Šokující předpověď starodávné vědmy – Evropu zaplaví žluté plémě

26.10.2017 v Záhady 6

Z dávné doby se nezachovalo mnoho proroctví, které by se týkalo dnešní doby. Vyjimkou, potvrzující pravidlo je Sibyla Kumana, královna ze Sáby, která žila přibližně v letech 970 – 870 p.n.l. Napsala 9 knih, které nazvala „Moudrost života“. Je to až neuvěřitelné, jak některá proroctví starodávné Sibyly velmi dobře zapadají do dnešních časů. Posuďte sami!

O EVROPĚ:

Na problémy Evropy upozorňovala Sibyla velmi přesně:

Nastane doba, kdy Evropa bude raněna slepotou. To dnes vidíme na každém kroku, kdy EU vedená z Bruselu, pomalu a jistě vydává mnohdy nesmyslná opatření pro členské státy, až zdravý rozum zůstává stát.

Lid bude mít v mnohých zemích úplnou svobodu, která mu však nedá najíst, práce (hlavně manuální) nebude ceněna, jak by měla být. Pravda se stane lží a lež pravdou. Kvete lichva a záměr jak nad druhým vyzrát a vytěžit pro sebe co nejvíce, prostě jednoduše, jak toho druhého nejlépe okrást. U soudů vám pravda nepomůže, ta se stane nepravdou a zloděj, vrah i politik, platící dobrého právníka bude v „právu“.


Evropu zaplaví žluté plémě. Mnoho lidí si myslí, že Evropu zaplaví Číňané, jako žluté plémě. Omyl. Jsou to Asiaté, Arabové a lidé z Afriky. Dnes jsme svědci přílivu lidí těchto národů do Evropy ve velkém množství a Evropa není dnes schopna, možná i záměrně toto odstranit a sama se tak dostává do své vlastní pasti.

Věštecké schopnosti starodávné vědmy jsou jistě zarážející. Měli bychom ale udělat všechno pro to, aby byla naplněna poslední vize této geniální věštkyně – „v 21.století lidé dospějí do úplného blahobytu“. Nebo se k tomu alespoň trochu přiblížit.

O ŽENÁCH A MUŽÍCH:

Přijde doba úpadku

Ženy sukní svých odloží a sukněmi mužů odívati se budou

Nápojů opojných užívati budou, takže plodnosti jejich ubude a lidstvu zánik úplný hroziti bude

A pak-li z ženy, nápoj omamný požívající, dítě se zrodí, tichému šílenství propadne

Tyto děti pak nebudou více potomků míti

Na rukou těžké a kamenné ozdoby nositi budou

Jednou velmi dlouhý, pak krátký a v době, kdy bude lidem nejhůře, vlas kratší mužů nositi budou

Rovněž ústa svá a oči mnohých se pozmění, takže žena v té době sově se podobati bude (make-up)

A pak v té době mravnost dětí tak upadne, že matek svých poslušnými nebudou

Přijde doba, že z tisíce děveček jediné panny nebude, neboť děvečky panenství své už před zasnoubením mužům jiným za zlato a víno dají

Mnoho mužů manželky své, které jménem Hospodinovým do ložnic svých uvedli, vyženou a pojmou manželky jiné

O OBCHODOVÁNÍ:

Lidé budou provozovat velké obchody, což se zvrhne v úplné okrádání a člověk bude chtít člověka připravit o jmění. Obchodování bude založeno na podvodu a to jen proto, že člověk bude chtít rychle zbohatnout, ale druhé uvede do bídy. Faleš bude hořet jako rozžatá svíce, láska zhyne, lidé budou milovat lež více než pravdu a svá srdce nakloní k pokladům a penězům. Bratr zapře bratra, syn prokleje otce, matka vyžene dceru za lehkým výdělkem. Rodina přestane být přitažlivou a ztratí své tajemné kouzlo, které ji předurčil Hospodin.

Přijde doba, že mnoho lidí svěří své peníze druhým a tito je o ně okradou, aniž by byli potrestáni.

Přijde doba, že lidé budou jen přemýšlet, jak by jeden druhého okradl, aby tím jenom získal.

Zdroj: http://megazine.cz/2017/09/sokujici-predpoved-starodavne-vedmy-evropu-zaplavi-zlute-pleme/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Honza 2017-10-26 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, přesně teď jsem prožil, co je v předpovědi. Lež vydávána za pravdu, pravda za lež. Nikdo neposlouchal mě ani mojí dceru, psychologové ze mě udělali ulhaného psychopata co se dcerou manipuluje a ulhanou psychopatku provedli přes soud neziskovky, policie, psychologové (soudní znalci), sociálka, státní zástupci, advokáti, soudci. Odvolání působilo jestě komičtěji, takové lži a manipulace z úst "nezávislých" soudců…. Nastěstí dcera má už 16 let, tak její rozhodnutí musí respektovat a může bydlet se mnou, ale vyhrožují. Syna vídíme jen 4 dny jednou za 14dní, na vánoce vůbec. Já skončil s podmínkou 24 měsíců s odkladem na tři roky. Provázanost jednotlivých institucí (konkrétních lidí) se ani nesnaží zakrývat. Koncipient advokátky přiveze na soud policejní vyšetřovatelku, ta jde na hlavní líčení jako veřejnost. O přestávce se baví se státní zástupkyní u ní v kanclu, po vyhlášení rozsudku se veřejně baví státní zástupkyně, obhájkyně a vyšetřovatelka jako tři kamarádky. Zajímalo by mě, kolik to divadlo stálo natisklých papírků.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-10-26 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Příliš pesimistické :-/

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-10-27 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímavé, akurát pred pár dňami ma napadla myšlienka že Číňanov je strašne moc a že zaplavia Európu a dnes otvorím tento web a je tu článok Evropu zaplaví žluté plémě. Ale náš problém asi nebudú ani tak Číňania ako tí Arabi a Afričania, až na to že tí sú skôr hnedí než žltí. Tak asi drobná nepresnosť inak celkom trefnej predpovede. Ešte k tomu obchodovaniu by som doplnil že veľkí obchodníci zlikvidujú tých malých. Mnoho menších obchodíkov ktoré tu boli zaniklo a je tu TESCO, LIDL…

Ikona diskutujiciho Anelie 2017-10-28 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Imigracni krize muze za par let pominout, treba se najde reseni. Napriklad od te doby, co EU uzavrela dohodu s Tureckem o navratu migrantu je jich mnohem min, ze nakonec se ani ty tolik diskutovane kvoty pro clenske staty EU nenaplnily. Pamatuju si ale na jeden clanek V. Cilka, ze se do budoucna obava spis Cinanu nez muslimu. Kdovi, jak to vsechno dopadne.

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2017-10-28 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: To není migrační krize. To je imigrační plán.

Ikona diskutujiciho lela 2017-10-28 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jedna léčitelka mi řekla že to sem já, ale královna ze sáby určitě ne ….cítila jsem se lehce je to posednutí? :-(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek