Přípravek / Švédské kapky / Schweden bitter

11.8.2009 v Doporučení 0

Na internetu se o švédských kapkách dozvíte podstatného:

_______________________________________________________

Účinná látka

100g roztoku obsahuje Extractum herbae ex: Aloe (aloe) 1 000,0mg, Rhei radix (reveňový kořen) 900,0mg, Myrrha (myrhová klejopryskyřice) 650,0mg, Zedoariae rhizoma (kořen kurkumovníku citvárového) 450,0mg, Dictamni albi radix (třemdavový kořen) 350,0mg, Gentianae radix (hořcový kořen) 350,0mg, Angelicae radix (andělikový kořen) 350,0mg, Carlinae radix (pupavový kořen) 200,0mg, Camphora (kafr) 100,0mg, Tormentillae rhizoma (nátržníkový oddenek) 100,0mg, Castoreum (bobrovina) 100,0mg, Laricis fungus (modřínová houba) 250,0mg, Macis (muškátový květ) 100,0mg, Sennae folium (sennový list) 100,0mg, Myristicae semen (muškátové semeno) 1 750,0mg, Croci stigma (šafrán) 100,0mg, Calami rhizoma (puškvorcový kořen) 900,0mg, Theriak sine opio (+) (lektvar bez opia) 900,0mg. (+) Theriak sine opio: Angelicae radix (andělikový kořen) 300,0mg, Cimicifugae rhizoma (ploštičníkový kořen) 200,0mg, Valerianae radix (kozlíkový kořen) 100,0mg, Cinnamomi cortex (skořicovníková kůra) 100,0mg, Zedoariae rhizoma (kořen kurkumovníku citvárového) 100,0mg, Cardamomi fructus (kardamomový plod) 50,0mg, Myrrha (myrhová klejopryskyřice) 50,0mg

Charakteristika

Lihový extrakt rostlinných drog s účinky především podporujícími chuť k jídlu, trávení a vyprazdňování střev

Indikace

Přípravek je určen pouze pro dospělé. Vnitřně se přípravek používá jako pomocný lék při mírných žaludečních potížích, poruchách trávení a k podpoře chuti k jídlu, k podpoře činnosti střev a při zácpě. Zevně se přípravek používá při revmatických bolestech kloubů, bolestech šlach a svalů při namožení a zánětech. Při bodnutí hmyzem i u dětí.

Kontraindikace

Přípravek se nesmí užívat při přecitlivělosti na některou látku obsaženou v přípravku. Vnitřně se přípravek nesmí užívat při průjmu, při poruše jaterních funkcí, při žaludečních a dvanáctníkových vředech, střevní neprůchodnosti, zánětu slepého střeva a dalších zánětlivých onemocněních střev, dále při epilepsii a poruchách mozkových funkcí, v těhotenství, v období kojení, pro děti a při alkoholismu.

Podmínky užívání

Přípravek je určen k vnitřnímu požit nebo k pomazání.

______________________________________________________________________

Švédské kapky fungují dokonale jako mávnutí kouzelného proutku hlavně na bolesti břicha, žaludku, nevolnost. – Pokud jste něco špatného snědli, nebo máte nějaký problém, stačí si pořádně přihnout.

Do pár minut letíte na wc jako namydlený blesk a je po problému. – Pokud máte ve střevech něco, co tam nemá být, Švédské kapky to z vás dostanou. Pokud je to nějaký jiný problém, spraví ho a utlumí.

Švédské kapky obsahují alkohol, chutnají mírně hořce kořeněně.

Při problémech se střevy stačí dávka tak na jeden lok (lok myslím loknout a ne usrknout!)

Švédské kapky jsou výborné na zánětlivé dásně, váčky v zubech. Jsou velice hojivé. Pokud máte akné, kterou si mačkáte, stačí si po 3 dny každý večer na nos potřít nosík. – Švédské kapky jsou žluté, takže si ráno nezapomeňte umýt obličej. Do tří dnů máte pleť dokonale zahojenou.

Když jsme domů přinesli zraněnou kachnu od rybníka, měla roztrhlou nohu od rybářského háčku a zanícenou ránu. Čím jsme ji vyléčili? Švédskýma kapkama.

Tohle je výborná volba pro každého. Kdo ode mě dostal doporučení a vyzkoušel to, vždy chválil. Jeden si kupoval pravidelně a popíjel (což mi přijde jako nevhodné užívání, nic se nemá přehánět, aby si na to tělo pak nezvyklo a nepřestalo to působit).

Jednou jsem to dala vypít slovence, která si stěžovala na bolesti břicha. Bála se si jenom usrknout, nevím proč… – narvala jsem do ní lok a půl, za deset minut se mi přestala před očima svíjet, dostala barvu a spokojeně odjela domů.

Švédské kapky seženete v každé lékárně.

Jsou dvě velikosti, střední(250ml) a velká (500ml, malé balení nikdy nekupuji.). Pohybují se v cenách malá 70-100kč, velká asi 170kč. – Podle toho, kde Švédské kapky kupujete.

Lze je sehnat na internetu, ale to je dražší, než v lékárně.

Objednat si 250ml lahvičku Švédských kapek můžete na tomto odkazu, cena 151kč

Co se týče vedlej%

Komentáře

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek