Stříhání dlouhosrstého morčátka

13.3.2018 v Poselství 2

Po třech týdnech konečně vyšlo alespoň krátké morčátkové videjko. Zrovna mám ve střihu rozdělaný druhý díl AluTalk, uvidím jak rychle ho stihnu dodělat a zařadit do programu. Mezitím můžete relaxovat nad Zlatuškou v improvizovaném kadeřnictví….. 🙂

Stříhání dlouhosrstého morčátka | Zlatuščin zimní sestřih

https://www.youtube.com/watch?v=l5C0U7sYCT8


O dnešní krátké videjko jste si hodně psali, tak ho tu máte 🙂 Odvěká záhada jak vlastně udržuji Zlatuščinu srst v přiměřené délce je konečně odhalena! Zlatuška není výstavní morče, dlouhá srst ji omezuje v pohybu a já si na to taky nějak extra nepotrpím, takže vesele zkracuju jak se dá. Přestože je to jednoduché, doporučuji zákrok vždy svěřit dospělé osobě. S nůžkami se musí opatrně, hlavně pokud se zkracuje srst kolem zadečku. Ne každé morčátko je navíc tak hodné jako Zlatuška, že pěkně celou dobu drží.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dagmar 2018-03-13 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krásné,pohodové a roztomilé videjko,Zlatuška je úžasná a ty jsi moc šikovná :-)Hezky jsem se u toho zrelaxovala po příjezdu z náročné směny,díky ! :-)

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-03-15 02:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Awww. Zlatušku jsem měla vždy moc ráda, je rozkošná. ♡ Být tvým morčátkem musí být jak za odměnu. Obdivuji ji, jak tam sedí a je klidná, já znám jenom prdlá morčata co nevydrží na místě. :-D Pravda ale je, že jsem osobně nikdy žádné nechovala.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek