VIDEO: Stalker opět vystrčil rohy!

4.10.2015 v Poselství 37

Bohužel milí čtenáři, je to zase tady.

Jak víte, byly tady problémy s určitým individuem, které mě někdy v roce 2012 lží a manipulací vylákalo na schůzku, která byla naprosto otřesná a od té doby mě stalkoval, a neustále mi psal. Jednou prosil, jindy vydíral, vyhrožoval, pak nějakou dobu nenáviděl… Slušné NE nestačilo, sprosté NE nestačilo, blokovat kontakty nepomohlo, dělat mrtvého brouka nestačilo.

Poté co jsem řekla že zvažuji nahlášení na policii, jsem měla zhruba rok klid a naivně jsem si myslela, že už budu mít pokoj.

Bohužel se to opět projevilo, akorát změnil taktiku a vybral si náhodnou oběť na internetu, kterou se pokoušel zblbnout a obelhat velice podivným e-mailem, ve kterém se dušoval že je můj nejlepší a nejbližší přítel už od dětství a že má plán v určitém Božském záměru. – Náhodná oběť naštěstí měla nápad si po podezřelém e-mailu něco zjistit a naštěstí našla mé články popisující tento problém: ,,Už mám svého stalkera“ a ,,Stalker mění taktiku a dává mat sám sobě„.

Materiál je tak bizarní, že jsem se rozhodla ho přečíst na video a přímo vás před tímto člověkem varovat. Terčem útoku se můžete stát i vy, klidně může zneužít i kontakty které najde v diskuzích. S nikým, kdo vás bude zničehonic obtěžovat sáhodlouhými e-maily, tvrdit že je můj blízký přítel a snažit se vás vylákat na osobní schůzku se mnou nebo s ním, nekomunikujte. Jde o tohoto ,,M.S.O. / Miroslav Svobodný Obecný / ,,Miro Otazníček“. Je to psychopat.


Dokonce jsem ještě loni na podzim absolvovala podivný telefonát z neznámého čísla o půl desáté večer. Intuitivně jsem se nepředstavila a po němém přijmutí hovoru bylo slyšet jenom jak tam někdo funí. Bylo mi jasné, o co šlo, kor když v tom období mi chodily i výhružné SMS, že jestli nepřistoupím na jeho podmínky do určité hodiny, tak se zabije. (Což byl samozřejmě pouze pokus o psychické vydírání, jak sami vidíte…)

Mimochodem jsem si už před lety nechala přes IP a přes jednoho svého čtenáře který tohoto člověka osobně znal a Miroslava podle článků identifikoval, zjistit pravou identitu a místo jeho trvalého bydliště. Pokud budou útoky pokračovat, na policii půjdu. V Brně mám na pobočce dokonce pár dobrých známých. Počínaje dnešním dnem začínám všechno sbírat a archivovat, abych měla policii co předložit.

Stalker opět vystrčil rohy!

https://youtu.be/hQMuhL7dr20

Komentáře

Ikona diskutujiciho malé srdce 2015-10-04 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

:-D ani nevím, co na to říct… na jedné straně je to velmi úsměvné, na druhé straně až přímo děsivé. Já jsem svou Stalkeřici nikdy neměl:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-04 09:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Věc se má tak, že tento stalker věří že je moje párová osudová duše a musíme být spolu. Pak se mě dva roky o tom snažil přesvědčit, až nakonec začal i vyhrožovat, nadávat a útočit. No a po roční pauze buď změnil strategii jak se ke mně dostat, nebo se zbláznil úplně. Když tady minulý rok vyšla moje fotka s japončíkem co mě učil salsu, tak na něho strašně žárlil a nadával že budu mít šikrooké děti a jaká jsem svině…. Takže určitě ať nikdo nevěří, že by mě Elfoslavovi ,,nechal" nebo nedejbože přál… 🙂

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-04 09:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nájdi šamana/šamanku, nech sa na neho pozrie. A na Teba.

Ikona diskutujiciho Amálka 2015-10-04 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Největší masakr je nektar lásky alias hrníček se srdíčky :-D Video, Esmeralda i Tvé ksichty mě sice pobavily, ale  celkově to sranda moc není. Já být na Tvém místě, jsem nejspíš kvůli němu na policii pečená vařená pokaždé, když se něco jen šustne. Alušpacíru je škoda, taky jsem o něm přemýšlela, ale absolutně to chápu.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-04 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Já ale vím moc dobře kdo to je. I proč se odmlčel. Tady není po čem pátrat.

Ikona diskutujiciho Remi 2015-10-04 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavně ať jsi v pořádku, Alue!

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-04 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak prvně mimo téma – krásná sedačka! Jinak já teda nevím, jestli jsem tak blbá, ale asi polovinu jeho tlachů (stalkerových) jsem nepochopila, zdá se mi to jako nějaké podivné plácání bez logiky… Čučela jsem na to odhadem 10 nebo 15 minut, pak jsem si řekla že na to už nemám a vypla jsem to. Já nechápu, jak může vůbec někdo vyplodit takovou hovadinu, někdo se asi dost nudí ve svém volném čase… Podle mě je ten stalker nezaměstnaný, jinak by přece nemohl mít čas na takové kraviny?? Jinak na policii bych s tím už šla, myslím, že jsi mu dala šancí už dost a mně osobně by otravovalo už to, že vůbec někomu píše a bere si mě do úst, nehledě na to co vůbec píše… Ale jako atrakce pro čtenáře dobrý :D.

Ikona diskutujiciho michaela kratka 2015-10-04 10:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky snad se POLICIE zalekne a da ti pokoj.Mě před casem taky někdo napsal na email a priznal se,že má email odsud.Myslím,ze jsme si i pár emailů vyměnili než napsal,ať nevěřím všemu co tu píšeš.Za prvé věřím si čemu chci ja,je to můj rozum ale hlavně mi to začalo být celé divné…

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-04 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zahataj mu cestu, cez šamana.

Ikona diskutujiciho M. 2015-10-04 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak prdel na hajzl.:-D:-D :-D Málem jsem spadla ze židle. To je magor.:-D

Ikona diskutujiciho JÍRA 2015-10-04 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nic a nikdo Ti nevstupuje do života náhodou, to přece víš, Alue. Vždy je Ti ukazováno, co potřebuješ změnit. Ve vnějším životě pomoc nehledej, nenajdeš ji tam. A u policie už vůbec ne. Na všechny otázky najdeš odpovědi jenom sama ve svém nitru. Když poznáš a odstraníš svůj problém tam, zmizí i z vnějšího života…

Ikona diskutujiciho Števo 2015-10-04 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Si celkom milá a aj pekná, ale aj tak som to nedokázal dopozerať do konca….nedalo sa :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-04 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Hm, čekala jsem že tady někdo napíše podobně debilní koment o tom že si za to vlastně sama můžu. – Já ale nikoho 4 roky v kuse proti jeho vůli nikdy neotravovala, takhle to jaksi nefunguje…. Bez komentáře.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2015-10-04 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty jo, to je ignorant, když obtěžuje i cizí lidi. Ale kdo ví? Zajímalo by mě, jestli opravdu věří všemu, co říká.

Ikona diskutujiciho lili 2015-10-04 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je hrozné, človek aby sa bál vyjsť z domu…ja by som túto prácu nemohla robiť, ale tak všetko má svoje pre a proti…

Ikona diskutujiciho Fellien 2015-10-04 16:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Z toho si nic nedělej hele, podle takových lidí by si vlastně i malé, tříleté děti mohli sami za to, že mají leukémii apod…

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-04 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Tohle by bylo velmi zajímavé. Pokusit si sehnat někoho kdo se umí podívat do předchozích životů a zjistit jestli se tam něco najde, byla by to velmi zajímavá reportáž a jak a jestli to funguje ona karmická zátěž, co to zkusit 🙂

Ikona diskutujiciho Teres Xeina 2015-10-04 19:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Podle mě tomu, co říká, spíše nevěří… Myslím si, že je to od něj promyšlená manipulace a přesně ví, kam se tím chce dostat. Tak nějak mi intuice říká, že to byl jen plán, jak se k Alue dostat. Ten snad celý rok přemýšlel jen o tom, jak to udělat oklikou, když natvrdo přes Alue to nešlo. Takovýto typ člověka má prvotní problém v tom, že nevydrží sám se sebou / nedokáže být sám. A proto se nalepí na nějakého člověka / myšlenku / vidinu čehosi / v podstatě na cokoli, co odvede pozornost od toho problému, který má sám v sobě. Utíká od svého já, protože je na tom natolik špatně, že se sebou nedokáže být. Za tohle Alue přinejměnším nemůže – on si to musí vyřešit v sobě. Kdo ví, zda se tak někdy stane…

Ikona diskutujiciho lenka f 2015-10-04 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na web elfoslava jsem se podívala. Chápu, proč se ho rozhodl kontaktovat se žádostí o pomoc v tom svém problému. Elfoslav bude pravděpodobně hodný člověk, jak říkáš, s velkou chutí pomáhat ostatním lidem. U toho Miroslava půjde o poruchu osobnosti. Tohle obtěžování se bohužel děje a veřejně známým lidem o to víc. Možná by mu pomohlo, aby sám ve svém životě navázal nějaký smysluplný vztah a něčím naplnil svůj život (i když otázka je, zda je toho schopen), aby se přestal ve své mysli pořád zaobírat tou marnou touhou a posedlostí po tobě. Jinak tě chápu, je to věc, která otravuje a znepříjemňuje život, ale nedej se a nenech se tím otrávit.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2015-10-04 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, co čteš na videu, mi připomnělo jednoho spolužáka,  kdysi dávno. Jeho problém byl v tom, že mentální vyspělost mu uvízla tak na 12 letech, zatímco fyzicky byl starší. Četl jsem, že je to u chlapů častý jev. Může to mít velmi špatný konec, spolužák je schizofrenní a bezdomovec. Chce to pomoc psychologa nebo psychiatra.

Ikona diskutujiciho Milan 2015-10-04 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

He, podle nadpisu jsem se marně domníval o jakýpak premierní terno hororově blogační film tentokrát půjde 🙂 pravda je, po přečtení prvního odstavce nemá smysl zabývat se tímto materiálem dál, takové dočinění je pravděpodobně pouze pro otrlé povahy, tedy když jsem příspěvek nečetl a video neshlédo, zbývá mi tedy pouze jedna možnost, než-li se zeptat Alušky na trochu osobnější otázku která je jednoduchá, leč pro nás ostatní zásadní: Jaké a jak dobře umíš bojové či obranné umění? samosebou pak náležitě patří spjatá otázka: Vlastníš zbrojní průkaz, střelnou či chladnou zbraň nebo jen nějaké šťouchátko nebo cvičíš morčata na povel trhej, kousej a hlídej? proč se ptám, to jen aby jsme si na tebe raději dávali pozor…

Ikona diskutujiciho Mary 2015-10-04 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tykráávo, tak to je fakt šílenec. Tenhle plán musel snovat hodně dlouho. Já být tebou tak jdu na tu policii hned. Nikdy nevíš co mu proběhne hlavou a čeho by mohl být schopnej. Když se tě tři roky nechce pustit tak ho to nepřejde ani po tomhle videu…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-04 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Problém Alue je v tom, že je známa osoba a to sa známym stáva, že majú fanatických obdivovatelov. Pre známych/celebrity je to celkom bežná vec, ako stúpiť do psieho hovna. Nehladal by som za tím karmické zaťaženie. 

Ikona diskutujiciho Mike 2015-10-04 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu alba alfa trosice, to je nejvíc :D :D :D tomu fakt pěkně šplouchá na maják.

Ikona diskutujiciho ABC 2015-10-04 23:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Ale zase pozor, něco je karma z minulého života. Např to jaké máme předpoklady, jak vypadáme a tak dále. Ale v případě Alue je to problém jako jakéhokoliv jiné známe osobnosti. To je riziko povolání. Ale u těch dětí co umírají brzy je to karma, mají za tak krátký život něco pochopit.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2015-10-05 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Súhlasím až na tú poslednú vetu, myslím že moc malé deti sa ešte nemôžu nič naučiť a pochopiť, tam by som to videl keď už tak na karmu rodičov.

Ikona diskutujiciho VS 2015-10-05 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:Slyšel jsem a i četl, ohledně karmy, že to může být a na tenhle případ to celkem sedí. Co se týká toho rizika známých osobností, těžko radit, vyšinutý  člověk je nevyzpytatelný a žádný ani soud nikoho neochrání. Nemusí to prvotně ohrozit přímo tu osobu, ale její okolí, rozhodně nepodceňovat

Ikona diskutujiciho BE 2015-10-05 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Tiež by som to videla na rodičovskú karmu – majú pri strate dieťatka čomusi porozumieť.

Ikona diskutujiciho martin 2015-10-05 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj

Ikona diskutujiciho Evina 2015-10-05 17:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je fakt síla. Být tebou, vůbec bych neváhala a šla na policii. Držím palce!!!

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-05 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Tak to se bát nemusíš. Po nocích už nikde netrajdám protože už nejsem z města, takže nejpozději v těch 8 jsem vždycky doma. Pepřák mám od přítele, dal mi ho právě v době kdy se dozvěděl o tomto magorovi – ten nosím pořád… Měla jsem dva starší bratry, díky nim se umím prát a kopat do koulí a taky jsem dělala pár měsíců karate. Už jsem se párkrát nouzově ubránila, i před znásilněním, zmlátila jsem šéfa a zbytek se rozprchl, takže v tomhle bych problém neviděla. Alušpacíry ale přesto nebudou, ráda bych se krizovým situacím vyhla, nevyhledávám je.

Ikona diskutujiciho Colliode 2015-10-06 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: A Zákon Přitažlivosti je co 😉

Ikona diskutujiciho Alue 2015-10-06 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Zákon, který praví že na známou hezkou slečnu se vždycky nabalí nějaký hnusný úchylák?

Ikona diskutujiciho AriaKeboke 2015-10-07 00:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná by se měl vykašlat na stalking a dát se na dráhu scifi spisovatele… očividně má na to skvělou fantazii, jako u toho snu jsem dost zírala, co dokáže vymyslet. Ale pro zasmání dost dobré. :D Pořád jsem ale nepochopila, co tím vlastně zamýšlel. Asi to, co říkáš, přes toho, co ti dohodí, se chce dostat k tobě. Jako upřímně ti přeji, aby ti dal už konečně pokoj. Taky mě to mrzí kvůli Alušpacírům, protože teď se už konečně vyskytuju v Brně, tak bych možná na nějaký zašla. Prostě na policii s ním, tohle je fakt nepřijatelný chování. Ten člověk je sice nemocnej ale pro takovýhle nemocný máme krásný ústavy. Fakt člověk neví, kdy mu rupne v bedně a něco udělá. Hlavně dej na sebe pozor.

Ikona diskutujiciho Jjjnbsjk 2015-10-07 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: A jsi si jistá, že je dobrý nápad nosit pepřák? Ono totiž není tak jistý, že je k něčemu dobrý – zásah do očí s ním je samozřejmě velmi nepříjemný, ale i po něm útočník stále trochu vidí a orientuje se v prostoru. Na kurzu sebeobrany instruktoři říkají, že když stříkneš pepřákem, nemusí to útočníka vůbec zastavit, naopak to ještě zvýší agresivitu… Instruktor byl asi trochu masochista, protože to i předváděl – nechal si do očí stříknout pepřák. A fakt…

Ikona diskutujiciho RD 2015-10-14 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tuž to by mě zajímalo kde je ta moje párová duše :O))) a jak ji přivolat hehe.

Ikona diskutujiciho Mára 2015-10-20 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten člověk je s tím Esmeraldem odpornej.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek