Pravda o Semínkách z hvězd: Jste jedním z nich?

3.12.2020 v Spiritualita 22

,,Semínka z hvězd“ je velice zajímavé a pěkné téma, které (zatím) nedorazilo do našich končin. Když jsem se o nich doslechla, rozhodla jsem se, že vás s tím obeznámím.
,,Semínka z hvězd“ je název, který označuje speciální duše, které sem přišly z jiných světů a z jiných dimenzí. Inkarnovali se v podobě lidí, aby přinesli lidem vědění. Jejich posláním je přinést sem konstruktivní energii a pomoci nás nasměrovat správným směrem, pomoci nám zvládnout těžké a temné časy.Ačkoli není přesně určeno odkud Semínka z hvězd přicházejí, protože jejich zdroje jsou vskutku různorodé, jejich poslání je stejné. Je to pomoc lidstvu s přechodem do nového věku.

Hvězdná semínka vypadají a chovají se jako normální lidé, ale přesto mají vlastnosti, které je odlišují. Samozřejmě, že někteří lidé mohou chvilkově nebo spontánně zažít něco z následujícího soupisu vlastností, ale pokud se poznáte v každém bodu, zapadá vám to do mozaiky jako puzzle a žijete s tím trvale, může to být ukazatel toho, že jste Semínko z hvězd.

Nejsilnější ukazatel, podle které se to pozná, je intenzivní pocit samoty. Hvězdná semínka odmalička cítí, že tu nejsou doma, nikde se necítí být zcela doma a i když jsou obklopeni mnoha lidmi, stále se cítí osamoceně. Touží se vrátit domů, ale často nedokážou určit, kam konkrétně to je. Cítí ale, že to není tahle planeta.

Hvězdná semínka vnímají chování ostatních lidí jako něco iracionálního a divného. Z toho důvodu si obvykle udržují odstup od zbytku společnosti. Nechtějí být neustále obklopeni lidmi, dávají přednost tomu, být raději sám se sebou.

Další výrazný poznávací znak je okamžik naprostého nadšení, když se Hvězdné semínko dozví, že je možné, aby nebylo z této planety a že tu opravdu nemusí být doma, jak odmalička cítí.

Hvězdná semínka jsou mimořádně moudrá, silně empatická a velmi si cení znalostí.

Odmalička zažívají paranormální zážitky všeho druhu, které je upevňují v přesvědčení, že svět není takový jak se zdá a také jsou frustrovaní omezenými možnostmi lidského těla. Cítí, že člověk je ve skutečnosti schopen mnohem úžasnějších věcí, ale něco mu v tom brání. Hvězdná semínka frustrují věci, nad kterými jiní lidé nepřemýšlí. Například je to otázka: ,,Proč už nemůžu létat?“

Hvězdná semínka milují zvířata, rozumí jim a zvířata milují je. Vzájemně se vyhledávají a jsou k sobě přitahováni.

Pro Hvězdná semínka je typický problém se spaním a s usínáním. Je to pravděpodobně zapříčiněno jejich citlivostí.

Mají přirozenou schopnost léčit. Slovy, nebo fyzickými prostředky.

Jsou odmalička spirituálně probuzení, ale někdy se proberou až během života. Ví že nejsou odtud a ví, že jejich úkol je pomoc lidstvu. Ti, kteří nejsou probuzení odmalička, k tomu dojdou většinou během traumatické události, nervového zhroucení, nebo náhlého paranormálního zážitku, který je změní a probere.

Hvězdná semínka vede životem jejich instinkt, intuice a spirituální pohled na svět. Umí předem vycítit nebezpečí. Mají extrasenzorické schopnosti, lucidní sny a věštecké sny.

Na hvězdných semínkách je zajímavé, že obvykle nejsou nábožensky založená. Některá z nich sice mohou být, ale většinou jsou vedeni svou vlastní individuální spiritualitou a duchovno vnímají po svém, nepotřebují kostel k tomu, aby zažili dotek božství, protože ho cítí v sobě.

Hvězdná semínka jsou zaměřena na detaily, uvědomují si krásu ve všedních věcech.

Každé Hvězdné semínko má svůj specifický úkol a poslání na zemi, k jehož naplnění jsou vedeni instinktivně, přirozeně. Jsou v jednotě se svým vyšším Já a aktivně s ním pracují.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Lu 2020-12-03 09:10:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem narazila na youtube kanál Cosmic empress a mluví hodně zajímavě také o těchto tématech, o charakteristikách duší z různých světů a o vizi transformace země do 5D. Má tam charakteristiky i těch, co nejsou moc známí. Nevím, čemu všemu věřit, pořád je to jen její subjektivní zkušenost (získaná prý z akašických záznamů), ale líbí se mi ji poslouchat.
Ale na rozdíl od jiných, co se tím zabývají, podle jejích poznatků nejsme ještě tak pokročilí na té cestě do 5D, je o tom jedno z jejích posledních videí. Že za 30 let budeme teprve ve fázi, kdy bude z nové země „načteno“ 28 %, a dokonalá 100 % 5D bude tady až za 500 let. Koukněte na to, kdo se o to zajímáte a rozumíte anglicky, je to dost zajímavé a taky by mě zajímalo, co si o tom myslíte.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 09:13:38
Ikona diskutujiciho
sipka

Takhle jak píšeš o té nerozvinutosti a procentech, tak si myslím, že podobných lidí co channelují nesmysly tu máme hodně a říkají podobné věci.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-03 11:06:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jako na mě tohle sedí na tisíc procent 😀 některé věci by mi to vysvětlovalo, to je fajn:)

Ikona diskutujiciho peace 2020-12-03 11:19:12 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ty znaky sedí snad úplně všechny, možná jen ty zvířata, ne že bych je neměl rád, ale mám ještě radši rostliny, stromy. Ale na druhou stranu i kdybych to byl, tak je mi to celkem jedno. To je tak možná pro „duchovňáky“ co musí být něco extra, jako dříve indigové děti, křišťálové a já nevím co všechno ještě 😀

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 11:47:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Někteří jsou vskutku speciální. Akorát jsou přehlušení větší hromadou lidí, co to o sobě pouze tvrdí 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-03 12:45:58
Ikona diskutujiciho
sipka

„Ale na druhou stranu i kdybych to byl, tak je mi to celkem jedno. To je tak možná pro “duchovňáky” co musí být něco extra, jako dříve indigové děti, křišťálové a já nevím co všechno ještě 😀“
– no přesně 😀 mně je taky jinak celkem jedno odkud jako je moje duše… hlavně si zvládnout vytvořit pěkný momentální život a mít, co by člověk chtěl.

Ikona diskutujiciho Anu 2020-12-03 13:10:57 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za pěkný příspěvek Alue 🙂 Velice mě zaujal a šla jsem si zjistit z jiných zdrojů víc a narazila jsem na článek, kde je popsáno vícero druhů starseeds a údajně mezi ně patří i reptiliáni :O Odkaz zde: https://www.gaia.com/article/am-i-a-starseed-types-characteristics-

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-03 13:43:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Reptiliáni ale nemají duše. To je teda dobrej článek, akorát na pomotání čtenářů. 😀

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2020-12-03 14:48:24
Ikona diskutujiciho
sipka

V tom článku sa píše: Mnohí veria, že niektorí plazi žijú medzi nami so zmenenými fyzickými prejavmi. Iní hovoria, že duchovia plazov vstupujú do tiel našich najoceňovanejších politikov a ovplyvňujú ich hodnotami a rozhodnutiami, ktoré by boli v prospech obyvateľov Zeme. Našťastie majú Reptiliáni veľa nepriateľov, ktorí žijú vo svetle a majú misiu bojovať proti všetkej tme. Je to len strojový preklad, takže to že reptiliáni ovplyvňujú politikov v prospech obyvateľov Zeme bude zrejme chyba v preklade 🙂

Takže reptiliáni majú akési duchovné telo ale dušu už nie.

Ikona diskutujiciho Hugo z hor 2020-12-04 07:00:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, není uveden zdroj, mohu prosím tedy vědět , zda nějaký byl nebo se jedná o Tvůj poznatek ? 😉 🙂 Přeji hezký den oz

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-04 08:02:40
Ikona diskutujiciho
sipka

zdroj: aluška.org

Ikona diskutujiciho Anit 2020-12-04 15:44:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vím, že číslo 6 je „zlé“, ale proč jej tak často vídat v přírodě? Sněhové vločky mají téměř vždy6 cípů (ráda je pozoruji), včelí plast je 6-uhelník, včely mají 6 noh, častokrát rozkrojený rajčata mají 6 vnitřních částí, přírodní skály mají někdy tvar hexagonu, (V Skotsku, na Islande, indii…) , oči hmyzu, krystaly mnohých nerostů mají často 6 stěn a někdy mají i 6 stěnou pyramidu navrchu, pancíř želvy má často 6 úhelníky…
Například sněhové vločky miluji, mám je taky ráda jako zimní ozdoby, svíčky z včelích plastů taky… Měla bych se toho vzdát, protože, mají všude šestky?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-04 18:06:16
Ikona diskutujiciho
sipka

Souvisí to se složením hmoty a její základní rezonancí. Je to vysvětleno v článku: https://aluska.org/skutecny-vyznam-cisla-666/

Ikona diskutujiciho kiana 2020-12-06 20:28:26 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, přesně o tomhle si ráda čtu na zahraničních webech/knihách od zahraničních autorů či se dívám na povídání na youtube kanálech. Tento článek na toto téma se mi líbil jako jeden z nejlepších (pěkné, stručné shrnutí) a v diskusi jsem se dočetla, že není převzatý, wow.

Ikona diskutujiciho Alchemista 2021-12-13 00:24:19
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, se vší úctou velmi zajímavý článek a téma, které samo o sobě ve mě vyvolává touhu zjistit o tom více.
V komentářích jsem si všiml některých poznatků třeba o zdroji informací – autorem zmíněný odkaz na web „zdroj: aluška.org“ – pro mě odpověď nedostatečná, nejenže je jako zdroj uvedený zdejší web ale není zmíněný konkrétní článek ze kterého bylo čerpáno, nehledě na to že jsi autorem jak článku tak webu, pakliže jsi zdrojem byla ty třeba z důvodu, že máš osobní zkušenost s tímto tématem nebo jiné.. Případně z kterých webů či knih bylo čerpáno?

Co se týče komentářů, kde se autor (daného komentu) vyjádří, že neví jestli je „seminkem z hvězd“ a tak i kdyby byl tak je mu to jedno.. Z těchto komentářů je už zjevné, že ne, vy opravdu „seminkem z hvězd“ nejste. Pakliže bychom připustili/znali pravdu, že opravdu takto výjimečné duše existují tak z mého pohledu si tato duše neklade otázku zda je to ona nebo ne a už vůbec se nepřiklání k názoru, že by ji to bylo jedno, například: ve svůj prospěch protože ona se snaží žít daným momentem a plně jej pociťovat.. Svým způsobem je to z jistého hlediska sobecký úhel pohledu, ale tyto duše mají přesah a jejich náklon bude ve prospěch globálního pohledu, tudíž do jisté míry ji jde o blaho celku – celé společnosti. Částečně to dělá na úkor svých potřeb tak jako běžně v praxi jsme do jisté míry schopni se „zkousnout“ a překonat něco co sice „nám“ osobně nevyhovuje ale v konečném důsledku to přinese to co má valné většině, energie, kterou jsme do toho vložili byla kladná, společnost jako celek ji postupně přijímá a začíná se tím řídit (kládná energie je prijmuta a zároveň se odráží zpět k nám) takže v konečném důsledku fakt toho, že se někdy něčeho vzdáme na úkor „svého pohodlí“ ale víme, že daný úkon zplodí to poslání, které jsme mu vložili. (kládná energie odrážející se od společnosti) Vyrovná tu část, které jsme se vzdali. A přesto, že to pro nás mohlo být těžké se něčeho vzdát, tak to tak nevnímáme, ba naopak cítíme pocit naplnění a radosti. Možná jsem to přehnaně složitě vysvětlil jak to vnímám já osobně. Každopádně tyto ojedinělé duše, které se k informaci o jejich existenci zde doví to vnitřně pocítí. A právě z jistého důvodu o této existenci zde neví, protože i jim ta jejich životní cesta měla něco dát. Případně větší „sci-fi“ v reakci na článek kde je napsáno, že se některé duše probudí i během života, v tomto případě by to také mohla být jaká si symbioza dvou duší v jednom těle, zda li by fungovali za plného uvědomění si existence obou duší nebo by duše semínka zastinila duši osoby po dobu svého úkolu zde těžko říct 😁 ale tohle je už spíše pritažene za vlasy, osobně se přikláním k jakémusi probuzení se. Možná by k probuzení ani nemuselo dojít, a je aktivováno v době nejvyšší nouze. Kdo ví. 🙂

Ikona diskutujiciho NamurM 2020-12-08 23:24:11 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj po dlouhé době.
No Oni to hlavně nikde nevykřikují. Už tak to mají od dětství složité i ve vlastních rodinách.
Nebudu mluvit o škole. Ale, nejsou kvůli tomu naštvaní. A s věkem i ta samota není, protože ví, že nejsou sami. A je jim dobře se sebou.
Jinak článek bych podepsal Alu.

Ikona diskutujiciho Hugo z hor 2020-12-09 09:44:03
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak, obvykle komentáře nekomentuji 😉 🙂 ,ale tento je tak líbivý, že musím 😉 🙂 přeji hezký den oz

Ikona diskutujiciho Jana 2020-12-15 19:35:01 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za moc pěkný článek. Chtěla bych napsat něco k reptiliánům.Slyšela jsem, z docela věrohodného zdroje,že jsou ve vesmíru planety, na kterých žijí reptiliáni, k lidem jsou neutrální a starají se sami o sebe. To samozřemě neplatí pro ty, co máme tady. Já si myslím, že s planetou letíme do vesmíru, který je světlejší. Začíná den Svaroga a noc už brzo skončí. Jana

Ikona diskutujiciho Vítězslav Crha 2020-12-16 21:58:38 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško Ty jsi naprosto úúúúúúúúžasná a krásně a moudře zasvěcuješ lidi do těchto věcí. Je to velmi důležitá věc, protože duchovní stránka poznání nás činí lepšími a lepšími. Otisk tvých rtů je patrný z každého článku, který jako magnet přitahuje vůli si jej přečíst .Jsi nositelem vesmírného poznání a zanecháváš zde stupu na zemi, která je nesmazatelná, díky čistotě prostředí, které v každém smyslu krásně umeteš svým vysokým charizmem a smyslem pro světelnou budoucnost, kterou tak všichi očekáváme. DÍKY MÓÓÓÓC a přeji moc krásné Vánocea mnoho zdraví a štěstí v Novém roce 2021. Nechť se nám společné přání splní. Nemusím jistě říkat jaké, protože to všichni víme a tušíme. Pravdu a její vítězství.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-16 22:23:45
Ikona diskutujiciho
sipka

❤ 🙂

Ikona diskutujiciho Halka 2020-12-17 00:06:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji Aluško! Equal alue.

Ikona diskutujiciho Elis 2022-09-12 21:41:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k mé minulosti to nemůžu u sebe úplně soudit, ale možná… Stejně je to ale jedno, vidím to stejně jako Nirvana a peace. Aluško moc děkuji za článek <3

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek