Proč neustále přitahuji pohledy a pozornost jiných lidí?

12.7.2013 v Poradna 18

Dotaz:

Ahoj Aluško,
ráda bych se na tebe obrátila s dotazem, se kterým si nevím rady. Možná se to bude zdát divné, ale já opravdu nevím, co si o tom mám myslet, nebo co mám dělat. Ptala jsem se andílků a nějakých jiných jemnohmotných bytostí, ale vždy jsem se jen dočkala odpovědi, že jsem prostě jiná,…výjimečná.
Když jdu po ulici, všichni se na mě dívají. Pořád se dívám do zrcadla, jestli třeba nemám nějak vtipně rozcuchané vlasy, nebo tak něco, ale vždy je vše přesně tak jak má být.

Nejen, že na mě všichni zírají, ale dokonce se se mnou dávají samovolně do řeči. Ptají se mě na počasí, na to, jak se mám. Asi je normální, že se s tebou dá jednou za čas někdo do řeči, ale mně se to stává každý den alespoň třikrát. Je to divné.

Vidím aury a vždy, když kolem mě lidé procházejí, jejich aura se najednou nějak rozzáří. Je více jasná, barevnější. Nevím, co si o tom mám myslet, připadám si divně. Někteří lidé mě zdraví a já je přitom vůbec neznám. Mávají na mě, usmívají se.


Ještě bych chtěla dodat, že na pohled nejsem nijak zvláštní. Od ostatních se neliším. Připadám si úplně stejná, jako ostatní. Je mi teprve patnáct, takže rozhodně netuším, proč to tak je. Jsem z toho zmatená. Tak co je se mnou sakra špatně?

Já sama si nedokážu představit, jak bych někomu na takový dotaz odpověděla, ale pokud tě něco napadne, budu ti velice vděčná.
Na závěr bych ti ještě chtěla poděkovat za tvé stránky. Pravidelně je navštěvuji a hodně mi pomohly. Díky za to, co děláš pro ostatní 🙂
Hezký den, Aluško. 🙂

Odpověď:

Ahoj,
Odpověď, kterou jsi dostala od andělů, je poměrně dost přesná, i když se to na první pohled nezdá.
Když jsi citlivá bytost, vidíš energie a jsi celkově velmi konstruktivní. Vyzařuješ energii o vysoké vibraci, kterou jiní lidé vnímají. Nevědí o tom, ale podvědomě je něco k tobě táhne, něco je na tobě zaujme, ale neví přesně co.

Reakce jsou různé, podle toho, jaké lidi potkáváš. Třeba když já jdu po ulici, všichni na mě pořád hodně koukají. Já už si toho nevšímám, ale když jde někdo, koho znám krátce, někam se mnou, je z toho dost na nervy. Někdo by si mohl myslet, že to je třeba mými vlasy, že když máš na hlavě něco dlouhého a světlého, že to přitahuje svojí barvou cizí oči, ale lidé zírají, i když mám culík, kapuci, i když to nemám rozhozené po celých zádech. Je to zkrátka energií, ne tím jak člověk vypadá.

Mně se lidé často bojí a neví proč. Když se na ně dlouho dívám, jsou z toho na nervy, i když se známe. Mají pocit, že jim vidím do žaludku a odvykládám jim, kolik měli k obědu knedlí a to je znervozňuje. I když nic takového nedělám.
Naopak konstruktivní lidi, přesně jako u tebe, přitahuji. Že mě osloví, usmějí se, pozdraví. Mají pocit, že se odněkud známe, ale neznáme. Jenom máme třeba podobné energie a to způsobuje, že se cítíme dobře, i když na sebe jenom koukáme.

Je to energií, kterou vyzařuješ. Je jiná, než kterou mají ostatní lidé. Z tvého písma to jde taky dost poznat.

Čím více jsi konstruktivní, tím více energie vyzařuješ a spontánně daruješ. Když kolem tebe někdo jde, vaše energetické obaly se dotknou. On má méně, ty máš hodně. Trocha z tvé energie jde k němu, ale tobě to neublíží, protože když jsi napojená ,,nahoru“ a nemáš v sobě destruktivní vzorce myšlení, které by ti blokovaly energii a které by způsobovaly její nedostatek, máš jí vždycky dost pro všechny. Proto se jim vždy trochu rozsvítí aura, kterou vidíš. Mají to z tebe.
Zkus si někdy sednout na lavičku do parku, koukej na lidi a zkus jim posílat na dálku. Sleduj co se bude dít, jaké máš pocity, jak se ti lidé mění, jak se změní jejich obličej a chování. Dá se na tom hodně přiučit.
Třeba když pošleš energii někomu rozsvícenému, tak se ti ta energie většinou vrátí zpátky. Když pošleš někomu hodně oslabenému, tak ji nasaje jako vysavač, kolikrát to člověk pak musí brzdit.

Buď za to ráda, že máš takové dary a že záříš energií, kterou máš.
Mě třeba někteří lidé píšou ,,Neblbni, víš jak tě ty tisíce lidí vysávají přes tvoje články, knížky, maily, videa? Jak to můžeš vydržet? To nevydržíš, musíš se taky nějak přece chránit a trochu se stáhnout!“ – Něco podobného by určitě vykládali i tobě na mém místě. Úplně to vidím v barvách.
Ale tihle lidé nechápou, že když máš tuto energii, tak je ti to jedno. Ať si chodí ke komu chce, ty jí máš dost pro všechny, neznáš nedostatek. Když nejsi destruktivní, můžeš rozdávat. Leda bys ty sama musela vyjít ven ze svého klidu a své spokojenosti.

Ty sama by ses musela hooodně naštvat, nebo dostat strach. Musela bys začít destruktivně myslet. Pak se ti ta energie smrskne a někdy na chvilku odejde. Jenomže jakmile se dáš dokupy, za chvilku ti naskočí zpátky. Občas proto můžeš mít výpadek, ale ten je vždy zaviněn jen tebou, tvojí vlastní dočasnou vnitřní nerovnováhou. Rozhodně to však není pasivním sáním energie od jiných lidí, navíc takto občasným.
Když máš tohle, máš i velmi dobré ochrany. Udrž si svoji mysl čistou tak jak je teď a ta energie tě bude provázet a chránit až do smrti.

Hodně štěstí 🙂

Alue

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna – Energie“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

Otevřít seriál Zákony Vesmíru

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE


Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Verča 2013-07-12 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue mam úplně to samé,když jdu po ulici pořád si stěžuju mamce že se na mnw nekdo dívá a že mně to rozčiluje,ale mamka říká at si jich nevšímam že jsem moc paranoidní,nebo jsem prostě divná,ošklivá,směšná,protože já andílky nevidím.

Ikona diskutujiciho Vladimír 2013-07-12 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ba, ba. Přesně tak. Krásně je to v emocích i barvách zobrazeno ve filmu Celestýnské proroctví. Díky, Alue, že to máme i v krásných lidských slovech.

Ikona diskutujiciho gretka 2013-07-12 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezky napsane

Ikona diskutujiciho aralklovkyne 2013-07-12 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Závidím lidem co vidí auru pořád :-) mně se to stane jen občas. Možná je to ale tím, že nejsem ještě moc konstruktivní. Ale snažím se o to.

Ikona diskutujiciho Farah 2013-07-12 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, pěkné. Abych přidala něco čerstvého, ze dneška- chodívám ráno každý den jednou ulicí a tam potkávám příjemný pár, který venčí své dva dobrmany. Ti psi jsou obvykle velmi mírumilovní. Dneska jsem ale jen tak přemýšlela. O bráchovi. Jak se na mě nasává, manipulativně a vždycky tak, že jsem díky němu spíš ochuzená než aby teda podporoval také on mě, jak on tvrdí, že tak dělá. Nedělá, nevidím to od něj. Když se mu něco nelíbí, bývají to maličkosti. Stokrát nic umoří i vola, co si budem povídat, a tak já bych neřešila to, že si ztěžuje furt na něco, co klidně ale může změnit sám, když má zkoušky hotové, brigáda a práce žádná a my holky se dřem… atd a jde si stěžovat nám,že se mu nelíbí to či ono a z nás udělá ty špatné…jo od tohodle může člověk cítit dohromady naštvání a chuť brášku vykopnout od sebe, ať dostane lekci, aby si začal vážit toho, co má. Při mém rozjímání bych řekla, že to psi poznali a úplně by šli po mě, kdyby nebyli na vodítku. I zvířata energie vidí! Třeba jestli se koukají nebo reagují zvláštně, tak jen tak to určitě není a já právě vidím, že můj brácha a to jak si myslí, že mu všecko s bohurovným klidem projde, tak se mýlí. Vše má jako samozřejmost. Volá to po změně. Nebudu už taková, aby mě druzí "milovali" (účelově, zlatokopecky atd…) Jedno vím určitě. Přenos energií má být spontánní a ne násilný, jak tomu je patrně mezi mnou a bráchou…

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-07-12 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po mě taky pořád někdo kouká, akorát nevím, jestli to není u mě právě těma vlasama, protože dlouhé vlasy u kluků nejsou moc mainstreamové.

Ikona diskutujiciho Hanyuu 2013-07-12 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak přesně to samé se mi děje taky. Dřív jsem si kvůli tomu přišla strašně blbě a hrozně mě to štvalo, později mě na to začali upozorňovat i známí, kteří mě tak náhodou potkali na ulici. Vždycky jen prohodili "a víš, že na tebe všichni pořád koukají?". Víceméně jsem si už zvykla, ale občas bych ráda byla neviditelná, především, když jdu někde, kde je víc lidí. Proto miluju místo, kde bydlím, minimum lidí, minimum pohledů…pohádka! :D

Ikona diskutujiciho Likan 2013-07-12 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na mě se lidi taky dívají… problém je v tom, že v nich většinou vyvolávám agresi. Nevím čím to je, ale většina lidí se mě buď bojí a nebo v případě, že potkám takové ty typy chlapů co se rádi rvou, tak mi chtějí rozbít hubu. Kdosi mi řekl, že je to vzhledem , že se hodně mračím a vypadám vyzývavě, já si to však neuvědomuji a nemám sebemenší zájem někoho provokovat. Když mi bylo ještě náct, tak to bylo nejhorší stálo mě to hodně nervů a problémů. Teď je mi 21 a už je to o něco lepší, nicméně mám z tohoto drastického období vypěstované obavy, že mě někdo napadne, když jsem mezi více lidmi. Není to žádný med.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-12 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ludia, nechcem vás sklamať, ale nie je to normálne že ked niekdo ide po ulici a niekdo druhý okolo seba, tak sa na seba na chvílu pozru?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-12 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To o čem je řeč, je o dost jiná pozornost, než normálně.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-12 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: No dobre, je to možné, ale vsimni si že zrazu "vsetci" su "magnety" na pohlady…

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-07-12 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se velmi často stává, že mě hodně očumují malé děti, většinou ještě v kočárku nebo s maminkou, která je vede, a také často na mě hledí i s otevřenou pusou. A někdy dokonce i zamávaj nebo se usmějí či jinak vyjádří svoji pozornost(nebo doknce na chvíli přestanou sledovat aminku a dívaj se jen na mě). Dříve jsme měl pocit, že jsem jim k smíchu, ale teďkom jsem se s tím smířil a jsem za jejich pozornost docela rád a těší mě to. Zajímalo by mě, co na mě vidí..

Ikona diskutujiciho Alue 2013-07-13 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Hugo, uvědom si, že tyto stránky jsou primárně určeny lidem podobným mně a tazatelce. Není proto divu, že tu jsou takové komentáře. Stejné přitahuje stejné a já jsem ráda, že můžu být mezi svými. Tvoje škoda, že to nechápeš.

Ikona diskutujiciho Hugo 2013-07-13 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ano, su tu ludia ktorý su podobný tebe atd., ale väčsina z nich nevedia pracovať s energiami atd… Chcu sa to naučiť ale nevedia, takže ani na nich vsetci nečumia…

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2013-07-13 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéhehe mám to samé jako slečna co poslala dotaz…jako bych se viděla. Je fakt, že kdysi jsem to očumování a ostatní věci dost řešila, ale postupem času už to neřeším a beru to jako běžnou normální věc :-D

Ikona diskutujiciho Naso 2013-07-14 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím otom že by na mě lidé koukali víc, nebo méně. Docela rád bych, aby na mě koukali ženský to se potom odvozujou podprahový rekace:) I přez to že jsem schopen vnímat aury tak je nevidím, vnímám si je podle svýho, v davu lidí jsem schopen rozeznávat jednotlivé energie, lidi, emoce, problémy, zdravotní i psychické, nebo i reptiliány. Podle toho jak chci, nebo ne, to mám vyplý, zaplý. Ale tudle se mi stala naprosto stejná věc jako Blondýnka v Matrixu:). Čekám na kámošku před obchodem a kolem mě prochází, brunetka, v červeným oblečku, joj v ten moment jsem vnímal jenom ji až do doby co se mi stratila ze zorného pole. Kamarádka se tomu jen zasmála a já taky. Taky jsem toho názoru že je to vyzařováním energie do prostoru.

Ikona diskutujiciho Teri 2014-01-02 19:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo holka buď ráda!:) Co já bych za to dala abych na ostatní působila jako sluníčko a ne jako namyšlená a zamlklá holka. Važ si toho.:)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-05 03:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tvých stránkách je jedna z úžasných věcí ta, že je to doslova živý organismus – jakoby mě slyšely(i když jsou to často spíše asi andělé, nezbývá mi než vděčně poděkovat), jelikož se mi stává že nad něčím přemýšlím a "náhodou" narazím na tvůj článek, kde se nachází odpověď. Tohle je prostě geniální. Stejně jako když si nevím rady s některými problémy či obecně osobním životem, jsou andílci většinou rychle s to navést mě na nějakou knížku, článek či osobu, která napomůže. Tohle bych prostě nevyměnila ani za všechny stupidní peníze světa – andělské vedení a vědomosti které mám z tvých stránek je něco, s čím se nikde neztratím. Jsem za to moc vděčná, přesahuje to cenu čehokoliv hmotného(přiznejme si, samotná hmota je nakonec bezcenná…), jako všechny pravdivé vědomosti. Kde bych bez tebe byla… Takhle mám vždy jistotu, nejsem nikdy na nic zcela sama a je se kam obrátit, protože vím(a děkuji), že pokud bude nejhůř, můj andílek mi nakonec vždy pomůže(nemá sice tu povinnost, já vím, ale cítím jakousi vnitřní jistotu když tohle píšu, jakoby mi klidně říkal, že je to pravda). Navíc díky tomu, že jsem kdysi koukla za oponu, cítím příjemnou plnost. Vím moc dobře, že kdybych zůstala spát v Matrixu, cítila bych jakousi podivnou vnitřní prázdnotu a nakonec bych tenhle svět stejně objevila – nebo možná spíš prokoukla šedý systém, zdál se mi odmala až příliš materialistický a primitivní na to, aby to bylo celé. :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek