NÁVOD: Svalový test, pomocí kterého spolehlivě určíte potraviny, předměty nebo symboly

30.9.2020 v Energie 32

Na youtube je velice zajímavý a hezky podaný návod, jak si můžete ověřit, jestli je nějaké jídlo pro vás dobré, nebo jestli vám naopak škodí. Podobný pokus s měřením svalové síly děláváme my, když měříme destruktivní symboly, nebo různé produkty. – Nejde to dělat v jednom člověku, vždycky na to musíte být dva.Autor videa Peter Planieta zde představuje své životní zkušenosti se stravou a přivádí dva sportovce, aby mu pomohli demonstrovat pokus. Můžete si být jistí tím, že to co na videu pánové předvádí, je pravda a opravdu to takhle funguje. Mám s podobným měřením spousty zkušeností a je to velmi spolehlivé.
Všichni se to můžete také naučit a s trochou praxe budete schopni spolehlivě vyhodnotit skoro cokoliv, co se dá chytit do ruky.

První změříme sílu pokusné osoby. V případě Petra jsou to dva spojené prsty. Reaguje celé vaše tělo a ztrácíte sílu celkově, když se dotýkáte něčeho, co na vás působí destruktivně. Není to pouze v prstech. Můžete měřit i přes celou upaženou ruku a uvidíte, že i obrovský silný chlap okamžitě zeslábne, když mu například dáte do ruky malý papírek, na kterém bude namalovaný malý křížek. Tento postup je velmi univerzální.

U různých lidí se mohou konkrétně u jídla měnit odpovědi, protože ztratíte sílu v případě, kdy máte intoleranci nebo alergii nebo to špatně trávíte, zatímco jiný člověk který tráví dobře a alergie nemá, může stejnou věc snášet dobře.
Například dívka alergická na jablka půjde vždy se silou prudce dolů, i když je jablíčko v její ruce ze zahrádky a v životě nepotkalo chemický postřik.

U čeho však vždy výsledky ukazují stejnou věc, jsou různé symboly, jedy, nebo třeba kosmetika která nemá dobré složení.

V 9. minutě si všimněte, jak Peter správně demonstruje pokus tím, že roztáhne prsty silákovi jen použitím malíčků. Jedním malíčkem se dá sundat i celá natažená paže, když dáte figurantovi něco destruktivního.

V 9:45 dokazuje, že test funguje i při použití pouhého zrnka cukru. Peter správně vysvětluje, že se síla pokusné osobě vrátí, když se odstraní i pouhé zrnko cukru, protože to není o únavě svalů, ale jde o načtená data, která tělo vnímá kontaktem s konkrétní látkou – správně řečeno energií.

Stejně je to například i s křížky, když dáte někomu malilinký křížeček lehce nakreslený tužkou na papírek a dáte mu veliký kovový kříž do ruky, výsledek svalového testu dopadne úplně stejně. A samozřejmě se síla okamžitě vrátí, když dáte kříž pryč.
Také proto vždycky hodně varuju, abyste sledovali jaké máte potisky na oblečení, protože i to má na vás vliv.

Peter v závěru vysvětluje, že každé jídlo má určitou hodnotu energií, vitální sílu. Tímto testem zjistíte, jakou kvalitu přivádíte do organismu.

Mimochodem Peter provozuje pěknou restauraci se zdravou stravou v Bratislavě. Jmenuje se Živa food a najdete ji na adrese Rožňavská 1a. Můžete ho podpořit svou návštěvou.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lidara 2020-09-30 01:22:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, já tedy žasnu. To jsem netušila, že to jde zjistit až tak jednoduše. Občas jsem se divila tomu, jak jsi vlastně zjistila, že je něco tak moc špatné. Ono to ví prostě tvoje tělo. A nejlepší na tom je, že to tak může zjistit úplně každý, není potřeba mít nějaké šílené serepetičky, lze si to ověřit jen tak. Samozřejmě, je potřeba sehnat, jak ty říkáš, figuranta. Což je asi nejtěžší problém…
Tak mě napadá, když je kříž tak destruktivní, šlo by jej neutralizovat tím, že by se přetvořil v kanji? Ve znacích pro vílu se dá kříž najít docela zřetelně (妖精). A nebo jsou i takové japonské znaky destruktivní?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-09-30 09:26:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Japonské znaky mě nikdy nenapadlo zkoušet.

Ikona diskutujiciho Smejko 2020-09-30 07:09:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Upresnenie – svalove testy idu robit aj jednou rukou, je to popisane a ako sucast techniky nazvanej Emocny kod. Priklad: https://www.aquantumpath.com/images/muscle_testing_2.jpg

Ikona diskutujiciho kfjetina 2020-09-30 08:50:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasné…

Ikona diskutujiciho Jana 2020-09-30 10:03:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímavé, ale o Tofu som si myslela, že nie je prospešný, to ma celkom prekvapilo..

Ikona diskutujiciho Rickie 2020-09-30 10:47:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvelé, ďakujem krásne. Takže od teraz na nákup potravín len s niekým 😀

Ikona diskutujiciho Kuník 2020-09-30 18:24:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně tohle mě napadlo, jak budeme asi vypadat, až s přítelkyní budeme procházet Tesco a u každýho výrobku tohle nacvičovat :))) nicméně zrovna tam asi moc zdravých věcí nebude… 🙁

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-30 11:48:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí dodržovať zákon striedmosti – i dobrého veľa škodí – zdravé je všetko, pokiaľ sa to užíva v malých množstvách. Aj keby si človek dával nejaký jed dlhodobo v minimálnom množstve tak si organizmus môže vybudovať na ten jed odolnosť. Preto niektorým ľuďom nevadí napr. Aspartam (ale zase netvrdím že je zdravý).

Tofu je zdravé len v malom množstve, maximálne 2-3 krát do týždňa. O škodlivosti sóje a tofu píšu i sra.komety:
Niektorí odborníci tvrdia, že sója a ani tofu zdravé nie je. Vyhýbať by sa mu mali napríklad ľudia, ktorých trápia obličkové kamene. Obsahuje totiž šťavelan vápenatý, ktorý prispieva k ich vzniku. Rovnako sa jeho častá konzumácia spája so vznikom problémov so štítnou žľazou a dôsledkom môže byť apatia, nevoľnosť, únava či vypadávanie vlasov. Ďalej sa tiež hovorí o vzniku alergií alebo problémoch s pohlavnými orgánmi.

Ikona diskutujiciho romča 2020-09-30 12:04:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľká vďaka za tip, určite sa do tej reštiky zastavím a niečo uchutnám

Ikona diskutujiciho mar 2020-09-30 12:13:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Menší drobnost, možná by stálo za to dát do nadpisu „kineziologický test“, aby byl článek lépe dohledatelný 🙂

Ikona diskutujiciho Karel 2020-09-30 13:23:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Toto je v podstatě kineziologie; tento postup je popsán i v knize Moc versus síla od Davida R. Hawkinga – „Představte si, že máte přístup k jednoduché odpovědi ano, nebo ne na jakoukoli otázku, kterou si přejete položit. Skutečně pravdivou odpověď na jakoukoli otázku. Člověk si myslí, že žije díky silám, které má pod kontrolou, ale ve skutečnosti je ovládán mocí z netušených zdrojů, mocí, nad níž nemá žádnou kontrolu.“

Ikona diskutujiciho Rava 2020-09-30 18:54:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, proč se na tomhle svalovém testu ukáže přesně to, co chtěl (tedy vliv různých potravin na člověka). Některé potraviny má na talířích, některé v miskách, některé jen tak. Pár jich je v plastovém obalu. Ty ostatní materiály, kromě potravin,
o kterých to video je, se ve svalovém testu neprojeví? Proč vlastně ne?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-09-30 21:08:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže cukor je deštruktívny a nijak inak? Cukor som nikdy moc nemusel a nedával som ho ani do kávy ale v poslednej dobe naň mám chuť, a zrovna vyjde takýto článok. Myslel som že cukor dodá telu energiu a nie naopak. Ale kazi sa z neho zuby takže deštruktívny je. Jedna komentátorka na tadescu písala že jej babička mala na nočnom stolíku vždy slivovicu a kocku cukru a keď sa necítila dobre tak si niečo z toho dala (alebo oboje?) a dožila sa vysokého veku.

Mimochodom myslíš že vadí i kříž alebo symbol peace niekde v dome na stene kde sa ho človek priamo nedotýka? No asi to nebude tak zlé ako keby ho mal na sebe vytetovaný.

Ikona diskutujiciho rudo 2020-10-01 10:33:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

SOJA TOFU – estrogen hormon

odporucam si nastudovat ucinky sojovych vyrobkov na hromonalny system hlavne estrogen

matne si pamatam ze soja obsahuje alebo tvori pseudoestrogen a rozahadzanim tohto hormonu

su negativne dosledky

rakovina prsnikov, rast prsnikov u malich dievcatiek uz od 4 rokov, najme ak sa zivili sojovymi mliekami miesto sunaru a rast prsnikov u muzov

zaujimave pozorovnaie som mal ked som zil v cudzine kde boli velke azijske-cinske komunity s mnzostvom obchodikov a chodil som tam nakupovat. sojove mlieko bolo vsade.
mne to nechutilo ale pocuval som rozhovory predavaciek a obcas som s nimi debatil

tie co boli chorlave, velmi tucne, tazko sa hybali… ma presviedacli aby som si kupoval sojove mlieko, ze ake je zdrave a oni ho piju kazdy den.

a predvacky stihlucke pekne plne energie mi povedali ze oni soju neznasaju a vobec sojove mlieko nepiju ani nejedia sojove vyrobky.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-01 10:42:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Fytoestrogeny jsou vhodné pro ženy v přechodu a po přechodu, kterým budou suplovat to, co už si tělo samo nevyrábí v potřebném množství. Mladým ženám to může akorát zbytečně rozhodit hormonální systém.

Ikona diskutujiciho rudo 2020-10-01 10:37:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k tomu testovaniu upozornenie:

kazdy si testuje sam pre seba

test potraviny vam moze ukazat co konkretne v ten den je pre vas dobre a co nie je vhodne

ale to neznamena nutne ze ta potravina co mala negativny test, niekedy inokedy pre vas nemoze byt prospesna ci neutralna

a ze je to skodlive pre kazdeho

treba si testovat sam pre seba a tiez nebyt dlhodobo dogmaticky

a dalej kazdy druh potraviny vam moze vyjst inak podla vyrobcu, podla prisad a podla postupu vyroby

Ikona diskutujiciho ondrej 2020-10-01 14:04:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vdaka za video, a pre uplnych skeptikov a ovce im doporucte tah prstov pomocou nie prstov ale pomocou tahovej vahy a snurky jeden prst snurka o pevny predmet druhy prst o snurku na ktorej je zavesena váha a tam uvidia nezavisle od sily tahu aku energiu v kg ma ich sila

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-10-01 21:48:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Som skeptik a ovca a neviem si predstaviť ako pomocou šnúrky a ťahovej váhy dosiahneš aby ti to roztahovalo prsty tak ako to robia típci vo videu. Jedine možno keby si tie prsty tlačil k sebe a natahoval váhu ale to je niečo iné, tak neviem. Inak to že čerstvé domace produkty maju vyššiu energetickú bovis hodnotu než veci z obchodu je vseobecne známe, zaujimave by bolo otestovat kávu to je neznáma ale čo som čítal káva má skôr nízku bovis hodnotu.

Ikona diskutujiciho mato 2020-10-01 21:34:35 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Veľká vďaka, tento test je úplne top a funguje aj na kovy a tkaniny !
Pri tej troške cukru, nedávno som našiel jednu knihu z 1939, obsahuje výsledky testov, o pôsobení fáz mesiaca, rôznych kovov, konjunkcie planét, účinky umelých a prirodzených hnojív na rast rastlín.
Točím o nej, lebo najlepší účinok najlepšieho hnojiva bol dosiahnutý pri koncetráci hnojivo:voda -> 1:10ˇ60. Čiže samá voda.
Pri jednom teste slnečnica vyrástla do výšky 3,6 metra, ale bez hnojiva, tam nechali nakličovať semená na tuším cínovej platni, 2 dni pred splnom, počas konjunkcie mesiaca s asi jupiterom… ale sú tam aj jednoduché rady pre pestovateľov. PDF aj zadarmo:
https://soilandhealth.org/copyrighted-book/agriculture-of-tomorrow-2/
Oni dvaja tomu obetovali zjavne celý život.

Ikona diskutujiciho mato 2020-10-02 22:31:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ehm Alue, asi šípim problém. Ako to tak skúšam, zisťujem, že na každom kuse oblečenia je nejaká časť ktorá ma oslabuje. Napríklad límce na bavlnených tričkách, látka trička je v pohode ale límec samotný nie. Ponožky to isté. Guma na trenírkach, všetky šnúrky, papieriky na oblečení… No keby vyrábam bavlnené tričko, tak načo budem robiť límec z inej látky ?? Otvor je dosť veľký, načo komplikovať technológiu výroby, nemusí to byť elastické… zaváňa mi to zámerom. Môže to byť len moja paranoia.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-10-03 08:32:30
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi tvoje paranoja, na bavlnu by test vůbec reagovat neměl a je jedno jaké části oděvu se dotkneš.

Ikona diskutujiciho Ľubomíra 2021-04-16 09:22:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojte

treba si najst „Starnuti je prezitek s Marii“ (youtube).
Tofu obsahuje skodlive latky pre telo. Moze mat vela energie ale ci je zdrave zlozenie pochybujem.
Je pravda ze nase tela si zvykli na kadejake „svinstva“
Svalove testy sa daju robit aj inak. Sami na sebe. Vystrite ruku rovno lavu a potom pomyslite co chcete robit(jest) ak sa druhou rukou jej dotknete ruka sa nepohne ak je to v poriadku. Ruka zostane pevna.
V druhom pripade sa hybe. Riadim sa zlozenim potravim. BIO je kvalitnejsie aj vlastna zahrada je lepsia. BIO S E-ckami skodia.
Kukurica a Soja je geneticky modifikovana – radsej pre nas nie.
Moj nazor
Su aj ine testy na potravinny – treba citat zlozenie. Maria to podrobne vysvetluje je tam okolo 20 dielov s nou.
Napr:
https://www.svobodny-vysilac.cz/2019-12-28-starnuti-je-prezitek-s-hostem-marii-43-dil-117-min/

Ikona diskutujiciho ragauian 2021-04-16 19:29:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

v souladu s pravidly slušného chování vznáším dotaz na Alue: nezdá se ti možné, že to, co oslabuje lidské tělo, posiluje lidského ducha?.. budeš-li mít štěstí a narazíš na člověka vysokých duchovních kvalit, který v sobě již realizuje Kristovo pravidlo, že je třeba v sobě učinit dva jedním, zkus to u něj s tím křížkem… a použij ne ten profláklý křesťanský, ale rovnoramenný kříž… pak zkus napsat, co jsi zjistila… díky za možnost tuto poznámku učinit… snad projde sítem cenzury?..

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-04-16 22:56:45
Ikona diskutujiciho
sipka

kříž je destruktivní jak klasický tak i rovnoramenný… člověka vysokých duchovních kvalit nemusím nikde hledat, na toho se dívám ráno do zrcadla

Ikona diskutujiciho igi 2021-06-26 12:42:56 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Živa food? a wow. Ludia spamatajte sa

Ikona diskutujiciho Majkl 2021-07-12 18:24:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To video od Živa food je smazané :/

Ikona diskutujiciho Kamila 2021-08-01 22:28:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Video již není k dispozici .

Ikona diskutujiciho Peter 2021-10-02 19:53:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako môžu byť tieto tri symboly od Archanjela Metatrona deštruktívne,keď Archanjel Metatron je vysoko duchovná čistá bytosť z 11D alebo 12 D.Ako by mohli jeho symboly niesť deštrukciu?Nemôže to byť tak,že ich ľudia nevedia správne používať? Od kedy je posvätná geometria deštruktívna???Podľa mňa ten svalový test je robený človekom,táto praktika mize byť ovplyvne dannym človekom ktorú ju vykonáva?Ešte ani raz na mňa negatívne nepôsobila Merkaba ,Kvet života alebo Metatronova krycha.Esre nikdy.Takze nedôveruje tomu svalovemu testu ,veď to je ako pravá s kyvadlo..Slabo presvedcive

Ikona diskutujiciho matyas 2021-10-03 12:05:14
Ikona diskutujiciho
sipka

No, to je jednoduché. On totiž není vysoce duchovní čistá bytost z 11/12 D.

https://aluska.org/odhaleni-spousteci-zaklinadla-pod-nazvem-jezis-kristus-a-archandele-doporucuji/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-10-04 10:35:36 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stačí v youtube zadať: jak provést kineziologie test? a je tam ďalšie video toho testu na kanáli hadži-ki. Vlastne som o tomto teste počul už dávno pri stánku kde predávali takzvané energetické náramky BionicBand USA, tam človek natiahol vedľa seba jednu ruku pritom stál na jednej nohe a druhý mu tlačil na ruku a testovala sa stabilita, ktorá mala byť s náramkom lepšia. Ja blbec som si ten náramok kúpil a robiť test som odmietol pretože som tomu vnútorne neveril a test považoval za placebo efekt. No tie náramky boli zrejme fakt podvod, preto sa aj ich predajcovia vyparili ako gáfor a dnes ich už nikde nevidieť, keby to bolo dobré predávali by to dodnes. Ale každý nech si testuje čo chce podľa svojej viery.

Ikona diskutujiciho štěpán 2023-07-22 14:03:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den,
vložené video není k dispozici. Je chyba u mne nebo jinde?
Děkuji

Ikona diskutujiciho Lubolas 2024-03-22 05:58:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím štěpán,
video síce nie je k dispozícii, ale celý test sa dá dohladať na youtube po zadaní slov ako napríklad „svalovy test“
pre ulahčenie vám sem pridám aj link:

https://www.youtube.com/watch?v=ULQLkojpa_8

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek