Postup jak se zbavit zasvěcení do reiki

20.2.2021 v Návody 6

Dotaz:
Příjemný večer Alue,
předně Vás chci touto cestou pozdravit. Dostala se mi do rukou Vaše kniha Anděl strážný, která je naprosto úchvatná a velmi mi potvrzuje to, co vnitřně vím a tuším. Při čtení jsem narazila na kapitolu věnující se Reiky. I já jsem kdysi tímto zasvěcením prošla, a to až do třetího stupně. S touto energií jsem nikdy moc nepracovala a teď jsem dostala odpověď proč. Neseděla mi.
V knize jsem se nedočetla, jak se z tohoto zasvěcení vyvázat. Můžete mi prosím říci, zda je vyvázání možné a pokud ano, jak mám postupovat?Odpověď:
Dobrý den,
Děkuji za milý mail, jsem ráda, že vás kniha oslovila.

Předně je potřeba zhodnotit, nakolik mělo zasvěcení na vás konkrétně vliv. Hodně lidí mi píše ohledně této věci a je zajímavé, že každý člověk obdržel za své peníze jiný druh služby. Lidé popisují rozmanité situace, které se dost liší co do závažnosti následků. Někteří lidé akutně pociťovali pálení v čakrách, hlavně na kořenové a temenní, přestali slyšet své strážné anděly se kterými předtím mluvili, začali mít těžké deprese, spustila se jim duševní choroba, rozpadla se jim rodina…. Na druhé straně škály jsou naopak lidé, kteří podstoupili zasvěcení a bez ohledu na to, kolik stupňů absolvovali, nepocítili žádnou změnu, ani dobrou ani špatnou, jakoby vlastně ani nikde nebyli.

Proč to tak je?
Předně si musíme uvědomit, že má každý černý mág jinou sílu a jinou úroveň znalostí, tudíž to co na své oběti pošle, má individuální účinek. I když se může zdát, že za své peníze člověk dostane konkrétní druh zasvěcení a bude mít dané slibované vlastnosti, ve skutečnosti se míra účinnosti zásadně liší podle toho, k jak schopnému či neschopnému člověku se objednáte.
Druhý faktor, který na to má hodně veliký vliv, je vaše individuální energetická odolnost. Na některých lidech se dají lámat skály a všechno ustojí, u jiných lidí zafouká větříček a už padají na čumák.

Takže vzpomínejte a snažte se posoudit, do jaké míry to na vás mělo vliv, jaká je vaše soukromá zkušenost. Vzhledem k tomu, že váš dopis neobsahuje žádné konkrétní projevy, které by vás trápily, předpokládám, že patříte k té šťastnější části zasvěcených, kteří jsou buď odolní, nebo šli za někým neschopným, nebo šlo o souběh obou faktorů. Lidé, kteří mají opravdu akutní problémy, je hned na první dobrou živě popisují.

Pokud na sobě vliv černé magie identifikujete a vidíte konkrétní projevy, léčba zahrnuje několik kroků:

1. Dostat z jater černý kamínek. Lidé, kteří byli napadeni temnou energií, tuto energii ukládají ve formě černého kamínku v játrech, tělo s touto energií naloží stejně, jako s jakýmkoliv jiným nestravitelným jedem, který se dostane do organismu. První krok tedy zahrnuje opakované jaterní očisty, začíná se třemi kúrami po tři měsíce, dokud nejsou játra čistá. Pokud i na třetí pokus stále vycházejí kamínky nebo zelené řasy, pokračuje se každý měsíc znovu, dokud všechny nečistoty z jater nevyjdou ven. Skutečně zasažení lidé v některé z vyloučených várek černý kamínek najdou. Dělá to i prokletí, obecně černá magie jako taková, kam reiki spadá: Správná jaterní očista

2. Sejmutí prokletí z aurického obalu. Když máte Anděla strážného, je to postup pro odstranění prokletí a křtu na straně 252.
Dá se to řešit i denním navštěvováním vybraného stromu, dokud neodezní potíže. Léčení u stromu podle postupu na straně 237, nebo následující odkazy:
návod: Jak správně nasávat energii ze stromů?
proč a jak to funguje: Moje mysl je orientovaná na zlo. Jak se to dá spravit?

Oba postupy, jak návod na deaktivaci černé magie i návod na léčení u stromu, je v některých případech potřeba kombinovat, protože horší případy můžou vyžadovat dlouhodobější péči a jejich systém může být tak napadený, že se musí zajistit i pravidelná obnova (nabírání) konstruktivní energie v opakovaných intervalech.
Někdy to vyžaduje i změnu životního stylu, aby došlo ke změně energií, které dotyčného táhnou ke dnu. Některé zasvěcené lidi pronásledují i temné bytosti, takže je potřeba zahrnout i postupy na ochranu před nimi, někteří jsou náchylní na opakované napadení destruktivními energiemi, protože mají otevřené kanály, ti můžou vyžadovat nošení energetického krystalu, nebo každý den/večer použít přírodní křišťál na stahování destrukce.
U jiných, kteří přestali slyšet své strážné anděly, nebo ztratili napojení na svůj Zdroj, je zase potřeba dát postup na restart a znovunapojení (kniha Svítání strana 328, Anděl strážný strana 223). To už jsou věci, které je lepší rozebrat individuálně a podle toho doporučit dodatečné postupy nebo pomůcky.

s pozdravem
Alue

Dotaz:
Milá Alue,

velmi Vám děkuji za vyčerpávající vysvětlení. Po přečtení Vaší odpovědi musím s vděčností říci, že jsem měla to velké štěstí a patřím do skupiny lidí, kteří po žádném stupni zasvědcení nikdy změnu nepociťovali. V době, kdy jsem se s Reiky setkala, jsem byla v tíživé životní situaci a Reiky mi zprostředkovávala známá v dobré víře, že mi jistě pomohou. Tenkrát jsem na tom byla opravdu špatně a tak jsem slepě vše podstoupila, ale s touto energií jsem nikdy nepracovala, protože mi vnitřně něco nesedělo.
Díky Vám jsem dostala odpověď a to nejen na tuto otázku, ale na mnoho dalších, kdy jsem si v mnoha případech říkala, že jsem ,,divná“. Po přečtení kapitoly Reiky jsem ihned všechny věci k tomu se vázající skartovala a určitě si provedu ještě sejmutí prokletí z aurického obalu. To mi tam skočilo hned, protože jsem předtím dle Vašeho návodu takto čistila přítelovi křest. Nebyla jsem si jen jistá, zda toto čištění mohu použít i na zasvědcení Reiky.

Velmi Vám děkuji za Vaši pomoc.

Odpověď:
Dobrý den,

Měla jste štěstí v neštěstí. To, že si reiki může koupit každý, kdo je ochotný za to zaplatit, naštěstí znamená, že dělají mistry i lidi, co nemají žádné vlohy, takže zasvěcují jenom imaginárně. Kdybych to měla brát podle vzorku lidí kteří mi napíšou svoji zkušenost, tak bych řekla, že asi 40-50% zasvěcených lidí účinky nemá a ten zbytek se pak dělí na dva typy, jedni kterým je zle ale dá se s tím žít asi 30-40% a druzí, které to úplně zničí, to je nejmenší počet případů. Ti měli smůlu na schopného černého mága (ti jsou logicky vzácnější) a takoví lidé skutečně vylučují černý kamínek při jaterních očistách, někdy jich mají i několik. Je to první fyzická část procesu, protože ten kamínek působí na dálku jako ,,anténa“ a dokud je v těle, ovlivňování na dálku dál trvá. U méně závažných případů stačí pracovat pouze na druhé části, to je oprava energií a deaktivace černé magie.

Postup na odstranění křtu je univerzální metoda na sejmutí černé magie z člověka. Udělat ho můžete i tehdy, když vám někdo udělá na čele křížek – třeba nějaká pobožná příbuzná, co si to nechce nechat vysvětlit. A samozřejmě je naprosto použitelný i jako prevence – což je u vás právě reiki zasvěcení, ale kdyby to na vás zůstalo a bylo to skutečně aktivní, tak byste o tom věděla, všimla byste si v každém případě.

s pozdravem
Alue

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Matěj 2021-02-20 10:14:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, já jsem zasvěcen do Reiki a nemám žádné potíže. Tatínek si udělal dokonce několik mistrů a když byl bratr v kómatu, léčil ho. A když se probral, tak říkal, že to cejtil a že děkuje. Když si poprosím o energii, tak se mi dostaví mravenčivý pocit v rukách, ale žádný špatný vliv to na mě nemá…

Ikona diskutujiciho Nirvana 2021-02-20 16:40:00
Ikona diskutujiciho
sipka

jo, to si myslíš. potřebuješ si o tom víc nastudovat.

Ikona diskutujiciho asdf 2021-02-27 00:00:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Ono je možné že ten energetický transfer po technické stránce funguje. Otázka je kolik té energie teče opravdu tam kam chcete a kolik vaší energie si během zákroku nebo i kontinuálně bere někdo jiný, např. onen zasvěcovač resp. ty temné bytosti které jsou na něj navěšené a využívají ho jako „sběrače“.
Asi záleží na koho člověk narazí… ale těch temných sil okolo toho bude tolik (vaše životní energie je pro ně neodolatelné lákadlo) že bych to radši neriskoval… a v principu je možné, že vykonáním léčebného zákroku na někom na něj ono „vysávání“ rozšíříte… (podobnost s multi level marketingem čistě náhodná :P)

Ikona diskutujiciho izairi 2021-02-20 10:48:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo téma:
právě jsem zkoukla nové videjko,a Alfíček je ještě pořád proti holkám malý bobíšek 🙂. Jinak kolegyně v práci má morče s králíky (velkými),když mi to řekla,tak mně skoro trefilo. Málem jsme se kvůli tomu pohádaly,a mělas slyšet jak se do mně pustila další kolegyně,která kdysi měla morče dohromady se zakrslým králíčkem. Prostě vůbec se jim to nedalo vysvětlit,jak když mluvíš do pařezu (ne do dubu). Ale jedna kolegyně mi za pravdu dala,že to taky četla,že nesmí být spolu. Jenže dost lidem to prostě nevysvětlíš 😟

Ikona diskutujiciho Marina 2021-02-20 18:12:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím! Občas se sem kouknu a vždycky je tady něco, co mě zastaví, nějaký aha moment. Zase trochu mimo téma, reiki ani křest mě nepotkalo, ale ten černý kamínek. Vzpomněla jsem si na sen, bylo to nějaké léto, tak dva tři roky zpět. Silný sen, kdy jsem si vytahovala z břicha černou kuličku, jakoby kovovou a při tom si stěžuji své babíčce, které popisuji přesně jak došlo k tomu, že se do mě dostala. Jeden známý kluk mě chytil a dal mi pusu, a tak se mi do břicha dostala ta kovová koule. Nechtěla jsem to, ale bylo to tak rychlé a já v šoku, že se do mě dostala. A babička mi říká, tak to už neřeš, nic se nestalo, máš to venku, tak tím to skončilo. A to břicho mě bolelo ještě další den. A celé si to pamatuji taky kvůli tomu, že jsem ten sen vyprávěla své kamarádce, která byla v tu dobu někde na cestě po Americe a ona mi řekla, že se jí zdálo to stejné, že si vytáhla z břicha černou kuličku, a taky k ní přišla nějak netušeně, a taky říkala, že to fyzicky ještě cítí. No, tak tohle se mi teď po letech připomnělo, černá kulička…. a dá se k ní přít tak nenápadně. Moc fajn články, děkuji.

Ikona diskutujiciho mif 2021-02-20 18:36:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta zrzečka je nádherná. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek