Mezníky, po kterých už se nikdy nemůžete vrátit zpátky

25.2.2023 v Poselství 23

Pamatujete si, jaký byl váš život předtím, než jste se probudili? Mohli jste jít do divadla nebo sledovat program v televizi, aniž byste cokoli z toho hodnotili kritickým okem. Prostě jste si užívali show. Volili jste s čistým svědomím a věřili jste tomu. Jídlo bylo prostě jídlo a nikdy jste si nedělali starosti s tím, zda bylo vyrobeno v laboratoři, nebo jestli je GMO. Obzor byl krásně modrý a věci se tehdy zdály být mnohem jednodušší.A pak jste vlezli do králičí nory
Možná jste viděli UFO. Možná jste zažili chybu v matrixu. Možná vás ten průměrný materialistický život začal dost štvát. Možná to bylo prostřednictvím „náhodně“ nalezeného videa jako Zeitgeist.

nebo Esoterická agenda

nebo Kymatica

nebo The Secret
… Film Tajemství nám ukázal, jak nám zákon přitažlivosti přináší vše, co v naší mysli převládá, včetně toho dobrého, špatného a ošklivého. Ukázal nám důležitost toho, jak naše myšlenky vytvářejí realitu.

nebo Ring of Power

Nebo jiné divoké video, které vám představilo pravdu a následně vás zavedlo dál do hluboké králičí nory… Život už nikdy nevypadal stejně.

Naše stagnující mysli zoufale toužily po tom, aby jim byla odhalena pravda a doba internetu nám to naservírovala na zlatém podnose. Najít pravdu bylo najednou velmi snadné. Dozvědět se, jak jsme byli tak dlouho klamáni, bylo snadné. V touze po poznání jsme byli jako houby, nasávali jsme všechny poznatky, na které jsme natrefili.

Hollywood
Je vůbec ještě možné podívat se v klidu na film s Tomem Hanksem, nebo si pustit videoklip Madonny či Katy Perry, aniž bychom v nich viděli poselství zla a falešnost těchto idolů, těchto odporných satanistických loutek?

A co skrytá symbolika v dětských videoklipech Walta Disneyho? Už se nedíváte na pohádky stejně nevinným naivním okem.

Náboženství
Ani náboženství nebylo vyňato ze zjištění, ke kterým jste se dostali v králičí noře. Došlo vám, že jsou to všechno lži, jejichž účelem je manipulace a ovládání mysli lidí. Ve skutečnosti jejich příběhy ani nedávají smysl.
Jak například Noe přivedl na palubu zvířata, která nebyla na Blízkém východě, jako jsou tučňáci, lachtani a lední medvědi?
Další příklad: Existují 4 krevní skupiny a dva Rh faktory, pozitivní a negativní. Není možné mít 4 krevní skupiny a 2 Rh faktory ze dvou lidí, z Adama a Evy.

Z klínového písma jsme se dozvěděli o rase zvané Anunnaki, která prý navštívila Zemi a potřebovala zde těžit zlato pro svou domovskou planetu. A tak vytvořila několik ras otroků, z nichž poslední se nazývala rasa Adama. Údajně stále těžíme zlato pro Anunnaki, ale většina lidí o tom nemá ani potuchy.

Indoktrinace a lži
Velká část toho, co jsme se učili, byla jen propaganda, která vykresluje jednostranný příběh, o němž se nikdy nepochybuje. Chcete pravdu o lidstvu? O zakázaných technologiích? Pravdivou historii? V učebnici a v mainstreamu není. Musíte kopat hlouběji.

Vaším zdrojem se staly pořady na YouTube, které ještě nejsou zablokované, účast na duchovních konferencích, čtení nezávislých webů, které nekontroluje vládnoucí elita.

Stali jste se nevědomky součástí obrovské skupiny vědomých duší. Prostřednictvím vibrací pravdy se snažíte probudit ty, kteří ještě spí. Viděli jste, že mnoho vašich přátel a známých zůstalo pozadu, přestože jste je oslovili přátelsky, a ne jako někdo, kdo jim vnucuje svou víru.

Když se ohlédnete zpět, ano, pravděpodobně byste měli mnohem snazší život, kdybyste se nikdy nevydali do králičí nory. Mohli jste jíst a pít toxické věci, aniž byste je zpochybňovali. Mohli byste chodit do kina nebo se dívat na televizi, aniž by se vám chtělo zvracet z nechutné propagandy, která je skoro všude. Mohli byste se dívat na chlípné hudební klipy, aniž byste viděli, jak jsou satanistické a jak intoxikují mysl svých diváků.
Ale skutečně byste to chtěli? Je lepší být ovcí, která na povel svého pána bezmyšlenkovitě skočí z útesu, nebo činit vědomá a zdravá rozhodnutí?

Cesta zpátky neexistuje
Jakmile si tyto věci uvědomíte, už není možné je nevidět. Díky králičí noře jste se navíc setkali s dalšími podobně smýšlejícími dušemi, které vibrují na podobné frekvenci jako vy a pochopili jste, že nejste ani sami, ani divní. Jste prostě vědomí.

Navázali jste přátelství a vztahy s vaší novou rodinou, která nahradila ty, které jste ztratili v procesu svého probuzení.

Čtěte také:
Když vás duchovní probuzení zbaví přátel

Naučili jste se, jak se očistit prostřednictvím odpuštění, a objevili jste svou životní cestu, svůj smysl života a účel. V králičí noře jste sice přišli o svoje pohodlí, ale nalezli jste duševní svobodu a pravdu.

© aluska.org 2023

 Komentáře

Ikona diskutujiciho mikuláš gera 2023-02-25 08:05:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekne napísané …..

Ďakujem ….

Ikona diskutujiciho Danny 2023-02-25 09:13:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na Hollywoodské filmy se opravdu už dívat nemůžu, je mi z těch režisérů a některých herců zle. Anebo je mi jich líto, když vím, čím si od dětství procházeli. Hudbu si už taky pečlivě vybírám, a není to jen ta současná, která je prošpikovaná symboly a dost toxickýma textama. (Třeba Black Sabbath přímo zpívají o „šéfu“ satanistů – o Crowleym – a normálně jsem to slyšela v rádiu. Radši jsem to vypla.) Nemůžu se ani dívat třeba na dokument o šedesátých letech, kde vždycky obdivně vypráví o sexuální revoluci – já v tom nevidím pokrok, ale úpadek. A taky moc dobře vím, že tyhle věci se nedějí samy od sebe, ale jsou pečlivě řízeny.
Ale jsem ráda, že jsem se do té nory vydala, protože znát pravdu je pro mě jedna z nejdůležitějších věcí na světě a taky mi hodně věcí začalo dávat smysl. Nelituju ničeho a klidně zaplatím jakoukoli cenu, kterou si probuzení žádá.

Ikona diskutujiciho František 2023-02-25 10:28:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně moje řeč 👍

Ikona diskutujiciho Derek 2023-02-25 10:29:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele parádní seznam zajímavých filmů. Postupně si je všechny projdu. Díky za nasdílení. Třeba se prohrabu ještě hlouběji.

Ikona diskutujiciho Koblih 2023-02-25 12:27:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Kymatica vypadá celkem hustě. Už jsem o tom slyšel dávno ale nějak jsem to zazdil.

Ikona diskutujiciho Julie 2023-02-25 10:32:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si neumím představit, že bych do nory nevešla, protože by ze mě byl asi úplně jiný člověk. Nějaký tupec co nic neví a o nic se nezajímá. Samozřejmě to není náhoda. Když má člověk pro králičí noru předpoklady a styl myšlení tak je otázka času než do ní vleze. Protože povrchová „realita“ nedává smysl a nedává odpovědi na důležité otázky. Takže logicky jdeš hledat jinam.

A to mi dává vhodný prostor pro poděkování za tento skvělý web. Je to zdroj č. 1 co se duchovních témat týče a nad kvalitou v poslední době nechápavě kroutím hlavou. Nedokázala bych to v tomto čase ani namyslet. Natož prakticky připravit. Je to jako virtuální oáza.

Ikona diskutujiciho astrei swingař 2023-02-25 10:45:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek, díky.
A jako na potvoru, video s The Secret nefunguje.

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-02-25 10:51:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si před probuzením až tak pohodu neužíval, prošel jsem všemožnými závislostmi a dokonce jsem jeden čas Crowleyho obdivoval. Pak, když jsem začal pátrat a zjistil, že skončil bez peněz a bez přátel v nějakém miniaturním bytě někde v Německu, jako ostatně všichni černí mágové, tak jsem si teprve začal říkat, něco je blbě. Původně jsem neměl program pro rodinu, ale byla to jediná moje možnost, jak se tu ještě udržet. A když jsem měl i tu možnost vidět reálné peklo, jak jsem v místnosti bez oken a dveří a všude metr ode mě hoří a nemáš úniku, tak jsem se teprve probral a začínalo docházet ke změnám. Tak jsem radši přijal tu rodinu a začal studovat mayský kalendář a dostal se z toho ven. Jsem obrovsky šťastný, že tu můžu dneska být, číst stránky jako jsou tvoje a těšit se z tohohle nádhernýho finálního období, i když to každý teď tak nevidí. Měl jsem to ne za minutu dvanáct, ale myslím spíš za sekundu.:)

Ikona diskutujiciho dodo 2023-02-27 00:14:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Rovnako bez peňazí a bez priateľov skončil aj Tesla. Nie je veľmi ťažké pochopiť prečo.

Vynálezy Nikoly Teslu vytvorili náš všadeprítomný hyperelektromagnetický svet, v ktorom státisíce elmg.frekvencií, rádiových vĺn, bezdrôtových vĺn, mikrovĺn, Beam-Forming 5G vĺn a stovky ďalších typov EMP každú chvíľu bombardujú naše telá. Niektoré z nich varia naše orgány zvnútra, spôsobujú rakovinu, precitlivenosť na EMP, chrípku a mnoho ďalších chorôb. Jeho bezduché „automaty“ a „telautomaty“ bez duše, o ktorých predpovedal, že ovládnu svet, dnes nazývame robotika a transhumanizmus. Teslove vlastné slová ho vykresľujú ako ateistu a materialistu.

Všetkých päť Teslových technológií ponúkaných v jeho “World-Systems” sa stalo vojnovými zbraňami, pričom niektoré z nich sú stále utajovanou technológiou. Tesla nasmeroval svoje vynálezy z virtuálneho sveta (astrálna rovina!), kde videl brilantné záblesky svetla, počul hlasy a mohol fyzicky interagovať so „skutočnými“ modelmi všetkých svojich vynálezov. Nemal ani kvapku morálneho úsudku, aby si uvedomil, že jeho brilantné vynálezy predznamenali zánik ľudského zdravia a možné vyhynutie druhu.

Hlboko vo vnútri Tesla nemal rád ľudí, mal rád roboty a stroje. Povedal, že obrazy jeho vynálezov v jeho hlave boli akousi „strojovou inteligenciou“, ktorá mu komunikovala v ich jazyku, neľudskom jazyku.

Tesla sústredil svoju pozornosť len na vynálezy v záujme ovládnutia sveta. Vzdal sa všetkých ostatných aspektov života, aby sa stal nádobou pre „strojový jazyk“, ktorý mu povedal, ako vyrobiť výkonnejšie stroje. Hovorí nám: „Nemyslím si, že existuje nejaké vzrušenie, ktoré môže prejsť ľudským srdcom ako to, ktoré pociťuje vynálezca, keď vidí, ako sa nejaký výtvor mozgu rozvíja k úspechu. Takéto emócie spôsobujú, že človek zabúda na jedlo, spánok, priateľov, lásku, všetko.“

V Teslovom srdci sa nenachádza žiadny účel, žiadne ciele mimo technológie, žiadna láska ani súcit, len nezmyselný mechanický reflex. Táto filozofia poukazuje na materialistickú vedu, ktorá sa nikdy neopýta, či inovácia alebo vynález bude dobrý pre morálny a duchovný život ľudskej bytosti. Bude nová myšlienka vyzbrojená proti ľudskosti? Je to potrebné v tejto dobe? Dehumanizuje to ľudstvo? Vytvára to pre používateľa zdravie alebo chorobu?

Ikona diskutujiciho Samuel 2023-02-25 11:13:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak si ho astrei stáhni z ulozto a máš ho za pár minut v perfektní kvalitě.

https://uloz.to/file/qHV32HMPCjYc/the-secret-cz-film-ktory-ti-zmeni-zivot-avi#!ZGH5BQR2ZwLmMTExAzAwAmEwAGH5A2AMnxAeEat2Z3SDJQVlMN==

Ikona diskutujiciho Roman stolař 2023-02-25 12:11:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné komentáře, úžasný web, úžasná doba, probouzení je tak velké že mě denně provází husí kůže, šťastné myšlenky při čtení všech podobně smýšlejících, denně se mi dějí zážitky, ukazují nové cesty , chci vědět více, touzim využívat víc všeho co je možné s lidským tělem , duši, srdcem, myslí, mohl bych pokračovat v psaní krásných slov ke všemu, děkuji za otevřenost všech podobně myslících , cesta bude ještě dlouhá , je mnoho kolem mne co nestojí o prozření, nechtějí, blázen jsem když začnu vést debatu co by mohlo , co je, jinak, je to velmi těžké snášet to, pravidelně slzy v očích mám ale s toho co prožívám z toho co čtu, vaše slova která jsou hřejivá ať už v komentářích tak vás kdo tvorite tyto poučné cesty co zapadají do toho puzzle co je rozestavěné. Děkuji věřím že máte jako lidstvo šanci,💗

Ikona diskutujiciho Will 2023-02-25 13:41:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě do králičí nory nakopal svět který byl postavený na hlavu a lidé kteří nechápali moje myšlení. Prostě jsem šla hledat jinam a našla. Zamnohé vděčím tomuto webu. Byl a pořád to je můj maják.

Ikona diskutujiciho hanka 2023-02-26 12:18:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě do králičí nory přivedl film Matrix. Byla jsem ještě malá ale to co film ukázal ve své době (kdy ještě neexistoval youtube a nebylo tak snadné dostat se k jakýmkoli datům) bylo dost znepokojující. I když pravda je, že jsem odjakživa smýšlela jinak než většina, kontakt s filmem a později s daty na internetu to jen urychlil. Ale co si pamatuju, nikdy jsem nebyla vyloženě spící stádní typ, takže to „probuzení“ byla spíš úleva, protože mi život konečně začal dávat smysl.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-26 13:21:41
Ikona diskutujiciho
sipka

V podstatě nevyhnutelný proces, který byl odsouzen ke králičí noře. Na některé věci musí mít člověk předpoklad, aby se do nich dostal.

Ikona diskutujiciho Danny 2023-02-26 15:14:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Sice jsem taky odjakživa tušila, že tento svět je jiný, než se jeví, ale takové první větší nakopnutí přišlo na základce, když učitel jen tak prohodil, že jedenácté září se stalo jinak, než se tvrdí. To byl takový první „aha“ moment a díky tomu jsem se začala zajímat o konspirace, i když to trvalo dalších pár let, než jsem si začala skládat mozaiku dohromady. Nikdy jsem se nezeptala ostatních děcek, jestli si tu učitelovu poznámku taky pamatují, ale myslím, že nepamatují. Je vtipné, že jednoho člověka stačí pošťouchnout a do jiného se může hustit horem spodem, že realita je jiná, než se nám tvrdí, a stejně nevěří a nechápe.

Ikona diskutujiciho TiGeR 2023-02-25 14:48:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě do „králičí nory“ přivedl film „2001: A Space Odyssey“. Od té doby jsem si začal říkat, že je něco špatně. K tomuto filmu mě také „náhodou“ dovedly jiné věci.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2023-02-25 17:25:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se tu doporučují filmy, tak zkuste korejský 3-iron. Není to úplně ezo, ale zajímavé to je dost.

Ikona diskutujiciho Míša 2023-02-25 19:11:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Vás, napsal jste to velmi hezky. To, co jste tímto komentářem řekl, se mnou souzní, vnímám to stejně. A proto děkuji za lidi, jako jste Vy! 😄🙏🦸

Ikona diskutujiciho Míša 2023-02-25 19:33:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeji všem krásný den🍀
Aluško, děkuji za perfektní, velmi hodnotný obohacující daty úplně nacpaný článek. Beru to tak, že jsem od Tebe dostala dárek 😁 Protože asi dva dny zpět mě napadlo se hecnout a zeptat se veřejně v komentáři na filmy, pokud možno mysteriózní či podobného typu, ve kterých jsou šťavnaté informace. Výměnou za sérii filmů s mysteriózním základem Rudá jako rubín, Modrá jako safír a Zelená jako smaragd. Dva z nich dostupná i na YouTube. Podle sebe velmi doporučuji. 🙂 Přeji příjemnou podívanou 🌅

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-02-26 13:15:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá „náhoda“ 🙂

Ikona diskutujiciho adria 2023-02-26 15:31:39
Ikona diskutujiciho
sipka

četla jsem knížky, hodně jsem se divila, že v komentářích na databazi knih – i přesto, jak moc byla tato YA série čtená – nikdo nereagoval na to, že čtou o satanistech a zednářích apod. … žádná reakce, stovky komentů a ani jeden … nechápu

Ikona diskutujiciho JaCk 2023-02-26 12:13:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vyvrácení jednoho mýtu – 2 rodiče mohli mít potomky, kteří měli 4 krevní skupiny
kombinace rodiče A X B – Dítě – A, B, AB nebo 0
Rh faktor je tvořený dvěma geny, jeden od matky a druhý od otce. Jestli bude Rh faktor pozitivní nebo negativní, záleží na Dominantnosti nebo Recesivnosti genů.
Jeden z rodičů Dg = Rh+, oba rodiče Rg = Rh-

Ikona diskutujiciho Tér 2023-02-26 20:23:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem Probuzený,rozeznám pravdu od lží a před ťím bylo Ufo ,ĉerný trojúhelník jsem viděl na modré obloze,když jsem mu zamával,zmizelo.Znám tajemství jak se uzdravit z,,nevyléčitelných,,nemocí.Revma,Bechťěrev,RS,Astma,Alergii,Alzheimer.Lupus,Lupenka,Akne…

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek