Tato zvířata vám přináší znamení, pokud se s nimi náhodně potkáte

19.12.2021 v Symbolika 20

My lidé nejsme jedinými duchovními tvory na Zemi. Potkat určitá zvířata může být znamení z Vesmíru. Snaží se přitáhnout vaši pozornost k určité záležitosti a zvířata jsou schopna detekovat tyto frekvence. Pokud vyzařujete konstruktivní vibrace, můžete tato zvířata potkat na místě, kde byste je nečekali. Mohou se k vám chovat až podivně mile, nebo se k vám přiblížit jakoby odnikud, protože je přitahujete.Zvířata jsou jedinečné a duchovní bytosti a plní si své vlastní metafyzické úkoly. Jsou to vědomé citlivé bytosti. Starověké dokumenty a kultury se hodně zmiňovaly o duchovním významu zvířat. Například staroegyptské kultury velmi chránily kočky, protože kočky umí odhánět zlou energii a duchy. Dodnes lidé chovají kočky, aby od nich odváděly pryč špatné energie.

Pozorováním chování zvířat se můžeme dozvědět mnoho o vesmíru a našich instinktech. Dávejte si na tato zvířata pozor, protože setkání s nimi znamená, že se k vám blíží dobré věci!

Jestřáb
Jestřábi jsou velmi duchovní zvířata. Jsou to moudrá stvoření a staré duše. Jejich bystrý zrak a silná křídla jsou znamením odolnosti a síly.

Orel
Orel je symbolem svobody. Je znamením duchovní ochrany a přechodu do vyššího vědomí.

Havran
Havrani a vrány jsou obvykle špatným znamením. Pokud se k vám havrani často přibližují, možná byste měli přehodnotit cestu, po které jdete. Je dost dobře možné, že vás před něčím varují. Vidět vrány a havrany může naznačovat, že se chystáte vstoupit do cyklu smrti a znovuzrození (může být myšleno i duševní).

Sovy
Sovy jsou symbolem moudrosti. Jsou také připomínkou toho, abyste věnovali pozornost své intuici.

Kudlanka nábožná
Kudlanka nábožná je znamení, které nám má připomínat sílu vnitřního klidu. Když najdete kudlanku nábožnou, buďte hlavně klidní a naslouchejte svému nitru.

Ještěrka
Vidět ještěrky je znamení, že byste měli věnovat více pozornosti svým snům. Ještěrky můžete také často vídat, pokud zažíváte velké množství deja-vu.

Had
Had je symbol zla. Pokud se stýkáte se špatnou partou, může se stát, že někde narazíte na hada, nebo více hadů. Můžou se objevovat i ve vašich snech. Had vás varuje před zákeřným nepřítelem, který vstoupil do vašeho života.

Pavouci
Pavouci jsou v některých kulturách považováni za posvátné, protože jejich pavučina symbolizuje propojení jednoho s druhým a s přírodou, synchronní události, návaznosti dějů. Pavouk také nosí štěstí, pokud na vás náhodně vleze. Pokud potkáte pavouka, možná se brzy setkáte s někým, kdo má pro nás podstatnou zprávu. Navzdory všeobecnému mínění jsou pavouci obecně dobrým znamením.

Vážky
Vážky vám připomínají, že nikdy nejste sami. Věnujte pozornost lidem, kterým na vás záleží a pokud se cítíte sami, obraťte se o pomoc a vedení ke Konstruktivní síle Vesmíru, budete vyslyšeni.

Beruška
Beruška znamená štěstí. Takže potkat ji, je vždycky dobrý důvod k radosti.

Motýl
Motýli jsou tu proto, aby nám připomínali sílu transformace. Z housenek se proměňují v motýly.

Vlci
Spatření vlků je obvykle varovné znamení, takže když se tak stane, dávejte dobrý pozor. Je to znamení, že je třeba věnovat zvýšenou pozornost lidem kolem sebe. Mohli by vás totiž potřebovat.

Zvířata nemusíte vždy potkat vyloženě osobně, může také jít o symboly, které vám nahodně někde přistanou. Třeba letáček s obrázkem, billboard, nebo potkáte někoho, kdo nosí zvíře jako amulet.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2021Komentáře

Ikona diskutujiciho lenka f 2021-12-19 01:09:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé nám v obýváku lítala včera beruška. Dnes jsem ji viděla sedět na okně u fialek.

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-12-19 09:14:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mně, co symbolizuwj zajíc. Měl jsem kdysi se zajíci v zimě takový zvláštní zážitek. Jel jsem v noci autem z práce po odpolední směně domů, a asi v půli cesty mezi dvěma vesnicemi v místě, kde silnice jde se zvedá do kopce jsem uviděl hnedka dva zajíce, jak klidně stojí v silnici. Tak jsem na ně zkusil bliknout(klakson nefungoval), a ani jeden zajíc se ani nehnul z místa. Prostě čekali. Tak jsem zpomalil a přijel k místu, kde stáli, chvíli jsem stál, a pak se zající klidně rozběhli a běželi přesně každý kousek před jedním kolem a já jel pomaličku na jedničku za nimi. Jako kdybych chtěl, mohl jsem kdykoli přidat a oba je naráz přejet, ale to jsem nechtěl,protože mám radě, když můžu vidět a pozorovat živá zvířata. Jinak silnice byla čistá, nebyla na ní námrza ani led ani cokli jiného, co by mně mohlo nějak ohrozit. Tak jsem ujel asi tak cca 50 metrů a zajíci hopsali furt přede mnou v pozici před koly, jakoby mně táhli neviditelným provazem, pak zajíc co byl nalevo, odběhnul ze silnice do pole a asi po dalších cca 20-30 metrech ten zbývající napravo. A já pak zrychlil a pokračoval domů, kam jsem za pár minut dorazil vcelku bez problémů. Ale dodens mi vrtá hlavou, co to mělo znamenat a proč zrovna dva zajíci, skoro mám pocit, jakoby ty dva zajíce mě někdo do cesty poslal.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-19 10:02:57
Ikona diskutujiciho
sipka

K symbolice králíka:
https://www.youtube.com/watch?v=Smwrw4sNCxE
(má dvě roviny, dva významy)
https://www.youtube.com/watch?v=7nGbo3NLuS0&t=335s

Ikona diskutujiciho stenly919 2021-12-19 16:54:18
Ikona diskutujiciho
sipka

No v té iluminátské symbolice tomu věřím, ale napadá mě, jestli to vzhledem k tomu, že jsem ty zajíce(ono zajíc není králík, navíc na rozdíl od králíka je šedivý, nikoli bílý) potkal vlastně mezi vesnicemi, měl jsem vypnuté rádio, a svítil docela měsíc(nevím, jestli byl úplněk nebo ne, to už si nepamatuji) tak nevím. Jestli mě ty zajíci měli někam dovést, tak nevím kam, když mě vedli po silnici, při cestě domů. A taky je zvláštní, že zajíci byli dva, to se vidí málokdy…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-19 17:36:44
Ikona diskutujiciho
sipka

Dualita. Možná z tebe bude za chvilku druhej Neo. 😀

Ikona diskutujiciho Petr 2021-12-19 10:35:29 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě co znamenají divočáci. Včera na procházce mi stezku křižoval špacír divočáku. Odhadem tak deset.

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-19 13:22:42 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to několik let, co jsem měl sen.Byl jsem v místnosti, kde bylo otevřené okno, venku ponuré šero.Přiletěl havran a posadil se na parapet.Já ho v tom snu přátelsky oslovil „Tak co, havrane“.To se mu moc nelíbilo.On na to udělal nějakej pazvuk nějaké zlostné „cvrk“ (až mi z toho škublo v hrudi) a odletěl.To byly doby, kdy na mě probíhaly silné magické útoky, to se mi zdávalo i o lidech, kteří měli obarvené obličeje na bílo.(však oni tyhle satanský frajeři to skutečně někdy na obřadech mívají).
Dnes je intenzita útoků nižší, ale úplně neustaly.
No a teror hadů jsem v jednom snu také zažil.Zdál se mi sen, že jsem byl u nějaké vědmy.OIna mi řekla „Je ti patnáct“.Já jí v tom snu opravil „Ne, je mi třicetpět“ (nebo kolik mi v té době bylo).Ta se na mě naštvala a zařvala na mě „Zmiz!!!!“ následně jsem se ocitl ve školní třídě, kam jsem kdysi chodil, byla plná hadů, na zemi, po lavicích všude a já se mezi nima brodil.Jeden mě kousnul a nějaké hlasy si tam povídali.Jeden říkal „ten není jedovatý“ a ten druhý mu na to odpověděl „tenhle zrovna jo“.
Ale žádnou paniku jsem v tom snu ani neměl.Jinak v reálu mi občas nějaká ta černá kočka přes cestu přeběhne.A nejenom černá i bílo-zrzavá a další.Dále vídávám v lesoparcích veverky obou barev i zajíce, semtam lesní zvěřinu.

Ikona diskutujiciho Robert 2022-09-27 14:29:26
Ikona diskutujiciho
sipka

zvířata. taky mám pár zažitku. ale kdo to má vědět ten si to ve mě přečte . prostě jen tak. všecno. to je dobře. aspon lechce mě identifikovat. i když mě nejít přehlédnout. Ale kdyby jo. .stolkng- ne láska . on vidět skočit a okamžitě jednat. jen tak prostě krásná a dělá techno. to by by. Karty nové. uplně všechno ukazali přesně.

říkám jo tak . přesně tuhle l

ásku

poha
dka

Ikona diskutujiciho Ľubomír 2021-12-19 13:52:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak sa dá, prosím o vysvetlenie.
Bez akejkoľvek príčiny, bez akéhokoľvek dôvodu, proste ako veľmi bolestivý blesk z neba mi zomrel v byte 3 ročný pár (samček, samička) úplne krotkých a úplne zdravých papagájov. Dva týždne nato mi v tej istej izbe zomrela dvojmesačná samička, ktorá bola vitálna, zdravá, bez akýchkoľvek vonkajších a vnútorných náznakov, že by sa tak malo stať. Za 49 rokov chovných skúseností je to prvý krát a fakt som z toho desne smutný. Zvieratka sú môj život, moje šťastie a moje potešenie. Nerozumien prečo sa to stalo, ako sa to stalo. Ráno som ich našiel mrtvych a pritom večer som s nimi bol, kecal s nimi, oni so mnou. Predchádzal som si to z každej strany, duševne, fyzidćky, odborne. Pýtal som sa anjela. Proste nemám odpoveď. Protom však cítim, že v marci sa mi znova vrátia v novej znáške ich rodičov. Všetci traja maji rovnakých rodičov.

Ikona diskutujiciho matyas 2021-12-19 16:25:28
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, čím přesně by to mohlo být, ale klidně je možné, že v tom hraje roli 5G. O to víc, pokud byli papoušci zdraví a ničeho divného jste si předtím nevšiml.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-19 17:54:35
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže byť mnoho rôznych faktorov úmrtia odpoveď asi nenájdeš to by sa musela urobiť pitva. Sorry tento koment zrejme nepomôže, len tak všeobecne o vtákoch – Môže to byť nejaký nový škodlivý materiál, ak sa v izbe robila nejaká rekonštrukcia. Klietka s medeným alebo zinkovým povlakom – otrávia sa žuvaním mreží. Tiež není zrovna dobrý prievan alebo silné kúrenie. Vonku sa šíri vírus vtákov, ten sa šíri na kŕmitkach pre vtáky, ľudia v dobrej vôli prikrmujú vtáky ale o tomto nevedia, šíri sa hlavne v drevených kŕmitkách tak je lepšie používať plastové alebo snáď žiadne, není nějak tuhá zima (případně ešte ma napadlo tie drevené zvnútra natrieť vápnom to je dezinfekčné).

Ikona diskutujiciho tauri 2021-12-19 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pavouci:
Uplně nesouhlasím, že jsou posvátné…Spousta lidí se bojí pavouka proto, že je to pocit svázanosti, lepení se do sítě.
K čemu je pavouk, hlavně k tomu, aby chytil svoji oběť do sítě a tam ji vysál.

Vlk:
Podle mě je to moudré zvíře, které může ostatní děsit, protože nemají čisté svědomí.

Ikona diskutujiciho Erika 2021-12-19 17:42:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, těšila jsem se, že tu bude zmíněná i kočka, když je na obrázku😁 Mohla bych poprosit o tenhle druh symboliky? Děkuji

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-12-19 17:47:58
Ikona diskutujiciho
sipka

https://aluska.org/10-zvirat-a-jejich-symbolicka-poselstvi-pokud-vam-zkrizi-cestu/

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-19 18:06:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tento rok sa nám na dvore pri dome objavil veľký čierny had. To sa ešte nestalo ani sa tu hady nevyskytujú. Nikdo sem nechodí len občas jeden starý pán ale ten je neškodný poznáme ho dlho ale predtim sem nechodil, chodí kŕmiť kočky. No a nakoniec toho hada našli u tohoto pána v pivnici. Akoby to ukazovalo na neho. Takže i znamenia sa občas mýlia.

Ikona diskutujiciho Albiii 2021-12-19 21:35:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jednou zažil krásný setkání se srnkou. Když jsem šel lesem po úzké cestě, mával jsem kolem sebe nějakou větví, protože spousta komárů, v tom mi v hlavě přistane „zahoď to“, zároveň mi do tý větve spadla malá ze stromu, aby se to asi zdůraznilo. Tak jsem zahodil větev, ať si mě komáři sežerou třeba, že jo. Hned na to se mi zalíbil jeden mladší buk pár metrů přede mnou, možná mě volal, nevím, tak jsem k němu došel a opřel se o něj. Za moment se nějaký šustění ozvalo zpoza obzoru, a pak pomalu přišla srnka, až na nějakých 10 metrů od lidí. Střídavě se pásla a koukala na mě, já stál nehybně, nechápal jsem co to pro mě les připravil. Pak stejně tak pomalu jak přišla tak i odešla, občas utrhla kus trávy a zmizela tam kde se objevila. Krásný zážitek ♥

Ikona diskutujiciho Vap 2021-12-21 12:35:53 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám další postřeh, že asi v posledních deseti letech se začaly objevovat straky ve velkém množství.Předtím vidět straku byla vzácnost.Straka není vůbec pozitivní, krade a zabíjí mláďata ostatním ptákům.Jednou jsem viděl v městkém parku jak na zemi klovala ještě do žijícího pípajícího mláděte až mu tekla krev z hlavy.
Další zvíře, které všichni neustále vidíme i ve městech, je pes.Nemám nic proti psům ani se nechci nikoho dotknout, ale to městské pejskařství je úchylná (i komerční-množírny-kšeft samozřejmě, jak jinak taky) móda posledních 25-ti let.Kvůli tomu jsou města znečištěná a mají negativní energii.Očůrávání rohů baráků je normou-kde to jsme ( v rozvojové zemi snad?), je to normální? Podle mě si pořizovat psa do města (pokud není blízko nějaká zeleň) je nezodpovědnost vůči druhým i vůči prostředí.Obrazně řečeno, když jsem by dítě, tak byl jeden pes na deset ulic a dnes je deset psů na ulici.(další důkaz, že se doba neustále zhoršuje)
Co se týká pavouků, někde se říká, že přináší štěstí, ale také se říká, že se drží tam, kde je negativní energie(př.zakrámované sklepy a půdy, neuklizená místa apod).Zjistil jsem, že nesnáší kouř z vonné tyčinky, utíká před ním.Jinak oni si chytře venku dělají pavučiny na veřejných světlech, protože vědí, že tam snadno chytnou hmyz.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2021-12-21 22:50:59
Ikona diskutujiciho
sipka

Straky neveštia nič dobrého. Straka je zlodejka. S tým sa spája aj kradnutie nápadov, kradnutie príležitostí. Môže byť signálom nestálosti a neistoty. Ale kedysi sa straky aj strieľali to sa už nerobí tuším sú i chránené tak sa možno i preto premnožili.

No s tými pavúkmi to asi neni pravda že sa držia tam kde je negatívna energia veď sú prakticky všade, hlavne kde je kľud a ničím sa tam nehýbe. Minule pavúk vyliezol i z vajíčka uvareného na tvrdo, bolo prasknuté a položené v miske na stole, ešte že ma intuitívne napadlo ho umyť a to ho donútilo utopeného vyliezť.

Ikona diskutujiciho Ykka 2021-12-22 14:23:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se již dvakrát poštěstilo potkat v přírodě bílého jelena a byl to opravdu úžasný zážitek. Zajímalo by mě vyměnit si zkušenosti s lidmi, kterým se také objevuje bílé zvíře a zjistit, v jaké fázi duchovní cesty se nacházejí.

Ikona diskutujiciho Veruše 2022-01-01 09:12:40 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S kolegy provádíme terénní monitoring vzácných druhů, takže během našich průzkumů potkáváme bezpočet různých živočichů. V tom množství se dá pak jen těžko vyhodnotit, které druhy by nám mohly tzv. přinést štěstí. Spíš je pro nás důležité kritérium ohroženosti druhu. Například nadšeně jásáme, pokud spatříme na kamenném snosu vyhřívající se kriticky ohroženou zmiji, zvláště pak její vzácnější černou formu. Nálezy jsou ukládány do celostátní Nálezové databáze ochrany přírody (NDOP). Ne všechna setkání se zvířaty jsou radostná, bohužel občas nacházíme uhynulé tvory. Pokud máme podezření na otravu karbofuranem, nacvakáme fotky do mobilu, zaměříme přesnou polohu nálezu a okamžitě kontaktujeme policii a inspekci. Divoce žijící přírodní tvory ctím všechny, spíš se občas necítím dobře v příhraniční krajině s bývalým sudetoněmeckým osídlením (Krušné hory, Český les, bývalý vojenský výcvikový prostor Boletice apod.). Místy jsou v krajině cítit kletby, energie je temná a zahuštěná, spousta lidských duší se dožaduje pozornosti. Hodně pomáhá vyhledat si v mobilu staré letecké snímky, podívat se na rozsah bývalého osídlení, intuitivně označit v mapě kritická temná ohniska a vyslat prosbu k duchovním pomocníkům specializovaným na očistu sudetoněmecké krajiny. Vizualizovat si přitom proudy očistného světla. Krajina se nejlíp čistí v noci, kdy je klid. Pokud je jasná obloha, je možné spatřit signály od duchovních pomocníků – veliké rozzářené hvězdy pomalu letící noční oblohou. Jsou to zajímavé zážitky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek