Soutěž o 10 +10 vstupenek na Největší přednášku o indických knihovnách palmových listů a výklad budoucnosti pro ČR (v Brně 21.5. a v Praze 28.5. 2017)

1.5.2017 v Aluška.org 2

Vážení čtenáři,

autoři projektu Nadi.cz a pořadatelé Přednášek o knihovnách palmových listů pro vás připravili bleskovou soutěž. Za jednu správnou odpověď máte možnost vyhrát volnou vstupenku na jednu z přednášek v Brně nebo v Praze, kterých se budou účastnit velice cenní hosté z Indie. Tradiční profesionální vykladač z palmových listů Guruji Jayaraj a jeho společník a překladatel Shyam. Jistě jste už o této akci slyšeli, protože jsem na ni dávala upozornění a je na ni i proklik nahoře v hlavičce webu.

Pokud máte zájem o vstup zdarma na jednu z těchto akcí, máte možnost právě dnes.

Průběh soutěže:

Níže najdete soutěžní otázku týkající se tématiky knihoven palmových listů. Odpověď na tuto otázku prosím pošlete na můj e-mail ,,[email protected]„. Předmět zprávy označte heslem ,,SOUTĚŽ„.

Odpověď zašlete v tomto formátu:

Odpověď na soutěžní otázku: ?

Vaše jméno a příjmení: ?

Vyberte výhru pro město: BRNO nebo PRAHA

Soutěž je dvojí. Uvedením města Brna se účastníte soutěže o volný vstup na brněnskou přednášku 21.5.

Uvedením Prahy soutěžíte o volný vstup na akci v Praze dne 28.5.

Vstupenky vyhrává prvních 20 správných odpovědí, správně vyplněných a označených heslem SOUTĚŽ. Pro každé město je rezervováno 10 míst. Soutěž trvá do rozdání posledního volného místa. Sledujte status soutěže, kde uvidíte její průběh.


Soutěžní otázka:

Ve kterém indickém státě je nejvíce knihoven palmových listů?

Vaše výhra vám bude potvrzena e-mailem. Na e-mail, ze kterého jste odeslali odpověď, vám poté bude vstupenka zaslána elektronicky.

STATUS: Soutěž už skončila

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-05-01 07:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpovídám na můj názor na vzestup a osud lidstva:

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-05-08 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

324 lidí převibrovalo. Síla. -) Jak by jste To popsali?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek