Slovenský odborník na geopatogénne zóny varuje: Nepodceňujte ich, môžu vám zmeniť život

24.7.2018 v Energie 6

Nie je na tom nič magické, hovorieva o svojom životnom poslaní Andrej Sándor, ktorý patrí medzi najvýznamnejších slovenských psychotronikov. V rozhovore vysvetlil, v čom tkvie tajomstvo obávaných geopatogénnych zón a ako sa ich zhubným účinkom môžeme vyhnúť.

 

To, čo vedeli naši predkovia už dávno zo skúseností, moderní ľudia objavujú pomocou vedeckých dôkazov a platí to aj v prípade geopatogénnych zón, ktorými sa zaoberá psychotronika. My sme sa o nich zhovárali s odborníkom Andrejom Sándorom zo Senca, ktorý 25 rokov riadil štátny výskum psychotroniky na Slovensku. Ku geopatogénnym zonam ho priviedol nestor slovenskej psychotroniky, fyzik Július Krmešský, ktorého osobne poznal už pred skončením základnej školy.

 

V čase, keď Sándor pôsobil v Československom meteorologickom ústave už ako psychotronik, Slovensko sa zaradilo medzi priekopníkov v tejto oblasti. „Historicky prvá psychotronická konferencia sa konala v Prahe v roku 1973 a zúčastnilo sa jej vtedy asi 130 Američanov. To bolo počas studenej vojny. Piata konferencia v poradí sa potom konala v Bratislave,“ spomína známy psychotronik, ktorý sa pričinil o prvé experimentálne pracovisko psychotroniky na Slovensku. „Psychotronika používa vedeckú metodiku, snaží sa javy aj vedecky opísať,“ vysvetľuje Sándor.

 


 

Používam prútik a virguľu

 

Známy slovenský psychotronik sa celý život snaží o harmonizáciu prostredia formou neutralizácie geopatogénnych zón:

 

„Neliečim osoby, ale prostredie, aby sa v ňom človek cítil dobre a mal pozitívne myslenie,“ ozrejmuje Sándor, ktorý pri práci okrem subjektívnych metód používa virguľu a prútik, ako aj citlivé meracie prístroje schopné zachytiť anomálie v jemných vibráciách prostredia.

 

 

Geopatogénne zóny sú všade okolo nás, no niektoré z nich sú antropogénneho pôvodu, čiže ich vytvoril človek. K vzniku zón dochádza v mieste narušenia prostredia. „Elektromagnetické pole má priečne vlny a elektrická a magnetická dĺžka je kolmá na smer svojho šírenia. Keď je niekde v zemi anomália, v prízemnej vlne mení svoju štruktúru. Dochádza potom k rozladeniu biopoľa,“ ktoré sa podľa Sándora prejavuje aj v podobe neurofyziologickej reakcie, čiže stiahnutím svalu. Jedným z príkladov bežného prírodného narušenia je rieka tečúca v zemi. „Ale keď rieka tečie na povrchu, nevytvára prútkarsku reakcie, pretoze nestrukturuje pole,“ dodáva vyhľadávaný slovenský odborník.

 

 

Zdravé bývanie

Pred negatívnymi vplyvmi geopatogénnej zóny treba chrániť aj bývanie. Medzi látky, ktoré pôsobenie eliminujú, patria prírodné materiály. Ak však miestom prechádza geopatogénna zóna, treba stavbu harmonizovať tvarom alebo použitím veľkoplošného tieniča, čiže harmonizátora. Všetky rušivé vplyvy ako elektrické zariadenia by počas spánku mali byť čo najďalej od hlavy aj keby boli práve vypnuté, lkebo elektrosmog zvyčuje negatívne účinky geopatogénnej zóny. Takisto bežné technické vybavenie domácnosti, ako chladnička alebo vodné čerpadlo, by mali byť čo najďalej od miesta odpočinku, vysvetlil odborník, ktorý v minulosti vylaďoval klímu na viacerých známych miestach v Bratislave, napríklad v nemocniciach. Aj najnovšia budova „Nemocnica sv. Michala v Bratislave sa nachádza pod silným vplyvom geopatogénnej zóny,“ dodal ako príklad Sándor, ktorý kedysi harmonizoval nemocnicu na Kramároch.

 

projev zóny

 

Nespochybniteľné dôkazy

Medzi bežné dôkazy prítomnosti geopatogénnej zóny patrí napríklad rýchlejšia korózia kovových predmetov či zmena sedimentácie. „Keď je sud vína pod vplyvom zóny, víno sa nevyčistí. Ale keď ho dám o dva metre ďalej, proces čistenia sa začne. Alebo list paprade. Ten v mieste zóny nenasáva vodu a vyschne,“ uvádza typické príklady psychotronik.

 

Geopatogénne zóny vedia vycítiť nielen zvieratá, ale aj ľudia, napríklad pri zmene počasia. „Okolo každého organizmu je biopole. Človek má sedem čakier, ktoré môžu byť rozladené a ktorými je orgasnizmus v kontakte s vonkajsim prostredim,“ pokračuje Sándor.

 

 

Na geopatogénne zóny sú citlivé napríklad mravce. „Keď chceli starí Germáni zistiť, ktoré miesto je vhodné na bývanie, preniesli tam mravenisko, lebo na mieste zóny mravce zostali. Mravce totiž vyhľadávajú práve narušené zóny. Inak reaguje pes, ktorý si hľadá zdravé zóny a inak mačka, ktorá obľubuje narušené, lebo jej srsť je záporne nabitá a zóna náboj eliminuje. Zo stromov sú veľmi biosenzitívne vŕby – darí sa im na miestach zón, kam blesk viac udiera,“ objasňuje odborník.

 

 

Pokusy s rastlinami a vodou

Najhorším prípadom narušenia je podľa Sándora tzv. dračia žila, respektíve vodná žila, čiže už spomínaný príklad podzemného prameňa. Ak z takého miesta pijeme vodu, bolo by dobré harmonizovať ju pomocou turmalínu, ktorý má vitalizačné účinky a vytvorí pravotočivý spin vodíka. Biogénna, čiže pravotočivá harmonizovana voda, je poľa Sándora zdravšia na závlahy rastlín až o 30 percent.

 

Vhodne umiestnenými tieničmi, čiže priestorovými diferenciálnymi rezonátormi, ktoré optimalizujú mikroklímu a harmonizujú prostredie, môžeme pomôcť aj bohatej úrode bez chemizácie prostredia, čo Andrej Sándor už v minulosti dokázal napríklad harmonizáciou 5000-hektárovej pomarančovníkovej plantáže v Kalifornii, kde pomocou svetelných lúčov a veľkoplošných tieničov úrodu ochránil pred mrazom. Rastliny boli voči mrazu odolnejšie bez toho, aby museli poľnohospodári pri menších mrazoch využívať nákladné vykurovacie zariadenia.

 

Aktuálne sa Sándor venuje problému, ktorý trápi európske poľnohospodárstvo. Rastliny totiž ohrozuje nebezpečná baktéria Xylella fastidios, ktorá sa rozšírila z Talianska a okrem olivovníkov napáda aj ovocné stromy a vinič. Ako však vysvetľuje slovenský psychotronik, rastliny je možné vitalizovať a zvýšiť ich odolnosť pomocou špeciálneho prístroja, ktorý pracuje na báze farebných eletromagnetických vĺn. Tie dokážu zmeniť negatívne biovibrácie prostredia rastliny.

 

Geopatogénne zóny môžu spôsobovať rôzne zdravotné problémy – od obyčajného prechladnutia, únavy a bolestí hlavy, až po onkologické ochorenia, ak sa v ich pôsobisku človek pohybuje príliš dlho, čo podľa štatistík znamená viac ako deväť rokov. Našťastie, ich vplyv sa dá eliminovať pomocou špeciálnych tieničov s vbudovanou elektromagnetickou cievkou, dodal na záver uznávaný psychotronik,ktorého životné motto znie: „Základom zdravia je harmónia človeka s prostredím.“

 

 

zdroj: https://www.topky.sk/cl/10/1508007/Slovensky-odbornik-na-geopatogenne-zony-varuje–Nepodcenujte-ich–mozu-vam-zmenit-zivot

Komentáře

Ikona diskutujiciho shine 2018-07-24 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

len dotaz, písala si že kyvadlá sú nebezpečné tak čo také prútiky a virgule ktoré údajne pán používa? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-24 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  To ale funguje na úplně jiném principu, u toho nekomunikuješ s duchy.  Porovnáváš neporovnatelné.

Ikona diskutujiciho Renata 2018-07-24 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mam doma zamurovane toto zariadenie, bol u mna jeho syn premeriavat, neskor u susedy samotny pan Sandor Andrej.Odporucam ale radsej tohto stareho pana, ako syna, nevyhoda je, ze nesoferuje  a treba ho prist vziat do Senca a potom zas zaviest naspat. Neviem porovnat, ci ta mala placka funguje, kedze uz bola v dome pred tym, ako sme sa tam stahovali. Cena 200 eur + premeranie 30 eur. Pocula som ale tiez od mojej lekarky , co ich ma uz 3 kusy, este lepsie referencie na Somavedic, ten eliminuje viac, ako len GPZ, citila som uz u nej v cakarni uplny pokoj aj cely cas na vysetreni , prestala ma boliet hlava a to som sa dozvedela az neskor, ze to tam kdesi v elektrine ma, vraj to pracuje na baze krystalov.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-07-24 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Geopatogénne zóny nikoho nezaujímajú, pritom sú v 90% bytov. Takisto ľudia čo si postavili dom pri stĺpe elektrického vedenia mávajú zdravotné postihnutie. Teda viem tak o 1-2 takýchto prípadoch, moc ich asi nebude keďže je to zakázané.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-07-24 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Somavedic mám, nemám nic změřené ale podle svých pozorování můžu říct že funguje moc dobře. Cítím se doma lépe, mám pocit že je čistější prostředí a dokonce eliminuje konflikty doma protože jsme klidnější. Má ho i mamka, má ten typ co může nabíjet vodu a ta voda chutná výborně, úplně jemná a lehká, poznají to i lidi co na energie nevěří 🙂

Ikona diskutujiciho sycho 2018-07-24 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, napadá mě dotaz. Dá se domů pořídit 'něco', co by dům/byt/místnost univerzálně harmonizovalo? (orgonit, …)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek