Pole aury

10.5.2008 v Energie 0

Odlišnosti-
Každý člověk má jinou auru, každá má jiné vlastnosti, a aury lidí se mohou na základě jejich charakteru a vibrací buďto odpuzovat, nebo přitahovat. Jistě jste už mnohokrát cítili v přítomnosti nějakého pro Vás cizího člověka, že z něj máte špatný pocit – i když vypadal seriozně, ale prostě zde bylo něco, co Vám na něm nesedlo. Měl odlišnou auru a i když jste si to neuvědomovali, tak Vaše aura ano a k té jeho se neměla. Naopak, pokud je Vám někdo už při prvním pohledu sympatický, a ani vlastně nevíte proč, ale cítíte, že mu můžete důvěřovat,…..tak měl naopak auru souhlasnou s tou Vaší, a nebyli mezi nimi žádné rozpory.

Barvy aury-
Naší auře vládne vždy jedna barva. To je charakterová, neboli základní barva. Ta obvykle přetrvává, neboť charakterizuje podstatu Vás samých. Potom jsou zde další barvy, které se mění podle dané situace, ve které se nalézáme. Je krásné, že když se naučíme vidět auru i s jejími barvami, že nám pak nemůže nikdo lhát, vždy vidíme, jak se cítí a na co myslí…to je nádhera, nebo ne ? Takže zde odpadá jakékoli přetvařování a ihned na základě jeho aury poznáte, jaký k Vám chová ve skutečnosti přístup a co si o Vás myslí, i když se přetvařuje jak chce. Za chvilku uvedu nácvik, nebo spíše pár rad k tomu, jak jsem se ji naučil vidět já.
Takže uvedu několik základních barev a u každé trošku nastíním, co znamená.

* Červená barva – zn. vůdcovství – svému nositeli dává ego a přání stát se vlivným a mocným, vliv samostatnosti, lidé s touto základní barvou získávají a snadno se orientují v náročnějších povoláních, rádi na sebe berou zodpovědnost. Jsou často citově založeni a mají dobré srdce. Negativní stránka – nervozita, sebeláska.
* Žlutá – zn. tvůrčí schopnost, dobrý mozek, vynikající úsudek. Lidé se základní žlutou barvou se snadno pro něco nadchnou, vzruší, ale jsou velice proměnliví, nechají se rádi bavit ostatními, jsou společenští a rádi vedou dlouhé diskuze. Učí se sice snadno, ale málokdy dotáhnou věci až do svého cíle. Negativní stránkou je vyšší unavitelnost a tendence “neříkat pravdu”.
* Oranžová – zn. harmonie a spolupráce. Je to hřejivá barva, tito lidé jsou intuitivní, je snadné s nimi vyjít za dobře, bývají častokrát starostliví, schopní dojít správného přesvědčení, jsou praktičntí a v neposlední řadě se drží při zemi, tj. že si snaží zachovávat čistou hlavu. Negativní stránka – lenost a lajdáckost.
* Zelená – zn.uzdravování. Je to mírumilovná barva, tito lidé mají rádi klid a mají přirozené schopnosti léčit pomocí své vlastní energie, tedy mohou se z nich státi dobří léčitelé. Bývají důvěryhodní a velkorysí. Sice se mohou zdát na první pohled mírní, ale dokáží být tvrdohlaví a neústupní, prostě mají svou vlastní hlavu. Jeden fígl – abyste přesvědčili takového člověka, jenž má jako základní barvu aury zelenou, je přesvědčit ho, že k tomu názoru došel on sám….:) Negativní rysy – nepoddajnost a neměnnost.
*Modrá – zn.Různost. Přiznám se, že tuto barvu mám jako základní já, tedy aspoň co jsem si všiml, vždy převažuje. Lidé této barvy jsou vždy přirozeně kladně naladěni, mají pak velkou a vibrující auru a “nosí s sebou dobrou náladu”. Umí se snadno dostat z potíží. Lidé s touto barvou si zachovávají mladé srdce a jsou většinou upřímní a čestní. Negativní stránkou je hlavně nedokončování úkolů (heh…to mi něco připomíná…:). Do věcí se pouštějí s velkým nadšením, které vyprchává……
* Indigová- zn. odpovědnost za ostatní. Lidé s touto základní barvou jsou rádi obklopováni lidmi, o kterých ví, že je mají rádi, hodně se angažují do humanitárních záležitostí, rádi pomáhají ostatním. Negativní vlastnost – neschopnost říci “ne”. Proto bývají svých výhod zbavováni.
* Fialová – zn. duchovní a intelektuální pokrok. Není náhoda, že biskupové nosí fialová ruocha. Tito lidé se duchovně vyvíjí a jsou na vysoké úrovni. Stupeň jejich pokroku lze určit z odstínu teto barvy. Občas si to tito lidé nepřipouští. Negativní vlastnost – mohou nabýt pocitu nadřazenosti.
*Stříbrná – zn. idealismus. Jako základní barva není tak obvyklá, ale je častější ve směsích, pokud ovšem je stříbrná jako základní barva, potom tito lidé jsou plni ideálů ale také neschopnosti dojít si vytčených cílů. Mnohdy ztrácejí motivaci a jsou to spíše lidé pasivní, málo věnují činu.
* Zlatá- zn. bez hranic. Je to nejmocnější barva není tak častá. Všimněme si například ztvárnění stavozáře u svatých. Zde je ono kolečko nad jejich hlavou zpodobněním aury, ničím jiným, a má vždy zlatou barvu. Značí neomezený potenciál.
* Bílá – zn. osvícení a inspiraci. Je to barva čistoty a málokdy se nachází jako barva základní. Tito lidé jsou intuitivnější a moudřejší, než by odpovídalo jejich věku, jsou více než humanitárně založení a mají ryzí charakter.

Cvičení pro získání vnímavosti-
Tak, teďka bych mohl uvést něco ze své praxe. Nebudu v žádném případě kopírovat něčí text, ale uvedu to, co mě samotnému se osvědčilo. Na závěr i jiné další metody vidění aury.

Sedněme si do asány (lid. řečeno turecký sed) a chvilku věnujme vlastnímu zklidnění a uvolnění. Budeme potřebovat někajé černé pozadí, za zády nejlépe svíčku. Ta se mi osvědčila. Na stěnu je docela dobré zavěsit nějakou černou látku. Čím tmavší, tím lepší. Sedíme tak 2m před černým pozadím, a psvou dlaň namíříme proti němu, teď se snažíme vklidu pozorovat svou vlastní ruku, a hlavně konečky svých prstů. Pomůže i to, když si např. na ukazováček uděláme fixou tečku, bod, na který se soustředíme. Za chvilku by se měla aura začít rýsovat. Kdyžtak mě napište, jak Vám to jde, nebo co není jasného.

Pár rad…

– pokud Vám nevyhovuje černé pozadí, zkuste jiná. Někomu naopak může jít na bílém pozadí, jinému na modrém, atd.
– nemáte-li k dispozici černou látku, udělejte následující – na chvilku otevřete třebas okno (musí být úplná tma), nebo dveře do vedlejšího pokoje. Podmínkou je, abyste dovnitř neviděli. I tak se dá vytvořit perfektní černé pozadí…
– nesousřeďujte svou pozornost přímo na auru, ale třebas na tu tečku na prstě. Pokud se něco začne rýsovat, neobracejte pohled, aura totiž okamžitě zmizí. Později, jak jsem zjistil, budete moci dívat se na auru přímo. V začátcích to dosti dobře nepůjde.
– zpočátku možná neuvidíte nic, po pár minutách, nebo někdy i po pár pokusech, začnete vidět něco, co se podobá mlze. Možná to bdete zpočátku považovat za optický klam. Není to optický klam…:)

A něco málo triků…

– zkuste následující – dejte oba ukazováčky proti době (opět proti černému pozadí), a pevně jejich konečky k sobě přitisněte. Teď pozvolna začněte oba ukazováčky oddalovat, a uvidíte okamžitě nádherný energetický most, který je pojí.

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek