Nepříjemnosti postihující duchovně nadané lidi více než ostatní

31.10.2022 v Spiritualita 11

Duchovně nadaní lidé přišli na tento svět s velkým a vzácným darem. Díky tomu je však také hluboce ovlivňuje celá řada věcí, kterých by si průměrný člověk ani nemusel všimnout. Musí si zejména dávat velký pozor na to, jakými lidmi se obklopují a jaké energie si k sobě pouštějí.Ačkoli vám některé z těchto věcí nemusí připadat jako závažné, pro duchovně obdařené lidi znamenají hodně.

Bojují s intenzivními emocemi
Duchovně nadaní lidé často bojují s vlastními emocemi, protože jsou pro ně velmi intenzivní. I když si mohou myslet, že mají všechno promyšlené a problém nehrozí, i sebemenší drobnost je může rozhodit. Tak jako jsou tito lidé citliví na energie, jsou citliví i na pocity a vnímají je mnohem silněji, než průměrný člověk. Duchovní schopnosti, citlivost a emocionalita jsou zkrátka spojené nádoby, které pracují jako celek.

Dokážou vycítit věci, které ostatní vycítit nedokážou
Duchovně nadaní lidé dokáží vycítit věci, které ostatní lidé vycítit nedokážou. Například na prvních pár vteřin poznají dobré a špatné lidi, nebo nespecifikovatelné dusno v místnosti když se někdo přetvařuje nebo je frustrovaný, přitom navenek vše vypadá normálně. To způsobuje, že někdy jsou duchovně nadaní jedinci za podivíny, nebo se zdá, že jednají nelogicky, protože reagují na základě jejich rozšířených smyslů, které jim dávají víc informací o jejich okolí, než běžnému člověku.

Budí se uprostřed noci
Duchovně nadaní lidé mají tendenci probouzet se v čarodějnou hodinku, která stimuluje jejich jasnovidné vlohy a vyvolává u nich intenzivní zážitky. Snové i astrální, které je pak vytrhávají ze spánku. To poměrně komplikuje život pracujícího, nebo školou povinného jasnovidce, který místo aby spal, čučí v noci do stropu a snaží se pochopit, co právě viděl. Proto je potřeba chodit brzy spát a dodržovat pravidelný režim.

Čtěte také: Čarodějná hodinka: Proč se nám stávají divné věci v čase 3:00 až 4:00 ráno?

Než vstoupí do místnosti, vycítí z ní špatnou energii
Duchovně nadaní lidé cítí energie míst, kam se teprve chystají vstoupit. Cítí i předem energii lidí, se kterými se teprve mají setkat. To je sice dobrá věc, ale také bolestná a mnohdy matoucí. Pokud máte tuto schopnost, je třeba začít ji používat a pochopit, že se jedná o druh vidění do budoucnosti. Pokud máte někam jít, ale hrozně moc se vám tam nechce a vy nevíte proč – možná to byl váš nápad a sami jste si to zorganizovali – je to vaše intuice která vám dopředu říká, že tam nemáte jít. Než tohle jasnovidec pochopí a začne se tím pocitem řídit, často prožije mnoho problémů a velkých zklamání v lidech. Ve výsledku se však mnoha míst a lidí straní a to z něj dělá podivína v očích neznalých jedinců.

Často se ocitají ve stavu úplného vyčerpání
Pro duchovně nadané lidi je běžný život a kontakt s lidmi extrémě psychicky a energeticky náročný. Pokud nedokážou upravit svůj životní styl tak, aby je nepřetěžoval, ocitají se často v situaci, kdy mají vyčerpané veškeré energetické i psychické rezervy a začnou se sypat, nebo leží měsíce s nemocí, které se nemůžou zbavit. Jediný způsob, jak z toho ven, je velká změna způsobu života, aby se minimalizovaly energetické ztráty.
Nejste jako ostatní a proto nemůžete žít stejně jako ostatní. Dokud se s tím nesmíříte, nebude vám líp.

Mají živé sny i noční můry
Duchovně nadaní lidé mívají hodně živé sny, ale to s sebou nese i dost intenzivní noční můry. Živých nočních můr může být pro někoho tak moc, že ho mohou dohnat až na pokraj psychických sil, kdy má strach zavřít večer oči. Pro mnoho duchovně nadaných lidí je to až příliš. Nejhorší je to v dětství, kdy je člověk velmi zranitelný a neumí si s tím poradit. S dospělostí je člověk lépe schopen své sny chápat, nepříjemným zážitkům čelit a výskytu zlých snů aktivně předcházet duševní hygienou a správným životním stylem.

Cítí se jako vyděděnci
Duchovně nadaní lidé skoro nikdy nemají pocit, že zapadají. Vědí, že vyčnívají a tento fakt musí v mládí zpracovat. Pokud osobnostně uzrají a přijmou své schopnosti a sami sebe, nevadí jim to. Přesto je čas od času napadne myšlenka, jaký by asi byl jejich život, kdyby byli „normální“.

Ostatní lidé na ně házejí své citové zátěže
Duchovně nadaní lidé se často stávají odkladištěm pro ty, kteří chtějí ze sebe něco shodit, pokud nejsou opatrní a neumí říct Ne. Neztrácejte příliš mnoho času napravováním druhých lidí, hlavně pokud jste ještě nenapravili sami sebe. Mohlo by vás to úplně položit.

Často jsou využíváni
Duchovně nadaní lidé mají tendenci nechat se využívat ostatními lidmi, protože si myslí, že to s nimi ostatní lidé myslí dobře a mají je rádi. Jednoduše je posuzují podle svého vidění světa a nechápou, že je svět plný bestií. Pro mnoho lidí pak slouží jako rohožka. Do té doby, dokud nepochopí, že svět je drsné místo a nezahodí své krásné idealistické představy, které se nezakládají na realitě. Tato fáze často způsobí velký obrat v jejich osobnosti. K velké nelibosti těch, kteří se po nich předtím beztrestně vozili a zneužívali jejich dobroty.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho SilverSis 2022-10-31 08:42:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo většina věcí na mě sedí a je to těžké, zejména v kolektivu kde se cítím sama mezi větším počtem lidí. Nejhorší je snad přetvářka od takových lidí protože ne vždycky na první dobrou z nich vycítím energie, nevím jestli se to změnilo u těch lidí po očkování, necítím z nich život, ale záleží jak kdo. Je jenom velmi málo těch, kteří by mi rozuměli a aspoň, že existuje tato stránka 💛

Ikona diskutujiciho Květa 2022-10-31 09:17:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano také to tak cítím. Děkuji za tyto stránky které jsou dělané právě pro nás. Vyvažuje to tvrdost okolního materialistického světa.

Ikona diskutujiciho AaQby 2022-10-31 09:24:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásně sepsané.

Ikona diskutujiciho Fialka 2022-10-31 10:43:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásný článek. děkuji ❤

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2022-10-31 10:45:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to tak. A neumím si vůbec představit co bych se sebou dělala kdyby mi to nikdo nevysvětlil. Skutečně mi věci začaly dával smysl až když jsem narazila na alušku. V mém okolí jsem se bála jenom něco říct. Párkrát jsem to zkusila ale buď mě ignorovali nebo vůbec nerozuměli o čem mluvím.

Ikona diskutujiciho Q 2022-10-31 10:47:10 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to schválně udělané tak aby si důležití a vzácní lidé o sobě mysleli že jsou odpad. Průměrný člověk nesnese aby byl někdo lepší tak ho raději poníží a pomluví.

Ikona diskutujiciho Xenie 2022-11-01 09:27:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice krásný článek. Jde z něj poznat že to psal člověk který ví o čem to je.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2022-11-01 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji. Pohladilo po duši 🙂

Ikona diskutujiciho vap 2022-11-01 12:40:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duchovně nadaní můžou i nemusí být.Spíš v tomto vidím právě kletby, sužování a obtěžování různými entitami.
Vyčerpání=vysávání energie.Budí se uprostřed noci=útoky.Cítí se jako vydědenci=programová kletba na ostrakizaci.Často jsou využíváni=to jde spolu se vším.Já osobně poznal dávno, že svět je plný bestií, ale toto poznání stejně nic neřeší, člověk mezi nimi musí být i když nechce.Ano omezit styky, ale vygumovat je ze svého života nelze.
Ilíriel: Správný humatoni si často sedí na kabelu (vymyté mozky), proto ignorují či nechápou normální lidi a názory.Někdy se na ně musí tvrdě a hřmotně, na to každý ovšem vždycky nemá, psychologická rvačka s humatony není žádný med.Při hádkách s humatony člověk nesmí ztratit sebekontrolu, protože by mohlo dojít na pěsti a to už smrdí trestnim stíhánim kvůli nějakému humatonovi.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-11-01 19:59:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všechny body na mě sedí, jen asi jsem divná, že se nebudim mezi 3 a 4 hodinou. 🤔

Ikona diskutujiciho Šmoula Mrzout 2022-11-06 18:10:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono to není tak jednoduché rozeznávat, bránit se nebo to vstřebat a pochopit. Jelikož život jde od narození dál,.učíte se všechno možné a okoli a okolnosti nás ovlivňují a formují. No a když si to vše, co je v článku uvědomíte, máte za sebou kus života a velké zdravotní potíže, teda alespoň v mém případě. Pak vše rychle prehodnotite a ostatní jsou paf z toho, v co jste se změnili. Nevyrovnají se s tím a začnou s vámi jednat jako zvířata, jen instinktivně. Tak bacha 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek