Putin prohlašuje, že anglická královna není člověk a otevřeně se staví na odpor elitám. Vatikán ho nyní varuje, aby přestal bojovat proti Annunaki

26.8.2018 v Zprávy 33

Prezident Putin prohlašuje, že královna Alžběta není člověk

Vladimir Putin je, neformálně řečeno, statečný muž, když prohlásil, že královna Alžběta II. není člověk, ale je reptilián, který využívá jejich reptiliánskou schopnost mimikry, tedy ukazovat se v lidské podobě – a podle zdrojů blízkých prezidentovi viděl její přeměnu do lidského těla přímo před vlastníma očima. Podle jeho názoru to bylo varování, které mu bylo adresováno osobně.

 

 

Putin se setkal s královnou na oslavě 70. výročí vylodění spojenců v Normandii – ve Francii v roce 2014. Byl široce kritizován západními médii za to, že údajně odmítl pomoci královně vylézt nahoru po schodech, a držel se od ní v určité vzdálenosti.

Nyní je zřejmé, že Putin chtěl zůstat od královny co nejdál, protože byl svědkem toho, jak měnila svůj fyzický vzhled během několika minut.

 


 

Královna má dlouhou, plazí tvář, skoro jako zobák, která byla světle šedá. Měnila svoji podobu mezi plazí a lidskou třikrát nebo čtyřikrát,“ řekl Putin.

 

Také viděl, jak se měnil její fyzický vzhled i později, když jí pomáhal zaujmout místo během focení se světovým lídrem Barackem Obamou a guvernérem Nového Zélandu Jerrym Mateparaem.

 

Její ruce se jí změnily v ruce plazů v době, kdy jí pomáhali vylézt po schodech. Když se usmála, zuby se proměnily do ostrých plazích zubů a zářily.“

 

 

Putin řekl správci akce a svému blízkému doprovodu, že se domnívá, že změnila vzhled, aby ho uvítala a demonstrovala svoji sílu, a také jako varování, aby se nedotýkal dominantního rodu plazů – Iluminátů, ve kterém je ona velekněžkou.

 

Informace o osobních zkušenostech ze střetu Putina s reptiloidy/Ilumináty mám z první ruky, a to prostřednictvím svého vlastního vyšetřování, a dle potvrzení z jiných zdrojů. Strávil jsem posledních pět let tím, abych prošetřil nepolapitelné tyranské síly, které řídí náš svět. Navštívil jsem více než 80 zemí, a stále se divím, kolik lidí ze všech společenských vrstev mi vyprávělo o svém svědectví: před nimi se velmi rychle měnící „podstaty“ plazů.

Řekli mi to kalifornští novináři, etiopští ovčáci i australští domorodci, a to jsem vyjmenoval jen několik zástupců. Dánský taxikář mi popsal, jak v roce 2014, když procházel se skupinou VIP hostů na schůzceklubu Bilderberg v Kodani, viděl, že někteří z nich měnili tvář a ruce – a rychle se změnili na plazy.

V Peru mi uznávaný psychotronik řekl, že často vidí lidi u moci, jako jsou Barack Obama, David Cameron a Hillary Clintonová, jak se mění na plazy vždy, když je uvidí v relacích mezinárodního zpravodajského kanálu. Světová elita, která ovládá naši planetu, zavedla tyranskou kontrolu hlavních médií, stejně jako kontrolu nad potravinami, vodním a vzdušným prostorem, a aktivně ohlupuje lidstvo. Důkazů proti nim, starověkých i moderních, je mnoho – a nadále se jejich počet zvyšuje.

 

Baxter Dmitry – 8. května 2016 (zdroj překladatele)

Putin dal jasně najevo, že svět je ovládán Reptiliány

Ruský prezident řekl, že není jedním z nich, ale oni se ho bojí a snaží se ho přilákat do „starého babylonského kultu“, píší na webu yournewswire.com.

 

Šokující informace se jako šoková vlna začala šířit z Kremlu po mimořádném zasedání, které svolal Vladimir Putin. Podle našich zdrojů ruský prezident uvedl, že: „95% světové vládnoucí třídy nejsou lidé, ale chladnokrevní hybridé, kteří jsou členy starověkého kultu.“

 

Ve svém projevu na fóru za zavřenými dveřmi, na nejvyšších úrovních státní správy a státních zaměstnanců ve svém rodném městě Petrohradu, Putin odpověděl na otázky ohledně úniku z Panama Papers a ukázal, kdo je za spiknutím – americká vláda a její špionážní agentury, vlastněné Georgem Sorosem.

 

Putin udeřil pěstí do stolu a vykřikl: „George Sörösi, vy jste drakon a tohle je válka,“ říkají zdroje blízké prezidentovi.

Putin slíbil, že posílí další sankce proti „otevřené společnosti“ pod Sorosem. V odpovědi na otázku hlavního asistenta, co myslí tím drakonem, Putin těžce povzdechl a donutil skupinu posluchačů, aby se soustředila, než vysvětlí, že vše nefunguje tak, jak se nám to jeví, pokud jde o to, jak je svět ovládán.

 

Zabránil chabým pokusům svých blízkých spolupracovníků, kteří chtěli prezidenta zastavit, aby nemohl pokračovat v rozvíjení tohoto tématu, ale Putin řekl, že důkazy jeho slov jsou všude. Má osobně hluboké znalosti těchto záležitostí.

 

Putin uvedl, že není jedním z nich, ale oni se ho bojí a snaží se ho přitáhnout do „starého babylonského kultu“. „Důkazy, starodávné i současné, jsou velmi působivé,“ řekl Putin.

 

Putin zdůraznil, že lidstvo je manipulováno, aby se stalo nevědomým, pomocí programů v masmédiích a politice, čehož vynikajícím příkladem je nedávný únik dokumentů Panama Papers. Garnitura, která vládne světu, má tyranskou kontrolu nad našimi potravinami, vodou a vzduchem, a aktivně ohlupuje masy.

 

přeložil Mrg. Jan Pavlík (zdroj překladatele)

Vatikán varuje Putina, aby přestal bojovat s Annunaki

Ruský prezident Vladimir Putin dostal před pár dny nečekaný dopis, napsaný Vatikánským státním tajemníkem Pietro Parolinem, podepsaný papežem Františkem a opatřený otiskem svaté pečeti. Dopis přikazuje Putinovi, aby okamžitě zastavil a upustil od všech nepřátelských akcí proti Anunnakům po celém světě, říká bývalý agent KGB Strelnikov Isaac Stepanovič.

Po téměř dva roky vedl Putin tajnou válku proti mimozemšťanům a vložil miliardy rublů na vývoj obranných technologií proti rase Anunnaki. Ruské speciální služby se potýkaly s útočníky Anunnaki v Rusku, Sýrii, Afghánistánu, Krymu, Ukrajině a Jemenu; zatímco Anunnaki vyhráli většinu bojů, ruské síly udělaly dvě vítězství a při třetí příležitosti bojovaly s cizinci na remízu.

„V těchto bojích padlo více než 700 statečných Rusů. Nyní se nezastavíme jen proto, že to říká papež. Tyto monstra nás unášejí, zabíjí a jí. Putin byl pobouřen, protože kontext dopisu naznačil, že Anunnaki jsou naši přátelé. To je absurdní,“ řekl Stepanovič.

papež František ukazuje, za koho kope

Dopis popisuje Anunnaki jako laskavou rasu nebeských bytostí, která přišla v míru, dokud Putin jednostranně nevyhlásil válku.

,,Anunnaki by nám dali skvělé dary, kdybyste [Putin] nevyvolal jejich hněv“, píše se dále v dopise. ,,Anunnaki“, píše papež František, ,,byli zjevně oběťmi ruské agrese a uložili Putinovi povinnost zmírnit krizi tím, že se stáhne a možná se jim obětuje jako znamení dobré vůle. Buď to, nebo budete stát před Božím soudem.“

Jsem si jistý, že se Putin zasmál. Parolin možná napsal dopis, ale použil slova papeže. Pro Putina není papež ničím jiným než červem. Bez ohledu na to, v co papež věří, ruská tajná služba prokázala, že tito parazité nejsou hezcí a nejsou našimi přáteli. Bojují proti nám na bitevním poli, zatímco pronikají do světských pozic politické moci ve světě,“ řekl Stepanovič.

Dodal, že Putin nyní věří, že Anunnaki se infiltrovali do Vatikánu a že papež František pomáhá jejich snahám po světové nadvládě. Pokud to je pravda, Vatikán může být novou pevností Anunnaků, s legiemi darebáckých ET ukrytých v římských katakombách.

„Pokud papež přesvědčí svět, že Anunnaki jsou naši přátelé, oslabí nás. Budou nás oškubávat jako hrozny z kmene. Putin to ví,“ sdělil dále Stepanovič.

Stepanovič řekl, že neví, zda Putin oficiálně odpověděl papeži, ale shlédává to jako velmi nepravděpodobné, že by Putin ztrácel drahocenný čas komunikací s nepřítelem. Putin neustoupí Annunakům a rozhodně nebude klečet před náboženskou loutkou, která podkopala principy katolictví.

Mezitím ruské síly zůstávají ve velkém stupni pohotovosti kvůli známkám nájezdů Annunaki. Podle Stepanoviče je Putinova obranná síla proti Annunakům nyní přes pět tisíc mužů a každý voják přísahal, že se nikdy neskloní před Annunaki. Navíc, nedávný pokrok v oblasti energetických a akustických zbraní se ukázal být poměrně účinný proti mimozemšťanům.

„Každý den se naše šance na porážku cizí rasy o něco zlepšuje. Pokud jde o papeže, až do této události nebyl na Putinově „radaru.“ Ale nyní má papež nového nepřítele,“ dodal Stepanovič.

(zdroj)

pozn. na závěr: Ve třetím článku slovo ,,Annunaki“ ve skutečnosti představuje rasu Animus. Pokud netušíte o čem je řeč, přečtěte si Seriál Jemen 1. až 5. díl, kde je to podrobně vysvětleno.

Kdo to je?

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míra 2018-08-26 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mno, tohle je už silná káva i na mě. A to jsem nějaký konspirátor. :-) Tomu zkrátka nevěřím! :-D

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2018-08-26 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někdy by mě opravdu zajímalo, odkud tyhle bludy lidi berou :D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-26 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Všechny tři články pochází ze zahraničních zdrojů a oběhly svět. Vybrala jsem speciálně tyto tři, protože jsou potvrzené ještě z nezávislých zdrojů a týkají se důležitého dění ve světě.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-08-26 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Špatná je pouze Sirianská odnož Annunaki.

Ikona diskutujiciho Tanden 2018-08-26 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžete sem někdo přidat odkaz na video, kde Putin říká, že britská královna spolu s dalšími 95% politiky jsou Annuaki? Pokud takové video není, tak jak máme věřit tomu, že to je pravda? Jenom pro to, že to někde píšou na webu?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-08-26 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

gesto, které papež ukazuje, je "miluju vás" ve znakové řeči, ale gestá môžu mať i iný, skrytý význam. Putin ho tiež kedysi ukazoval, dokým bol v klube. I Lady Gaga prehlásila že niekoho z anglickej kráľovskej rodiny videla ako jašterku. Teda ak je na takýchto správach niečo pravda… Pápež František je "náboženskou loutkou, která podkopala principy katolictví" to je pravda (čo by asi nevadilo keby katolictví padlo ale na druhú stranu by mohlo vzniknúť nové náboženstvo spojením kresťanstva judaismu a islámu, možno o to pápežovi ide). Pápež Benedikt XVI odstúpil i preto že už nedokázal skrývať svoju pravú reptiliánsku tvár.

Ikona diskutujiciho Renata 2018-08-26 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nuz a ja by som povedala, ze mnohym este padne sanka a to bude silny rachot padajucich sanok, ked to vyjde vsetko na svetlo , kto stoji este nad nasimi svetovladcami :-)  1% vladne svetu, 95% ludi nic netusi /ani netusi, ze netusi/ a 4% ludi vedia a to 1% sa snazi robit vsetko preto, aby tych 4% umlcali a zosmiesnovali, aby nemohli zbytku netusiacich otvarat oci. ;-)

Ikona diskutujiciho Lída 2018-08-26 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To gesto papeže znázorňuje číslo tři, svatou trojici. Špatné gesto je když u toho palec překříží prostředníček a prsteníček,znázorňující hlavu ďábla.

Ikona diskutujiciho Ivan 2018-08-26 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Sú to typické satanské gestá. Je to možno pre niekoho šokujúce zistenie, ale na tejto planéte nežijú iba ľudia. Sám som videl, ako sa jeden politik zľakol a veľmi sa čudoval, keď pápežovi chýbala ruka. V zápätí si ruku pápež znova "dotvoril". Aj kráľovná Alžbeta je podľa mňa reptilián, František tiež. Bežní kňazi mnohí milujú Pána Ježiša, ale najvyšší predstavitelia katolíckej cirkvi a celý Vatikán sú predýchnutí satanizmom: https://www.biblik.sk/news/satanizmus-v-sr-cr-a-u-najvyssich-predstavitelov-katolickej-cirkvi/

Ikona diskutujiciho E. 2018-08-27 03:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky se zajímám o konspirace a některé jsou zajímavé. Nějaký fotograf prý byl svědkem jak se některým lidem změnily zorničky na plazí (protáhly se) a pak se opět zakulatily. Jen nesouhlasím s fotkou Benedikta XVI. Jedná se o fotomontáž https://www.google.cz/search?client=opera&biw=1196&bih=555&tbm=isch&sa=1&ei=nlWDW5WeI4GUsAHG7IygAg&q=benedikt+xvi+in+red&oq=benedikt+xvi+in+red&gs_l=img.3…137446.138403.0.138601.7.7.0.0.0.0.127.773.2j5.7.0….0…1c.1.64.img..0.1.126…0i30k1j0i5i30k1j0i24k1.0.gh6x9S8n40k#imgdii=D-6MnCdBquAP0M:&imgrc=x8QCLuJglKqyIM:

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-08-27 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fotka Benedikta je určitě upravená. Pobavila mě fotka papeže i jeho kolegy jak jsou chlapci spokojení a rozjásaní u těch satanských gest. Taky si myslím, že jde o animus a ne o anunnaki. O anunnaki by to chtělo vycházet z čerstvějších dat, ta ze kterých naprostá většina lidí vychází jsou stará několik tisíc let. Za tu dobu u nich určitě došlo ke spoustě změn a i v technologiích. Bohužel spolehlivé zdroje, aby člověk pohledal :-?

Ikona diskutujiciho Teri 2018-08-27 14:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaky konspiracni teorie? Lidi tohle je brutalni pravda, je jen na vas, jestli ji chcete slyset nebo ne:))

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-27 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: jop, svatou trojici, miluju tě a taky satanistický gesto. 'si můžem vybrat, dobrý ne??…

Ikona diskutujiciho armag 2018-08-27 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Ty fotky jsou fotomontáže.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-08-27 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: "Papež ukazuje ve znakové řeči že nás miluje docela často. Je mi líto, asi mu to neoplatím."

Ikona diskutujiciho Tom 2018-08-27 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co to vlastně znamená to převibrovani uvedené zde nedávno v anketě?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-27 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: "Nanuci" :-D

Ikona diskutujiciho .lak 2018-08-27 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě že jsou.

Ikona diskutujiciho anet 2018-08-27 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

lady gaga o tom jak videla promenu kralovske rodiny do reptilianu https://www.google.cz/amp/s/www.disclose.tv/amp/312765

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-08-28 02:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Já jsem si tohle četla, když jsi to tu tenkrát u jednoho článku psala, ale souhlasit nebudu. Tedy určitě to má tento význam, ale já si myslím, že v tomto případě jde ve skutečnosti o význam skrytý a tedy satanistické gesto.

Ikona diskutujiciho Lída 2018-08-28 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Ne, nemůžeš si vybrat. Jsou to dvě rozdílné gesta. Jedno je se vztyčeným palcem a druhý s palcem překřižujícím prostředník a prsteník.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-28 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ty se bavíš o koze a já o voze.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2018-08-28 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když už jsme u těch anunaků, tak jsem viděla jeden díl seriálu Scooby-Doo, ve kterém jsou více než  výmluvné věci. Je to tenhle: https://prehrajto.cz/scooby-doo-zahady-s-r-o-s02e20-cz-dab/5968a3ff960bc?cc=1hxx4vxb

Ikona diskutujiciho alča 2018-08-29 07:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…ano je to tak, kdesi jsem četla, že princezna Diana řekla o anglické královské rodině, že to nejsou lidé….

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-08-29 19:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě zase zaujalo toto:

Ikona diskutujiciho . 2018-08-30 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nvm proc nemuzete prijat ze je to gesto ktere znamena miluji vas sak si to zjistete je to tak ve znakove reci

Ikona diskutujiciho . 2018-08-30 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ty fotky jsou upravene nvm jak ma toto byt pro ostatni duveryhodne kdyz i fotky jsou upravene a tak https://tineye.com/search/f7254f84d1ea4ce19dfc466a82ff9624a306da2e/

Ikona diskutujiciho kalia 2018-08-31 02:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: a [25]: díky za zajímavé odkazy, koukla jsem se na to a to, co ve scooby doo říká o annunaki je podle mě popis tzv. "reptiliánů" (že nemají hmotné tělo, pouze se na krátký čas manifestují/vstupují do lidí a zvířat). A ta přednáška se v jedné věci shoduje s tím, co si myslím (že "reptiliáni" pocházejí z úplně jiného světa – podle mě se v tomto světě vyvíjí vědomí ve hmotě a v jiném světě se vyvíjí hmota ve vědomí=bytosti tam nemají tělo a dělají si s hmotou co chtějí=požírají ji co nejvíce atd., což tam ale nikomu nevadí a snad ani neubližuje). Zvířata v tomto světě by se neměla vzájemně jíst, ale díky tomu, že se tento svět smíchal s bytostmi z jiného(opačného) světa, tak ho to poznamenalo. A proč se smíchal s bytostmi z jiného světa – protože zde dělal ďábel pokus vytvoření lepších bytostí=Animus ale vytvořil bytosti destruktivní a ta destrukce sem přilákala "dravce" "Reptiliány" z úplně jiného světa, jinak by sem nepřišli kdyby destruktivní=ničící bytosti nebyly omylem vytvořeny. Tohle jsem si vymyslela (to o těch animus vs. reptilián), ale ohledně reptiliánů věřím, že nemají žádné své "přirozené" tělo jen v plazech/jako plazi se cítí v tomto světě nejlépe vzhledem ke struktuře jejich bytí. A že přišli z jiného světa jsem zjistila 1.) castaneda popisuje něco, co sice nenazývá reptiliánem, ale je to dravec z jiného světa 2.) struktura reptiliánské manifestace těla je taková, že je u nich jasný vývoj hmoty ve vědomí (a v tomto světě probíhá vývoj vědomí ve hmotě, tudíž musejí být odjinud). Struktura jejich těla je: mají většinou žluté oči (energie uvnitř), ale na povrchu (kůže) jsou chladní a nepřátelští=destruktivní. Ona i ta energie uvnitř může vznikat pouze ze "spalování"=požírání? hmoty, to jsem ještě pořádně neprozkoumala. Proto člověk nemůže mít DNA skřížené s "reptiliánem", jelikož "reptilián" žádné DNA nemá! Člověk může být skřížen s "Annunaki", ale co to je annunaki nevím – vím jen, že to znamená "vládce". Možná, že může být člověk skřížen s plazem (ale plaz nerovná se "reptilián" dravec z jiného světa, pouze do plazů mohou lépe vstupovat).

Ikona diskutujiciho kalia 2018-08-31 02:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: jo a tento svět je svět ženského vývoje (žena XX, muž XY ..obojí v sobě má X=ženský chromozom jako základ). Na té přednášce to řekl myslím opačně.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-01 00:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Ty zas nemůžeš přijmout opak, taky bych to takhle ze svého pohledu mohla říct.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-09-01 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Anunnaki mají být 3-4.5m vysoci humanoidé. Rozhodně to nejsou žádní Quasimodove nebo Šrekové. Vzhled vždy odbovídá čistotě vibrací vědomí.

Ikona diskutujiciho Macin 2018-09-01 16:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že mnoho z vás bude v dohledné době velmi překvapená událostmi, které jsou nezvratné a všechna špína mocných vyplave na povrch.

Ikona diskutujiciho Daniela Urbánková 2022-03-26 12:56:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano myslím že Anglická královna je Reptilian

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek