Použití vykuřovadel při očistě své vlastní energie

21.11.2020 v Návody 1

Mnohokrát jsem zmiňovala vykuřování jako způsob, jak můžete očistit váš domov, nebo předměty. Věděli jste ale, že stejně tak jako může vonný kouř vytáhnout vše špatné z vašeho domu, může to samé udělat i přímo pro vás?Je mnoho způsobů, jak můžeme očistit svoji energii a vykuřování je jeden z nich. Můžete použít vonný kouř k tomu, aby do sebe nabral cizorodé energie z vaší aury a odnesl je pryč. Je to velice jednoduché, nenáročné a může se to stát součástí vaší běžné rutiny. Můžete si vybrat z různých variant a vůní:

Vonné tyčinky
To je možná nejjednodušší varianta. Existuje tolik různých vonných tyčinek s tolika všelijakými vůněmi, že nebudete mít problém najít alespoň jednu, která vám zavoní. Vždy používejte vůni, která se vám osobně líbí. Dejte jí přednost před tou, která je levná, nebo která se nejvíc doporučuje na specifický problém. Pokud zkrátka máte svého vlastního favorita a víte co vám voní, dejte tomu přednost.

Čtěte také: Vykuřování: Odveďte ze svého domova zlé duchy

Jak na to
Jděte ven. Nedělejte to v domě, abyste si padajícím popelem neponičili podlahu nebo koberec.
Jakmile najdete vonnou tyčinku, která je pro vás ta pravá, zapalte ji a nechejte hořet po dobu 5-10 sekund. Poté ji sfoukněte. Žhavý konec bude jemně doutnal a uvolní vonný kouř.
Množství tyčinek záleží na vás, můžete použít jednu, nebo více, třeba tři. Pracujte s nimi opatrně.
Abyste očistili svou energii, pomalu se obklopte tímto kouřem ze všech stran.

Vonné jehlánky/františky

Stejně můžete použít i Vonné jehlánky. Zapalte jeden až tři, vložte do misky nebo kadidelnice (cokoliv máte a bude s tím bezpečná manipulace) a ovaňte se vonným kouřem ze všech stran.
Vnímejte, jak vítr spolu s kouřem odnáší všechny špatné energie pryč.

Krystaly
Nedá mi to nezmínit přírodní křišťály. Jsou fantastické pro čištění na energetické úrovni. Když používáte křišťály, interagují s vaším éterickým tělem, které účinně harmonizují. Věnujte čas výběru křišťálu, aby měl sílu. Jakmile si vyberete ten nejlepší, noste ho u sebe a v případě potřeby uchopte do ruky. Více podrobností o léčitelských křišťálech a jak s nimi zacházet najdete zde.

Vykuřování šalvějí
Pokud máte pocit, že potřebujete něco speciálnějšího než hotové výrobky, můžete použít přímo sušenou šalvěj. Očista svazkem šalvěje je pokládána za obzvláště důkladnou.  Zapálíte sušené šalvějové listy, nebo svazek šalvěje a obklopíte se kouřem.
Opět platí to samé co pro vonné tyčinky a františky, že s tím je potřeba jít ven, abyste si neudělali doma binec.

Nachystejte si nějakou ohnivzdornou nádobu, kam můžete dýmící svazek odložit. Oblíbenou volbou je použití mušle Abalone, ale bude fungovat cokoli odolné vůči teplu. Třeba terakotová nádoba, kadidelnice, květináč, hrnec…  Nenechávejte nikdy dýmit vonné tyčinky ani svazky šalvěje bez dozoru, nezapomeňte je pokaždé bezpečně uhasit, nebo počkat až úplně dohoří.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020Komentáře

Ikona diskutujiciho Katja Bari 2020-11-23 03:03:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluška, nemám ako inak toto poslať, treba to šíriť, pozri čo obsahuje vakcína ktorou nás mienia očkovať – šírme si toto vzájomne a nedajme si zabiť ani rodinu ani seba, prípadne zničiť zdravotne. Šírte toto!

https://www.otevrisvoumysl.cz/baleni-vakciny-na-covid-19-od-firmy-astrazeneca/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek