Signály pocházející od intuice, které byste neměli ignorovat

26.4.2022 v Návody 13

Všichni máme intuici. Je to něco, co nám pomáhá zůstat v bezpečí, zejména pokud se naučíme intuici naslouchat. Někteří lidé mají silnější intuici než ostatní, a i když může být trochu frustrující, opravdu se to v životě velice hodí. I když signály, které vám intuice vysílá, mohou být někdy matoucí a protichůdné, jsou tu proto, aby vám pomohly. Pokud své intuici nevěnujete pozornost, měli byste začít.Signály, které vám posílá intuice a měli byste jim věnovat pozornost:

Když vám něco uvnitř říká: „Tohle bych neměl dělat.“
Pokud vám intuice říká, že byste něco neměli dělat, neměli byste to dělat. Existuje důvod, proč vám to říká. Můžete si u toho logicky zdůvodňovat, že přece neděláte nic špatného, nebo že z toho něco získáte, ale pokud celou dobu máte pocit, že je něco špatně, tak asi fakt něco špatně je. Akorát že váš rozum to ještě neví, protože nevidí do budoucnosti. Vaše intuice to však umí. Může se to projevovat i tak, že jste pořád vnitřně neklidní, nervozní, neustále narážíte na překážky a pochybujete o svém rozhodnutí.

Když se vám náhle sevře žaludek
Když se vám to stane, obvykle se děje, nebo se chystá něco špatného. Když to váš žaludek udělá, měli byste se okamžitě zastavit, nebo jít zpátky.

Náhodně se necítíte dobře
Náhle se vám udělá špatně. Nevíte z čeho, nebo proč. Může to být proto, že vaše intuice pracuje na vaší ochraně. Může se vás pokusit nemocí odradit od nějaké cesty, nebo vás krátkou nevolností zdržet, aby vás posunula v čase, nebo abyste se něčemu vyhnuli úplně.

Představí vám hotové rozhodnutí
Někdy nás naše intuice tlačí k tomu, abychom udělali věci, které máme udělat. Naše intuice někdy prostě rozhodne za nás. Projevuje se to jako nápad, který je velice intenzivní a nemáte klid, dokud to nesplníte.

Cítíte, že něco musíte udělat
Z ničeho nic pocítíme potřebu udělat něco konkrétního. Například na cestě potkáme někoho, kdo je v nouzi, a cítíme vnitřní puzení k tomu, abysme mu pomohli.
Nebo vám intuice řekne, že máte v nějakém úseku cesty jet pomalu a daný pocit je tak silný, že opravdu zpomalíte.. a pak vám něco nečekaně vlítne do cesty, ale protože jste předtím zpomalili, zvládnete se tomu vyhnout.

Máte trvalý pocit, který prostě nechce zmizet
Pokud máte zvláštní pocit z nějakého místa nebo osoby, vaše intuice se postará o to, aby tento pocit jen tak nezmizel. Bude vás tlačit k tomu, abyste se sami sebe ptali, proč se tak cítíte. Přijdete tomu na kloub, i když nebudete chtít. Časem zjistíte, proč se vám někdo od prvního pohledu nezdál, nebo proč jste se na nějakém místě cítili špatně. Intuice ví, že se něco pokazí, mnohem dřív, než se to skutečně pokazí.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022Komentáře

Ikona diskutujiciho Jo 2022-04-26 05:05:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak pod to se taky mohu podepsat. Je to přesně tak jak je to napsáno. Vyzkoušeno, zažito, prožito. Občas jsem tu intuici neuposlechla a potom jsem se nestačila divit. Často se mi stává, že to přichází jako blesk z čistého nebe a jen pár vteřin před učiněním rozhodnutí. Pokud to náhlé vnuknutí neposlechnu a nestihnu to původní rozhodnutí už zvrátit, tak vždy potom poznám, že jsem volila špatně. Je to opravdu zajímavé jak to funguje. Je to zároveň nevyvratitelný fakt, že existuje úroveň, ve které musí být potencionální budoucnost. Kdyby to tak nebylo, neexistovalo by žádné vnuknutí, intuice, předtucha. Intuice neslouží jen k ochraně života a zdraví člověka. Ale reaguje to a je to ve vztahu i s našimi přáními a zřejmě je to i provázané i s daným osudem jednotlivce. Něco jako smlouva nebo dohoda duše před narozením. K něčemu jsme se uvázali a v tomto životě tím máme projít, něco prožít. To co jsme si před narozením naplánovali. Když potom žijeme běžný život, zasahuje do té cesty naše rozhodování z pozice ega. Tím pádem se můžeme odklonit od předem smluvené cesty. Proto v určitých chvílích může zasáhnout naše duše a s ní spojený duchovní tým průvodců a strážců, kteří zasáhnou přes naši intuici. A vrátí nás zpět na správnou a pro náš vývoj nejlepší a nejbezpečnější cestu. Díky za článek. ✨

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-26 11:02:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to tak, stává se mi, že se zamyslím a najednou koukám, že jedu autem po jiné trase, než jsem původně chtěl. Třeba si zajedu, ale už jsem si zvyknul se nedivit. Zřejmě sjetím z původní trasy jsem se vyhnul nějakým komplikacím. Jinak s časem je to zajímavý, protože my ho zde vnímáme lineárně, ale ve skutečnosti funguje jakoby v kruhu a přístup proto máme ke všem časovým liniím. Zajímal jsem se třeba o takovou banalitu, jako je zaparkování auta. Jak je možný, že na požádání na mě vždycky čeká to nejlepší místo. A dostal jsem odpověď od průvodců, že oni o té žádosti už věděli třeba klidně padesát let zpátky. Nebo vzniknul experiment, aby se zpětně duchovní lidé modlili za uzdravení z nějaké vážné nemoci k polovině skupiny, kteří tu nemoc prodělali a výsledek byl 100%. Ty, za které se modlili se uzdravili a ostatní nemoci podlehli. Takže když přestaneme používat rozum v této oblasti a prostě to přijmeme, tak se nám život hodně zpříjemní. Ještě ke komentářům pod předchozím článkem. Za takový gejzír solidarity, kterou jste podpořili Alue by se nemuseli stydět ani Plejáďani, bravo.

Ikona diskutujiciho Koblih 2022-04-26 11:38:54
Ikona diskutujiciho
sipka

Už toho máme všichni dost. Dostanou co si zaslouží. Další na řadě je Lúmenn.

https://lumenn-petra-herajtova-pravda.blogspot.com/2022/04/lumenn-petra-herajtova-schizofrenia.html

Lúmenn Petra Herajtová: Schizofrénia, satanizmus, drogy. Pravda ktorú nechce aby ste vedeli

Ikona diskutujiciho Jo 2022-04-26 21:20:24
Ikona diskutujiciho
sipka

Samuel,
to jsou zajímavé informace, díky za ně. Kdysi jsem jezdila každé ráno vlakem do práce. Jezdila jsem tak docela dlouho, prostě rutina. Stále to stejné. Ale jednou ráno jsem zaspala. Večer před tím jsem šla spát jako obvykle, takže jsem neměla důvod zaspat. Ale zaspala jsem. Hnala jsem k vlaku na poslední minutu. A jak jsem běžela, tak uvnitř mě pocit, vnuknutí, to nejde popsat…bylo to spojené i s nepříjemným pocitem v oblasti žaludku. Přešla jsem z běhu do chůze a nakonec se zastavila a obrátila domů. Vlak bych stejně asi nestihla. Možná i stihla, kdybych neměla ten divný pocit a sprintovala celou cestu až k zastávce. Když jsem došla domů, tak jsem zavolala mistrové. Jenže ta to nebrala. Dovolala jsem se asi až po hodině a zvedla to jiná mistrová. Řekla mi, že vlak, kterým jsem měla jet a s kterým to ráno jela moje mistrová se srazil s náklaďákem na přejezdu. Prý to odnesl první vagón, další už byly celkem v pohodě. Žádné smrťáky tam nebyly, ale dost zranění, i vážných. Já si vždy sedala do prvního vagonu… Takže tehdy jsem byla celkem v šoku. Od té doby jsem si jistá, že náhody neexistují.

P.S.: Aluško, dnes jsem domalovala jeden obrázek, který jsem měla rozpracovaný. Zítra začínám tvořit dárek pro tebe. S dovolením jsem si vybrala jinou fotku než tu co sis vybrala. Nepovím která to je, ať je to překvápko. 🙂
Ale Lentilka je na ní taky. Dnes jsem studovala rozmístění jejich skvrn. A pobavily mě ty její různobarevná ouška. 😄

Všem pěkný večer. 🙋🏼‍♀️

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-04-26 22:19:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ten vlak, uf… Ale takhle přesně se to děje. Souhra náhod a do toho se ti udělá blbě. Se mnou se takhle vlak vyboural a nebylo to nic pěkného, padl mi před okno pán, doteď si pamatuju jak letěl a jak pak ležel v tratolišti krve ve sněhu. Mně se ale nic nestalo. Seděla jsem zády proti směru takže mě to jenom namáčklo do opěrky. Bylo mi asi 11.
Máš úžasnou intuici.

Na morčíny jsem zvědavá, to bude asi nějaká gruppe fotka.

Ikona diskutujiciho vap 2022-04-27 17:06:33
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká zmínky o těch drogách.A to je právě také ono, proč si já se spoustou dnešních lidí nemůžu rozumět, protože z drog mám, narozdíl od nich, panický strach (odkud se vzal, netuším).S těma lidma, co k tomu nějak tíhli už kdysi na škole, jsem se docela nesnášel, prostě dva neslučitelný různý druhy lidí z jiných světů.Kdyby někdo chtěl drogy úplně zakázat, tak patřičné zákony by dávno vytvořil.Jenže ty dosavadní zákony o držení drog jsou jenom taková komedie o ničem.Ať si o tom úsudek udělá každý sám.Jinak potom je tu ještě jiné další podivínství dnešní doby https://www.paralelnipolis.cz/ Naprosto zvláštní typy lidí jak z jiné planety (dimenze).Podporují také čipy pod kůží: https://www.paralelnipolis.cz/program/transhumanismus/ Jo, ono navenek to působí vábivě, vznešeně, zvláštně, navozuje pocity psychického vzrušení, no jo, ale k čemu to vlastně je dobré? Za mě zase další zbytečnost, která se tváří jako nutný posun vývoje lidstva.Mimozemšťany tu máme, ovšem nehledejme žádné zelené mužíčky, mají obyčejná lidská těla.

Ikona diskutujiciho astrei 2022-04-26 13:17:39 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je právě to, co jsem si myslel v roce 2020, že se uvnitř mě děje: Probouzení mé intuice a duchovna. Byl jsem o tom tak skálopevně přesvědčený, že jsem pokračoval v sérii velmi pochybných kroků. Vždycky jsem strašně toužil po tom nějaké duchovní schopnosti ovládat, ale nikdy jsem na to neměl vlohy. Tehdy mi vyšla karta jednorožců, která značila, že jsem v tom sám a taky jsem byl.

Byl jsem tak zaslepený pocitem, že se uvnitř mě konečně po takové době probouzí duchovno a intuice, že jsem chtěl dělat fakt šílené věci. Myslel jsem si navíc, že všude vidím podpůrná znamení. Živě si pamatuji, že jsem si chtěl půjčit auto od tety a jet na 3 dny do Alpských hor a vykonat tam jakýsi rituál (neměl jsem řidičák). Taky jsem mnoha lidem psal do mailu nesmysly. Naštěstí mě zachytilo okolí a jel jsem celý popletený na měsíc do léčebny… Za což jsem zpětně vděčný, kdoví jak by to jinak dopadlo. Jen mě štve, že mě nadopovali práškama a na jednom jsem se stal závislý, bez něj dnes nespím.

Zpětně jsem si z toho vzal velké ponaučení, byla to akutní mánie a fanatizmus a jsem přesvědčený, že se to už podruhé nestane.

Ikona diskutujiciho adria 2022-04-27 00:27:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ta písnička od dary je super … ta je fajna no
nevědela jsem, že je to ustrední pisen pro pohádku Sedmero krkavců
🙂

Ikona diskutujiciho Elwing 2022-04-27 11:07:17 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Luxovala jsem v ložnici a za otevřenými dveřmi v obýváku si hrála rok a půl stará dcera. Všechny nebezpečné věci byly mimo její dosah – aspoň jsem o tom byla přesvědčená. Najednou mě cosi přimělo v klidu vypnout vysavač a jít se dveřmi podívat. Prostě jsem to musela udělat. Vedlo mě něco nutného, co jsem ani tehdy, ani dnes nedokázala vysvětlit. A zatrnulo mi. Dcera si přitáhla konferenční stolek (celkem těžký a bez koleček) po koberci ke skříňce, na jejíž horní plochu nemohla ani vidět, natož dosáhnout. Ale teď stála na stolku zády ke mně, držela rozpojené dva konce kabelů a povídá: „Mami, díja!“ (rozuměj: díra)
Neodvážila jsem se na ni křiknout, aby do té díry nestrčila prst. Bleskově jsem přeskočila křeslo a chytila jsem ji zezadu za ruce, abych zabránila čemukoli dalšímu.
Intuice? Předtucha? Telepatie? Anděl strážný?
Prostě je to jeden z vlastních zážitků, které mě občas přesvědčují, že jsou věci, které se nedají materialisticky vysvětlit.

Ikona diskutujiciho Samuel 2022-04-27 11:17:18 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě je tu další možnost, že se to nemusí týkat přímo nás, ale intuice nás dovede na místo, kde je zapotřebí naše přítomnost. Můžeme se s někým setkat nebo i někomu pomoct, mně se pak kolikrát zlepší nálada i na celý den.

Ikona diskutujiciho Smrkovéjehličí 2022-05-04 04:07:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat jak rozlišit mezi intuicí a zbytečným strachem? Já mám teď po dlouhé době jít do práce a cítím, že nadřízený mi to dá pěkně sežrat, že jsem tam tak dlouho nebyla. A teď – je to jen zbytečný strach nebo intuice? Jinak já jednou teda intuici neposlechla a mám díky tomu problémy se zdravím doteď.:(

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-05-04 22:11:11
Ikona diskutujiciho
sipka

tady je přesně o tom článek. via vyhledávač vpravo nahoře, heslo strach a hned vyjel:

https://aluska.org/je-to-intuice-nebo-strach-jak-to-poznat/

Ikona diskutujiciho octomaník 2022-12-30 08:12:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přesně těmito třemi signály jsem „byl řízen“ před několika, dny.
Představí vám hotové rozhodnutí
Cítíte, že něco musíte udělat
Máte trvalý pocit, který prostě nechce zmizet

Chvílemi to byly šoky na hlavu, potkal jsem jednu osobu, s kterou jsem se chtěl dlouhou dobu potkat, do toho se mi přihodilo:
rozdělení reality a vytvoření nové
změna časoprostoru, týkající se více realit či dimenzí
mimotělní zážitek s „náhledem do jiné reality(?)“

Bylo to tak zajímavé, že jsem se konečně dokopu, abych si to někam zapsal – obdobně jak doporučováno v tomto videu..
https://otevrisvoumysl.cz/corbettuv-report-princip-vdecnosti-a-dekovani-serie-hledani-reseni/

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek