nechcem tvrdiť, že neexistujú veci mimo našich zmyslov. Som pevne presvedčená, že áno. Len tieto dva príklady boli veľmi zle zvolené.

Ikona diskutujiciho Elly Stardust 2018-11-21 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Ono to není zrovna nic moc, zvlášť ve chvíli, kdy se rozhodneš něco z nějakého důvodu neudělat, přestože díky týhle vlastnosti dopředu víš, čeho se ve skutečnosti vzdáváš…

Ikona diskutujiciho romča 2018-11-22 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Neber to osobne ale vysvetleniam "odborníkov" neverím. Inak je zaujímavé že tvoj komentár je šiesty v poradí

Ikona diskutujiciho Andy 2018-11-22 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: z toho co si napsala to chápu tak, že ti je to spíš na obtíž, a taky si psala, že si tvrdohlavá – na just něco neuděláš, protože víš jak to dopadne. takže ty asi prostě ráda překvapení 😉 a nebo se ti to děje proto, že bys to měla risknout a zkusit to? takže když se rozhodneš něco neudělat, tak je ti líto, že se vzdáváš toho kam by te to zavedlo? … ale když se pro něco rozhodneš a víš, že tě to nekam zavede, tak to taky vlastně neuděláš, protože tě to nepřesvědčí … či co, to vůbec nedává smysl …

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-11-26 00:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: "na just něco neuděláš, protože víš jak to dopadne. takže ty asi prostě ráda překvapení" … Tak lidi, co mají rádi překvápka, mají můj upřímný obdiv. JAK JÁ BYCH POTŘEBOVALA NYNÍ SCHOPNOST VIDĚT DOPŘEDU! Už takovou dobu. Kéž bych se tak mohla podívat, jak dopadne něco, co v sobě pořád řeším. Ač teda jedna moje kamarádka mi tuhle napsala, že se jí zdál takový sen, který mluvil o celé situaci/ona v tom figuruje taky/ – jakože v něm bylo to, co se možná stane. A to ani neví, že něco takového řeším 8-O Tak si říkám, že ten sen nepošlou mně, já bych byla šťastná a vděčná… Já o to celou dobu prosím a pak se taková věc zdá někomu, kdo skoro ani neví o co se jedná :D A vzhledem k tomu, že si celý sen pamatovala a měla tendenci mi ho říct, musí to mít nějaké důvody. Kdokoliv si tenhle komentář přečtete mi prosím držte palce, ještě mám hodně práce. Za pár měsíců se uvidí ? Už se na to připravuju tři roky a celou dobu to je jen v mé hlavě, v té nehmotné rovině a můžu jen doufat, že se to někdy převede do reality. Ale přeci když něco člověku nejde z hlavy… musí to mít své důvody. Ale kdybych šla blbě, tak vidím celu dobu jiná čísla než 17ctky, 54řky, 33jky a 21čky. přeci! ale že je to sakra dlouhá cesta a rodina mě má za blázna – já už sebe často taky(což možná právě ukazuje, že jdu správně. tak jako co, na žití "normální konzumního života" mám přece dost času, proč nezkusit i jiný věci).

Ikona diskutujiciho Andy 2018-11-27 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: tak držím palce … i když vůbec nevím o co jde :D .. heheh.

Ikona diskutujiciho Ali 2018-11-27 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Držím palce! :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-28 05:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: ó děkuju moc! :D je to hrozně složitá věc a kdybych to měla vysvětlit, bylo by to na 3 A4řky – a bohužel to nemůžu plácnout na net, aby si to pak mohl přečíst kterýkoliv člověk který sem přijde:/

Ikona diskutujiciho Bonneli 2019-03-08 00:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Me se deji cely zivot zvlastni veci a situace co jsem mohl videt, no nikdo kdo nezazil nepochopi. Minulý rok byl taky pekne plodny. Byl jsem s dvema kamaradama na chate bez elektriny za svitu svicek a kamen a zazil jsem tam v tu dobu naprosto nekoncici pusobilo to na me opravdu dlouhou dobu jsem vse co se mi zrodilo v hlave nez doslo na jazyk  tak oba dva kamaradi to chytali na jejich jazyky, takze jsem zazil temer 45 minutovou scenu jak se chci taky pridat k tematu ale nemohl jsem jelikoz to vzdy rekli driv nez ja a to slo opravdu o kazde slovo a tudiz vetu a nakonec celou mou nespravnymi usty vyrcenou debatu. Kdyz uz to trvalo tak dlouho ze jsem myslel ze uz sem nekde v meziprostoru lapal sem po dechu a vybehl ven bylo kolem pulnoci u me plodny cas na zahadny situace :-D zacal jsem curat a mou obvyklou myslenkou jsem poprosil vsechny bytosti co me chrani a tudiz i vesmir jestli je vse ok, kouknu nad sebe krasne nebe plne hvezd a okamzita odpoved v podobe mega svetelneho preletu… Tak jsem to s úsměvem na srdci vstrebal s dikem vsemu co stoji pri me a vratil se na chatu… Nekolikrat denne co si myslum nebo se mi zobrazi v hlave se stale casteji stava okamzite at myslenka a dalsi mi ji do max minuty ale vetsinou ihned sebere a rekne za me nebo to mene casto parkrat do mesice cela nejaka situace, no jakobych uz tu 5 dimenzi realizoval, davam si uz pozor na co myslim neni to pericko

Ikona diskutujiciho Bonneli 2019-03-08 00:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a o snech no to bych mohl delat seminář :-D  :-D od tezce astralne uvedomelich po ty kde me nejaka rasa pripravovala na situace budouci od toho jak naslouchat po pouzivani duchovniho srdce napr k nastoupeni do plavidla hh mam to dobre zakodovane v sobe. Nejaky clovek ke me by se tu nasel..?? ve vice lidech dokazem nevidane 8-O  ;-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek