Můj začátek s virgulemi: Synchronicita a první domácí pokus

10.2.2021 v Energie 29

Říkala jsem si, že by bylo vhodné zařadit nějakou novou zajímavou aktivitu, která by se dala praktikovat pravidelně, nebo podle nálady kdykoliv, u které by se daly procvičovat a zároveň i rozvíjet a zbystřovat senzibilní dovednosti a uplatnit vizualizace. Něco praktického, co nebude závislé na díle náhody, na čem by se dalo dělat systematicky. Ve jménu hesla Co se nepoužívá to zakrňuje, mě oslovil nápad zkusit to s virgulemi.Prvně jsem na ten nápad narazila v jedné knize, kde byl jenom okrajově krátce zmíněný a od té doby mi to nějak leželo v hlavě a pořád jsem se k tomu nápadu vracela. Tedy popravdě řečeno, v tu chvíli, kdy jsem ten odstavec našla, jsem vyskočila z postele a šla kramařit, protože jsem si byla naprosto jistá tím, že mám doma dvě sady elek.
Jedny elka jsou velice stará, dostala jsem je od jednoho proutkaře, který byl u nás doma měřit geopatogenní zóny, se kterými jsme tehdy měli veliké problémy. Bylo mi asi 12. I já jsem byla pořád unavená a měla jsem z toho oteklé nohy. Pán samozřejmě podle očekávání našel zony jako prase, z ložnici i dračí žílu (tak tomu říkal, mají to být dvě špatné zony, které se kříží a to je prý zabijácká kombinace) některé postele se tudíž přesunuly, ale v mém případě se problém vyřešil až se stěhováním.

Parádním zážitkem z návštěvy tohoto proutkaře byl okamžik, kdy jsem se ho začala vyptávat na různé věci a pak jsem ty virgule chtěla půjčit. Nemohla jsem si pomoct, neskutečně mě to fascinovalo a cítila jsem, že je to moje krev, tak jsem se nestyděla ho o to požádat. Pán pracoval s klasickým elkem. Ochotně mi to půjčil, řekl mi jak to mám držet a nechal mě, ať se po tom obyváku projdu a zkusím to. Už si nepamatuju, jestli mi i říkal že mám hledat geopatogenní zóny, nebo jestli mi jenom řekl ať se uvolním a nechám virgule pracovat. Každopádně jak jsem to vzala do ruky, elka mi hned reagovaly, křížily se kde měly a bylo to pro mě moc zajímavé. Připadala jsem si jako v pohádce, byl to pro mě zázrak.
Na malou chvilku všem přítomným sklaplo, protože se ukázalo, ze černá ovce rodiny je jediná, které elka pracovala. Ostatní to zkoušeli, ale nic.
Byl to pro mě přínosný poznatek, další střípek, který mi pomohl se postupně dobrat k pochopení toho co jsem zač a co se mnou vlastně je, proč nejsem jako ostatní. Tohle byl jeden příklad z mnoha.
Pán z toho byl totálně nadšený, vzal mě za ramena, nadšeně mnou potřásal a říkal, že toto ještě nezažil (asi ho prostě předtím žádné dítě takhle nepožádalo) jedny virgule mi nechal a ty mám někde schované dodneška… problém ale je, že jsem je nevyhrabala a nenašla… ale vím, že je tady někde mám.

Nejsem žádný bordelář, proto mě překvapilo, že nevím, kde elka mám a bylo mi to líto. Za asi dva týdny jsem si ale řekla ,,kurnik tak si koupim nový, však o co jde“ a objednala jsem si na internetu dvě pěkná menší elka do ženské ruky a pak jedno prohnuté menší do jedné ruky, které má dva hroty a drží se mezi prsty. Říká se mu Vlaštovka.
Měli tam spoustu modelů, to se mi líbilo, vybrala jsem si ,,zlaté“ provedení z mosazi a nadšeně čekala, než propriety dojedou.

To menší prohnuté do jedné ruky jsem si vybrala proto, že jsem měla kdysi dobrou zkušenost s jedním léčitelem (ten už podle mě nežije, už tehdy byl velmi starý), který mě s tím diagnostikoval. Bylo mi asi 16 a měla jsem po úraze, nechci se v tom šťourat, někdo mě tehdy napadl. Tehdy jsem týden nemohla pořádně jíst, měla jsem naraženou čelist a od té doby jsem trpěla na hrozné migrény. Nevěděla jsem jistě, jestli to má souvislost, tak jsem se svěřila kamarádovi a ten mě zavedl k tomuto starému léčiteli, který měl prý dar. Pamatuji si, že mi ten léčitel jezdil s malou virgulkou podél těla, nakonec skončil u hlavy a pak mi znepokojeně řekl, že mám po té ráně uvnitř mozku hematom.
Udělalo to na mě fakt dojem, i když jsem se prvně zděsila. Pán na mě provedl nějaké nápravné ošetření (působil na mě rukama) a řekl mi ať jsem v klidu, že je to jenom krev a že se to vstřebá.
Hematom se asi za půl roku vstřebal sám a hlava mě pak přestala bolet.
Tak jsem si říkala, že jednu prohnutou virgulku si vezmu a uvidím jak mi to půjde. Třeba bych to někdy mohla taky umět, jeden nikdy neví. Třeba najdu vhodnou literaturu a ochotné figuranty na experimenty. A nechám tomu volný průběh.

Víc zážitků s proutkaři já osobně nemám, ale povyprávím vám ještě jeden, který se stal před desítkami let, asi kolem roku 1970 (zhruba). Kamarád byl malej pinďa, byl na chatě a jeho rodiče si tam pozvali proutkaře, aby potvrdil místo kopání studny. Pán přijel s elkama a křížily se mu tam, kde si to majitelé pozemku taky naměřili. Byl to šikovný proutkař, takže i přesně určil v jaké hloubce ta voda je. Při následném výkopu to skutečně byly ty metry, které určil.
Pán po určení studny začal po tom pozemku chodit, dál něco měřil a říkal spíš sám sobě: ,,No toto… to je divný… hmmm… tak já nevím… no asi mi to nějak blbě měří, nebo co…“ chodil tam tak hodinu a pořád kroutil hlavou a říkal si: ,,To jsem blázen, to snad není možný.“
Kamarád ho pozoroval, po delší době mu to nedalo a zeptal se toho pána, co našel.
A pán mu řekl: ,,No podle těch proutků to vypadá, že je tady pod námi podzemní město v hlubce tří kilometrů.“

Než virgulky přijely, zažila jsem zajímavou synchronicitu. Psala jsem článek o bytostech, které mě otravovaly doma, než jsem nechala zprovoznit… no… říkám tomu ,,Vysavač na duchy“. Celý článek je tady… A v rámci kontextu jsem zmínila, že jsem jako malá měla kazetu s názvem ,,psychotronika očima bible“, ve které byl popsaný zlý duch, který dupal.
Tu kazetu už dávno nemám. Měla jsem takový zajímavý ,,radar“, uměla jsem vyhrabat všechno, co nějak souviselo s paranormálnem, okultismem a duchovnem, i když toho bylo doma pomálu. Našla jsem to ve starých věcech rodičů, ten název mi byl podezřelý, odnesla jsem si to do pokojíčku, pustila na kazeťáku a od té doby to zůstalo mezi mými kazetami, pouštěla jsem si to opakovaně a u toho si kreslila. Těch kazet zase až tak moc nebylo, tak jsem je jela pořád dokola, i tuhle. Nerozuměla jsem všemu, bylo mi jenom nějakých 7-10let, ale fascinovalo mě to. Bohužel jsem měla jenom první hodinovou půlku přednášky, víc se na pásku nevlezlo. Otec mi poslech kazety nezakázal když to zjistil, protože přednášející příběh uzavírá prozřením, uvědoměním si boží přítomnosti a přechodu na víru a od proutkaření posluchače odrazoval, takže to prošlo filtrem, kazeta přežila a já mohla vesele nasávat tajemno.
Už někdy vloni jsem si říkala, že bych tu přednášku chtěla znovu slyšet a zavzpomínat na dávné příběhy. Zjistit jak to budu chápat dneska, se znalostmi které mám teď. Googlila jsem a nenašla jsem to. Takže jsem nepočítala s tím, že to ještě najdu. Že to vůbec je na internetu.
Ale když jsem psychotroniku očima bible jen tak mimochodem zmínila ve svém článku, ozvala se paní s odkazem, kde ta přednáška opravdu byla, dokonce byla celá, dvouhodinová a pak jsem díky ní zjistila, že ještě existuje celý film na youtube, kde je ten pán co to přednášel, jeho jméno a je tam spousta dalších zážitků a podrobností, které na přednášce vůbec neřekl. Asi si to ještě znova pustím.
Při poslechu jsem pochopila, co jsem nechápala kdysi. Proč se obrátil na víru. On totiž používal proutkaření k tomu, aby zkoumal i nebezpečná místa, konkrétně hrad Veveří o kterém se ví že má velmi destruktivní minulost a z tohoto místa na sebe napojil zlé duchy, kteří na hradu přebývali. Poté, co ho tyto zlé energie dohnaly na kraj smrti, došlo ke dvěma možným scénářům: Buď byl ušetřen, protože mnohem víc energie odevzdá jako věřící ovečka a ne když umře teď, nebo došlo ke spojení s jeho vyšším já, které ho zachránilo, bytosti odstranilo a dalo mu druhou šanci na život. Klíč byl v tom, vykonat jednoduchý úkon, potvrdit to spojení, poslechnout svůj vyšší hlas. Já se přikláním k té druhé variantě.
Dál pak přednášející vede dlouhé monology o bibli a pohledu boha na jasnovidce a proutkaře a tvrdí že je všechno od ďábla, protože neví co jsou to morfogenetická pole vesmíru a také nějak záhadně zapomněl na to, že si to zlo natáhl sám z hradu Veveří a jiných destruktivních míst na která se napojoval, přestože to ve svých přednáškách sám doslova řekl, že to měl z těch míst…
No dobře, vyfiltrujeme si pindy o bibli a zbyde nám co? Zbyde nám velice podrobný autentický manuál, jak pracovat s proutky. Je tam tolik praktických rad, pokynů jak na metodu a nedělat chyby, reálných zkušeností, že je to pomalu na soupis poznámek. Mé nadšení nebralo konce!
Zkoušela jsem autora vystalkovat na internetu a napsat mu třeba e-mail, poděkovat, pozdravit… ale nenašla jsem, asi to tak mělo být. Třeba by to ani nevzal dobře.
Přednáška je tady: Psychotronika očima bible a zmíněné video s rozšířením příběhů je tady: Psychotronika, proutkaření, jasnovidectví, magie: Martin Ševčík

Pak přijely virgulky a krátce na to v dalším balíčku dojela z OBI zásilka s podpalovačem a náhradní sprchovou hlavicí. Zdánlivě to nesouvisí. Zajímavé ale je, že mi virgulky v té době ležely asi tři dny na stole a přemýšlela jsem, jestli na to nemám nějaký podlouhlý pytlík, abych je někam blbě nepoložila a neztratily se mi, nějaký dobrý trvanlivý obal by to chtělo. Pak otevřu balíček, vytáhnu z krabice tu hlavici a čučím. Firma Ravak mi – z pro mě nepochopitelného důvodu – dodala hlavici v krásném rudém plyšovém pytlíčku s logem, který přesně délkou pasuje na ty moje elka. Bylo to v pytlíku a v krabici z papíru… luxusně baleno.
V životě jsem neviděla, že by se hlavice na sprchu dodávala v něčem jiném, než v plastu a papíru. Tak jsem to vyhodnotila jako synchronicitu… Ten vesmír to prostě CHCE. První mi poslal dvě přednášky a teď mi dokonce poslal pytlíček, abych to měla kam dát a neztratilo se to. Co jiného ještě můžeš chtít pro začátek?

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

Komentáře

Ikona diskutujiciho myop 2021-02-10 05:52:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, prosím tě. Mohou být virgule podle tebe z jakéhokoliv druhu kovu a nebo je nějaký třeba na tohle podle tebe i nevhodný a nebo nějak méně dobrý? Třeba jest-li je rozdíl, kdyby to byla nějaká nerez ocel a ne mosaz. Je mi jasné, že s tím teprve začínáš a tak nečekám na to zrovna nějakou absolutně vyčerpávající odpověď. Ale když si představím virgule třeba z hlíníku. No. Myslím si, že by tam mohly být třeba rozdíly.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-10 09:10:49
Ikona diskutujiciho
sipka

To nevím. Přikláním se spíš k verzi že je to jedno, protože mi skvěle fungoval i vrbový proutek.

Ikona diskutujiciho Kuník 2021-02-10 08:12:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže od teď vlastně nemusíš hledat hříbky. Stačí je sbírat 🙂

Ikona diskutujiciho leeth 2021-02-10 10:14:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

super clanek, moc se tesim na dalsi virgulove zazitky! ale nedokazu pochopit, jak to, ze kyvadlo by melo byt spatne a virgule fajn – prijde mi to jako hodne podobny princip. treba mi to nekdo vysvetli, dekuji!

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-02-10 12:05:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tiež si myslim že s kyvadlom a virgulou to bude podobné, teda žiadny zázrak a na hladanie stratených ludí ani hríbov to stačiť nebude. Keby bola virgula tak super tak by ju používal každý. Ale virgula aspon preukazatelne vyhladava vodu a geopatogenne zony. Kyvadlo je zas náchylné na myseľ používatela (proste vám môže ukázať to čo si myslíte a nie pravdu) alebo sa na tom môže hompáľať nejaký zlomyselný škriatok takže kyvadlá sú nespolahlivé.

Kazdopadne to vyzera zaujimavo sice som to precital zatial do polovice ale snad bude aj viac clankov a zazitkov.

Ikona diskutujiciho leeth 2021-02-10 15:53:15
Ikona diskutujiciho
sipka

ale cimto, ze jedno je spolehlivejsi a skritek to neovlivni? mind: *blown* 😀
no jinak hadejte co, uz hledam, ktera virgulka mi padne do oka na eshopech.. :DDD jak jinak <3

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-10 17:11:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Četla jsem i ,,vědecké“ rozbory, podle kterých citlivý člověk reaguje virgulí na zlomy/změny podloží v podzemí – to jsou ty prameny, dutiny, káble atd. Někteří amatéři najdou jakoby něco, ale pak tam nemusí být voda, ale jenom nějaký zlom a v něm vápenec. Ale protože máme v ČR podzemní vodu skoro všude, tak se stačí prokopat na 30 metrů a většinou vodu najdeš.
Podle toho by nemělo být možné určit si co hledáš, nebo hledat předmět či živého tvora. Také by nebylo možné nad plánem zahrady najít pramen – ale to zkušení proutkaři dělají – kupodivu – ne virgulí, ale kyvadlem. A prý jim to funguje.

Kyvadla jsou zrádná v tom, že nevíš, kdo ti s nimi hýbe. Virguli by měla tahat energie, na kterou ji zaměříš. Asi proto mi ty elka jedou jako kompasy, nečetla jsem o tom že by někomu elka fungovala jako kompasová střelka v terénu. Má s tím někdo zkušenost? – Tady to ještě popsané nemám, ale ve druhém díle to je. A je to zvláštní, nevěděla jsem že to jde taky.

Ikona diskutujiciho Eva 2021-02-24 23:07:09
Ikona diskutujiciho
sipka

Nespolehlivý může být člověk, ne kyvadlo. Je chyba člověka, že se neumí správně napojit, pokud do toho vkládá vlastní představy, tak není odpojen od své mysli a výsledek je zkreslený. Při správném napojení na vyšší JÁ, dostanete vždy správnou odpověď. Mně například v lese třídí jedovaté houby, které neznám (a je to většina) od jedlých a z těch, které vytřídí jako jedlé si pak udělám smaženici. Vždycky tam nějaké jedovaté druhy jsou, protože díky kyvadlu sbírám bez rozmyslu úplně všechny a doma je kyvadlo vytřídí. A když píšu, tak žiju. (A proti neg. entitám si člověk musí udělat ochranu, pokud už není na takové výši, že už na něj nemohou.)

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-25 08:29:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Evi, nic proti, ale neměla bys sbírat houby které neznáš a nebudeš jíst, je to zbytečné poškozování přírody. Jako utrhnout květinu a pak si ji nedat do vázy a zahodit ji. Všechno co nevyužiješ, to nech na svém místě.

Ikona diskutujiciho VítězslavK. 2021-02-21 09:51:24 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono s virgulemi či kyvadlem nestačí se zaměřovat jen na hmat,máme i další smysly,ty také trénovat,trénujem vizualizaci,různé barvy tvarů,pohyby s něma,zvětšovat ,zmenšovat,koncentraci zvyšovat,při zavřených očích,otevřených očích,trénovat plačící techniky,trénovat potom i s magnety,zapamatovat si jak se od sebe odpuzují,potom tuto pamět použít při práci s virgulí,či kyvadlem,kdy zony,potom vytváří různé pocity do ruky,hřejivost,bodavost,chlad ap,dle otázek, jak se člověk ptá k danému předmětu skoumání.Pěstování empatie,vciťování se do předmětu,pak člověk začně vidět energie lidí ,kamenů,věcí,elektroniky,skladbu zemin duti,to vše vnitřním zrakem,že člověk pak nepotřebuje virguli,či kyvadlo,vše obsáhne ,jen zrakem,sluchem i čichem i jen rukama,hmatem,vidíte zony,jak jdou v pokoji,přes stěny,jejich barvy,pak se dá pracovat s nákresy s mapami,či jen z vyprávění někoho,vše vidíte barevně v energiích ,nemoce lidí,i jejich myšlenky.Je to daleko bohatější svět barev,vidíte i rentgenové záření z mikrovln,do jaké vzdálenosti to vyzařuje,prostě cokoliv na co zaměříte myšlenku,strukturu zařízení,energetiku tvarových zářičů,maleb,ikon,obrazů,lze i sledovat posloupnost vývoj nemoci v čase,i budoucnosti,zvětšování na úrovni buněk,atomů,zmenšování.Vše je to jen o vizualizaci,koncentraci,vůli,obětovat tomu čas,cvičení po nocích,dále pokora ke všemu živému,k přírodě,Bohu,učit se vymísťovat svoji mysl s těla sám sebe pozorovat s ptačí perspetivy,dá se to i používat při jízdě s autem,kde vidíte kolik je aut i za rohem ulice ,získáte tím i odstup nezaujosti,kdy nevkládáte svoji energii do pozorovaného předmětu,aniž by jste ho ovlivňovali.Vidět se dá,jak se duše uvolňují z těla při umírání,jejich cestu ke světlu,či lapení parazitickými bytostmi,jejich věznění,programování,nebo potom i jejich v tělování.Je to bohatější svět,ale i z útoky parazitických sil proti vám a vašim členům rodiny,přátelům.Pohled sousedů na vás,jak na šarlatána,či blázna.Učení, jak se bránit energeticky,někdy i s pomocí samotného Boha,či jeho zástupců.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-21 11:54:10
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za doplnění… to jsou tvoje zkušenosti, nebo víš o nějaké dobré knížce?

Ikona diskutujiciho Kolar 2021-02-21 13:01:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc zkušeností nemám a zatím jsem neměl možnost to s nikým konzultovat. Kyvadlem se zabývám jen asi 30 let, s přestávkami. Myslím si, že je to v nás! Pracuji jen s kyvadlem, ale myslím si, že stejná práce je i s elkem. Zkoušel jsem měděné i ocelové a bylo to stejné. Nezkoušel jsem pružinu, moc ne také dřevěnou vidlici. To kyvadlo mě jaksi víc vyhovuje. V současnosti požívám kyvadlo docela často v běžném životě, když si nevím rady. Nebo třeba při pečení chleba nebo rohlíků, když si nejsem jistý do jaké míry je těsto vykvašené. Často se mě stává, že cítím dopředu, jak se kyvadlo pohne a vidím čísla, pokud se jedná o číselné hodnoty. To se mi ostatně stává běžně, jen si toho člověk až tak nevšímá. Myslím si, že je důležité se soustředit na objekt zájmu a vypnout všechny rušivé myšlenky (nemyslet na blbosti). Nesmí člověk myslet na výsledek. V tom případě je výsledek dle našeho přání. Zkoušel jsem hledat i vodu, jen nemám výsledek ověřený prakticky.
Jinak je článek velmi inspirativní.

Ikona diskutujiciho johanka 2021-02-21 18:50:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moc zdravím a dovolím si poradit jednoduchý zlepšovák na práci s L virgulemi, který jsem před lety odkoukala od zkušeného pána, který virgulemi určoval GPZ pro mé klienty, kterým jsem projektovala domy. Ten zlepšovák je v tom, že si na krátké části virgulek, kde je držíš, navlékneš slánku, např. od dětských džusíků. Tím umožníš virgulím úplně volný pohyb.
Já jsem se naučila pracovat s kyvadlem nad situací pozemku a GPZ ( i další důležité údaje) určuji z klidu domova. Jen je potřeba vědět, že jsem správně napojena…Hodně štěstí!

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-02-21 21:10:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, že jsou lidé, kteří mají tyto schopnosti. Já se zkusil postavit s těmi dráty v dlaních do potoka a nestalo se vůbec nic, haha. Jen jsem zjistil, jak to to funguje. Podvědomí dá pokyn rukám a zápěstí se nakloní a změnou těžiště se dráty otoćí.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 07:56:14
Ikona diskutujiciho
sipka

tak zkus hledat vodu, na louce sám rozumově nevíš kde to je… po nějaké době zjistíš, že se ti to v ruce začalo kroutit

Ikona diskutujiciho verity 2021-02-22 07:36:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezký den Alue. Jen mě tak napadlo. Nedá se s novými elky najít ta stará. Bylo by to praktické. Také stále něco doma hledám. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 07:49:14
Ikona diskutujiciho
sipka

dobrej nápad 😀 otázka je jestli to umím

Ikona diskutujiciho VítězslavK. 2021-02-22 07:37:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano,jsou to moje celoživotní zkušenosti,pro hodně lidí nepochopitelné,co se týče knih,přečetl jsem jich v mládí, v době školních let,nespočet,lapajíce z nich informace,mnohdy jen kusé.A až z rozšířením vnímáním,jsem pochopil parazitickou hru kolem sebe,svůj vývoj,a překážky,které mě záměrně kladli do cesty k duchovnímu prozření.Prolomil jsem v sobě zábrany,které se snažili stůj co stůj udržet,zničením rodinných vztahů a citových pout k vlastní rodině.Co se týče knih,byly mě hodně oporou,autoři: mystici,Drtikol,F.Bardon,Kočí,Lobsang Rampa,Blavatská,bylo jich nespočet.
Ono se s každou informací,otevírá více a více vhledů k pochopení,obrazy ,které se vynořují,jak videa,z tisku,z netu,vidím jejich pravou podstatu,která není uložena ve formě dat v PC,digital,analog,vidím to pohledem ,svým stvořitelem,neb jsme součástí samotného Boha.Před ním není žádná informace tajná.Svým pohledem vidím ve vás uzavřenou malou vyděšenou holčičku,ukrývajíce se ve vaší bytosti,,nelze se do nekonečna zaobalovat,zahalovat,snažíce se utíkat,do svého imaginárního prostoru,máte dost sil a ochranných znalostí,postavit se všemu čelem,ve vaší praxi.Máte dar vytvářet realitu.Vyjděte v ústrety svému já,dejte mu svobodu se projevit,objevit v sobě netušené schopnosti doposud neprojevené.Ona je Váš pravý ochránce.Je to vaše duše.
VítězslavK.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 07:54:26
Ikona diskutujiciho
sipka

Vítku, asi až tak přesný tvůj dálkový zrak nebude 🙂 se vší úctou, ale zaobalovat diskuzní urážku do takzvaných duchovních vhledů je sprostá podpásovka, je to velice neslušné a navíc absurdní. Dokonce jsi ani nepoznal, že jsou tam ochrany a kdybys tu schopnost měl, tak bys na ně narazil. No škoda, původně se mi to zdálo nadějné, ale teď vidím, že jenom fantazíruješ o své dokonalosti a neomylnosti. Navíc máš asi problém se ženou která je silná a umí se o sebe postarat a potřebuješ na ni plácat nějaké blbosti o vyděšené malé holčičce aby sis nepřipadal jako chlap blbě. Tohle zase vidím já. A nepotřebuju na to dálkový duchovní zrak, to je čistý selský rozum.

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-22 10:09:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Malá vyděšená holčička? Ha ha ha,tak to jsi mně fakt pobavil.Já se vsadím,že každá dívka a žena,která nemá žádné (nebo skoro žádné)sebevědomí,by chtěla být tatovou malou vyděšenou holčičkou jakou je podle tebe alu. To si fakt děláš legraci,aluška je silná sebevědomá žena,která dobře ví co od života chce,no ale o tom ty jak vidno nevíš vůnec nic.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 12:37:52
Ikona diskutujiciho
sipka

zajímavé je, že tahle sexistická lejna prohlašují zásadně muži, od žen tyhle urážky vůbec neposlouchám

Ikona diskutujiciho VítězslavK. 2021-02-22 16:28:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě na závěr bych podal vysvětlení,Alue.K.Loskotová,nehovořil jsem k vašemu fyzickému tělu,s vašim pozemským jednáním,ale k vaší duši,s vaší pravé podstatě,pokud jsem Vás tímto urazil,tak se omlouvám,sama Vaše duše se mě lekla ,jak mě i přes vaše ochrany spatřila a zahalila se hned do víru a snažila se zahalit přede mnou.Ale když jsem se jí ukázal v pravé duchovní podstatě,tak přede mnou sama poklekla.Teď se na sebe jen smějeme.Tak to si můžete sama ověřit kyvadlem ap.Ani na okamžik Vás nenapadlo proč se choulí vaše duše před vámi,jak jsem předestřel,dříve?Nemyslím to zle ,spíše vám dávám radu,jak lépe ještě prozřít,i přes klamné reje parazitů.Zaobalená slova do pravd neobsáhnou pravou realitu učení,všechny informace a znalosti máme v sobě ukotveny,jen je objevit,netřeba je již hledat v knihách ,ve vnějšku,jak naznačujete,požadujete.Doba se mění,svět se mění.Život sám je kniha.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-02-22 17:46:30
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 a ještě si mě představuješ jak klečím, to je úchylný

Ikona diskutujiciho myop 2021-02-22 18:53:59
Ikona diskutujiciho
sipka

VítězslavK.:
Kyvadlem? Ty jsi ale blbeček! 😀

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-22 21:01:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

VítězslavK.
když ses aluščině duši ukázal ve své pravé duchovní podstatě? A safra už to začíná. No promiň,ale myslím žes viděl tak akorát prd,protože fakt pochybuju,že kromě zdroje (K.D.Vesmíru) a aluščiných andílků by někdo její ochrany prorazil. Zvlášť úplně cizí člověk,kterého alu nezná,před takovými se podle mně chrání několikanásobně. No ale možná jsi bůh to já fakt nevím. Né dělám si legraci a jen tak mimochodem netvoříš galaxie? A měl by sis přát aby tvůj komentář nečetla Nirvana,protože jestli mně se nelíbí když někdo napíše alu něco blbýho (ujetýho) tak jí asi tak 5ti násobně

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-23 16:50:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

VítězslavK:
Když ses jí ukázal ve své pravé duchovní podstatě? A safra už to začíná,no víš promiň,ale řekla bych žes viděl tak leda velký kulový. Jsem si jistá,že kromě Zdroje (K.D.Vesmíru) a aluščiných andělů,její ochrany nikdo nepronikne. Zvlášť ne úplně cizí člověk,a ty nám chceš namluvit,že se Ti to nejen povedlo,ale ještě před Tebou její duše (tedy aluška sama) poklekla? Tak to se Ti buď zdál hodně fantastický sen nebo je to tvoje zbožné přání,pokořit a urazit silnou,sebevědomou ženu. A v tom případě tam hoď zpátečku,protože alušce tyhle urážlivý ujetiny nikdo psát nebude.

Ikona diskutujiciho Proximus 2021-03-21 08:46:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta synchronicita s pytlíčkem je úplně kouzelná 🙂 Vždycky mě potěší když se něco takového zadaří. Zrovna včera jsme řešili že někam budeme potřebovat uklidit míčky z dětského bazénku a při tom nám nedávno došel větší balík vycpaný pytlem, který se k tomuhle účelu dokonale hodí.

Virgule mě fascinují především tím, o jak kontroverzní téma jde. Setkal jsem se již s hodně vyhraněnými názory na obě strany. Sám jsem to zkoušel jen minimálně, takže nemohu plně posoudit fungování, ale chodím s detektorem kovů, takže by mě určitě zajímalo praktické využití v tomto směru a zároveň mě to přivádí na myšlenku, že by se to tak možná dalo i dobře otestovat v terénu.

Ikona diskutujiciho Holub 2021-11-15 11:51:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky bych ráda „ve třech ze dvou případů“ našla morče 😀

Ikona diskutujiciho Elis 2022-07-24 15:48:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdysi jako malá fakt hodně malá asi ve 4 jsem virguli chvilku držela, ale neměla jsem na ni ani soustředění ani trpělivost. Pak jsem ale viděla jak funguje dědečkovi. Ndedávno jsem si na to vzpoměla a říkam si že bych taky potřebovala změnu. Začala jsem googlit různé virgule a chtěla jsem mosazné. Nakonec jsem si je ale vyrobila doma z kovových ramínek :D. Zkoušla jsem je jen prkrát, a na podruhé jsem hned hledala věc která jsem netušila kde je. Našla jsem ji. Měla jsem radost. Ale klasicky pak opět přišly moje pochyby. Co když to byla jne náhoda? Co když nic necítím? ATD ATD… Aluško díky za tvoje články, vždycky mi dodají naději že to můžu taky umět :D. A když ne, tak mi i tak tenhle konstruktivní web vždycky zpraví náladu <3

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek