Při četbě Světa za oponou vidím světýlka. Co je to?

8.2.2014 v Poradna 7

Dopis:

Milá Alue, jsem moc ráda že jsem si nakonec tvou knihu koupila. Jsem zrovna asi někde v polovině čtení (ráda to čtení protahuji na co nejdéle ať si to více užívám) a chtěla bych ti jen napsat že jsem ti tak moc vděčná za veškerou práci co děláš.

Ani nejde popsat jak moc a od základů jsi mi změnila život. Celá má puberta byla provázená každodenním čtením tvých stránek již od mých 13ti let a nevím co bych bez toho dělala. Neumím si představit den bez projetí tvých stránek. Neumím si už ani představit svět očima dnešní obvyklé ovce a nevím jak ti poděkovat.

A chtěla bych se zeptat na otázku.. víš když čtu tvou knihu tak se mi často stane že na knize se objeví jakoby takový záblesk čisté energie. Chvilka kdy hodně jasně vidím světélko na knize. Stává se mi to docela často a nemůžu přijít na to co to světélko může být… Žeby nějaká bytost, nebo snad energie samotné knížky?

Přeju jen to nejkrásnější
Stálá čtenářka Mary


Odpověď:

Ahoj,
Děkuji, to mě moc těší 🙂
Ta bílá světélka jsou energie. Kniha je zasvěcená konstruktivním silám Vesmíru, protože je napsaná na jejich popud a neuvěřitelně moc toho zajistily, aby ta kniha vůbec mohla vyjít. Proto nejenom vyzařuje, ale tyto energie přes ni také k čtenáři přicházejí a ovlivňují ho.
Někteří čtenáři mi i psali (nebylo jich málo), že od dočtení Světa za oponou vidí svět jinak a jsou radostnější, jakoby se v nich něco přepnulo. Někteří i viděli bílou mlhovinu, jak okolo nich viří, nebo zažívali návaly štěstí a blaha. Každý to vnímá po svém, každopádně energeticky je ta kniha hodně silná, proto ji někteří četli i pořád dokola. – Dělá jim dobře ta energie při samotném procesu, ačkoliv příběh znají skoro zpaměti.

Hodně štěstí 🙂
Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-02-08 03:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já se nemůžu dočkat až mi taky dorazí 🙂 Možná taky uvidím světýlka nebo něco nehmotného. A ty návaly štěstí zažívám taky, a to mi stačí číst si tady na stránkách a nebo když se dívám na nějaké video z produkce Alue. To se pak usmívám jak měsíček další hodinu. Alue má v sobě něco jako sluníčko co kolem sebe všem rozdává ^-^

Ikona diskutujiciho Romca 2014-02-08 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je krásné,že vidí při čtení světýlka :).Já zas když jsem měla hodně nízký cukr a šla na nádraží tak kolem mě bylo hodně velkých bílozlatavých světýlek a  myslím,že to byli andělé co mě ochraňovali 🙂

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-02-08 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj :)! No, myslím že si objednáme i tvou první knížku :D.

Ikona diskutujiciho Romi 2014-02-08 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je vidieť že ťa baví čítanie 🙂 Ja som s knihami bola vždy spojená a nemohla som bez nej ísť ani na krok. Neskôr prišla stredná a učitelia nás začali zahŕňať množstvom nezmyselných úloh a ja na knihy nemám čas 🙁

Ikona diskutujiciho anabella1 2014-02-09 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já při čtení Tvé knížky měla také krásné chvilky, ale ke konci naopak hrozně destruktivní. Jak se tam hovořilo o temných silách, tak jsem si pak na sebe něco zlého navázala – když něco čtu, prožívám to, takže jsem pak nemohla být sama a v noci jsem nespala, jinak jsem měla noční můry. Na druhou stranu bylo dobré to prožít, protože jsem si uvědomila, že si musím dávat pozor v dalších krocích svého života. Teď je kniha zas v rukou mého kamaráda a ten to má opačně :-). Z počátku brblal a teď je tak nadšený a vděčný za zodpovězené otázky. Těším se už na knihu Svítání :-)

Ikona diskutujiciho Domča 2014-02-11 15:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:To se děje při nízké hladině cukru v těle normálně. Já když delší dobu nejím, tak to mám taky…

Ikona diskutujiciho michaela 2014-10-05 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobry den, chtela bych se zeptat. Asi pred rokem jsem zacala videt jasne svitive svetylko bud se zavrenyma ocima nebo kdyz jsem je otevrela, tak i s otevrenyma. Poprve se mi to prihodilo pri autogennim treninku "zeme" od pana Cmolika. Poprve jsem se toho lekla, bylo to neco neznameho, co muj mozek nedokazal vysvetlit. ale postupem casu jsem si na ne zvykla. Obcas se mi ukazuji jen tak maji bud zarive bilou nebo fialovou barvu, jen vyjimecne a jen se zavrenyma ocima se objevila tmava zariva, ale to opravdu malokdy. Je to jasne zariva tecka obcas se zvetsujici tendenci. Maximalne ale tak asi na pul centimetru. Spis mene. A opravdu září. Nekdy je jich dokonce vic. Ale maximalne tak ctyri, pet. Nevim, co to znamena. Napadlo me, zda to neni nejake andelske znameni… a mam z toho vzdy dobry pocit. Takovy asi jako, ze nejsem sama a jsem pod urcitou ochranou. Ale kdo vi. Obcas se mi i stane, ze se s nekym bavim a najednou u nej se objevi zarive svetylko a treba jen na chvili. Mate nekdo podobnou zkusenost? Dekuji za rady a komenty. S pranim krasneho dne. M.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek