NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 5 – Opět na kolizním kurzu!!

18.8.2018 v Poselství 14

NEJHORŠÍ ZÁŽITKY V AUTOŠKOLE 5 – Opět na kolizním kurzu!! | AlueButterfly

https://www.youtube.com/watch?v=EyUJimyJpV8&feature=youtu.be

Moje utrpení pochopitelně bouračkou zdaleka neskončilo. Na doklepání téhle mizérie mi byl opět přidělen starý známý úča. Na začátku se před svědkem přetvařoval a byl jako Milius, ale jen co jsme v autě zůstali sami, rozpoutal peklo.


Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-18 03:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No bezva, ještě budou další díly :-D Super.

Ikona diskutujiciho Dexter 2018-08-18 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hele, ono ti mozna pomuze, kdyz k tomu prestanes pristupovat jako.k nebezpeci. Je to hra, ber to jako hru.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-18 09:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Ježovko, počkej, ale je to fakt nutný??? Když mi bylo 11 tak jsme byli u zubařky na kontrole a ta kráva řekla že mám předkus a že mi budou muset vytrhnout čtyři zuby jako tobě a dát mi rovnátka… prý mám ,,moc malou pusu na moc velký zuby!!!!" – tak je blbá, děcko ještě roste!! – zešílela jsem strachy. Otec naštěstí nemá v hlavě piliny, tak řekl že mi nic takového samozřejmě neudělá…. noa jaký mám zuby, to vidíš teď sama.  Horní úplně normální a ty spodní mám naopak vepředu drobný a naopak mi mohly narůst větší.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-08-18 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-18 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já vím, ale nutný to je, jelikož mám zuby sice samy o sobě pěkný, ale jsou fakt hodně velký a prý už se mi čelist teď nějak extra vyvíjet nebude, všichni zubaři se na to tvářili podobně – minimálně dva ven, jinak se tam zuby nemají šanci vejít. Mám díky tomu i lehce křivou čelist, což ale není vidět a rovnátka by to i částečně srovnala. Dole to mám naprosto blbě rostlý jelikož se tam zuby nevejdou a nahoře mám zatlačené dvojky. 4 zuby ven říkal první zubař, to byl ale tak trochu idiot, ten další říkal minimálně 2(ale spíš se taky tvářil "jakoby navíc" jelikož se nevejdou jak dole tak i nahoře). Právě že jsme s rovnátkama pořád čekali, jestli se to ještě nesrovná samo a tak jsem měla celé dětství a dospívání zuby na houby, bohužel se totiž nesrovnalo nic a čelist se akorát dokřivila:/ i dokousnu nakřivo, myslím, že se tomu říká nůžkový zkus či tak něco :-? Do kolika přesně se čelist vyvíjet může ale netuším.

Ikona diskutujiciho MM 2018-08-18 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluška tak chci reagovat na tvoje video jak proběhla tvoje autoškola já jsem kluk a dělal jsem autoškolu v mých 17 letech v rámci oboru automechanik bylo to asi před 25 lety Musím ti povědět že jsem musel sednout v mých 17 letech do autobusu Karosa a jezdit po ulicích Ostravy Dále jsem musel jezdit s nákladním autem v3ska až pak jsem se dal do Škoda 120 co se týká mé první jízdy osobním autem  tak můj učitel mi řekl že jsem už někdy musel řídit auto a já mu na to odpověděl popravdě že teď je to poprvé v mém životě dodneška mi to asi nevěří Nikdy jsem neměl problémy řídit jakékoliv auto ani nákladní s automatickou převodovkou s manuálem prostě bez problémů co se týká dopravy a křižovatek to bylo obdobné kde jsem trochu měl problémy tak bylo naučit se teorii vyhlášky paragrafy a jiné věci takže tady vidíš že každý je jiný a každý má nadání na něco jiného Nic si z toho nedělej držím ti palce a pevně věřím tomu že budeš dobrá řidička S pozdravem krásného dne Martin

Ikona diskutujiciho Danny 2018-08-18 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky mám v plánu pořídit si rovnátka. Sice jsem je už jako děcko měla, ale asi mi pak pozděj narostly dole nové zuby a tím se mi ty zbylé zkřivily. Ale mám strach se o tom zmínit zubařce, aby mě taky neposlala na trhání – u mě osmiček. Tak to odkládám už jak dlouho :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-18 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Určitě to souvislost má. Každý zub je propojený s nějakým orgánem a energetickou dráhou v těle. Když o něj přijdeš, tak se ten systém o daný zub oslabí. Dobrých zubařů je málo, ale těch pár opravdu dobrých se snaží pokud možno zachránit každý jediný zub. Jednak ví že s tím přijdou zdravotní problémy a druhak ví, že když přijdeš o jeden, tak dřív ztratíš i další…. jestli s tím můžeš normálně jíst a existovat, netrhala bych to. Je to sice tvoje volba, ale nedá mi to se nezmínit o těchto věcech. moje zubařka (i dokonce i moje babička to mě překvapilo hodně) nechtějí moc trhat ani ty osmičky, přestože s nimi mám problém. Tak jsou dál v puse… a to je bábi zdravotní sestra, ale ze starý školy, tehdy je to možná ještě učili, že každý zub je potřeba zachránit.

Ikona diskutujiciho Tina 2018-08-19 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Doporučuji najít jiného zubaře :). Je mi jasné, že v dnešní době se kvalitní zubař hledá hodně těžko. Ale nikdo, kdo svou práci dělá pořádně vám nedoporučí vytrhnout zdravé zuby jen tak. Pokud to nejsou osmičky, s těmi skutečně občas bývají problémy, pokud rostou špatně.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2018-08-19 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co to je proboha za autoškolu :D. U tvého videa jsem se zasmála :D. Jde vidět, že to bereš pozitivně, což je fajn.

Ikona diskutujiciho Malina 2018-08-19 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Měla jsem to úplně stejně! že prý moc velký zuby a chtěli mi 4 vytrhnout,no naštěstí se to nekonalo a zuby se teď vejdou úplně v pohodě :D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-20 00:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: a s čím souvisí osmičky? Mě osmičky vytrhly, poněvadž rostly pod úhlem a dřív nebo později by mi začaly trhat dásno, tak šly ven všechny čtyři.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-20 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Fákt?:o Kéž by :-(

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-08-21 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: To je zajímavé, mě taky začaly lézt ven v 15ti. :D A v 16ti mi je vytrhli.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek