Snaží se vás proklít skrytý nepřítel? Projevy, podle kterých to poznáte

20.12.2020 v Energie 3

Jste prokletí? Na začátek je třeba zdůraznit, že v čarodějnictví je útočení na druhé lidi zakázáno, je povoleno pouze se bránit. Většina lidí, kteří provozují magii, toto pravidlo respektuje, protože ví, že by za zneužití a porušení pravidel zaplatili dočasnou nebo úplnou ztrátou svých schopností a ještě by se jim vyslané zlo vrátilo zpátky. Proklít nějakého člověka je navíc tak časově a energeticky náročné, že se na to většina lidí, kteří to umí, spíš vykašle. Takže než ulpíte na myšlence, že vás nějaká čarodějnice zapškla, popřemýšlejte, jestli jste si spíš nepřitáhli smůlu svým vlastním chováním a myšlením, protože to je v drtivé většině skutečná příčina vašeho neštěstí.Na druhou stranu je důležité přiznat i to, že i přes tato opatření se útoky černou magií skutečně dějí, protože všichni lidé nejsou hodní a všichni nemají dobrý charakter. Jsou mezi námi lidé s přerostlým egem, kteří mají dojem, že jich se žádné zpětné návraty energie netýkají, že jsou tak silní a výjimeční, že si můžou dělat, co chtějí. Nebo jsou tak strašně vzteklí, nevyzrálí a mentálně nevyrovnaní, že si prostě nemůžou pomoct a risknou to.
Mnoho lidí taky za tímhle záměrem černou magii studuje. Ne aby získali moc nad svým životem, ale aby mohli ovládat jiné lidi. Ti línější z nich jsou dokonce schopní pokoušet se najímat čarodějnice přes internet, nejedna taková zpráva přistála ve schránce i mně. Je to pro mě sice urážka, ale alespoň vidím, jak se věci mají. Oni nehledají radu a nechtějí svůj problém konstruktivně řešit, oni žádají, abyste poslali ,,něco“ na člověka který jim vadí a když je s tím rovnou pošlete k šípku a řeknete že nic takového neuděláte ani kdybyste to uměli, tak jsou naštvaní a začnou útočit i na vás. Takoví jsou lidi… s tím se holt člověk musí smířit.

Pokud se vás někdo pokusí proklít, neznamená to automaticky, že hned uspěje 
Hodně záleží na tom, koho proti sobě máte a jak je vaše vlastní energetická ochrana silná. Pokud jste senzibilové, jste napadnutelní dost špatně, protože to pocítíte v reálném čase. Můžete mít vizi, udělá se vám fyzicky zle, záleží na povaze vašeho daru… Někdy to vypadá podobně jako infarkt, nebo náhlý panický záchvat. V každém případě to přesně a jistě víte už ve chvíli, kdy se to děje.

V této situaci se nejvíce osvědčilo vlézt pod studenou sprchu, která prokletí hned stáhne a neusadí se na vás.

Pokud máte silné přírodní křišťály, vezměte do každé ruky jeden, pusťte ledovou vodu a nechte ji stékat od loktů k dlaním směrem dolů přes krystaly které držíte a nechte ji volně odtékat. To z vás okamžitě černou magii vytáhne (nezapomeňte pak krystaly pečlivě vyčistit).

Další možnost, pokud nic z toho není k dispozici, je utéct z domu, protože prokletí je často směřováno na váš domov (čarodějník ví kde bydlíte a tam útok posílá). Venku si najděte silný strom a  u něj se zharmonizujte. Do domu se můžete vrátit až za několik hodin, ale po návratu ho hned pořádně vykuřte, abyste vyhnali to co vám tam poslal a nemohlo to na vás naskočit.

Poté se věnujte posílení své energetické obrany v případě, že by to útočník zkusil znova… ale zpět k tématu:

Společné znaky vašich tajných nepřátel:
Pracujete společně, nebo jste strávili společně nějaký čas. Zkrátka od sebe nejste fyzicky příliš daleko a jednou za čas, nebo pravidelně, se stýkáte.

Věříte jim. Z nějakého důvodu si tito lidé získali vaši důvěru. Takto od vás totiž získávají cenné informace.

Snaží se s vámi v poslední době být více, nebo častěji. Aby totiž prokletí fungovalo, musí ta zlá čarodějnice vědět více o svém cíli. Proto s vámi musí trávit více času.

Proklínat vás může i někdo, s kým se přímo nebavíte, ale občas jste se viděli na nějaké společenské události. Ten člověk vás vůbec nemusí zajímat, on vám však může něco závidět, nebo mu na vás něco vadí. Většinou je to ale s prokletím podobné, jako s vraždou. Málokdy je to náhodně někdo úplně cizí. Většinou je to někdo ve vašem okruhu rodiny, přátel, nebo známých.

Typické projevy pokusu o vaše prokletí:

Chybí něco z rodinného dědictví
Některé rodiny uchovávají cennosti po celé generace, což z nich postupem času vytváří velice důležitý artefakt. Je to třeba snubní prsten, který přecházel z matky na dceru, jiný šperk nebo cokoli, co bylo pro rodinu považováno za důležité po dlouhý čas.
Buď je toto dědictví ukradeno, poškozeno, nebo záhadně zmizelo.

Předpokládá se, že tyto předměty ztělesňují sílu rodiny. Proto je jejich nepřítomnost předzvěstí špatných zpráv. Může to být znamení (po odeznění problému se pak artefakt záhadně najde), ale může to být také důsledek fyzické krádeže, protože v černé magii při proklínání často potřebujete nějakou osobní věc člověka, kterého se snažíte zlikvidovat.

Rozbité sklo
Pokud se vám v průběhu 24 hodin třikrát rozbije něco ze skla, má se za to, že jde o jasný projev prokletí. Může to být zrcadlo, vitrína, nebo vaše brýle.
Předpokládá se, že k rozbití skla dochází díky přítomnosti zlých duchů a temné energie, kdy se jimi zrcadlo přesytí a pukne.
… Víte jak se říká, že ,,střepy přinášejí štěstí“? – Je to úplná blbost.
Pokud si tedy uvědomíte, že jste za jeden den zvládli rozbít tři sklenice, měli byste to považovat za varovné znamení.

Bizarní plameny, kapky vosku a černý kouř
Sledování hořící svíčky je tisíce let stará metoda, jak předvídat výsledek našich akcí. Dá se tak věštit a přijímat zprávy z jiných světů. Také se předpokládá, že způsob, jak s námi plamen interaguje, vyjadřuje povahu našich energií, nebo naznačuje, jak dopadne naše přání, či prosba.

Obecně lze říci, že poklidný plamen svíčky s čistým hořením bez čmoudu a černých žmolků nebo stékající černoty, je příznivé znamení.
V nejjednodušším postupu se zapaluje vysoká svíčka, myslíte na svou otázku a sledujete povahu jejího hoření. Poprosíte konstruktivní duchy vesmíru, aby vám odpověděli, nebo vám dali nějaké znamení. V pokročilejším postupu si svíčku předem očistíte, například vizualizací světla.

Nehody s plamenem či svíčkou, jako třeba popálení, jsou považovány za zlé znamení a projev útočící černé magie.

Pokud sledujete vysokou hořící svíčku záměrně a myslíte na svou otázku, sledujte, jak vytváří kapky vosku. Nechte je volně stéct a zaschnout. Sledujte, jestli se tam vytvořila nějaká písmena, obrázek, nebo vám naznačují další informace o možném nepříteli.

Černý kouř vycházející z vašich svíček je znamením temné energie. Pokud si všimnete tohoto znamení, měli byste provést ochranná opatření.

Sny o maskách, ropuchách a hadech
Sny spojené s maskami, jsou symbolem nepřátel, kteří jsou vám nablízku. Maska je symbol přetvářky, neupřímnosti, skrytého úmyslu. Pokud tedy náhodou ve snu uvidíte někoho, kdo nosí masku, sledujte znamení, která prozradí, kdo to může být.

Ropuchy a hadi, přestože symbolizují moudrost a vědomosti, jsou také symbolem prokletí a falešných přátel ve vašem okolí. Had ve snu ukazuje na zrádce a nebezpečí, hlavně pokud na vás útočí. Pokud ve snu hada napadnete také a zabijete ho, i to má význam, sen tím ukazuje, že nakonec zvítězíte.

Není důvod chovat k těmto zvířatům jakoukoli nenávist nebo se jich bát. Berte to tak, že přicházejí proto, aby vás varovali. Není dobré znamení ani to, když třeba jdete lesem, na někoho konkrétního zrovna myslíte a potkáte na cestě hada. Ten had vám odpovídá na tu otázku, co si zrovna kladete.

Cítíte to v břiše
Pokaždé, když toho člověka potkáte, máte z něj nepříjemný zlý pocit, dokonce se vám svírá žaludek, jak kdybyste měli trému.
Mění se vaše nálada, když je blízko? Najednou jste nervozní, podráždění, naštvaní, frustrovaní, chcete utéct a nevíte proč?
Je to projev toho, že se vás vaše aura snaží chránit před tímto člověkem, je v obranném stavu a vysílá vám signály.
Ale nemusí v tom být vyloženě černá magie, stává se to i tehdy, kdy má dotyčný člověk silně destruktivní energie, před kterými se vaše pole snaží bránit.

Sovy na sebe upozorňují
Sovy obvykle nevyhledávají ničí pozornost. Jsou opatrné a tiché. Pokud se však sova pokouší upoutat vaši pozornost houkání nebo jiným způsobem, může to znamenat, že se vás snaží varovat před možným nebezpečím, nebo prokletím. Pokud se vám to stane, proveďte na sobě energetickou očistu, vykuřte preventivně domov, mějde u sebe ochranné pomůcky a buďte bdělí. Můžete také poprosit své strážné anděly o další znamení, pokud si chcete svou domněnku potvrdit, nebo upřesnit.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-12-20 12:49:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou jsem si jen tak zapálila svíčku. Byla jsem doma sama. Ta nějakou dobu hořela, já seděla na gauči a jen tak mimochodem jsem na ní zaměřila zrak. Nešel z plamene žádný tmavý kouř, ale ten plamen se začal najednou sám od sebe zvětšovat až byl vysoký odhadem tak 8 cm až jsem se lekla, co se děje. Měla jsem pocit, že z toho plamene něco vyleze. Tak jsem vytřeštila oči a řekla jsem si, jestli to není nějaký projev bytosti, co chce komunikovat. Ale jak jsem se lekla, protože nečekaně plamen rostl, tak k žádnému kontaktu nedošlo, jen se pozvolna zase začal zmenšovat do normální velikosti.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-12-20 13:10:06
Ikona diskutujiciho
sipka

tehdy je třeba zkrátit knotek 🙂 někdy se to stane…

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-12-20 13:19:02 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No mě se to ještě nestalo. A knot nebyl při zapalování svíčky nějak vysoký, přišlo mi, že má standartní velikost. Ale všechno je možné, to nepopírám 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek