Takto poznáte, že nejste uzemnění: Symptomy a příznaky

13.4.2020 v Spiritualita 6

Existují příznaky, které ukazují, že můžete být neuzemnění. Nemusíte si jich hned všimnout a když se jimi začnete zabývat příliš pozdě, může vás přepadnout neschopnost se soustředit, zamlžené myšlení, bolesti hlavy, výkyvy nálad a jiné. Znamená to, že se potřebujete vnitnřně uklidnit, vycentrovat a hlavně uzemnit.Když nejste uzemnění
Příznaky se dají rozdělit do čtyř kategorií: fyzická, emoční, duševní a duchovní. Některé z nich se mohou vzájemně překrývat, ale obecně se do těchto kategorií vejdou. Zde jsou některé z nich:

Pocit závratě (mentální)
Únava po probuzení (duševní a fyzická)
Pocit vnitřního rozkolu (mentální)
Neschopnost se koncentrovat (mentální)
Zapomnětlivost, roztržitost (mentální)
Nemotornost (fyzická)
Neklid, výrazná motorická aktivita na emoční úrovni provázená úzkostí (emocionální)
Neschopnost splnit běžné povinnosti (mentální a fyzické)
Neschopnost organizace svého času (mentální)
Neschopnost pochopit, co lidé říkají (mentální a emoční)
Neschopnost efektivně komunikovat (mentální a emoční)

Když nejste uzemnění, jste celkově těžkopádnější a splnit každodenní úkoly je mnohem obtížnější. Zapomínáte  jednoduché věci. Nemůžete myslet. Máte více zlých snů a budíte se častěji uprostřed noci. Když přijde ráno, nemůžete vstát, jste unavení.

Fyzické příznaky
Stoupání na věci – pokud je na podlaze něco vyloženě nevhodného k našlápnutí, s hrotem nebo tvrdého, šlápnete zásadně na to. Smůla a Zákony schválnosti u neuzemněných osob fungují spolehlivě. Takže si pečlivě ukliďte lego.
Narážení do věcí – stěny, dveře, zárubně a další věci, které jsou po dlouhou dobu pevným objektem a měli byste tedy mít nacvičený pohyb kolem nich, jsou najednou jako magnet pro vaše klouby, ramena, kyčle. Jste nemotorní a kdykoliv procházíte dveřmi nebo obcházíte komodu, neustále se o ně boucháte.
Jste nekoordinovaní – Vaše energie je soustředěna na všech špatných místech kde nemá být, což způsobuje nevyváženost, kterou je třeba řešit.
Jste více náchylní k nehodám než obvykle – Padají vám věci z ruky, při vaření se vždycky říznete, zakopáváte na schodech a jste samá modřina.

Emocionální příznaky 
Jste velice úzkostní a hodně se bojíte – zvláště když jste zrovna koukali v televizi věci, které jsou krvavé a děsivé
Bojíte se selhání – přemýšlíte o slabostech lidského těla a mysli.
Nepohoda – v době, kdy víte, že neexistuje žádný logický důvod, abyste se cítili nesví, se tak přesto cítíte. Znepokojují vás výšky, nebo jít někam kde to ještě neznáte, dokonce můžete mít strach vyjít z domu.
Strach z věcí, které nemůžete změnit – vnímáte běžné jevy jako nebezpečí, třeba ostré ostružiny, trny na růžích, komáři. Máte strach jít kvůli tomu do přírody.
Úzkost a strach z lidí – lidé kolem vás jsou vám nepříjemní a děsí vás, zamykáte se před nimi a nechcete je vídat.
Jste podráždění a vzteklí – neklid způsobuje, že nemáte žádnou trpělivost a i drobnosti vás rozhodí a rozčílí. V extrémních případech i vidíte, že se ve vzteku neovládáte a děláte nebo říkáte věci, kterých později litujete.

Duševní příznaky
Žijete příiš moc „ve vaší hlavě“ – trávíte příliš mnoho času přílišným přemýšlením na jednoduchými úkoly a trávíte mnoho času pečlivým plánováním věcí dopředu. I když to není nutné. I když jsou to běžné věci, které znáte.
Když si myslíte, že jste hodně „nad věcí“ – myslíte si, že jste nad marností, hněvem, sebestředností, malicherností, krutostí, hrubostí, a v podstatě čímkoliv, co vnímáte jako zločiny a slabosti u ostatních lidí, vy sami zvítězili a nemají s vámi nic společného.
Jste lepší než ostatní, jste něco víc. Jste dál. Vy už jste skoro odvibrovali do jiné – samozřejmě lepší – dimenze.

Duchovní příznaky
Jste denní snílek – když trávíte více času ve snovém světě než ve skutečném života, je to znamení, že se potřebujete uzemnit.
Zájem o minulé životy – zvýšený zájem o vaše minulé životy v naději, že najdete odpovědi na situace v tomto životě, nebo se tím jednoduše pokoušíte uniknout neklidu, který cítíte v reálném světě.
Nadměrná citlivost na energii – zvýšená citlivost na psychické a technologické energie, zejména ve večerních hodinách. Pokud máte tyto potíže, speciálně dbejte na uzemnění a harmonizaci svých energií.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Rado 2020-04-13 13:31:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrá, dobrá, a jak se uzemnit a harmonizovat své energie se dovíme příšte? Snad byli lidi normálnější když chodili bosí. Měli nějaký kontakt se Zemí. Poté, co se boty stali široko dostupné i pro chudé, stále bylo pro lidi přirozené sadit, kopat a prplat se v hlíně. Způsob života, kdy se tělo nijak nedotýka země-prachu-hlíny ani rukami ani chodidlami třeba chůzí na boso je dle mně ustřihnut od přirozenosti.Církev učí lidi nejdřív uctívat nějaké děvče Marii-Boží matku, Ježíše-Syna Božího a Boha Stvořitele. Se Zemí-Matkou a s Otcem Sluncem by měl člověk jako jejich fyzický syn na Zemi žít v harmonii a sjednotit se s nimi nejdřív. Když neumí dávat lásku Zemi a Slunci, které vidí, jak může milovat Boha kterého nevidí? V životě a v lásce je nejdůležitější jednota lidí s Bohem, o to každý válčí. Všimněte si, že když někoho milujete, jako kdyby ste ho chtěli sníst, sjednotit se s s ním, už žádne ty a já ale jednom jedno (jedno tělo, jedna duše, jeden Duch). Uzemnění? Když chcete něco uzemnit, spojíte něco s něčím, způsobem, aby to směrovalo někde, a když je to udělané správně, je to bezpečnéjší a jde to správnym směrem 🙂

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-13 16:20:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Článek o tom jak se uzemnit + návody a doporučené související články tu vyšel před pár dny.
https://aluska.org/energeticke-uzemneni-jak-na-to/

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-13 19:10:24
Ikona diskutujiciho
sipka

„Všimněte si, že když někoho milujete, jako kdyby ste ho chtěli sníst“

:D:D:D! ale to je tak hrozně trefný:D ale fakt sníst:D a teď to nemyslim jako tupou sex. narážku, prostě ten pocit v duši je trefnej… sníst:D to je dobrý

Ikona diskutujiciho Rado 2020-04-13 17:58:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alue. Slyšela jsi už o tom muži jménem Roy Littlesun? Učí, že člověk by si měl vařit sám a jíst celá zrna. Ten muž měl ohromný obchod s makrobiotikou, zdá se, že něco o tom ví. Má někdo s tím nějaké zkušenosti? Roy Littlesun říka, že žvýkaním celého zrna se uvoľnuje nějaká paměť nebo co. Ani tělo se prý normálně nevyvíjí když člověk nežvýká celé zrna. Možná jenom ty zuby, ale možná celkově, nestudoval jsem to zatím podrobně. Podle Littlesuna zuby moudrosti bývají nevyvinuté nebo zakrpatělé, protože strava je nepřirozená a chybí celé zrno. Možná potom chybí lidem i moudrost aneb nějaké jiné přirozené aspekty plnohodnotného člověka. Když zajíc ví, kterou bylinu má jíst aby byl zdráv, jakto, že člověk neví, co má dělat aby byl zdráv a spokojen? Tu je něco špatně, zdá se, že nám chybí úplně přirozené schopnosti a zvykli jsme si je hledat u rádců, lékařů, psychologů, který stejně celkový obraz nemají a jsou taktéž nekomplentní. Zdá se, že ve skutečnosti ti nikdo nemůže dát, co nemáš v sobě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-04-13 21:55:49
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsem dokumenty v angličtině o vývoji čelistí a postavení zubů. V podstatě jde o to, že moderní strava je jiná než dříve, míň žvýkáme, není to tak tvrdé a je v tom hodně cukru. Takže u jídla není dostatečný tlak mezi čelistmi. Tlakem se udělá velká spodní čelist a zuby se vlezou. Pak jde taky o to jak dýcháš a jak jsi přes den – máš mít zavřenou pusu, dýchat nosem a jazyk opřený o horní patro, tento tlak zase způsobí hezký atraktivní dobře se vyvíjející obličej. ,,Ošklivé“/propadlé obličeje bývají od toho, že ten člověk chodí s otevřenou pusou a neopírá jazyk o patro, lebka pak neroste správně. Nemá se dýchat nosem a chodit s hubou otevřenou, je to ošklivé a očividně i nevhodné pro vývoj lebky a správné postavení zubů. Dokonce jsou na to i instruktážní lekce a cviky, protože kosti v lebce jsou pohyblivé a správnými návyky a cvičením se to dá postupem let napravit i v dospělosti. – Ale i pokazit!
No když zagooglíš, tak to najdeš. V češtině jsem o tom viděla dvě přednášky spojené s fotogalerií domorodců a to bylo moc zajímavé. Ti co jedli svou tradiční stravu měli veliké široké lebky i čelisti a rovné zuby. Ale jejich děti co se odstěhovaly do města a jedly zpracovanou moderní stravu, už měly čelisti menší a zuby se jim křivily a osmičky se do pusy nevlezly.
Takže ta teorie kterou popisuješ je správná, akorát že to celé má širší souvislosti a je okolo toho spousta moc zajímavých věcí co se sluší povyprávět až do konce. Nejde o paměť ani o zrno. Jde o tlak vyvíjený na lebku aby rostla.
Ale zase si ty primitivní národy a jejich tradiční stravu nemůžeme idealizovat. Když se zub naruší, tak tvrdou stravou se dodrbe úplně, buhví co pak jedí když nemají mixér, zub třeba tlakem pukne a když se vykazí, tak v džungli doktor není. Čekáš roky než ten zub vyhnije a mezitím jsi ve strašlivých bolestech. Takže jo, je to brutál nechat si rvát osmičky protože máme moderní stravu, ale zase na druhou stranu když se něco v puse podělá, tak máme zubaře, anestezii, chirurgii a náhrady, které domorodci nemají. A když máš prachy, můžeš mít úsměv skvoucí i ve sto letech, zatímco domorodec tam má mezitím prd. 🙂
Taky jsem četla o tom jak se u nás kdysi začínala mlít mouka. Jak to dělávali na těch kamenech, tak se vždycky kus toho mlýnského kamene dostal do mouky a jak to jedli, tak se jim ty zuby ohoblovaly mnohem rychleji než nám. Dneska můžeme být za tu čistou hebkou mouku vděční.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-04-14 00:19:40
Ikona diskutujiciho
sipka

jj to jsem taky četla.. jako já třeba jako dítě bohužel trpěla chronickou rýmou, takže jsem dýchala pusou furt.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek