Něco velkého přichází po zatmění slunce 21.8.2017 ?! / Doporučuji

12.8.2017 v Poselství 92

Bylo mi doporučeno následující video, které vyšlo teprve včera na YT kanálu secureteam10, které se zabývá fenoménem UFO. Toto video mluví o nadcházejícím vzácném zatmění slunce nad severní Amerikou a hledá spojitosti s proroctvím o planetě Nibiru.

Je velmi zvláštní, co tento autor říká a co ve videu ukazuje. Běhal mi z toho mráz po zádech, když si uvědomíme vše co bylo doposud řečeno v seriálu o Jemenu, o rase Animus (Nibiru není žádná planeta, je to nepřátelská mimozemská loď), nebo co bylo ukázáno ve filmu Men in Black 3, na který jsem udělala rozbor.

Rozhodla jsem se, že udělám překlad videa, protože tyto zprávy považuji za důležité a velmi aktuální. Jelikož se to však vztahuje k událostem už v tomto měsíci a vkládání titulků přímo do videa by byla práce na několik dnů, rozhodla jsem se pro zachování originálního obrazu s českým překladem v podobě článku.

Něco velkého přichází po zatmění měsíce 11.8.2017 ?!

https://www.youtube.com/watch?v=WgqBrOMCVWY&feature=youtu.be

Překlad do češtiny:

Snažila jsem se to udělat podrobně, takřka slovo od slova. Moje dodatky jsou v textu vyznačeny zeleně pro lepší přehlednost. Citace z jiných souvisejících článků jsou vyznačeny kurzívou.

Autor zdraví své diváky a zmiňuje se o velmi podivné fotografii, kterou někdo pořídil během zatmění měsíce 11.8.2017. Je tam vidět podezřelý černý objekt obřích rozměrů.

Jistě bychom měli vědět o velké události, která přijde v nadcházejících dnech. Speciálně dne 21. srpna má být absolutní zatmění slunce.


pozn. Alue: Toto zatmění se však týká severní Ameriky, viz. následující úryvek:

Velmi výhodně položené úplné zatmění Slunce se bude odehrávat výhradně nad územím Spojených států. Zatmění začíná v ranních hodinách v severním Pacifiku a končí v Atlantickém oceánu odpoledne. Stín Měsíce postupně přejde přes Oregon, Idaho, Wyoming, Nebrasku, Kansas, Missouri, Kentucky, Tennessee, Severní Karolínu, Georgii a Jižní Karolínu. Nejdéle potrvá ve státě Kentucky 2 minuty 41 sekund, přičemž zde dosáhne Slunce během totality 64° nad obzorem. Jde o nejočekávanější zatmění druhé dekády 21. století… (zdroj)

A zde je vizualizace tohoto zatmění na krátkém videu: https://www.youtube.com/watch?v=9C0SeDenPRo

Poprvé po 38 letech bude nad Amerikou toto dokonalé zatmění slunce. Autor videa se tou dobou hodlá nacházet v Nashville (Tennessee), což je přesně trasa, nad kterou zatmění slunce bude probíhat. Plánuje tuto událost natáčet pro svůj YT kanál.

Jak to obvykle bývá u skoro všech podobných událostí spojených se zajímavou polohou planet nebo jinými úkazy na nebi, i toto má spojitost s konspiračními teoriemi a nebojí se to říci, předpověďmi o soudném dnu.

Autor se rozhodl o těchto teoriích popovídat do videa, protože dostal mnoho e-mailů na toto téma. Tyto katastrofické konspirační teorie jsou tak zajímavé a tak velké, že se jimi dokonce zabývají i mainstreamová média!

Autor ukazuje screen obrazovky jednoho z článků, kde se píše: ,,Začíná panika: Sheriff vtipkuje, že nadcházející zatmění slunce je konec života na této planetě tak jak ho známe.“

Takže pokud jste o tom ještě neslyšeli, média jsou zahlcena zprávou o tom, že nadcházející zatmění slunce je ve skutečnosti znamení nadcházející zkázy, která je spojená s příchozem planety X, nebo jiným názvem Nibiru.

Jestli jste o tom ještě neslyšeli, tak planeta X nebo Nibiru má být zlá planeta, ke které se váže legenda z období let 1970. Někteří výzkumníci (nebo spíš záhadologové) mluvili o tom, že tato legenda pochází od lidí ze středního východu, jako jsou Babyloňané a Sumerové (pozn. Alue: Sumerové jsou původní Slovanské národy, nevím jestli se o tom mezi lidmi už ví, jenom říkám pro úplnost…)

Proroctví říká, že tato zlá planeta, která obchází naši sluneční soustavu, přichází zpět každých několik tisíc let a prochází kolem našeho slunce a naší planety. A jestli jste byli online v posledních 5-10 letech, tak víte že tu byla spousta domnělých datumů, kdy se mělo tohle stát. Proroctví říká, že planeta Země má být zasažena úderem této zlé planety.

Zajímavý je fakt, že NASA řekla, že tato planeta skutečně existuje, nemluví však vyloženě o ,,Nibiru“. Je tu zkrátka potvrzen nález velkého tělesa, které se pohybuje v našem solárním systému. Společnosti zabývající se vesmírem říkají, že ve spojitosti s tímto tělesem pro nás neexistuje žádné riziko, ale lidé si myslí, že i kdyby tu riziko bylo, tak by nám to stejně neřekli.

Záhadologové však tvrdí, že toto zatmění dne 21. srpna je první z řetězce vícero znamení, která povedou k útoku planety Nibiru. Někteří říkají, že zatmění slunce je předzvěst příchodu této planety. Možná se ptáte, odkud tyhle teorie vlastně jsou, když jsou to tak brutální data. No, vlastně není moc podkladů, kterými by se to dalo doložit. Mluvíme o proroctvích a interpretacích z veršů Bible, kde tyhle teorie začínají.

Někteří lidé však poukazují na určité události na této planetě, které mohou poukazovat na tuto událost, když si uděláte menší vlastní průzkum. Něco se děje, vláda o tom ví a připravuje se na to.

Jedna z věcí, na kterou lidé poukazují, je (,,The Black Sky Event“) Událost černé oblohy. Neboli ,,Země X 2017″. To se má stát 23.8.2017, pouze dva dny po zatmění slunce. FEMA a Oddíl energetiky spojených států budou dělat cvičení, které má být vhodnou reakcí na Událost černé oblohy. Událost černé oblohy je podle definice těchto společností ,,Výskyt katastrof způsobených člověkem či přírodou, které srazí lidskou společnost na kolena.“

Pozn. Alue – Co je to FEMA:

Federal Emergency Management Agency (zkráceně FEMA, česky doslova federální agentura pro zvládání krize) je agentura Spojených států amerických.

Účelem FEMA je koordinovat odpověď na živelní pohromy nebo nehody většího rozsahu, které na území USA (popř. jeho teritorií) nastanou a jejichž velikost přesáhne možnosti místních autorit či daného státu si s nimi poradit. Guvernér postiženého státu pak vyhlásí stav pohotovosti a formálně požádá prezidenta, aby FEMA a federální vláda pomohla danou katastrofu zvládnout. (zdroj)

Plánované cvičení bude ilustrovat scénář, kdy nastane dlouhodobý výpadek proudu. Tento výpadek má být po celém kontinentu (doslovně ,,kontinentální měřítko“) a je spojený se selháním infrastruktury. Podle expertů může být Událost černé oblohy způsobena zemětřesením, kyber terorismem, nebo útokem vysokofrekvenčního magnetického pulsu (pozn. Alue: Mnohokrát zmiňované EMP!!).

Podle Michelle Vest Linda, bývalé kongresmanky státu Florida, musí člověk počítat s tím, že auta nebudou mít žádné palivo, zásoby jídla budou zničeny, a zdroje elektřiny budou vyřazeny po celé měsíce. Linda říká, že vhodný čas už nadešel pro nácvik takové katastrofální situace. Doslova říká, že to není otázka ,,jestli“, ale KDY se to stane. Také říká, že toto téma bylo diskutované ve Washingtonu DC během soukromého zasedání. Byli tam členové americké armády, národní stráž, FEMA a experti na distribuci služeb a zásob.

S tímto odhalením a tzv. ,,nácvikem“, ve spojení s 200 experty ze 24 zemí, je jasné, že tohle není pouhý nácvik, ale skutečná příprava na cokoliv, co má přijít jen pár dnů po zatmění slunce.

To co oni nazývají nácvikem na Událost černé oblohy, je opatrný poukaz na to, co se stane během zatmění.

Pokud se nemá nic špatného stát, tak proč se někteří z největších miliardářů chovají tak strašně divně? Máme tu dva z největších generálních ředitelů Elon Musk a Jeff Bezos, kteří jednali záhadně.

Jako první je tu Jeff Bezos, což je miliardář, který založil firmu Amazon. Utratil milardy ze svých úspor, aby se dostal pryč z této planety. Doslova posílá miliardy dolarů ročně, aby financoval svůj vlastní projekt (Blue origin rocket company) ,,Raketa modrého původu“.

Tvrdí, že prý to má být komerční turistický podnik, který by měl jednoduše posílat lidi do vesmíru.

Jako další je Elon Musk, další miliardář a zakladatel SpaceX.

Pozn. Alue – Co je to SpaceX:

Space Exploration Technologies Corporation, lépe známá jako SpaceX, je americkou technologickou společností působící v aerokosmickém průmyslu, kterou v roce 2002založil Elon Musk z peněz, které vydělal na prodeji svého podílu v systému PayPal. Společnost vyvinula raketové nosiče Falcon 1 a Falcon 9, kosmickou loďDragon a začala s komerčním vypouštěním telekomunikačních družic. Dále vyvíjí těžkou nosnou raketu Falcon Heavy a druhou generaci lodi Dragon, Dragon 2, která bude mít jak nákladní, tak i pilotovanou verzi. Dle vyjádření Elona Muska má být cílem společnosti významně snížit náklady na cestu do vesmíru a tím umožnit lidstvu kolonizaci Marsu. (zdroj)

O něm se zjistilo, že začal kopat obrovský tunel pod Los Angeles, který byl zahalen mnoha tajemstvími. Údajně podle oficiálního vyjádření to má být tunel pro dopravní síť. Ta by měla být schopna dopravovat auta super rychlostí v podzemí.

Lidé překvapeně koukají na tyto podivné aktivity některých miliardářů, kdy někteří se snaží zahrabat pod zem, jiní se snaží utéct do vesmíru a utrácí na to miliardy dolarů ze svých vlastních kapes. A ve spojitosti s cvičením FEMA na Událost černé oblohy se někteří lidé ptají, jestli se tady fakt něco děje.

A ještě než někteří z vás začnou plakat ,,Tylere prosimtě přestaň nás strašit!“ (autor videa se jmenuje Tyler), chci říct, že tady očividně není žádná úplně jednoznačná evidence o tom, že se fakt něco děje, nebo že skutečně Nibiru zahubí planetu Zemi. Tohle bylo řečeno už tolikrát a tolikrát se to údajně mělo stát a bylo tolik všelijakých předpovězených datumů, že je ani nespočítám. Chtěl jsem říct tyto věci a znát váš názor na toto podivné chování naší vlády a podivné chování některých miliardářů. Možná že se fakt něco děje, nebo možná jsou za tím úplně jiné důvody.

A ještě než se rozloučíme, mám tady sérii několika velice zajímavých fotografií. Byly sdíleny online jedním fotografem z Kalifornie. Ten 6.srpna 2017 vyfotil úplněk a všiml si, že je u něj obrovský černý objekt ve tvaru talíře. Letěl směrem k měsíci zleva doprava, předtím než zmizel. Fotograf říká, že UFO nevydávalo žádný zvuk a nebylo označeno žádnými světly. Speciálně na jednom z jeho snímků se zdá, jakoby objekt zaletěl dozadu za měsíc. Protože měsíc ho částečně překrývá, jakoby se nacházel před černým objektem. Když nad tím popřemýšlíme, tak to UFO musí být nepředstavitelně obrovské, masivní! Mluvíme o tisících mílí… anebo to fotograff tak naaranžoval, těžko říct. Někdy prostě musíme pracovat jenom s tím, co máme.

(tady se už autor loučí a video končí)

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-08-12 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dekuji za preklad, jeho anglictina byla prijemna a slo hezky rozumet, ale divala jsem se jen chvilku.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-08-12 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechovají se divně, budují výdělečnou vesmínou turistiku. A jelikož jsou úplně na začátku tohoto průmyslu, defakto budou jejich duchovními otci. V případě Maska.

Ikona diskutujiciho Michaela K. 2017-08-12 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohoto youtubera údajně i sledují, kvůli jeho aktivitám. Zrovna včera jsem na to video koukala.

Ikona diskutujiciho Slovan17 2017-08-12 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Billions" se z dotyčné angličtiny správně překládá "miliardy". Nebo že by ve Štatlu stál rohlík 2 000 Kč, namísto 2 Kč? ;-)

Ikona diskutujiciho Michaela 2017-08-12 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zase tak divné to chování miliardářů není, Musk je vizionář jehož uvažování je trochu někde "jinde", prostě vidí dopředu a buduje projekty kterým věří. Je to komplikovaný a velice zajímavý člověk a rozhodně se nechce zahrabat pod zem ani odletět pryč – ale pravda je, že mezi jeho hlavní cíle patří kolonizovat Mars. Nicméně, jako všichni vizionáři, bude nejspíše pochopen a oceněn až po delším časovém odstupu, jeho projekty jsou teprve na začátku.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-12 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Děkuji za upozornění, už jsem to spravila. Nejsem profík překladatel.

Ikona diskutujiciho Ladič 2017-08-12 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dle mého fotomontáž. A to u kdyby se jednalo o opravdové ufo. Směr osvětlení objektu neodpovídá směru osvětlení měsíce.

Ikona diskutujiciho Ella 2017-08-12 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pred par dny jsem mela skaredy sen,zdalo se mi,ze jsem se rano probudila a venku byla uplna tma,strasne jsem se vylekala a rikala jsem mojimu psovi,ze nevim,co s to deje,ale ted jit ven nemuzeme,ale pak se najednou pomalicku zacalo rozednivat a tma zacala ustupovat.A to jsem o tomhle clanku jeste nemela ani paru,ze by nejaka predzvest?Jo a jeste v tom snu jsem se domnivala,ze to ma neco spolecneho se zatmenim slunce,tak jsem si to vydedukovala,no a ted takovy clanek.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-12 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle bych možná označil jako "důležité" protože není často, kdy Aluška vydá článek v jiném čase než 00:54.

Ikona diskutujiciho Malina 2017-08-13 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

u nás vypadla elektřina na jeden ceký den kvůli bouřce co to nějak přerušila..a musim říct nic příjemnýho teda,a to to byl jen jeden den

Ikona diskutujiciho armag 2017-08-13 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná to souvisí s tímhle:

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-13 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A btw. – bovisy taky hezky rostly. 11. 12. a 13.

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-08-13 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen upozornuji ze v nadpisu je zatmění slunce, ale v článku zatmění měsíce. Takze… Co z toho?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-13 16:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  článek zmiňuje DVĚ odlišné věci co mají souvislost.

Ikona diskutujiciho Eva 2017-08-13 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na 21. 8. 2017 se také připravuje celoplanetární sjednocená meditace na zatmění Slunce s cílem ukotvit na planetě co nejvíce světla z centrálního Slunce. Podívejte se na stránky : http://www.bod-zlomu.blogspot.cz/ (nejedná se o stejnojmenný film!)

Ikona diskutujiciho Gita 2017-08-13 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechcem strašiť nikoho ale v kalendári som si zaznačila že 23.8 má byť CERN otvorený pre satanské sily…dúfam že sa to konať nebude

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-13 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-13 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  mimochodem to je to, co jsem psala v záspiníčku tohoto měsíce

Ikona diskutujiciho Gita 2017-08-13 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,už si nespomeniem žiaľ kde som túto zprávu čítala,pamätám sa že to bolo cca v obd.volieb v usa a písalo sa tam o temných praktikách "elít" ktoré si chceli udržať moc a boli proti zvoleniu Trumpa.Tých článkov bolo viacero s touto tematikou,možno by sa to dalo aj vygoogliť.

Ikona diskutujiciho gita 2017-08-13 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tá meditácia má byť v skup.Prepare for change na FB, ak je možné tak ich prosím upozornite na nebezpečnosť meditácie v ten čas

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-13 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Hlavně tomu nedělejme moc reklamu, protože i nechtěná pozornost je pořád pozornost a šíření debilní myšlenky. Je potřeba varovat přímo tam v líhništi. I když doufám ve spolehlivou a typickou lidskou lenost, že to možná lajknou a pak si stejně nevzpomenou… to by bylo štěstí.

Ikona diskutujiciho Kokos 2017-08-13 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, já bych je zkusila varovat, ale nevím co přesně jim tam mám napsat? Tihle lidé bývají dost zabednění a když člověk přijde s jiným názorem než je ten jejich tak se ještě víc zatvrdí. Není tu nějaký psycholog :-D Který by věděl, jak na to?

Ikona diskutujiciho tauri 2017-08-13 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímala by mě meditace na tohle téma :D

Ikona diskutujiciho tauri 2017-08-13 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zatím vnímám to, že v srpnu se nic nestane..Jinak to vnímám v září..ale nevím, zda je to způsobeno napětím lidí, nebo že něco bude…Každopádně vnímal jsem to už dřív, ještě než se o tom mluvilo.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-08-13 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: O varování se snažím. Ale oni jsou slepí. Než, aby přijmuli pravdu, vykopli mě ze skupiny a komentáře blokovali. A přitom jsem se snažila říct jim to mírumilovně.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-08-14 00:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře. Rozeslala jsem varování vážně hodně lidem, včetně těch na YouTube. Čistě teoreticky… Když neposlechnou a půjdou do toho s vědomím, že možná odevzdávají svoji energii temnotě, nebude to horší, než kdyby nevěděli nic?.. Bohužel do té skupiny na fb už se znovu nedostanu, pokud někdo můžete, zkuste to, prosím. Třeba budou vás poslouchat více než mě, ale pochybuju. Achjo.

Ikona diskutujiciho zouy 2017-08-14 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomůže v ty dny myslet pozitivně ? Myslet na hezké věci, snažit se být v pohodě, i když to bude asi trochu těžké :-)

Ikona diskutujiciho zouy 2017-08-14 00:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě bych vám chtěla napsat seriál, ze kterého mě příjemně mrazilo a vyvolával ve mě nádherný pocit :-)

Ikona diskutujiciho armag 2017-08-14 03:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

18: Temné entity si na zemi dělají, co chtějí už několik desítek tisíc let, oni žádný cern nepotřebují. Můžou tu přiletět, kdy se jim zachce…

Ikona diskutujiciho Azalix 2017-08-14 06:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhladom na ostrosť objektu, v porovnani s mesiacom, je tá čierna škvrna oveľa bližšie, povedal by som, že to je chrobák na objektíve. A v Cerne sa nič nestane, len prebehne další fyzikálny pokus, ktorý nám možno dá odpoved na niektorú otázku ohľadom nášho života a vesmíru. Don't panic. :-D  42

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-14 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  přečti si seriál Jemen a pak bys to měl pochopit

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-08-14 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

AKTUÁLNĚ: Mojí mamince se zdál sen, že za nimi v práci přišla mimozemská entita, prý velmi nebezpečná. Schovávali se před ní a věděli, že kdyby je viděla, zabila by je. Prý to mělo hodně nohou a bylo to dlouhé. Zajímavé je, že ona nic neví, ani jsem se jí o tomhle článku(nebo o daném nebezpečí) nezmínila. Tak prý v dekádě 20.8 – 24.8 nepůjde radši do práce.

Ikona diskutujiciho Katerina 2017-08-14 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosimte, sumerove rozhodne nejsou puvodni slovanske narody, nevim jak jsi na to prisla, zkus si najit heslo Sumer na wikipedii, tam ziskas zakladni predstavu, co to bylo za kulturu. Odbornejsi literaturu milerada doporucim, protoze plest si semity a slovany je skoda. :-)

Ikona diskutujiciho armag 2017-08-14 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

29: U seriálu Jemen je problém,že došlo k záměně několika věcí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-14 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Já nečerpala z toho co se vykládá ve školách, takže je jasné, že se to bude lišit. Slované dodnes rozumí sumerštině když dostanou překlady znaků, ale chápu že tohle jsou prostě věci které se k lidem nedostaly.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-14 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  Já to vím od člověka který se zabýval jazyky a historií celý svůj život a měl přístup do archivů, které jsou uzavřeny pro veřejnost. Asi tak. To co jsi poslala nevím co je a i kdybych věděla co to je, nejsem ten jazykovědec od kterého tyhle věci vím. A nemám ty překlady které měl on.

Ikona diskutujiciho Katerina 2017-08-14 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tohle je transliterovaná sumerština, přesně jak jsi psala, že by jí slovan měl porozumět. Zajímalo by mě, jaké archivy to byly,  a co znamená zabývat se celý život jazyky a historií, můžeš být konkrétní? Má ten člověk nějaké publikace, kde by se dalo ověřit, co tvrdíš? Protože asi těžko lze přistoupit na zdroj, který charakterizuješ "Já to vím od člověka který se zabýval jazyky a historií celý svůj život a měl přístup do archivů, které jsou uzavřeny pro veřejnost." To není ani konkrétní, ani ověřitelné. Oproti tomu já poslala dohledatelný příklad trasliterované sumerštiny z univerzitního korpusu, který je skvělý v tom, že je veřejně přístupný a tedy všem dostupný, ověřitelný.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-14 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  Ta osoba o které mluvím já zemřela před šesti lety, ale dělala občas z nutnosti přednášky na vysokých školách, možná se něco najít dá, nevím. Už jsem jméno psala kdysi, Daniela Pronayová… už nežije tak je to jedno když se to jméno napíše. Nikdo už jí nic neudělá. Byla to chodící studnice znalostí a během svého bádání přišla na mnoho velice zásadních objevů, problém je že společnost nechce pravdu, tak to nepublikovala v zájmu zachování svého života. To mi taky řekla přímo, ale mně to nikdo vysvětlovat nemusí, to jsou známé věci.

Ikona diskutujiciho Katerina 2017-08-14 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je mi to moc líto, ale nikoho toho jména nezná ani Národní knihovna, ani Portál elektronických zdrojů Univerzity Karlovy, ani klasicky Google, což znamená, že ta žena po sobě nezanechala žádnou stopu relevantní pro věděckou obec jejího oboru, nemůžu si nijak ověřit její existenci… A tím pádem se jako ověřitelný zdroj informací pro tak závažné tvrzení, že slované umí přirozeně číst a překládat transliterovanou sumerštinu, nedá použít, to určitě chápeš. Seriózní tvrzení potřebují důkazy, v době hoaxů a manipulace na internetu se těžko můžeme spolehnout na neověřitelné osoby a výroky 🙁 Pokud bys měla link třeba na její učitelský profil z některé ze škol kde učila, bylo by to skvělé a vážně by mě její práce zajímala, ale nic takového se mi bohužel nepovedlo dohledat..

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-08-14 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sem názoru, že lidstvo není bezmocné a pokud nějaký animus má přijít, jistě jsou v záloze esa, které nás podpoří. Nevěřím, že by tenhle projekt, zvaný projekt lidstvo. Byl takto snadno odsouzen, ale pokud ano pak má stvořitel velké mínus, které ho bude mnohé stát. Ať už s tímto proroctvím plánuje cokoliv.

Ikona diskutujiciho adonajpetr 2017-08-14 21:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím ufem u měsíce bych si starosti nedělal, lodí je tady kolem denně spousta. A denně se někomu zobrazují na fotografíích, jde jen o to, jestli si toho lidé všimnou a dostanou to ven. Říkám vám: choďte s foťákem a dřív nebo později je tam budete mít, pokud to bude dovoleno z hůry. Jsou na to protokoly..(jakési podmínky), kdy se loď může někomu ukázat.

Ikona diskutujiciho Juro 2017-08-14 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak 11 alebo 21?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-14 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Já nevím jak tohle hledání funguje. Byla ze Slovenska a znala jsem ji osobně, ne přes internet. Nemám důvod si něco vymýšlet a prakticky je mi jedno, jestli tomu bude nebo nebude někdo věřit, protože ani z jedné varianty mi nekape žádný prospěch ani neprospěch. Každý si musí vybrat sám svou cestu, já můžu jenom poukázat na věci které jsou zajímavé… Dobrou noc 🙂

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-15 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Katerina, mozaikové myšlení by to chtělo. Základ jakéhokoliv úspěchu v životě osobním, o vědeckém ani nemluvě.

Ikona diskutujiciho Miroslav Dodo Doležal 2017-08-15 08:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu já nejsem skeptik rozhodně ne jsem otevřený mnoho názorům, televizi ani noviny nesleduju ani nečtu řadu let. Ale nepřijde ti to spíš jako manipulace strachem? Přece jen máme svojí intuici a nějakou vnitřní sílu. A nejspíš sama víš, že co se má stát se stane a nic není špatné ani dobré. A každá situace je neutrální do té doby než na ní začneme nějak reagovat.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-15 09:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]:  No… na jednu stranu díky za zastání, na druhou stranu se prosím snažme o slušnou diskuzi bez urážení, napadání nebo ponížení toho druhého… Já si uvědomuji že pro tu poznámku nemám důkazy, ale ono to ani jinak být nemůže… Protože v době kdy žila bych si nemohla dovolit to sem napsat a nemohla bych uvést její jméno, ale zároveň ona jediná by byla ten člověk, co by ty důkazy mohl poskytnout, což by veřejně nikdy neudělala… Takto s mnoha velice vzdělanými lidmi odchází spousta úžasných dat. A vzhledem k tomu že zemřela náhle, nás nikoho nenapadlo začít její znalosti nějak nahrávat nebo archivovat, nebylo jí 90 abychom se chystali na to že zítra umře a už se jí na nic nezeptáme. Opravdu o té sumerštině mi dělala několikahodinovou přednášku, problém je že já idiot jsem si to nepsala…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-15 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]: Asi jsem zvolil přespříliš upřímné vyjadřování. Všeho moc škodí. Pokud se moje slova někoho "dotkla", urazila nebo ho to mrzí omlouvám se. Myšlenka pochopitelně nebyla urazit, ale poukázat na fakt, který jsem napsal

Ikona diskutujiciho Radek 2017-08-17 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že by přepólování?

Ikona diskutujiciho Martin 2017-08-17 19:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, podle mně, kam soustředíš pozornost, to posiluješ, jestli svoji pozornost soustředíš na svoje strachy, zhmotníš je a potom je prožiješ. ( tak skočíš na špek globálně mocenskému systému, to je ZÁMĚR globálně mocenského systému, strach, chaos, ale ten systém končí a kope kolem sebe, aby se ještě udržel několik měsíců u moci, potřebuje k tomu vyvolat u lidí paniku, strach a chaos, to to je jeho motorem.) Jestli svoji pozornost soustředíš na vizi pozitivní, zhmotníš ji a prožiješ. Takže pokud skáčeš z negace do pozitiva a necháváš se ovlivnit negativními strašidly, skáčeš, třeba každou vteřinu do jiné reality, kterou posiluješ svými pocity. Přeji ji hodně Lásky a vnitřní síly.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek