Obsahuje monster Energy drink satanské poselství?

10.6.2023 v Symbolika 25

Většina spotřebitelů, kteří dbají na své zdraví, již ví, že energetické nápoje jsou plné cukru a umělých sladidel, které škodí zdraví. Ale co když problém spočívá i mnohem hlouběji? Podívejme se opravdu zblízka na logo nápoje Monster Energy, slogany a oplzlé výrazy používané na jejich plechovkách a kartonech, které propagují zlovolné myšlení a závislost na cukru.Nejen podle akční křesťanky, jejíž video s výkladem symboliky tohoto nápoje obletělo celý svět (je vloženo níže v tomto článku), ale také dle nepřeberného množství znalců symboliky a jejich nezávislých webů, je logo Monsteru složeno ze tří hebrejských šestek. Je to číslo šelmy z knihy zjevení.

V zeleném logu připomínajícím písmeno M je mezera. Je to zdůraznění, že je M složeno ze tří znaků waw, což je šesté písmeno hebrejské abecedy. Waw může znamenat také hák, nebo hřebík. Také představuje číslo 6, což znamená, že M na Monsteru je symbolem pro 666. Tato destruktivní značka je na každé plechovce Monster.
Hebrejské slovo „waw“ označuje i „připojení“, „cesta“ nebo „háček“. Je tím jasně řečeno, o jakou cestu a jaké spojení se jedná.

Písmeno „O“ ve slově Monster je stylizováno do tvaru kříže. Jde o antikristovské poselství. Když plechovku překlopíte dnem vzhůru, abyste ji vypili, kříž se ocitne vzhůru nohama (čarodějnická symbolika v plné akci). Takto „rozpoutáte bestii“, jak zní hlavní slogan Monsteru, napsaný na plechovkách i kartonech.

Žena vysvětluje satanskou symboliku Energy drinku (anglicky):
(výklad je dobrý, na konci žena říká: „Ježíš řekl, moji lidé hynou z nedostatku poznání.“)

Na nápojích Monster Energy drinků jsou zobrazeny zelené drápy, kříž který se obrátí když se plechovka otočí, číslo 666 a slogan „Unleash the Beast“ – Vypusť bestii.
Je to tak do očí bijící, že dvojnásobný zlatý medailista z X-Games v BMX Colton Satterfield se zbavil společnosti Monster Energy jako svého sponzora s tím, že jejich reklama, slogan a logo jsou nekřesťanské. Satterfield nechtěl mít satanistického sponzora, protože konvertoval k mormonské víře, navzdory lukrativní smlouvě, kterou mu firma poskytla.
Satterfield prohlásil: „Snažím se chodit zpříma před skutečným a dobrým Bohem a s některými jejich marketingovými prvky a logy to prostě nebylo něco, co bych mohl dál podporovat.“

Reklama na Monster
Tento klip je velmi výmluvný. Skupina se napije monsteru, vstoupí do nich bestie 666, která jim zasvítí v očích a pak uspořádají metalový koncert, kde publikum ukazuje znak bafometa.

Zápasník propaguje Monster:
Reklama na Energy drink. Na konci zápasník s černýma očima (ale to je asi jenom náhoda) zakřičí na kameru: „Já jsem bestie!“

Další problém samozřejmě spočívá i v množství cukru v těchto bestiálních energetických nápojích. Některé z větších plechovek obsahují více než 20 lžiček cukru, což způsobuje drastický nárůst hladiny cukru v krvi a později její prudký pokles. Pokud byste to pili pravidelně, je jisté, že si časem vypěstujete inzulínovou rezistenci a poté i cukrovku. Nadbytečný cukr je palivo pro šíření rakoviny, cukrovky 2. typu, onemocnění ledvin a kazivosti zubů. Navíc je známo, že umělá sladidla způsobují syndrom dráždivého tračníku, chronické bolesti hlavy, nervozitu, úzkost a přibývání na váze. Protože inzulin se vylučuje se sladkou chutí, nepotká v krvi cukr, který by tam měl být = pěstování inzulinové rezistence = obezita a cukrovka.

Tyto korporace, které prodávají nezdravé energy drinky, sypou peníze do marketingu, který cílí hlavně na mladé lidi.  Zahlcují je svou reklamou na sportovních akcích, hudebních festivalech i prostřednictvím sociálních médií.

Metafyzická rovina
Uvědomte si, že v Matrixu není nic jenom jako. Pokud si na něco hrajete, nebo se za něco převlékáte, má to stejnou váhu jako realita, jelikož se jedná o symboliku. To, co předvádíte symbolicky, vás kóduje a má vliv na vaši energetickou rezonanci. Pokud sami sebe značíte číslem šelmy, nosíte satanské znaky, nebo konzumujete produkty které v sobě mají zakódovanou satanskou energii, tato energie vás postupem času pohltí a začne vás ovládat.
Rozhodně se nenechte ukolébat výmluvami různých rádoby esoteriků, kteří o symbolice nic nevědí a budou se vás snažit přesvědčit o tom, že symbol má více významů, že záleží na použití a záměru, nebo si pletou doleva a doprava. Symbol má rezonanci konkrétně danou. Pokud máte správné znalosti, můžete se chránit. Pokud jste nedabylí, nezodpovědí a necháváte se od našeptávačů svádět na zcestí (o nic přece nejde, je to jenom hra, dělá to přece každý, kdyby to bylo špatné tak to přece zakážou), tak se pak nedivte že máte problémy. Pozorně sledujte etikety, čtěte složení, naučte se éčka a složky v kosmetice, učte se symboliku a dbejte na to, co na sebe, nebo do sebe dáváte. Rozhodně to není jedno.

www.aluska.org 2023

 

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarka 2023-06-10 09:10:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek Aluško. Tady ty hnusy jsem nepila a nepiju. Ale bohužel mé děti ano i když jim můžu x krát říkat co v tom je ať si to přečtou a taky co znamená ta symbolika na obalech těch hnusů. Všechny děti už jsou dospělé. Ty dvě starší se nechaly navaxcinovat. To mladší dítě není vax, ale chce být „in“, tak to pije. Když se ho zeptám „proč“, tak mi řekne, že mu to chutná. Protože oni to pijí všichni jeho vrstevníci.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-10 10:27:07
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomohlo by naučit se dělat vlastní limonády, aby nejmladší ratolest pochopila a poznala, co je dobré a co je hnus. Domácí mohou být zdravé a mohou být i perlivé. Já se zrovna prolívám tímto a za žádnou chemii z konzervy chutnající po hliníku bych to nevyměnila. V lednici vydrží týdny:
https://www.toprecepty.cz/recept/43409-jemne-perliva-bezinkova-limonada/
Výborné je i domácí mojito, na přípravu je velmi jednoduché… ale když už je dospělá, tak to je v podstatě pozdě, protože by se musela sama začít snažit a než do toho stádia uvědomění dojde, může to trvat libovolně dlouho. Snad tam dospěje co nejdřív.

Myslím si, že lidé kteří jedí fast food a pijí konzervované nápoje to dělají proto, že nepoznali nic lepšího/neznají dobré jídlo a pití. Velkou úlohu hraje lenost. Jednou jsem dostala 7Up v konzervě a dodneška si pamatuju, jak to chutnalo kovově a nedopila jsem to, cucat kus plechu nepatří mezi moje koníčky.
Později jsem pochopila, že jsem byla možná programovaná televizí, protože jsem z neznámého důvodu měla pocit, že kupované je lepší (limonády, nebo jídla v restauraci). Pravděpodobně to působily na oko vábivé reklamy propagující takové produkty a člověku se to zažere do podvědomí, aniž by si to uvědomoval. Jakmile se ale člověk skutečně naučí vařit a připravovat dobré nápoje, zjistí, že je to přesně naopak. Doma je to lepší a kupované nebo z restaurace už jíst nechce, protože je zvyklý na to svoje, které je vychucené přesně na míru, podle jeho individuální potřeby.

Každopádně tato ochota učit se nové věci, kutit, nebo v kuchyni udělat něco navíc, je o povaze, to se nikomu vnutit nedá. Někteří lidé se vztekají již jen při představě nebo teoretickém riziku, že by po nich mohl někdo chtít nějakou drobnou aktivitu navíc, i kdyby jim to zlepšilo jejich vlastní zdraví. To už jsem si taky všimla a absolutně to nechápu.

Ikona diskutujiciho Jarka 2023-06-10 11:25:47
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško…já dělám hodně domácích produktů. Jenže…mi přijde, že nejmladší syn měl v 15 letech více rozumu, než teď v 19 letech. On ví, že domácí produkty jsou skvělý a výborný, ale kamarádi mají přece pravdu, že to co pijí je neškodný a normální. Takže tak. Ono totiž když jeho tatínek mu jde „příkladem“. Hlavně tím, že pije Colu a jiné prisernosti. A můžu říkat jak to škodí pořád dokola.

Ikona diskutujiciho František 2023-06-10 10:29:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to pár let stará věc. Když to začalo kolovat po internetu tak jsem se tomu nápoji vyhýbal vědomě – obejdu metrovým obloukem, ani bych se toho už nedotknul. Nikdy předtím jsem to nepil protože jsem cítil že to nemám dělat ale nevěděl jsem proč. Nikdy jsem se o obsah energypití nezajímal, jenom mi intuicie vždycky říkala nesahej na to a na benzině jsem si proto raději bral vodu z plastu pokud byla žízeň. Lituju ty lidi co to pijou ale je to asi jejich cesta.

Ikona diskutujiciho Petra 2023-06-15 22:08:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám to podobně. Ovšem u mne to bylo způsobeno tím, že v době kdy tyto energeťáky začínaly a pili je moji spolužáci, tak jsem byla studentka, která obracela každou korunu (rodiče s mými studii nesouhlasili, jelikož v naší rodině nikdo nikdy VŠ neměl, takže jsem od nich dostávala pouze „dětský přídavek“, který na mě od státu pobírali a zbytek jsem si při studiích musela vydělat, což bylo docela vyčerpávající a žralo to i čas), a ony ty „nápoje“ byly z mého pohledu zbytečně drahé. Takže jsem si je odpustila hned zkraje a že je pijí vrstevníci (měli jsme v ročníku děti právníků, lékařů, diplomatů jejichž měsíční kapesné dosahovalo částek, které jsem si tehdy nedokázala vydělat pomalu ani za celý rok) jsem nějak moc neřešila. Pro mne bylo důležité sehnat si včas dobrou brigádu, aby se mi nestávalo, že bude mé jméno viset na nástěnce „hříšníků – neplatičů“, kteří dluží na studentských kolejích za nájem a tím pádem jim hrozí vyhazov. Tato moje finanční situace způsobila, že tohle zboží v regálu dodnes „nevidím“. Trpím jakousi selektivní slepotou 😀 Úplně stejně to mám u alkoholu, cigaret apod. Prostě k těm regálům ani nejdu, není proč. Vlastně je to jen o zvyku. Situace trvá již desítky let.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-06-10 19:36:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K poslednímu odstavci: jak je to v mém případě, když mám jen šesti znaky zakryté příjmení se šesti písmeny?

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-06-13 18:56:32
Ikona diskutujiciho
sipka

nikdo nic, měnit to nebudu – oltář to není, ani název
jen by se to nemělo zkracovat na 6* nebo 6x, když mi bude někdo něco odpovídat v dlouhé řadě komentářů

Ikona diskutujiciho kešo 2023-06-10 19:45:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ešte obludnejšia vec ako satanistická symbolika Monster je pridávanie HEK-293 (potratené ľudské plody) do Pepsi, Nestle, Kraft nápojov a potravín.

https://www.lifenews.sk/node/10845

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-17 12:13:23
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšu tam že je to v soft drinkoch. Tak to neviem, čo sú to soft drinky. Vo veľkej Pepsi to teda zrejme neni?

Občas kupujem tú veľkú vyše 2litre Pepsi v Lidli a všimol som si že sa v poslednom čase nejak zmenila, neni už taká dobrá ako bývala, je ešte viac presladená a už tam jaksi necítim tú chuť Pepsi, čo mi chutila. Takže ak tam pridávali niečo na chuť, už to tam asi nedávajú. Alebo aspoň nie do tejto veľkej flaše, všeobecne tieto XXL balenia mi pripadajú ako keby mali nižšiu kvalitu než originály.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-17 13:55:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Soft drinks je pojem obecně označující nealkoholické perlivé nápoje.

Ikona diskutujiciho Standa 2023-06-11 13:51:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…hyneme z nedostatku poznání, jak jednoduché.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-11 14:14:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo někdy v době pandemie to bolo všade. Niekto to mal tuším nalepené na bicykli či aute, alebo na tričku, nechápal som čo na tom hnusnom zelenom logu ľudia vidia.

Ikona diskutujiciho martin ****** 2023-06-13 18:49:02
Ikona diskutujiciho
sipka

Plno lidí ukazuje nebo vyobrazuje různé symboly a ani nevědí co to znamená.

Ikona diskutujiciho asdf 2023-06-11 17:50:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud někdo „neřeší“ až takhle explicitní naháčkování se na temné energie tak už mu asi není pomoci… tohle už je defakto skoro to samé jako podpis nějaké pekelné smlouvy vlastní krví. Asi podobné jako rituální kanibalismus v kostele (alias „svaté“ příjmání), který dnes už asi není tolik „in“. A organizátoři jsou přitom karmicky (téměř… ono na ně dojde, akorát o něco později…) z obliga, když vám v reklamě dávají přece jasně vědět o čem to je…
Jinak ty tři šestky v podobě dvojitého vé jsou profláklé hlavně ve zkratce ‚world wide web‘, a tedy i jako předpona (téměř) všech internetových adres. Také jistě zajímavá „náhoda“… Adresy kde se tohle vyskytuje rozhodně není vhodné vypisovat ručně, nebo se na to příliš soustředit… jde o sílu a stálost myšlenek….

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-12 13:20:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Internet měl původně sloužit k zotročení, proto všechno začínalo www … jenomže elita nepočítala s tím že se tu zvrhne svoboda slova a protichůdného vyjadřování do nekontrolovatelných podob. Proto se fialka teď může pokakat a má hubu plnou dezinformací.

Ikona diskutujiciho armag 2023-06-12 14:44:48
Ikona diskutujiciho
sipka

Internet tě nemůže zotročit, je to nástroj pro komunikaci. To, že lidi využívají net k šíření blbostí je jejich věc.
Internet má sloužit k totálnímu šmírování a to se děje v čím dál větší míře, takže plán vychází.

Ikona diskutujiciho Iri 2023-06-13 09:11:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Aluško,
mohu se Vás prosím zeptat, zda škodí mít obaly od tohoto nápoje doma? Dcera je nepije, ale sbírá tyto prázdné plechovky a několik jich v pokoji má. Když jsem si přečetla Váš článek tak mě napadlo, zda to může ovlivňovat její spánek a energie. Často je velmi unavená i když spí dlouho. Po přečtení z toho nemám moc dobrý pocit. Děkuji za odpověď a za Vaše stránky 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-13 09:55:29
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou to symboly a září do prostoru. Je v podstatě jedno, jestli si dá do pokoje prokletou věc, obrácený kříž, lidskou lebku nebo waw waw waw = 666. Ve výsledku to vyjde nastejno.

Ikona diskutujiciho Tér 2023-06-13 22:09:08 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Satanismus je i propagace LGBT, Migrace, Vakcinace a konzumace hmyzu .Výsledkem této trojkombinaci bude ještě víc zaparazitovat společnost která se stane nemocnou a bezbranou..

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2023-06-14 10:08:14
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně že naši politici majú plno kecov jak je treba ľudí spájať a zjednocovať a pritom robia opak a spoločnosť skôr rozdeľujú a hlavne oslabujú. Tým zjednocovaním asi myslia urobiť zo všetkých rovnaké ovce.

Ikona diskutujiciho L 2023-06-14 16:38:51
Ikona diskutujiciho
sipka

Nie je na škodu naučiť sa rozdiel medzi propagáciou a akceptáciou.

Ikona diskutujiciho Plecháček 2023-06-20 16:35:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čerstvé poselství od velevážené paní věštkyně Kunhuty Krbcové: Kdo vypije 666 Monster Energy drinků, toho si odnese Satan přímo do Pekla! Zachraň se kdo můžeš!

Ikona diskutujiciho Eva 2023-06-22 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám na Vás dotaz k symbolům. Cca před měsícem se všude začali objevovat černé bilboardy se symbolem obrácené pyramidy a kříže. Nemám z toho vůbec dobrý pocit. Nevíte o co se jedná? Díky moc Eva

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2023-06-22 08:53:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Billboard si vyfoťte a zaznamenejte si na co jste myslela a o čem jste mluvila, když jste ho potkala. K dané věci se obvykle symboly vztahují. Doma to pak v klidu u fotky můžete doluštit.

Ikona diskutujiciho Eva 2023-06-22 11:33:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energie, jsou strašně rychlé… po napsání dotazu, na mě vyskočil tento článek https://www.blesk.cz/galerie/zpravy-pribehy/1248356/obyvatele-lyse-zaujaly-zvlastni-utvary-obri-kvadry-a-podivny-sloup?foto=0

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek