Proč Lorna Byrne nemluví o svém andělovi?

12.6.2012 v Poradna 16

Dopis:

Ahoj Alue,
omlouvám se, že tě ruším, ale mám trošku zmatek.
Chci si koupit knihy, které napsala Lorna Byrne. Až teprve teď jsem dostala nesmírnou chuť si je přečíst.
No, ale moje otázka..
Četla jsem na internetu zatím jen nějaké úryvky z knih, ale zarazilo mě, že Lorna psala o tom, že každý z nás má pouze jednoho strážného anděla, zvířata prý andílka nemají a ještě, proč nesmí o svém strážném anděli mluvit?
Moc se omlouvám, jestli je to v knize vysvětleno, ale než si ji koupím to bude doba, tak chci znát odpověď :).
Ještě mě zarazilo, že jsi psala, jak D. Virtue popletla lidem hlavu. Mám od ni knihu Andělé-Setkání s anděly a tak nevím, co si o tom mám myslet.


Zda se ti bude chtít na mou otázku odpovědět, tak předem moc děkuji:).

Odpověď:

Ahoj,
Já od Lorny nic nečetla, takže ti k tomu co píše nemůžu nic říct. – Ale mysli na to, že každý z nás má nějakou ,,svou“ pravdu. Nevím, proč Lorna nemluví o svém andělovi, možná nechce, možná je to pro ni moc soukromé… možná ji i chápu, protože mi občas chodí maily od jakýchsi pochybných individuí, či rovnou slintáků, že ,,Laurej je satan, že ho viděli, že s ním mluvili“ a podobné hlouposti… Možná se Lorna bojí, že se nějaký šílenec bude chtít na ni napojovat přes anděla a nemá dost velké ochrany. – Zkrátka a dobře může mít pro to své osobní důvody, které nemusíme znát, ale tohle je třeba věc reálná a velice nepříjemná.
Já tyto problémy nemám, ochrany mám perfektní, takže podobné slintáky můžu odsunout stranou, ale ona třeba ne…

Každý člověk má andělů víc, ona třeba vidí jen toho hlavního a další už ne. – Třeba to není potřeba a je to také někdy zbytečně rozplytující, když ti kolem jednoho člověka lítá moc světel. Zaměřit se pak na jedno je těžké. Třeba to má zúžené pro vlastní praktické vnímání. – I to je přece možné.

A zvířata mají spíš než ochranné anděly, ochranné víly. Možná je Lorna nevidí, protože se o to nepokusila. – Třeba vyznává náboženství… Podle katolíků třeba zvířata duši nemají a tím pádem ani anděly, možná jí tohle dogma uzavřelo možnost je vidět.
Musíš se na věci umět dívat také z jiných úhlů pohledů.

U Doreen Virtue je problém ohledně toho, že naučila lidi věřit na vtělené pozemské anděly. Teď ti tady běhá po světě spousta bláznů, co nenašli sami sebe a své neúspěchy a následné utrpení svalují na to, že jsou pozemští andělé, co mají spasit lidi a svět… v tom vidím velký problém, ale jinak ona osobně odvedla spoustu práce a její knihy jsou skvělé… ovšem až na ty vtělené anděly.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Články k tématu:

,,Vtělení pozemští andělé jako nebezpečná lež“: 1.díl-ZDE / 2.díl-Zde

Video s Lornou Byrne – ZDE

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Primula 2012-06-12 07:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Súhlasím s Alue, každý má svoju "pravdu" a každý vidí inak. Pretože každý je originál. Podstatné je, že anjeli existujú a naozaj nie sú vtelení do ľudí. Sú to anjeli a každý ich vníma inak. Držím palce pri objavovaní … Začínať s niečím novým je vždy krásne … Treba rozoznávať pravdu, pretože na každom a všetkom je kus dobrého a kus nesprávneho /dogmatu/ a tak je to správne. To preto, aby si si vedela vybrať a zároveň sa vela naučíš a aj zabavíš. Je to radosť, keď príde úspech a naučíš sa niečo o čom si nič nevedela a zrazu už vieš. Takže, … do objavovania …

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-06-12 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím s tím, že na všechno existuje moc názorů a úhlů pohledů a každý vidí to, co vidět chce. A také si každý jinak chrání své soukromí.

Ikona diskutujiciho Babe 2012-06-12 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud si doře vzpomínám, ve Schodech do nebe psala něco o tom, že o něm nemluví, protože jí řek, ať o něm nepíše. To, že je křesťanka je silně znát, píše, jakou fajnou energii maj kostely. A taky tam je popsán zážitek, kdy byla někde, asi v nebi, a potkala tam nějaké apoštoly, nebo někoho takovýho. Po téhle kapitole už mě přešla chuť to číst.

Ikona diskutujiciho Lenka 2012-06-12 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosimtě, kdo ti řekl, že andělé se nevtělují? Já teda od Virtue nic nečetla a nemám na mysli vtělené strážné anděly, ale narazila jsem na stránky novaduchovnicesta.cz a tam se píšou jinačí věci. Že většina z nás je inkarnací kdysidávných andělů stvořitelů, kteří něco podělali a musej musej napravit. Avšak během tisíce životů se nám to zatím moc nepovedlo… Tak já nevim

Ikona diskutujiciho Petra Obořilová 2012-06-12 12:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, od Lorny Byrne jsem četla Andělé v mých vlasech, je to moc krásná knížka,Lorna v ní popisuje, jak ji od mala doprovázejí andělé. Pokud vím, tak je Lorna novodobá mystička a je možné s ní kdykoliv promluvit, dokonce ji můžeš navštívit osobně ve Skotsku, neodmítne nikoho. Petul

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-06-12 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím, já vím jistojistě, že mám anděly dva. A často, když s nimi mluvím, u mě "sedí" můj "imaginární kamarád" – nevím, co je to zač, ani jak to nazvat, ale znám jeho jméno a několikrát mi vynadal, párkrát se na mě zlobil… Anděl to nebude, občas je to ďábílek, ale že by mi nepomáhal, to se říct nedá. I když, mně na tom víceméně nezáleží, kolik jich je a co to je zač. Hlavní je, že vím, že jsou se mnou.

Ikona diskutujiciho Hopik 2012-06-12 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Lorna sice píše ve své knize, že každý má pouze jednoho strážného anděla, který ovšem v případě potřeby může povolat více dalších andělů. Není pravda, že by viděla pouze jednoho "svého" anděla, vidí jich hodně. Obě její knihy jsem přečetla nedávno, jsou poměrně čtivé. Myslím, že stojí za to do nich nahlédnout. Názor si udělá každý sám… Hezký den všem.

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2012-06-12 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zadala jsem do googlu její jméno a vyjeli mi její modlitby. Na konci je napsáno Amen…

Ikona diskutujiciho Tania 2012-06-13 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co znamená "zaslepení věřící"?

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-06-13 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Oddělte ze spojení slovo "věřící", zůstane vám "zaslepený". A to byla podstata. To, že někteří zaslepení jsou, slečna nenapsala, že by tím mínila všechny.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2012-06-13 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Dokonce ve své knize píše o tom, že existuje anděl jménem Amen, který když slyší modlitbu, přijde a vynese ji do nebe. =)

Ikona diskutujiciho Luz 2012-06-14 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Terezka je úžasná 🙂 Před několika lety jsem hltala knížky od ní i o ní. Mám ji ráda, má v sobě velkou moudrost. Kam se hrabou dnešní new age autoři, kterým jde hlavně o zisk.

Ikona diskutujiciho Tania 2012-06-14 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj, mate pravdu. Nic neni tak jednoznacne :).

Ikona diskutujiciho mil01 2012-06-16 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Knížku, andělé v mých vlasech jsem nedávno dočetla. Ano podle mně je Lorna silně věřící ale píše tam že bůh nerozlišuje o jakou církev jde. I přesto mně příjde silně nábožensky založená.

Ikona diskutujiciho Mordor 2014-01-12 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Anjeli Lorne vždy počas života hovorili o určitých veciach, ktoré v živote nemá nikomu hovoriť. Až pri písaní knihy to mohla každému povedať. No niečo možno nie. Tým, že by prezradila svojho anjela, prezradila by možno niečo zo svojho bližšieho súkromia… Samozrejme každému doporučujem jej knihy, prečítal som všetky a hovorím, že nič lepšie som v živote nečítal…

Ikona diskutujiciho Daniella 2014-05-12 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Je pravda,že Lorna má nádherné knihy a mohu jen doporučit.Vždy,když mám nějaké trápení nebo problém,vezmu její knihu do ruky a čtu.Uklidní mne a pošle vyřešení mého problému.Věřící je a i já jsem věřící,ale asi tím způsobem,že nechodím do kostela a věřím,že Boha máme všichni ve svém srdíčku a každý to vidí a cítí po svém.Jen církev vše pokazila,Bůh je pro všechny jen jeden a jen jiné národnosti si ho nazívají po svém.Andělé…..jsou a věřím,že jsou a pomáhají.Sama jsem to zažila a je to nádherné.Všem přeji,aby věřili své intuici a hlavně svému srdíčku a rozdávali lásku a úsměv.Přeji nádherný večer a těším se na další Lorninu knihu.S láskou Daniella

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek