Podpořte vznik nezávislého dokumentu

3.3.2014 v Aluška.org 5

Podpořte vznik nezávislého dokumentu!

V průběhu následujícího roku bude v České republice natáčena dokumentární trilogie o Elektro-smogu. Mělo by vzniknout celistvé dílo, které na veřejné scéně nemá v tuto chvíli obdoby. S trochou štěstí vneseme do současné husté mlhy zmatečnosti ostré a jasné světlo poznání.

Film bude zdarma ke shlédnutí. Kopírování i šíření je nanejvýš vítáno a podporováno! Jde především o zprostředkování důležitých, prakticky využitelných souvislostí, co největšímu množství lidí.

Pokud vše půjde dobře, první díl budete moci shlédnout do konce letošního roku.

Prosíme všechny, kdo mají k tématu co říct, aby nás co nejdříve kontaktovali!

Kontaktní e-mail: [email protected] Sídlíme v Brně, ale působíme po celé České Republice!

Hledáme lidi, zabývající se touhle problematikou (působení elektromagnetického záření na lidský organismus a život všeobecně), kteří jsou ochotni podělit se o své znalosti a zkušenosti v zájmu celého lidského pokolení.

Ať už jste doktor, vědec, technik, měříte hladinu elektrosmogu (nebo jiných “fyzikálních” polí), provádíte nezávislé studie (tzn. nejsou financovány, aby poskytly předem stanovený výsledek), nebo trpíte výraznou přecitlivělostí na elektromagnetické záření, lidé ve vašem okolí řešili související záležitosti, případně máte jakékoliv další zkušenosti
s touhle problematikou – pište!


Pokud máte skutečně co říci a byli byste ochotní vystoupit na kameru, můžeme za vámi přijet a udělat interview.

Rádi také natočíme probíhající studii, vaši práci v terénu, nebo cokoliv zajímavého, co jste nám schopni zprostředkovat.

Budeme vděčni i za užitečné, nepříliš známé, případně obtížně dostupné materiály (díla, studie, odkazy…).

Náš štáb je poměrně štíhlý, proto uvítáme každého, kdo nám může pomoci s “technickým” řešením. Jmenovitě hledáme především animátory, zvukaře, osvětlovače, případně kameramany – berte prosím na vědomí, že jde o nezávislou tvorbu, tudíž nejsme schopni Vaši práci finančně ohodnotit.

Na druhou stranu chceme, aby naše práce měla určitou úroveň, proto prosím pište, jen pokud něco opravdu umíte a neplýtvejte zbytečně svým i naším drahocenným časem.

Uvítáme i webdesignéry, maskéry, producenty, řidiče (policajty, právníky…) a vůbec kohokoliv, kdo má co nabídnout, ať už ve formě služeb, nebo zapůjčené techniky!

Pokud vlastníte internetový portál, nebo jen vedete jednoduché webovky, rádi vám ve správnou chvíli poskytneme naše dílo v odpovídající formě.

K dispozici bude i verze vhodná pro velkoplošnou projekci. Veškeré aktuální údaje i doplňující materiály, včetně našich ostatních projektů, můžete nalézt na našich internetových stránkách: www.clarity999production.cz

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2014-03-03 06:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice ráda bych pomohla, takové dokumenty mám ráda, zprávu roznesu 🙂

Ikona diskutujiciho lissabonka 2014-03-03 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Euróbska únia podporila projekt – prebieha už niekoľko rokov na území SVK  - ide o meranie elektrosmogu a zisťovanie následkov a pod., (http://people.tuke.sk/dusan.medved/26220220145/text.html ) projekt má skončiť na konci tohto roku, zatiaľ žial nezverejnili žiadne výsledky, a neviem či vôbec pre verejnosť nejaké zverejnia. No pointa je, že trebars by sa dalo s nimi spojiť, či by bol niekdo z tích pracovníkou ochotný tiež sa podielať na dokumente…

Ikona diskutujiciho Mila 2014-03-03 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak si ten dokument promítneme, aby nás přitom ten elektrosmog nezabil?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-03-04 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: … Blbější dotaz tě už nenapadl?

Ikona diskutujiciho Martin Matulík 2014-03-05 17:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přece ve své Mysli!!!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek