Představivost-klíč ke komunikaci s anděly

3.2.2010 v Bytosti 0

Jak časti říkáme dětem, aby si přestaly vymýšlet? Reakce dospělého na dětskou představivost může sahat od zdravé shovívavosti až po zdrcující opovržení. K úplnému odhalení a rozvíjení síly dětské představivosti je však třeba zvláštního pochopení lidské podstaty a duchovního potencionálu. Děti s bujnou fantazií bývají v mnoha případech špatně chápány, kritizovány a obviňovány z toho, že si vymýšlejí nebo lžou. Nepřekvapí nás tedy, že se mnoho z nás učí nedůvěřovat vlastní představivosti a podřazují ji takzvanému realismu a logice. Mám štěstí, že pocházím z rodiny, která podporovala mou kreativitu a mé představivosti si vážila. Ale i tak jsem postrádal zájem druhých, především dospělých. Dělali si ze mě legraci, že jsem snílek, a já se cítil nesvůj kvůli tomu, co se později stalo mou nejsilnější stránkou. Kdybych nebýval byl snivý a vynalézavý, nestal bych se úspěšným léčitelem, spisovatelem a médiem a nikdy bych nedokázal působit v celé řadě oborů.

Představivost je mostem do říše zázraků

Vše, co v životě vytváříme, se nejprve rodí v naší fantazii a teprve poté se projevuje fyzicky. Největší vynálezy dvacátého století byly vždy nejprve pouhým snem, touhou nebo výtvorem fantazie zdánlivě obyčejných lidských bytostí. Tito lidé se stali nadprůměrnými, protože se soustředili na vlastní představivost a dělali vše pro to, aby své sny změnili ve skutečnost. Podle mého názoru byli všichni tito lidé pravděpodobně vedeni a podporováni svými anděly. Představivost je tím nejpevnějším mostem, který spojuje každého z nás s říší zázraků. Andělé k nám mohou promlouvat skrze naši představivost a díky ní nám mohou vnuknout nápady i rady formou obrazů, slov, pocitů a představ. Věřím, že v případě velkolepého vynálezu jeho vynálezce s největší pravděpodobností dostane prvotní popud ke stvoření tohoto nového zázraku od samotných andělů. Když už vynálezce jedná podle tohoto popudu, andělé jej v jeho záměru i nadále podporují, provázejí a pomáhají mu proměnit jeho sen ve skutečnost.

Budete-li se řídit svou představivostí a budete-li jí naslouchat, podpoříte tím komunikaci s anděly a otevřete bránu vámi toužebně očekávaným zázrakům. Představte si zázračnou změnu ve vašem životě, která nastane během příštích tří měsíců. Může se týkat vaší práce, milostného či rodinného života, úspěchu, osobního nebo duchovního růstu. Pravdou je, že pokud si tuto změnu dokážete představit, může k ní skutečně nějakým způsobem dojít, i kdybyste museli přizpůsobit svou vizi vlastním možnostem. Toužíte-li po nějakém zázraku a sníte-li o něm, může se stát.

Další Andělé – ZDE

Z knihy Ve společnosti andělů od Davida Lawsona

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek