U cesty jsem potkala ženu s prázdnýma černýma očima. Co je to? A jak se chránit?

11.4.2015 v Poradna 15

Dopis:

Ahoj Alue,

jsem velká fanynka youtube a našla jsem tě prostřednictvím tvého TAGu 50 faktů o mně. Tak jsem si tě vygooglila a našla jsem tvojí skvělou a úžasnou stránku. Po pár článcích jsem ihned objevila poradnu a pročítala jsem si co mě zajímalo. A měla bych na tebe velmi divný dotaz:

Před nějakým časem mi umřela maminka a začala jsem být docela citlivá na energii kolem sebe. Seznamovala jsem se s lidma, co věří v anděly stražné a vidím opravdu divné lidi.

Začalo to asi tím, když jsem šla za svojí sestrou a manželkou našeho bratránka k nim domů a šla jsem cestou kde neprojde moc lidí, ale je to u hlavní silnice takže hodně aut projede.

Přede mnou šli dva lidé a před nima šla jedna zvláštní žena. Já šla pomalu za nimi a pořád jsem koukala na tu ženu. Připadala mi postiženě divná, přišlo mi že kulhala ale ted mi přijde že se spíš vznášela. Najednou ta žena přecházela a podívala se na mě a já se tak lekla, viděla jsem velké prázdné, černé oči. V životě jsem se tak nelekla.


Tak i když plná strachu jsem došla tam kam jsem chtěla všechno jsem to řekla své sestře i bratránkové manželce. Bylo mi vysvětleno, že se jedná o prázdnou duši a že jelikož jsem prostě citlivá, tak se kolem mě tyhle bytosti tvoří.

Já se tě chci zeptat, jestli to byla opravdu prázná duše? Co si pod tímhle mám představit? A jestli se mi to stane znovu, jak se mám správně zachovat? Můj anděl strážný mě nevaroval. Já jsem takovej typ člověka co ho musí někdo praštit aby si něčeho všiml. A ještě ti lidé co šli přede mnou tak tu zvláštní ženu předběhli, ale nevnímali ji jako já. Přišlo mi to necitlivé od nich.

Dále jsem šla jinou cestou a viděla jsem v dálce ženu s kočárkem a dítětem. Opět jsem kolem nich prošla a zaujal mě obličej té ženy. Připadal mi zvláštní, ale dítě vedle ní mi nepřišlo divné a opět jsem se lekla. Toto další setkání jsem řekla své sestře a ted to píšu tobě.

Další věcí co se mi stala bylo, že jsem nějakou dobu nemohla být ve svém pokoji. Cítila jsem tu takové úzko že jsem musela jít pryč, tak jsem si zapálila vonnou svíčku, prošla celý náš dům a přišlo mi, co zlé tu bylo, že odešlo.

Toto se mi stalo v roce 2014 a docela se bojím co mi tento rok přinese.

Proto tě žádám o laskavost, jak se proti těmto bytostem mám bránit? Přijímám je, abych viděla co je na světě krásné tak potřebuji vidět i to špatné. Ale potřebovala bych něco na ochranu.

předem děkuji za odpověd

Monča

Odpověď:

Ahoj,
,,Prázdná duše“, to slyším opravdu poprvé, patrně to bude nějaký originální pojem tvých známých, který se ale normálně nikde moc nevyskytuje a nepoužívá.

Okolo silnic se často podobní duchové objevují. Já jednou viděla v Brně velkého mrtvého koně. Měl černou barvu a běžel chvíli podél auta po dlážděné silnici. Jsem zvyklá, že potkávám lidi. Ale potkat mrtvé zvíře, to mi opravdu nahnalo.
Jsou dvě možnosti, když někdo umře na silnici. Buď vznikne vlivem silných emocí stopa, na kterou se potom procházející citlivý člověk může spontánně a omylem napojit. To byl například ten černý kůň, kterého jsem vidělá já. Byl perfektně průhledný.

Druhá možnost je, že duše vlivem velkého šoku, toho že smrt nečeká (není připravena ji přijmout) a zároveň musí něco velmi vážného řešit ve svém životě, tady uvízne a neodejde na druhý břeh. Většinou jsou to duše lpící na majetku, nějakých lidech, na penězích, nebo na čemkoliv jiném. To co jsi potkala ty, bude asi právě takový duch, říká se jim většinou ,,bloudící duše“.
Jsou to duše obyčejných lidí, ale jak hodně let bloudí v astrálu a pořád si řeší to své, místo aby uznali že je na čase odejít a očistit se od pozemské tíhy a starostí, tak postupně ztratí svůj konstruktivní náboj a potemní. Pak vypadají jako přízraky, ale ve chvíli kdy se duše oddělí od těla, krásně září. Tento problém vzniká až po delší době, kdy duše odmítá opustit tento svět… A pak je velký problém, aby sami našli cestu, jak se z toho vyvázat.

Jsou dvě možnosti, proč se na tebe ta žena podívala. Buď to byla tvá spontánní vize a ona tě ucítila, že ji vidíš. To ji překvapilo a podívala se na tebe. Žijící lidé se taky většinou otáčí, když cítí, že na ně někdo kouká. Akorát duchové mají na toto dokonalejší radar. Všichni duchové reagují, když na ně upřeš pozornost. I dobří duchové.
Druhá možnost je, že ta žena cítila, že ji můžeš vidět a zjevila se ti schválně. Proto ten pohled. – Je to svým způsobem i volání o pomoc. Tyto bloudící duše hledají nadvědomě citlivé jedince. Ty pouze musíš vědět, co v takové situaci dělat, aby nebyl žádný problém.

Hlavní je zůstat v klidu, zbytečně se neděsit, zbytečně to dlouho neanalyzovat. Jednoduše věnuj té duši krátkou modlitbu. Popros konstruktivní sílu Vesmíru, aby této duši pomohla, aby poslala anděly, kteří jí ukážou světlo, aby mohla odejít z tohoto světa a očistit se od svého trápení. Na konci modlitby jednoduše poděkuj ,,děkuji“. Nic víc není potřeba dělat, ani neoslovuj tuto duši přímo.

Jako člověk s tímto darem se striktně vyhýbej hororům a čemukoliv, co zavání vyvoláváním duchů, nebo černou magií. Tyto špatné démonské energie budou mít tendenci na tobě ulpívat, pokud se tím budeš obklopovat. Pokud je ale tvoje myšlení čisté a nezabýváš se podobnými věcmi, ani nekoukáš na horory, nemáš důvod se něčeho bát. Pamatuj si, že stejné přitahuje stejné.

Možností na ochranu je tu celá řada a všechno závisí pouze na tom, jak jsi na tom s penězi a co si můžeš dovolit:

Výborné a levné rituály jak očistit tvůj domov v případě že tam něco špatného bude (potřebuješ pouze svíčky a šikovný zapalovač):
Návod z roku 2010: ,,Jak se ochránit před destruktivními energiemi“

z roku 2012 na celou místnost: ,,Návod na odstranění destrukce z určené místnosti“

Je výborné, obklopit se doma pravými polodrahokamy a živými květinami, o které budeš pečovat. Vyzařují konstruktivní energii a budou ti v tomto snažení pomáhat.
Dej pryč z domu: Filmy s duchařskou tématikou (DVDčka) s horory. Pokud máš v pokoji velké zrcadlo, odnes ho pryč, nebo ho dej tak, aby na něj nebylo vidět z postele. Odnes z domu pryč všechny kříže a předměty, které nesou symboliku smrti. To jsou kosti, lebky, hnáty a draci.
Dej si pozor na lidi kolem sebe. Vybírej pouze konstruktivní bytosti, se kterými když se setkáš, tak je ti dobře. Pokud je ti po někom slabo, špatně od žaludku, bolí tě hlava, nemůžeš spát nebo tě chytá depka, tento člověk z tebe stahuje energii a přehazuje na tebe svoji destrukci. S takovými se nestýkej, způsobují problémy.

Je výborné, pořídit si kadidelnici, zápalné uhlíky a nějaká vykuřovadla. Výborné je kadidlo. – Dům se dá preventivně vykuřovat, pak pořádně vyvětráš a máš čisto. U toho můžeš i zpívat duchovní písně, to posílí tvůj požitek z rituálu a zesílí jeho účinky.

Peaceful Aum namah Shivaya Mantra Complete!

https://www.youtube.com/watch?v=aq-CKdT6IG4

Pokud potřebuješ něco silného přímo na tělo, co by udržovalo tvoje energie silné a čisté, vřele doporučuji (i dodatečně po čase) pořídit energetický krystal: http://www.kramky.cz/alue/
Je určený právě lidem jako jsi ty.

Určitě se ale smiř s tím, že duchy potkávat budeš. Je to dar, ne prokletí. Jen si pamatuj, že je potřeba umět k tomu vhodně přistupovat a pak ti to bude v životě pomáhat. Nenech se od nikoho strašit, že se na tebe bude lepit kdejaký humus, kudy projdeš. To není pravda, děje se to pouze velice nevyrovnaným lidem s depresemi a destruktivním myšlením, kteří se nemají rádi, nebo řeší velmi závažné problémy, ze kterých jsou zoufalí. To všechno ruší jejich energetické ochrany a pak mají nízké energie přístup. Pokud jsi v mysli klidná, není důvod, proč bys měla mít takové problémy.

s pozdravem
Alue

Kam dál:

• Kontakt: [email protected]

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

http://www.kramky.cz/alue/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karel 2015-04-11 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kadidelnice na bylinky nebo klasický kadidlo je prima, ale možná zbytečně komplikovaná věc. Postačí i vonné tyčinky. A naši předkové vykuřovali v případě potřeby svazkem doutnajících zapálených sušených bylin, pelyněk, řebříček nebo šalvěj natrháš celkem lehce, jen je pak třeba při manipulaci trocha opatrnosti.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-04-12 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím. Duše-od čtvrté srdeční čakry nahoru,jde vždy tam,kam patří. Astální tělo -třetí čakra manipůru při nasilné smrti,šoku se zjevuje v okolí náležitého místa-např. Bílá paní atd.

Ikona diskutujiciho Dozaj 2015-04-12 10:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: manipůra

Ikona diskutujiciho Mára - Japan performance 2015-04-12 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Super článek, díky. Aluško v odkazu na návod z roku 2010 máš chybně napsaný odkaz.

Ikona diskutujiciho Alue 2015-04-12 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: díky, opraveno!

Ikona diskutujiciho mira 2015-04-12 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mozna ze to byla polednice

Ikona diskutujiciho Hmm 2015-04-13 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Že by kontaktní čočky? :D

Ikona diskutujiciho ak17 2015-04-15 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vzhledem k tomu, ze "ducha" kolemjdouci obesli, tak jiste nepujde o specialni schopnost videt duchy.

Ikona diskutujiciho Vanillia 2015-04-16 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opravdu nevím, kde bereš informace, abys mohla lidem odpovídat, ale NEPÍŠEŠ PRAVDU. Zkus trochu studovat Kabalu, ať máš lepší informace 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-12-29 01:45:52
Ikona diskutujiciho
sipka

:D:D:D:D:D:D!!!!! tenhle ultra starý koment mě strašně pobavil. kabalu prý!:D:D:D ano, je tam též pravda, nicméně kabala je určená pro ty, kteří chtějí následovat Satana a je ti k něčemu především jen, pokud jsi zasvěcenec, etc. známá osobnost nebo někdo podobně vysoce postavený… prý „lepší informace“ :D:D:D

Ikona diskutujiciho Ameline 2015-04-16 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedno pozorování pro uklidnění: Máš tělo, na rozdíl od jakéhokoli takovéhoto stvoření. To tě automaticky staví do výhody, máš zásobárnu energie, máš možnosti ji celkem snadno regenerovat. Žádný duch či jiné nehmotné stvoření takovouto vymoženost nemá (asi s vyjímkou přírodních bytostí, které budou čerpat bezbariérově ze země apod, ale nikdy jsem neměla důvod to zkoumat). Nemají na to, tě ohrozit, pokud tomu sama neuvěříš. Navíc si zaslouží spíše soucit než strach.

Ikona diskutujiciho ? 2015-04-19 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, Shiva mantra? Ke komu vlastně "mantruji" když se obracím na Shivu?

Ikona diskutujiciho Nějaká ufounka 2015-05-12 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč nemám ducha oslovovat přímo?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-04-16 23:31:37 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doufám, že to můj pes zvládne 😔 teď je stále u mě, intuitivně to vím… snad se v noci přijde rozloučit… panebože 😔

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek