Takto poznáte, že máte nízké energie

2.7.2019 v Energie 22

Jsme Energie. Je to naše skutečná podstata, jsme energií tvořeni a pomocí výměny energie komunikujeme s okolním světem. Rituál je energie, modlitba je energie, láska je energie. Není to jen o našich vnějších interakcích, ale jsou to i naše myšlenky, pocity, postoje a jednání, které ovlivňují naši vlastní energetickou frekvenci. To co tvoříme naší myslí, se manifestuje a mění realitu, ve které žijeme. Existuje mnoho vlivů, které mění naše vibrace. Svou energii ovlivňujeme našimi myšlenkami, našimi činy, našimi emocemi, ale může být ovlivněna i ostatními lidmi, vztahy, místem kde se pohybujeme, duchy, atd. Proto se naše vibrační frekvence neustále mění a přejímá energie uvnitř i kolem nás. Je proto důležité si dobře vybírat, jakým energiím se vystavujeme, kde se pohybujeme, s kým se stýkáme a jak – na co – myslíme.Není snadné dosáhnout stabilní hladiny energie, pokud se nezměníte a neodpojíte se od očekávání materialistického světa, který má tendenci vás formovat k obrazu svému a měnit vaše vnitřní nastavení. Můžete ale trénovat, abyste pozvedli své vibrace. (O tom si ale povíme zase někdy přiště.)

Okultisté věří, že jsme vlastně věčnými, nadčasovými bytostmi, které jsou ve světě s nízkými a těžkými vibracemi tak trochu „uvězněné“. Bohužel z mnoha různých důvodů často padáme do pasti nízkých frekvencí, ztrácíme naše síly, naše schopnosti a náš potenciál. Zde jsou vypsané některé společné znaky, které ve skutečnosti poukazují na naši připoutanost k materialistické rovině nebo k rovinám, které jsou ještě nižší. Znaků je samozřejmě více, toto jsou jen vybrané perličky do vaší mozaiky.

1. Démon sebelítosti
Pokud se cítíte nehodní, neschopní, nedůstojní, horší než ostatní, poražení, nebo že jste selhali v životě, je to vážný stav, při kterém jasně vidíte, že vás tato hmotná realita úplně zadupala do prachu.

Nejste tady, abyste se vyloženě stali slavnými, bohatými a úspěšnými…
Jsme tu, abychom se učili a stoupali do vyšších sfér uvědomění. Oddělte se od očekávání tohoto světa, protože jsou postavena na falešném základu. Nic zde netrvá věčně, ani peníze, ani úspěch, ani naše těla… život není o svéhlavé honbě za hmotou a není tom, kdo dočůrá výš a dál.
Jakmile se tuto lekci skutečně naučíte, pak s největší pravděpodobností samy od sebe přijdou úspěchy i peníze. Právě tehdy, kdy za nimi přestanete běhat (pozor, to neznamená sedět celý život nečinně na zadku a čekat s nataženýma rukama).

Lidé s nízkými energiemi jsou přesvědčení o tom, že za všechny jejich problémy, smůlu, nemoci a mizérii můžou ostatní lidé, systém, ,,podělaný hnusný svět“, všichni lidi kolem jsou kreténi a oni jsou oběť tohoto všeho. Zásadně odmítají převzít za sebe zodpovědnost a díky tomu se nikam neposunují, jen sytí stále více své destruktivní energie a své astrální parazity, kteří z tohoto myšlenkového konceptu získávají spoustu energie.

2. Stále něco kritizujete a obviňujete ostatní lidi
Tohle se ve skutečnosti příliš neliší od prvního bodu. Když sebelítost a vina ovládají naši mysl a zadupávají náš potenciál, je snažší obviňovat ze všeho jiné lidi, než sami sebe. Pokud se přistihnete, že silně toužíte kritizovat a obviňovat ostatní lidi, pak je to velmi jasné znamení, že vaše vibrace klesly dost nízko.

Velcí lidé mluví o velkých věcech, malí lidé mluví o druhých lidech.

Kritika může být i prospěšná a konstruktivní, ale pokud jste neustále v posuzujícím a odsuzujícím rozpoložení, pak je to spíše zhoubná posedlost. Co je správné a co špatné může být někdy nejasné a tím, že se osobně spojíte každou situací a vnesete do ní svou osobní energii, o ni přicházíte. Přijměte svět jaký je a převezměte odpovědnost za svůj vlastní osud. Je to ta nejmocnější věc, kterou můžete udělat.

Kdo má špatné energie, je přesvědčený o tom, že práce jiných osob a jiné osoby jsou v zásadě na nic, všichni ostatní jsou špatní, nic neumí a jsou úplně blbí… Přitom sami nic pořádného nevytváří. Ale zejména za klávesnicí jsou to ti největší experti na život druhých a kritici cizí práce.

3. Štve vás, když slyšíte smích
Měli jste někdy pocit, že nepatříte ke šťastným lidem, nebo vám dokonce ti spokojení lezou na nervy? Možná jste také uvažovali o tom, jak vůbec někdo může být šťastný (co si to vůbec dovoluje!), když je v tomto světě tolik problémů a bolesti. Jestli máte takové myšlenky, pak jste pravděpodobně na velmi nízkých energiích!

Smích není jen výraz radosti, ale je to také velmi silný nástroj, jak pozvednout svého ducha a udržet krok se vším, co děláte. Smích se dá použít i cíleně, abychom pozvedli naši náladu a tím i energii. Dovolte si proto pořádně se zasmát a radovat se ze společnosti veselých lidí okolo.

Destruktivní lidé se velmi často nesmějí, neusmívají, mají mrtvolný tupý výraz v obličeji. V jejich očích chybí jiskra, v jejich myšlení chybí zápal pro věc. Nereagují na humor a úsměv druhých a tuto svou blbou náladu šíří do okolí. Proto s nimi ostatní lidé nechtějí trávit čas, protože jim s takovým škarohlídem není dobře.

4. Váš život je paralyzován strachem
Ačkoli strach může být někdy užitečný, zvláště když se začneme učit o světě, později může být opravdu nepříjemné, když si nedovolíme vyjádřit náš plný potenciál. Čeho se opravdu bojíte? Bojíte se smrti? – Zemřete tak jako tak, ať už se toho bojíte, nebo nebojíte. Tak proč ztrácet čas strachem z něčeho, co je nevyhnutelné? Smrt není konec, je to jen nový začátek!

I když bychom měli stát nohama pevně na zemi, měli bychom zároveň zaměřovat své oči na hvězdy. Ano, existují špatné věci, které se nám mohou stát, ale proto na sobě makáme, abychom uměli předvídat nebezpečné situace a přeskakovat ladně všechny klacky pod nohama. Můžeme změnit jakoukoliv situaci podle své vůle, pokud to bude v souladu se Zákony Vesmíru.

Pro silně destruktivní lidi jsou typické projevy silných neuróz, obsedantně kompulzivní poruchy, fobie. Je to z toho důvodu, že jejich mysl není v harmonii a to k nim přitahuje energetické parazity, kteří ještě více posilují jejich dispozici pro duševní neklid. Duševní klid je naopak jasný ukazatel sladěné energie. Jakmile je někdo nervozní nervák a nemá klid, je to velmi špatné. Proto se také neurotičtí lidé uklidní, když jsou v přírodě. – Nasají dobrou energii a jejich porucha povolí. Naopak stres a strach neurózy a fobie spouští a posiluje.

5. Posedlost majetkem a sexem
Pokud je váš šatník příliš velký a zároveň přeplněný, je to znamení. Hromadění věcí, které nepotřebujete není dobré.

Budíte se většinou s myšlenkou na získání více majetku a způsobů, jak vydělat ještě více peněz? A jak vlastně peníze investujete? Používáte je k vydělávání více peněz, nebo kupujete více věcí, nebo je používáte pro svůj duchovní rozvoj?

Nebo jste možná posedlí sexy muži a prsatými ženami na Instagramu a nemůžete od nich odtrhnout oči? Bohužel většina lidí zneužívá sex a peníze špatným způsobem a ,,duchovně hledající“ často padají do této zákeřné pasti. Pamatujte si, že peníze a sex jsou projev vitální energie ve vašem životě. Pokud jimi budete posedlí a budete je zneužívat, dojde ve skutečnosti ke zneužití vaší spirituální energie, která upadne do nizkých frekvencí. Sex i peníze jsou návykové věci. Jsou to krásná požehnání, ale měli bychom se naučit je používat rozumně.

Destruktivní lidé často trpí sexuálními deviacemi, úchylkami  a koukají často na porno, zejména takové, kde se zobrazuje sex nechutným, bolestivým a nenormálním způsobem. Často také vyžadují prapodivné sexuální techniky, obsahující bolest, násilí a nadvládu. Mají rádi bolest, protože cítí podvědomou potřebu se potrestat za to, jak jsou špatní. A to není zdravé.


© Alue K. Loskotová, www.aluska.orgKomentáře

Ikona diskutujiciho Hana 2019-07-02 09:36:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako malá jsem trpěla obsedantně kompulzivní poruchou, bylo to docela šílený a ujetý, ale nikdy se to nikdo nedozvěděl, jelikož jsem byla tiché zakřiknuté spíše samotářské dítě, často jsem si vystačila sama se sebou a hrála si sama, povídala si s fiktivními kamarády.Nevím jestli ta porucha byla kvůli tátovi cholerickýmu despotovi, kterého jsem se bála a byla díky němu mnohokrát neskutečně vystresovaná, nevím…ale postupem let jsem to zvládla sama zkrotit. Je zvláštní, jak mocná dokáže být síla lidské psychiky, když člověk intuitivně ví, jak na to a uvědomuje si, co je špatně.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-02 11:18:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

„Velcí lidé mluví o velkých věcech, malí lidé mluví o druhých lidech.“
– tak s tím souhlasím už dlouhé roky.

Ikona diskutujiciho Šárka 2019-07-02 11:37:06 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se toho zbavit, protože se v tomto článku nacházím, skoro se vším.

Ikona diskutujiciho niky 2019-07-03 19:06:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi na dobré cestě, protože si uvědomuješ, jak na tom jsi. Většina lidí totiž ani netuší, že je něco špatně a jejich stav jim přijde absolutně v pořádku a to je smutné.
Jinak můžeš chodit často do lesa, objímat stromy, chodit bosá po hlíně a po trávě a lehat si holým břichem na trávu na zem. Zrušit si sociální sítě…..nescházet se s lidmi, kteří ti nedělají dobře….
A taky si třeba koupit extra silný energetický krystal, ten je úplně perfektní na většinu věcí a problémů. Jde o to změnit svoje nastavení, je to běh na dlouhou trať, ale jde to, když člověk opravdu chce. Tak hodně štěstí.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-07-03 20:59:40
Ikona diskutujiciho
sipka

Musím říct že zrušit si sociální sítě mi neskutečně moc pomohlo. Od té doby žiju mimo sociální kontrolu a dělám si mnohem víc to co chci, ze své pravé motivace a ne ze snahy naplnit něčí očekávání, aby si známí řekli že jsem dobrá. Všechna sláva polní tráva. Odezva od virtuálních přátel (kteří ve skutečnosti mnohdy ani přáteli nejsou) nestojí vůbec za pozornost. Můj nejbližší člověk sociální síť má a jak já jsem z toho už venku tak sleduju, jak ho to pohlcuje a jak mu to diktuje jeho volby. Je to nástroj kontroly. Pokud se někdo necítí dobře ve svém životě, potom zrušit sociální sítě je jedna z věcí kterou by měl udělat jako první. Jak ta kontrola z vás opadne, dojde vám na základě čeho jste se rozhodovali, jestli to bylo z vaší motivace nebo z potřeby budovat si image. Je to jako vystoupit z bubliny zpátky do reálného života. Lidi si ani neuvědomují, jak moc jim to formuje život a tím i jejich osobnost a vnímání světa. Nedivila bych se kdyby tomu někdo propadl natolik že by úplně zapomněl kdo ve skutečnosti je.

Ikona diskutujiciho Ajuška 2019-07-07 20:55:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Sarko niceho se myslim zbavovat nemusíš…jak uz napsala Niky-jsi na dobre ceste!!!! Tohle si o sobe uvědomit a citit to myslim si staci…dal uz to pujde samo…bude to beh na dlouhou,primo dlouhatánskou trat 🙂 ale podari se…I fakt,ze jsi na strankach Alusky mluvi sam za sebe…nahody nejsou…Vyzkousela sis všechno spatne-coz je svým zpusobem taky plus…je dobre znat a poznat temnotu…prave proto,aby jsme se pak uplne dobrovolne a informovani mohli dat na cestu,ktera je nam prirozena…Velmi dobry clovek bez znalosti temnoty bude mit porad určitou zvedavost,nutkani atd…pokud uz jsi spatne vyzkoušela-nabízí se uz jen to dobre…Jedine varovani…necekej premenu,ani velikou zmenu v radech tydnu,ci mesicu…je to opravdu dlouhodoba zalezitost…vlastne celozivotni..takze casem a výsledky se nestresuj…Pohlidej si pouze jednu jedinou věc!!!Kdykoliv se budes citit nedobre,ozve se svedomi,ci budes váhat–nedej se svest z cesty…tam na sebe bud prisna…Ale neboj,tyhle „zaludne“ věci ve svém zivote lehce poznáš…Preju hodne stesti…Je to cesta dlouha a tezka…ale krasna a osvobozujici…navíc casem uz to nebude az tak tezke…:-)

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-07-02 11:37:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

NO ja mam takého bratra. Snažila som sa ho dostať z problémov lenže výsledok je ten že stiahol na dno aj mňa. Výsledok. Musela som s ním prerušiť totálne kontakt. Žiadne telefonáty a na rodinných stretnutiach źiadne rozhovory aj podanie ruky som odmietla. Pobúrilo to rodinu ale neodvážili sa mi nič povedať. jednoducho ja som si začala celkovo riešiť kontakty ZMENILA SOM AJ BÝVANIE LEBO AKO SOM HO ŤAHALA Z JEHO PROBLÉMOV A ON SAMOZREJME „VEĽMI MUDRY “ TRVAL NA TOM AKO MAM RIEŠIŤ TIE SVOJE PRITOM TO BOLO TOTÁLNE NA NIČ LEN MI TO ŚKODILO, A MOJ BOL DOM UŽ NABITÝ VEĽMI ZLOU ENERGIOU STRESU A PREDALI MI HO V DRAŽBE. LENŹE ĆO ČAKAŤ AK VÁM RADÍ NIEKTO KTO JE SÁM NA ULICI A MUSELI HO ZACHRAŃOVAŤ RODIČIA V JEHO 50 ROKOCH. DETI S NÍM NEKOMUNIKUJÚ ŽENA SA S NÍM ROZVIEDLA. VÝSLEDOK NEKOMUNIKUJE SO MNOU ANI MOJ SYN MOMENTÁLNE PRACUJEM NA NÁPRAVE A POMALY SA TO DÁVA DO NORMÁLU S MOJÍM SYNOM. ZMENILA SOM AJ PRÁCU AJ MESTO KDE ŽIJEM. TAKŽE VŠETKO STARÉ SOM ZANECHALA. DOM SOM MUSELA OPUSTI´T ZO VŚETKÝM ĆO SOM NADOBUDLA. MYSLÍM TÝM NÁBYTOK, ELEKTRONIKA OBLEĆENIE VŚETKO NEMALA SOM TO KAM PRESŤAHOVAŤ. PRENAJALA SOM JEDNU GARÁŽ ALE TAMM VOŚLO PÁR VECÍ AKO KNIZKY KTORÉ SOM CHCELA NEJAKÝ RIAD A HRNCE A NA PAMIATKU SYNOVE HRAĆKY. TIE SOM MOC CHCELA NA PAMIATKU. BOLO ŤAŹKÉ HODI´T KLÚĆ DO SCHRÁNKY A NAPOSKLEDY OPUSTI´T DOM KTORÝ SOM POROZVODE SPLÁCALA A PRERÁBALA S MALÝM SYNOM BEZ PARTNERA A RODIĆOV UŹ SU STAR=Y A HLAVNE ROZVOD V KATOLÍCKEJ RODINE BOLO NIEČO TAK HROZNÉ ÚPPRE NICH ŹE MA VLASTNE VYHODILI A NECHCELI VOBEC VEDIET AKO ZIJEM PO ROZVODE. NAOPAK MAM CHCELA IST SVEDCIT PROTI MNE NA SUD ABY MI VZALI SYNA. MEVIEM CO SI TYM CHCELA DOKAZAT. NIK JU NA SUD ALE NEVOLAL. OTEC BOL ZUFALI. A TAK PO 10 ROKOCH BOJA SOM O VSAETKO PRISLA. PTIROM VELA DLHOV SU AJ VDAKA MANZEKLSTVU. DNES BY SOM VELA VECI ASI RIESILA INAK NO HLAVNE BY SOM SA NIKOMU UZ Z NICIM OSOBNE BEZDOVEROVALA A SPOLIEHALA LEN NA SEBA. NIK ALE ABSOLUTNE NIK TU NIE JE PRETO ABY NÁM POMÁHAL RIESIŤ NAŚE PROBLÉMY. A TO NIE JE O POVAHE ČLOVEKA ALE I O TOM ŽE JE TAKÁ DOBA. VOĽAKEDXY SI ĽUDIA VIAC POMÁHALY SI MYSLÍM. JA UŹ TIEŽ NIKOMU NERIEŠIM JEHO PROBLÉMY AKO VOLAKEDY LEN SYNOVI AJ TO POSTUPNE MUSI SKONŤIŤ. A LUDIA MI ZRAZU VRAVIA ŽE SOM JAK SLNIEČKO. RODINA NEVERÍ JAK RÝCHLO SOM SA ZMENILA K TAKEJ POHODOVEJ SPOKOJNEJ ŽENE. PRITOM RIEŠIM BANKROT TAKŹE VŚETKO VŚETKO MI ZOBERÚ UŹ MÁM OBSADENÉ EXEKÚTOROM ÚĆTY V BANKÁCH TO JE TEDA RESET ŽIVOTA VŠAK? LENŽE ŹIŤ SA MUSÍ.

Ikona diskutujiciho 54Alice 2019-07-02 12:05:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A brat dáva ďalej všetkým rady ale sám svoje úproblémy nerieśi to si sťaźuje na život. neviem akoby tým źe strká nos do vecí do kterých ho nić nie je ospravedlńuje sám seba źe nemá potom ćas na tie svoje. lenźe keď som sa ho pýtala jako che riešiť všetko u seba on akoby „pomodlím sa k tým hore nech to mi pomožu (on čaká že to za neho nejak vyriešia)“. a skutoće potom mi volal prečo sa mu stalo to a to veď nikomu nić nespravil. Správa sa jako BOH ktorého by malo nebo hýčkať lebo veď tak pekne poprosil. Lenže pravidlá vesmíru nie sú jako si on představuje. A totálne ho zblbla kniha Tajomstvo. Ja už nemám síl mu vysvetlovať jako to v tej knihe mysleli. Má v mnohom pravdu ale doležitá je aj energia.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-02 13:19:49 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak jak to tak pročítám, tak snad s žádnou z těch věcí problém nemám 🙂 jen teda jedna věc, která mě na mé osobě štve(eh, ono je jich hodně), je, že si občas stěžuju. Ne jako že se lituju, to vůbec, to já si ráda udělám co mám, ale… Prostě pak mručím, že mám hodně práce(„zas mám volno jen večer, achjo“, „já mám tolik práce, to je pořád“). Heh. To sotva, znám lidi, kteří mají MNOHEM víc práce než já a nebrblají. Pak si prostě řikám „co jako děláš hele, na co si jako stěžuješ, když sis sama vybrala co budeš dělat a víš proč to děláš? Proč si stěžuješ, co ti vadí?“

Snažím se to hlídat a už to nedělat. Přece si nebudu stěžovat na něco, co jsem si sama vybrala, že budu dělat a je to pro mě dobré a konstruktivní. Ano, v tomhle světě prostě chodí výsledky pomalu a zdlouhavě, ale můžu si za svoji momentální situaci sama a jestli se mi nelíbí, mohu ji změnit. Tak jako co si mám co stěžovat.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-07-02 13:29:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A vůbec… Co můžou mít některý lidi proti tomu, že je někdo jinej šťasnej? Já mám vždycky radost, že má někdo radost. Nevidím důvod, proč si odpírat pocity štěstí, to je nenávist k sobě samému. A od toho to všechno pramení, no 💁 na světě je bolesti a utrpení a hnusu dost. Je skvělé, že se lidi stále dokážou radovat, i přes to všechno. A to je jeden z důvodů, proč jsme super bytosti 🌻

Ikona diskutujiciho Ferko 2019-07-02 13:42:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujeme Aluško krásný poučný a dôležití článok Opäť sme o IQ múdrejší 😇Bez Alušky by sme boli len naivné slepo poslušné stratené ovce v systéme Ktorý by sa rodili ako originál a umierali ako kópie

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-07-02 14:02:05 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, já mám úplně vyvalené bulvy, jak jsi poslední dobou tvořivá! Jak to stíháš? Odpovídáš na komentáře, děláš videa, v zákulisí odpovídáš na hromady e-mailů, kde tě lidé prosí o rady a ještě k tomu píšeš takové super články! Opakuji se, ale stále kroutím hlavou nad tím, co se to poslední dobou děje.

Prosím, zařiď si Patreon 😀!

Ikona diskutujiciho Izairi 2019-07-02 19:00:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak zjišťuju,že jsem na tom se svými energiemi celkem dobře. Tedy většinou,někdy když mám špatnou náladu nebo jsem třeba smutná,tak na mě prostě padne splín a pak si říkám že jsem nic nedokázala a proč jsem sem vůbec přišla,když jsem život promarnila. Já se ale ráda směju a ráda si zpívám,takže mě to zase brzy přejde. Jen před pár dny jsem měla fakt krizi,prostě to na mě padlo a všechno bylo špatně. Pomohl mi křišťál od Alušky,je drobný ale je to samoléčitel. Vzala jsem ho do ruky a snad během minuty bylo po krizi,doslova jak kdyby ji odfoukl vítr. Křišťály jsou opravdu skvělé,zatím mám tři a můj první byl odkřtící,asi si dokážete představit jak jsem se těšila až ho budu mít.

Ikona diskutujiciho Peter 2019-07-03 10:47:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Smích jako takový je fajn, jenomže v reálu se hodně často lidi (děti stejně tak i dospělí) smějí někomu konkrétnímu -a oprávněně či neoprávněně, kdo to rozsoudí? ale o to nejde- jde o to že si z toho jednoho často udělá zbytek kolektivu oběť..Někdo (třeba i já) pak může začít považovat smích za možnou zbraň..znervózníme když někdo vedle vezme do ruky např. nůž? -jako asi v drtivé většině samozřejmě ne, ale někdo spozornět a znervóznět může takže podobně jako je nemoudré vytasit vzít do ruky kuchyňák v davu neznámých lidí zničehonic, tak bychom měli před smátím se (většinou někomu) zvážit jestli…..-no a tato úvaha je prostě naprostá blbost jelikož smích je spontánní záležitost kterou neřešíme, nezvažujeme atd. Hrozně často se ke smíchu přidáváme. Za třeba i dvě minuty už pak třeba ani nevíme přesně a někdy ani vůbec, čemu jsme se to vlastně smáli (nemluvě o tom že v reálu jsou smích a alkohol či jiný měnič vědomí pospolu takže to pak tím spíš), je nám vlastně v podstatě fuk čemu se smějeme neřešíme to, důležité je jenom to, že nás až pobolívá břicho ale na duši je tak fajn a smějeme se a všichni jsme kámoši a je sranda a to je jediné důležité. Ale ten co je za rohem, ten co se mu smějeme a co už nenasbírá odvahu mezi nás vůbec vejít natož pak něco říct co by ostatní jakž-takž brali, naše oběť, tak ta, si pak pamatuje vše vteřinu za vteřinou a pak si to ještě tisíckrát přehraje a dokonce z toho nadělá pro sebe nějaké závěry a „moudra“ (každý máme ta svá), a pak, přijde do třeba jiného kolektivu a už lidem pak nevěří, „číhá“. A už je z něj tzv. „destruktivní člověk“. Smích pak může někoho samozřejmě i bolet a štvát.. A o tomto je život? …to je pak dost „špatnej vtip“….
Takže bohužel říkám taky, „fucking system“…
A netuším co s tím..

Ikona diskutujiciho Jantulka 2019-07-03 15:04:58
Ikona diskutujiciho
sipka

Na stránke Aluska.org je milión návodov čo s tým.

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-07-09 13:24:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já osobně již delší dobu vím, jak s energiemi ,, pracovat.“ A pokud cítím, že na tom nejsem dobře, jdu do přírody. Tam se cítím nejlépe a načerpám další síly. Matka Příroda nám dokáže ze sebe spoustu dát, ale my naopak také musíme dávat, nejen brát.
Z mých zkušeností: nejhorší ,, vysavače“ energie jsou velká obchodní centra. Letos jsem málem skolabovala v Ikei a tady se mi to stalo již podruhé. Proto jsem si řekla, že tady již nikdy nevstoupím a vůbec se obchodním centrům vyhýbám.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-07-10 07:29:33
Ikona diskutujiciho
sipka

IKEA – horší obchodní dům snad neexistuje, to je něco šíleného. Když jsme tam byli naposled, všichni jsme se domluvili, že už tam nikdy v životě nepojedem.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-07-10 08:41:01
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zvláštní, přitom tm myslím říkal, že ze svého systému čárového kódu odstranili tři šestky :O

Ikona diskutujiciho ehm..... 2019-08-13 23:22:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To porno je oříšek. „Udobřit“ se mám chuť minimálně jednou za 4-5 dní a já mamlas jsem se u toho před mnoha lety naučil zároveň dívat na nějakou sympatickou babu z internetu…. A teď se toho nemůžu zbavit! Je to jako prokletí. A že to způsobuje nízké energie potvrzuji, už 8 let se nejsem schopný spojit se svým andělem (ani žádnou jinou dobrou bytostí) vědomě a to jsem si fakt snažil šišinku mozkovou aktivovat mimo jiné i velkým množstvím sungazingu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-08-14 08:33:15
Ikona diskutujiciho
sipka

A co zkusit odvykačku a spojit to s tímhle? https://aluska.org/moje-mysl-je-orientovana-na-zlo-jak-se-to-da-spravit/

Ikona diskutujiciho ehm.... 2019-08-14 11:55:04
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alue, lepší odpověď si nemůžu ani přát – rovnou to budu praktikovat.

Ikona diskutujiciho Hanka 2019-08-21 11:07:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše tohle sedí na mě, co dělat? Neustále se obviňuji, nesnáším se, srovnávám s ostatníma a závidím.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek