NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 3 – Řvoucí úča (video)

30.6.2018 v Poselství 8

Stalo se mi přesně to, čeho se většina žáků nejvíc bojí: Řvoucí učitel, který místo aby věc normálně vysvětlil, ječí a ječí. V té době jsem ještě neměla doma ani učebnici, byla jsem ráda že vůbec poznám značku a úča to jaksi nechápal. Že automaticky neznám předpisy. Že automaticky nevím jak to mám dělat správně. Že se to teprve musím naučit. Že jsme to ještě nebrali. Že mě to dědouš neučil….. Dopadlo to tak, že dělal naschvály on mně, pak i já jemu a z výuky se stal kohoutí zápas. Jela jsem blbě, jela jsem vynervovaná a po hodině řevu můj mozek vykázal Fatal error.

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 3 – Řvoucí úča | AlueButterfly

https://www.youtube.com/watch?v=f1i3s8U94pU&t=968s


Komentáře

Ikona diskutujiciho Gray 2018-06-30 02:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:D Vzpomínám si na svou autoškolu, to takhle dojíždím na červenou, ptám se školitele – a to nevadí že dojíždím na jedničku? Nééé… jedu další týden úplně to samý s majitelem a ten okamžitě začne řvát jestli mu sakra chci zničit auto nebo co. :D A nepřipadej si pak jako Alenka v říši divů, když ti každý řekne něco úplně jiného.

Ikona diskutujiciho Vika 2018-06-30 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, od té 11.té minuty je to fakt vtipné, to jsem se nařehtala.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2018-06-30 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Narazit na takového úču je náhodou dobrý. Já měla všechny instuktory jako Tvůj dědoušek. A takový chlápek pak přišel jako policajt ke zkoušce. No, neudělala jsem ji. Byla jsem úplně vykulená. Asi nezvyk, no :-)) Nic mu nebylo dobrý (předtím mi nikdo nic nevytýkal). Jediné, co mě těší je, že mě tak vykolejil, že jsem se při předjíždění zapomněla podívat do zpětného zrcátka (vždycky jsem se předtím dívala) a nevšimla si, že nás zrovna předjíždí nějaké velké auto. Policajt se zezadu vrhnul na můj volant a nadával. Já tedy měla mírný pocit zadostiučení – no, dobře ti tak. Kdybys neprudil, možná by ses nemusel tak bát :-)))

Ikona diskutujiciho misa 2018-06-30 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tedy je smutné, že učitele dělá člověk, který je psychicky absolutně nevyrovnaný. Že toto "psycho" řvalo na toho muže u kanceláře celkem chápu. Tam muž-chudinka si přitáhl muže-diktátora.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-06-30 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Ne, on prostě řval když něco nebylo přesně jak má být, to je celé. Nechala jsem si ho, protože přestože to byl takovej nervák, tak mi po jízdě s ním nikdy nebylo blbě a mohla jsem spát. Což bylo hodně nečekané a došlo mi to až později. Říkala jsem si, že aspoň že tak, hlavně že se vyspím. To byl taky můj strach, že dostanu učitele po kterém se v noci nevyspím… no ale ve videu tyhle věci samozřejmě nevysvětluju. Ono se ani všechno obsáhnout nedá.

Ikona diskutujiciho Khira 2018-07-02 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Přesně tak, my jsme měli 4 učitele a každý to učil jinak.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-03 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Já jsem hrozná huba, protože jsem zvyklá na chlapy co si na mě dovolují, že se nesmím nechat a všechno jím pálím zpátky do obličeje. Jenomže tohle jaksi byla jiná situace a ten můj návyk se tam úplně nehodil, ale je pravda, že se pak postupně úča začal ke mně chovat líp, protože jsem se právě nebála otevřít hubu i já na něho, tak pak  ubral na agresivitě a šlo nám to spolu.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-07-09 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Ze začátku měl přezdívku debil“ :-D  :-D  Jako naprosto ti rozumím, jsem na tom úplně stejně. Jakmile má někdo hnusný poznámky nebo na mě jde po zlym… Jop, program Ježovka.exe přestává pracovat :-D Většinou se hned ohradím tím samým způsobem, aniž bych to kontrolovala – takže bych toho typa asi zabila, kdyby mi cukl s volantem. Fuj.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek