Setkala jsem se s lidmi, kteří nebyli odtud. Je to možné?

20.7.2014 v Poradna 22

Dotaz:

Ahoj Aluško :-),
chtěla bych se s Tebou podělit o zážitek, který se mi přihodil včera na výletě v Praze. Kamarádky chtěly do KFC, no jenom, jak jsem to slyšela, bylo mi z toho špatně.. Šly si objednat a já jsem zatím obsadila stůl a čekala na ně.

V tom přišli dva vysocí, upřímně nedokážu popsat čím mě ti dva lidé, tak moc očarovali, ale jejich aura byla moc odlišná od ostatních lidí.. Vyzařoval z nich pokoj a mír, pochopení a něco tak krásného, že jsem myslela, že se za nimi rozběhnu a sednu ke stolu, samozřejmě, to jsem neudělala…
Nejdivnější bylo, jako bych je už viděla – a znala..

Muž a žena, myslím střední věk, oba blond, s modrýma očima.

Hned si sedli přes uličku naproti mě. Koukala jsem pořád po očku :D, ale potom jsem byla úplně připoutaná očima. A každou sekundu, co to šlo, koukala na ně. Muž, se na mě koukal taky, a potom -já nechápu proč…- jsem vyslala myšlenku, jestli nejsou ze země.. Jestli jsou z jiné planety..

Jakmile jsem vyslala tu myšlenku, nádherně se na mě usmál, že jsem se málem začervenala.. Dále mi hlavou běhal hlas, že lidé na tomhle místě by se neměli zajímat o svoje ego, aby se začali starat každý o sebe navzájem, že vyrovnávají energii a takové věci, na které už si bohužel nevzpomenu..


Když jsem to začala říkat kamarádkám, tohle ne, ale, že z nich něco vyzařuje, hned se začali smát, co blbnu.. Tak nevím..

Potom začalo pršet. Seděli jsme tam asi hodinu, a pak už jsme měli sraz v hostelu, tak jsem je poprosila, jestli by na chvilku zastavili déšť, že jsem po nemoci.. Najednou ani ne do minuty přestalo pršet! – Zvedli se a odešli!
Nejpodivnější věc ovšem byla, že si za tu dobu, co tam seděli – NIC NEOBJEDNALI – , tak jako já :-).

Nevím jestli je to jenom v mojí hlavě, nebo jestli to může být skutečně pravda..

Celý den jsem byla uvolněná a opadl ze mě výletní stres, a v Praze je strašně přeplněno a už mě bolela hlava, jenže zázrakem přestala, bylo mi strašně dobře, a nevím proč, šla jsem si nakoupit tři plata borůvek 😀 :D.

Děkuju Ti moc za přečtení příhody a případnou odpověd 🙂
Stejně jsem pořád v šoku a nechápu, jak se to mohlo přihodit.

Odpověď:

Ahoj,
Tvůj zážitek je velice zajímavý. Ve skutečnosti jsou tu mezi lidmi mnozí, kteří nejsou z této planety, anebo jsou z povrchu. Jejich úkoly jsou různé. Zkoumají mentalitu dnešních lidí, hlídají co se kde děje, měří energie, nebo mají jiné úkoly. Samozřejmě jejich specialitou je pozorování. A občas, když máš fakt štěstí, je můžeš poznat a potkat, ale bývají velmi nenápadní, musíš si dobře všímat. Poznáš je opravdu hlavně podle energie a zvláštní aury. – A pokud si dva někde sednou a nic si neobjednají, je jasné, že tam prostě nejsou kvůli jídlu, ale sledují tím něco jiného.
Pro ty, které si myslím že jsi potkala, je naše jídlo tak toxické, že by ho hned vyzvraceli.

Osobně nepochybuji o tom, že tvůj zážitek byl skutečný. Speciálně pokud to byli lidé modroocí (a blond), šlo pravděpodobně o původní obyvatelstvo z povrchu země (my jsme uvnitř, pokud je to pro tebe nové, doporučuji ti blog prvopodstata.blog.cz, kde je o této problematice rubrika a mnohé se tam dočteš).

Jejich návštěva mohla souviset i s příchodem nových energií (to jsou ty Bovisy, jak o nich teď vychází u mne články). Mohli sledovat, co to dělá s lidmi.

… A nejsi náhodou ty ta dívka, jak občas vídá Ufo na nebi? To by potom dokonce toto setkání ani nemusela být náhoda.

s pozdravem
Alue

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Poradna: Nezařazeno“ – ZDE

Máte otázku, se kterou vám mohu pomoci? Ptejte se do ►mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Přispějte na stránky Aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Vlasta 2014-07-20 06:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu nádherný zážitek, děkuji.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-20 07:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čau tady už končí sranda, něco se fakt děje, mě se dneska zdál sen ve zkratce že místy přestala fungovat gravitace, byly gravitační a asi i magnetické a časoprostorové výkyvy. Pak vibrace, tma a probuzeni kdesi jinde, byl sem vysmátej jak lečo, dokonce i ostatní byly usměvavější, do té doby než jsem koukl na mobil a říkam tak tady LTE nepojede…. :D pak se to ale zvrtlo a začalo to mit divny vyvoj. No pak sem se probudil a citil jsem velmi podobné vibrace jako v tom snu a bylo mi špatně, byl sem zaseklej a dezorientovanej, to se mi v takové míře nikdy nestává. Teď už je to lepší ale furt sem jakejsi domotanej. No a teď kouknu na alusku.org a tady tohle. Škoda že já zatím neviděl žádné vyspělejší lidské rasy, ale jednou jsem viděl myslím obličej někoho takového na obloze z mraků.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-20 07:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosimtě Alue, mohla by jsi sem něco nahodit o pádu dolaru, konkrétně bych "jen" potřeboval vědět jestli to "jednoocí" dělají schválně, a pád dolaru si samy naplánovali, nebo jestli už jsou tak v řiti že nemůžou jinak. Dále Putin nechal razit mince s obsahem zlata(!) – dvouhlavý orel, z toho usuzuji že je proti jednookým a chce aby penize zase alespon z casti meli nejakou hodnotu, ale rád bych znal Tvá data a názory na toto dění, protože Rusku moc nevěřím, i když víc než USA. Moc díky!

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-20 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Jde o aktuální dění, a vím o tom, ale jaksi spíše z povinnosti. Politika a globální mocenské dění patří na jiné weby typu Osud.cz, já o nich nepíšu, nikdy jsem to nedělala, ani to nemám v plánu. Články u mě vychází o tom, co mě zrovna zajímá.

Ikona diskutujiciho Lucie 2014-07-20 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz-jeee…to je nádhera číst takový hezký,pozitivní článek…taková setkání už nebudou tak vzácná jako dosud…ovšem ne všem bude toto umožněno…hold-jak si kdo zasel,tak sklízí:-)…zákony karmy nikdo neoblafne…vážení,je to super,moc si toto období užívám…těším se na každý nový den:-)a co s ním příjde…mějte hezký den..

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-07-20 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je opravdu moc zajímavé! 🙂 Kéž bych je potkala taky! 🙂

Ikona diskutujiciho Teri 2014-07-20 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, teď už pokaždé když se mi zdá nějaký sen tak v tom snu si uvědomím, že už se mi jednou zdál a uplně ten sen znám, ale když se probudím tak si tím nejsem už tak jistá a myslím a vím že se mi doopravdy zdál jen jednou. Jen v tom snu jsem měla jakoby dejavu celou dobu. Můžeš mi to nějak vysvětlit prosím?

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-07-20 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tihletí dva mi hrozně i popisem připomínají lidi z telentu, byli to manželé, předváděli nějaké extra cvičení, jogínové či jaké, ale fakt těžké a měli právě narozenou malou dcerku. Říkám jim mimozemšťané, páč byli prostě úplně jiní a chtěla jsem to video s nimi z toho nějakého talentu najít, ale bohužel nikde nic, oni na tom netu vubec nikde nejsou, ani google je nenašel:( Pořád na ně myslím a vždy si na ně vzpomenu i přez tu televizi to byl hotovej haluz co se semnou dělo…jako myslim v fantastickym slova smyslu. Prostě přesně jak to popisuješ ty a i tak vypadali blondáci vysocí a modré oči. Ale ten pokoj, bezmezná láska, mír, vyrovnanost co z nich vyzařovalo a sršelo, to bylo tak silný, že to nešlo ani moc pobrat. Tehdy byla v porotě i Adéla Banášová a také jim to tam říkala, že to co cítí je neuvěřitelný…

Ikona diskutujiciho Ella 2014-07-20 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mela jsem podobny zazitek pred 5ti lety v chorvatske Rogoznici na trzisti.Nakupovaly tam 2 zeny a byl tam s nima muz,ale ten byl nejaky divny i kdyz tohle neni to spravne slovo,nejvice me na nem zaujaly vlasy,mel je blond,ale do stribrna a pritom nebyly sedive,pripadly mi nejak jako andelske,roky se mu daly tezko urcit,mel hladky oblicej bez vrasek,ale mladik mi uz nepripadal.Mluvili spolu nejakym jazykem,po nejake dobe jsem se zeptala,odkud ze jsou a jedna z tech zen mi odpovedela Ukraina,ale vzhledem k tomu ze se dobre domluvim spolu s cestinou 4 mi slovanskymi jazyky a rustinu jsem se ucila ve skole,mi tento jazyk moc slovansky neznel.Chlapik si zacal hrat s mym tehdy 9 ti mesicnim pudlikem a zdalo se,ze je do nej zblazneny,poskakoval tam jak tajtrlik,az ho jedna z tech zen musela krotit.Nakupovaly tam spousty zeleniny a ovoce,blesklo mi hlavou,ze jsou tam na jachte,ci jine lodi ten chlapek mi od prvniho okamziku pripadal jako z jineho sveta,zeny se zdaly byt bezne pozemstanky,tak nevim,dneska se to uz nedovim,vim jen,ze jsem nasledujici dny dost o tomto zazitku premyslela.Ten chlapek mi pripadal trochu jako velke decko,treba byl ditetem Titanu-kdo vi?

Ikona diskutujiciho Alue 2014-07-21 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Ježiš to je škoda….!!! Tito lidé (výše zmínění) byli už párkrát v televizi, před časem v Německu. Občas se ukážou.

Ikona diskutujiciho Hanka 2014-07-21 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Kešava 2014-07-21 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem k těm energiím trochu skeptický, protože po celá staletí lidé říkali, že něco příjde (apokalypsa, mesiáš) a nikdy nic nepříšlo. Něco, ale přece jenom taky začínám pociťovat a není to nic dobré. V noci kdy se snažím usnout, cítím něco jako tlaky, začínám se dusit až my slzí oči. Musím se napít a to my trochu pomůže, ale ne moc. Dneska se my například třikrát spustila krev z nosu a to už zažívám střídavě několik dnů. Zrovna teď když to píši cítím jakoby bolest zevnitř. Nevíš čím to může být Alue?

Ikona diskutujiciho Iris 2014-07-21 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Tento pár se jmenuje Duo Ogor a dají se vyhledat na google. http://www.duo-ogor.cz/

Ikona diskutujiciho Mirek 2014-07-22 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ahoj Anchor. Do toho KFC jak se píše v článku, chodí ti dva andělé docela často. Sice mění podobu, ale jsou to stále oni. Konkrétné u Anděla (což je výstižné), je vídám. I z jedoucího auta, kde kolem projíždím každý druhý den, je cítím, že jsou tam, nebo poblíž. Jak píše Alue, je tu spousta krásných pozorovatelů a většinou si užívají tento čas, kdy lidstvo prochází transformací. Dá se říci, že na tuto událost se stojí ve vesmírech fronty :-), aby u toho mohly různé entity být alespoň na chvíli přítomny. :-) Radujte se z každého dne :-) Nic víc než radost a Lásku do sebe nepuštějte. Krásný den všem. Mirek

Ikona diskutujiciho Luz 2014-07-22 17:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Jé, tak ohledně energie tedy nemůžu posoudit, ale vzpomínám si podle fotek, že jsem je viděla před několika lety v tv, byla to součást nějakého většího představení, možná spolu s Cirque du Soleil nebo nějakou podobně zaměřenou skupinou, bylo to skvělé vystoupení.

Ikona diskutujiciho Anchor 2014-07-22 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Super, děkuju! 🙂 Už jsem vymyslela záminku, kvůli které bych tam chtěla jet, tak snad to vyjde! :D

Ikona diskutujiciho Mára 2014-07-26 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Prosím prosím kde se to KFC nachází? Já bych se tam chtěl podívat, třeba bych je taky zahlídnul.

Ikona diskutujiciho Mirek 2014-08-01 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Je to na stanici metra Anděl. Na rohu ulic Plzeňská a Štefánikova :-)

Ikona diskutujiciho Mára 2014-08-02 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tušil jsem že to bude tam, tak jsem si kvůli tomu udělal s dvěma kamarádama výlet do Prahy a bohužel se mi nezjevily. Ale výlet to byl suprovej. V tom KFC jsem si prvně nic nedával a pak bezedný kelímek, ale ta sračka co teče z toho výčepu to je fakt hnus, nevím jestli to víc řežou vodou nobo co, ale dřív to mělo lepší chuť (alespoň v Brně) Teď jsem ale delší dobu neměl tohle pití v Brně tak nevím. No neva, možná se s nima taky někdy setkám 🙂

Ikona diskutujiciho Venëa 2014-08-03 22:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: to se mi děje furt, nejen poslední dobou… v tom snu přesně vím, co bude následovat, ale po probuzení si nejsem jistá, jestli to nebyl nějaký můj výmysl. Ale poslední dobou si ve snech často uvědomuji, že je to sen

Ikona diskutujiciho Lenka 2014-08-13 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Jooo to jsou přesně oni,děkuji moc!!!;)

Ikona diskutujiciho W 2014-12-21 23:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřím, že je tu někdo z jiné planety. Ale že by cizáci byli "z povrchu", tak mi jsme potom kde? Pod vodou?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek