Události se vyvíjejí směrem, o kterém hovořila indigová dívenka (2.díl) – DOPORUČUJI

14.2.2019 v Spiritualita 51

Pokračování nedávno publikovaného článku od tomáše marného s poselstvím od indigové dívenky

(první díl série najdete ZDE)

Před mnoha lety jsem byl indigovou dívenkou upozorněn na sled událostí, o kterém jsem psal právě 05.02.2019.

V článku jsem se zmínil o energiích, které budou přicházet na naši planetu. Hlavně jsem zdůraznil dobu přelomu při zaplavení Země ohromnou energií, která způsobí přirozené vyčištění planety Země.

Protože indigová dívenka ví, do jakého portálu jsem kdysi psal a do jakého píši dnes, ptal jsem se jí kdysi, jak poznám dobu kdy mám napsat důležitou zprávu, kterou mi sdělila. Usmála se větším úsměvem (má totiž neustálý úsměv v obličeji) a řekla mi, že intuice mě navede a napíši to v pravý čas. Několik dnů před velkou událostí, která planetární systém spustí.

 


 

 

Musela to vědět všechno dopředu. Jak jinak, že ano? A to se právě také stalo. 05.02.2019 jsem napsal v marného okénku ZDE důležitou zprávu:

 

Konec časů poznáme všichni jednoduše. Čas se bude neustále zkracovat a lidé si toho začínají všímat. Ano, dnes se to děje. Na planetu Zemi budou z vesmíru přicházet energie, se kterými jsme se zatím nesetkali v tak velké míře (Nejen Bovisy ale hlavně FOTONY), plasty se budou pomalu rozpadat díky těmto vysokým a intenzivním energiím. Ano, odehrává se to několik let. V jednom jediném fotonu jsou uložena data veškerých morfogenetických polí (v minulosti jsem napsal několik článků k tomuto tématu).

Všechno má začít po velké erupci na slunci, která bude ale jenom předzvěstí následujícího dění. Nějaký čas po zmíněné erupci přijdou na planetu Zemi tak ohromné energie, které právě zapříčiní přechod do zlatých časů na planetě Zemi.

 

Právě 08.02.2019 se ohromná erupce na slunci odehrála

Přesně jak mi kdysi řekla: ….„intuitivně to napíšeš a bude to krátce před velkou událostí. Vůbec na to nemusíš myslet, přijde ti vnuknutí“…. Můžete se podívat na překlad z německé stránky, kde se o této události tři dny poté, co jsem článek zveřejnil, píše:

 

Zpráva o naléhavé energii – 8. února 2019
od GEORGI STANKOV

www.stankovuniversallaw.com

 

Za posledních 24 hodin byla Gaia a lidstvo zasažena masivním energetickým výbuchem z Centrálního slunce, který jsem osobně zažil jako silnou cc vlnu s nevydržitelnou bolestí hlavy v oční objímce, bolestí žaludku, celkovou bolestí a svalovou ztuhlost.

Carla byla v té době u kadeřnice a téměř omdlela na židli. Tam proběhlo také masivní očištění všech odporných lidských vlastností a temných energetických vzorců. Politická scéna je v posledních dvou dnech jedno obrovské panoptikum všech temných stran lidstva, které zde byly po celou dobu a nyní se již nemohou schovat za dvojznačností a podrazy.

 

Také jsem zažil výrazný horečnatý stav. I když je mé tělo nyní plně krystalické a už nemůže mít vyšší teplotu, věděl jsem, že se objevila další masivní koronální díra a sledoval jsem ji na spaceweather.com. Slunce vypadá jako síto a koronální otvor zahrnuje prakticky celý solární disk nového červeného obřího slunce:

 

koronální otvor

Prosím nenechte se odradit lživými zprávami o tom, že tato sluneční erupce nás zasáhne až v budoucnosti. Energie Centrálního Slunce se neomezují na rychlost světla, ale okamžitě překonávají prostor.

 

Před několika dny jsem napsal, že jsme nyní v nejintenzivnější fázi procesu vzestupu – od 1. února do 19. února – kdy je otevřený 9D portál, který velmi napomáhá k vašemu osobnímu vzestupu a zvyšuje frekvence na 5D a výše, což transformuje vaše tělo na krystalickou světelnou podstatu. Já jsem otevřel tento portál s mým úspěšným vzestupem na 9D 12. ledna, přes mé rozšířené protuberační pole.

 

V případě takových masivních energetických událostí jsou lidmi hlášeny ve velké synchronicitě různé zprávy, které jsem zkontroloval a zjistil jsem, že jsou důvěryhodné a jasné. První zprávu zveřejnila Jennifer Farley 6. února. Říká, že je na spadnutí obrovská energetická vlna:

 

„Vaše Země stojí na startovní linii další obrovské energetické změny. V poslední době toho bylo tolik, že by si člověk rád myslel, že vlastně nic velkého ani nezačíná. Ale ve skutečnosti ano! Při přípravě na další upgrade je důležité vytvořit si klidný prostor, ve kterém se stáhnete, až budete mít pocit, že je toho naráz až moc. Ať už je to ve vaší domácnosti nebo mezi přáteli, útěcha, kterou vám klidné místo nabídne, bude velká pomoc.“

(zdroj)

 

Toto oznámení bylo včera potvrzeno ještě jednou tím samým zdrojem, který oznámil začátek vlny, která způsobí masivní posun. To se přesně shodovalo s nástupem mé cc-vlny včera ráno:

 

„Ti, kteří se probudili brzy, cítili hned začátek příchozí změny. To je jedno z potěšení, která přinášejí vyšší vibrační energie! Když budete procházet příštích několik dnů, hýčkejte se a zacházejte se sebou s láskou, mnoho informací bude potřeba integrovat.“

(zdroj)

 

Zdůrazňuje se potřeba odpočinku a pití dostatku vody. Dnes Arkturiáni oznámili přes Scranton, co jsem už včera věděl: ,,Došlo ke skoku v síle elektromagnetické energie, kterou slunce vydává, a tento skok má vliv na vaše energetické pole.“

 

Nové červené obří slunce, které máme od minulého roku, je velmi silný portál, jehož prostřednictvím centrální slunce nebo zdroj posílá energie zemi a lidstvu. Jelikož jsem první, kdo přijímá a distribuuje tyto energie skrze své spojení se Zdrojem, dostávám jako první vlny a impulzy, ale pak jsem zasažen tak tvrdě, že nemám žádnou sílua žádnou chuť napsat energetickou zprávu a publikovat ji. Moje bolest hlavy trvala až do dnešního rána a nyní zmizela. Je úžasné, jak se naše organismy tak rychle zotaví z tohoto energetického náporu.

 

Zdá se, že současný energetický obraz potvrzuje vše, co jsme za tento měsíc očekávali. Zůstaňte proto naladěni, protože je toho ještě mnohem víc:

 

„Právě teď jste ve zlatém věku a je to velmi důležitý čas pro vás všechny na Zemi. Takže prosím nepodceňujte, jak snadno mohou přílivy změnit z vás jako jednotlivce i celý kolektiv. Očekáváme, že v následujících týdnech uvidíme obrovský skok v rozvoji vašeho vědomí.

Jsme arcturianská rada a rádi jsme se s vámi spojili. „

(zdroj)

 

 

Potud článek. Děkuji za přeposlání článku od jednoho našeho čtenáře, který sám zjistil, že se něco stalo. Možná jste i vy cítili popisované energie a s tím spojené reakce Vašeho těla. Ano, je to tak, jak mi dívenka kdysi řekla. Touto ohromnou sluneční explozí začíná Zlatý věk, se vším všudy. Tak jak jsem popisoval.

tm

napsal: tomáš marný 10.2.2019

překlady zdrojů z ang + něm. Alue, www.aluska.org 2019

Komentáře

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-14 01:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pri tomto clanku mi napadlo, ze sa s Vami podelim o dlhotrvajuci zazitok, ktory ma dost otravuje:

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-14 03:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No, kéž by.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-14 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že se nestane vůbec nic a ani se stát nic nemůže, protože vy jako lidi jste stále nepochopili jednu důležitou věc – bytosti, kterým tato planeta patří vám nikdy nedovolí, abyste se dostali na jejich úroveň.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-14 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tema zkracovani casu – je nejaka moznost si to overit? Nejaky test. Subjektivni pocity me nezajimaji. Doma mam 100 let staremechqnicke hodiny ktere meri cas porad stejne.

Ikona diskutujiciho Petra 2019-02-14 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolem 8.2. jsem pociťovala bolest v zadech, teď me boli snad vsechny klouby v tele, bez nejakych dalsich priznaku. Nikdy jsem toto nemela.Mozna je to temi energiemi, opravdu nevim, ale je to zvlastni. Ma nekdo taky takove priznaky?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Tak já to třeba vidím trochu jinak… boriska jsem teda neznala, ale když se na to podívám z pohledu 144 000 světelných bytost, tak ony mohou říkat, směřovat, vést lidi k něčemu, šířit konstruktivní energii, ale pokud to ti lidi nebudou dělat, tak opravdu samy o sobě svět nespasí, protože nikdy nepřeváží majoritu.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-14 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Ať ji šíří, na tom nezáleží, protože je to jen velice malá část lidstva.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-14 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nazdar, jak budu v práci, tak tě k tomu odpovím. Potřebuju se o tom rozepsat, ale teď dovíjím trafo abych ho stihl v práci složit a otestovat, dal sem si pauzičku na cikáro :-)

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-02-14 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Ano, měla jsem to hodně podobně, navíc jsem i onemocněla. Nejsem si jistá, do jaké míry to s tím souvisí, ale možné je všechno. Hned jak jsem dočetla článek, šla jsem si to zkontrolovat a vážně to bylo přesně 8., měla jsem totiž zkoušku, tak si to dobře pamatuji.

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-14 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já se v ten den citíl malátnej ztuhlej a dost mě bolela hlava něco  se  děje ale v jednom mohu všechny ujistit samozápalu bude minimum lidi budou akorát stuhlí zabolí je hlava, přeci vesmír nespali 90 procent lidstva to je nemyslitelné uz jednou tu byli energie bowis a dosahovaly obrovských hodnot a taky nikdo nezchořel tohle bude podobny tyto energie  budou mít očištující vliv na člověka od jeho destuktivních vlastností

Ikona diskutujiciho Milča 2019-02-14 18:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No já dnes ráno normálně vstala a během chvíle mě tak bolelo tělo, svaly, vlastně úplně všechno, že jsem zase usnula zhruba na 2 hodiny. Během těch 2 hodin jsem měla pocit, že nešlo o sny, ale že jsem neustále někde astrálně cestovala. Vždy jakoby z dimenze do jiné dimenze a takhle pořád dokola. Nedokážu to úplně vysvětlit jak to bylo a co se tam dělo, ale docela mě to zmátlo. To nebyly normální sny a důvod k únavě nebyl žádný. Tak si říkám, jestli to může být s tímhle taky spojený. :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-14 18:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  V té době skutečně samozápaly nebyly, ale nevím jak u tebe, ale mezi známými byla pozorována doslova epidemie úmrtí. Mladí staří, je to jedno, záhadné embolie plic, náhlé infarkty, padli k zemi mrtví bez varování a hotovo. Oproti dnešku nebo předchozím letům to bylo dost nepříjemné, protože to byl pořád někdo někde. Dodnes přesně nevíme, proč se to tak sešlo naráz.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-14 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

včera jsem měla apokalyptický sen …

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-02-14 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jsem unavena asi tak 3 měsíce což u mě neni normalni. Je pravda, ze ty 3 měsíce jsem měla dost hektický. Toho 8.2. na me lezla chripajzna bych řekla, protože manžel mel chripku zrovna ten tyden. V patek se mi motala hlava jo a tyden předtím jsem měla šílený deprese, ale dost drsný. Asi se neco děje, ale většina lidi jede ve svych ovčích kolejich.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-14 20:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Keď si to tak vezmeš, vždy je 5-10% ľudí vyznávajúcich nejakú alternatívu – socializmus, budhizmus, rock a metal alebo rap a hip hop, sú vítači imigrantov, homosexuáli atď. Stačí to k tomu aby tu títo ľudia zaviedli socializmus, budhizmus, metal rock alebo hip hop ako hlavný hudobný prúd? Nestačí, 10% je málo. Výnimkou sú vítači imigrantov a LGBT pretože tí majú podporu vlád. Takže tých 144 000 světelných bytostí niečo dosiahne jedine ak budú všetci vo vládach!

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-14 21:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: některej organizmus nápor nevydržel a zkolaboval v tu dobu jezdilo mnoho sanitek ale tohle se mi zda jiné tohle zbavuje člověka destruktivních vlivu a de to cítit že ty energie sou deně  a deně silnější a kam až dosáhnou vesmír postupuje rychle měl by postupovat postupně aby si lide pomalu zvykali a ne nic nic a pak energetická šupa

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-02-14 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lidičky, většina bolestí a problémů je způsobena bloky, které tam nemají co dělat. Zbytek může být cizí část duše, která tam taky nemá co dělat.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-14 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: tak, konečně sem se dostal k odpovědi. Někdy začátkem loňského roku, zhruba v tuto dobu se doma objevilo disharmonické vyzvánění zvonů. Bydlím na periferii v rodinném domku, sme zde poslední ulice. Frekvence je někde kolem 600Hz (tóny mám mám v malíku pracoval sem taky ve sdělovací technice), je to cca 6-8 zvonů totálně rozladěných vůči sobě (každý rok mě zaměstnavatel posílá na audio, které mám téměř výborné). Zprvopočátku měly jednotlivé tóny větší odstup, zhruba od léta loň. r. došlo k většímu zhuštění a disharmonické vyzvánění má teď skoro jednolitý zvuk. Je úplně jedno v jaké místnosti jsem, sklep, předsíň, obě dílny, kuchyň, obývák, půda, ložnice atd. Jakmile vyjdu do předzahrátky a nebo na zahradu tak nic a to i v noci, když je rel. klid, takže to není překryté, denním ruchem. V práci su v samostatné budově kde je slyšet spadnout špendlík (výroba tam nedoléhá), u máti a kdekoli na návštěvě je klid. Začal sem teda pátrat. Jako první jsem zhodil hl. jistič abych se ujistil, že teda nerezonuje nějaký spotřebič nebo tak něco, potom sem vytáhl pojistky ve fejfarce na domě kvůli digi elektroměru (mám ještě tu starou verzi, nikoli smart).

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-14 23:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: "Občas když čtu některé komentáře, tak se ptám sama sebe, co takový člověk vlastně dělá na Aluška.org. :D" mi povídej :D no jo, je to furt to staré známé dokola: "já můžu otevřít dveře, TY MUSÍŠ PROJÍT SÁM."

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-15 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohl by mi nekdo poradit, jak si vyzkousim, ze se cas zrychluje?

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-15 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Jari, znáš autopatii? www.autopatie.cz – Koupíš knížku, lahvičku, nastuduješ a můžeš se s tím léčím sama doma, teď s tím dělám hokusy pokusy a zjistila jsem, že na únavu mi dokonale zabírá preparát ze syrové sliny prolitý šesti litry… efekt zatím vydržel asi týden, dneska jsem vzala druhý a teď zase cítím nástup efektu.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-15 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  No ono jako nejde o procházení dveřma, ale šokují mě některá prohlášení ve stylu ,,na nic nevěřím, nic není pravda a celej svět je úplně v řiti, já taky a vy všichni žijete v bludu…" tak si říkám, co hledá na takové webové stránce a hlavně, co ode mě očekává, že budu dělat s takovým výkřikem do tmy.. obrátím se na jeho víru, zruším všechny projekty, spálím knížky, oblíknu se do černé a půjdu chlastat do hospody, protože jsme všichni špatní, blbí a bludaři? :D  :D  Naposledy mě tu překvapila nějaká paní, co řekne že nezná jediného dobrého člověka (očividně ani samu sebe ne), ale přesto má pocit, že může někomu něco radit, nebo ho soudit a podstrkávat mu představu, že je stejně špatnej jako ona.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-15 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ČAs se nezrychluje. 1 den je stále dlouhý jako 1 oběh kolem slunce. Nic se nezměnilo.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-15 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  :D no to je asi ten problém, nikdo z nich se do vládnoucích elitních pozic nehrne a nepohrne, protože jsou ovládané mafií a illumináty, kteří by je z těch míst velmi rychle odklidili.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-15 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Tady jsi narazil na důležitý problém. Protože na vládnoucí místa se dostávají lidé s úplně jiným charakterem, než je potřeba k tomu, aby se to tady zlepšovalo…

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-15 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Vysvětlím ti, proč to píšu. Vzpomínám si, jak jsem někdy před rokem 2012 četl článek od Fullforda, kde tvrdil, že brzy začne zúčtování s "CABAL". Fulford to samé píše už minimálně 10 let a mocenským kruhům "CABAL" se nestalo vůbec nic.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-15 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Hele nevim, já jsem zatím nikdy nečetla jediný článek od Fulforda.

Ikona diskutujiciho Bublifuka 2019-02-15 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Středeční noc až dopoledne do 11hod jsem měla ukrutné bolesti těla,zimnici…třeštela mě hlava jak nikdy.. bylo to jiné než obvykle bývá u nemoci.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-15 10:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Abys věděla, oč jde, tak příklad je zde: https://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

Ikona diskutujiciho Jarka 2019-02-15 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Děkuji za radu Alusko. Omrknu, zkusím. Jo a ještě k té chřipce nebo co to je za mrchu. Teply caj nebo cokoliv teplého moje tělo nechce. Piju a jim potraviny, které ochlazuji což je taky zvláštní a ještě k tomu v zimnim období. I teď to vypadá jako na jaře, dneska bylo krásně.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-15 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Vždyť já vím. Proto taky píšu o svých starých hodinách. Jenom Alue a další tady mluví o zrychlování času, tak jsem si to chtěl nezávisle otestovat.

Ikona diskutujiciho Renata 2019-02-15 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:chodim na tadesco roky , citam vsetko a teda jedine, co si nerozkliknem je Fulford, vidis, vlastne az teraz som si to uvedmila, nikdy ani raz som si ho nevypocula, tak ako kedysi na prvopodstate toho insidera, /ale toho som zapla na pol minuty maximalne aspon raz a potom uz nikdy a pokazilo mi to dojem z celej stranky, ze tam davali takehoto vysinuteho magora a uvazovala som , ze to prestanem sledovat a zdrazu sa vsetko zmenilo :D/ ..

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-15 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Nechci znít jak "vlezdoprdelka" (to fakt nesnáším), ale sakra, já se pořád učím i z "obyčejných" komentářů, které napíšeš… 0.0

Ikona diskutujiciho pavel-)) 2019-02-15 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

muj názor na fulforda je to člověk co má za ůkol udržet morálku uvědomělých lidí je to jeho poslání pořad bude kecat pořád dokola aby vás udržel v konstruktivních myšlenkách sou to pravě vaše myšlenky které se pak snaží prorazit do reality tohle je jeho ukol vyvolat ve vás konstruktivní myšlenky ale sou zde pokroky aliance se opravdu lidstvu pomoci snaží a dosáhli jistych uspěchu zničeni některejch podzemních základen kabaly fulford lže aby vyvolával konstruktivní myšlenky ;-)  :-)

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-15 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Pozor na to – to, že existují skupiny, které mezi sebou bojují, ještě neznamená, že některá z nich má zájem pomoci lidstvu.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-15 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho armag 2019-02-16 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Netiká rychleji, běží stále stejně rychle.

Ikona diskutujiciho Ema 2019-02-16 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zaregistrovala som od teba zmienku o autopatii. Nebola síce pre mňa, ale je verejná.

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-17 09:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:Ja si to chci vyzkouset. Rekni ki jak to otestuju, az pak jsem ochoten uverit.Neci subjektivni pocity me nezajimaji.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-17 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  Dextere, jedna faktická poznámka k tématu. Otázku zrychlování času a jeho otestovatelnost obyčejným civilistou v domácích podmínkách už jsme probrali a vysvětlili, dokonce několikrát. Nemáme na to možnosti, dokud jsme uvnit systému. Pokud to odmítáš pochopit, tak vlastně nic jako konstruktivní debata není dál možné. Stojíš si zabýčený na svém úhlu pohledu, ale když stejně tak stojí na svém ostatní, vyčítáš jim to, zatímco děláš ty sám úplně to samé.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-17 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Ahoj, ten názor nechápu. Co by mohla potencovaná esence tvého těla nebo tvé prány zablokovat, když je tvoje. A pokud by blokovala, tak by nemohla být účinná, vzájemně se to vylučuje.

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-17 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Oni ti nemůžou nic říct, protože objektivně se na čase nezměnilo vůbec nic.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2019-02-17 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velmi zajímavá diskuze mezi vámi.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-02-17 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kluci … 🙂 vteřinová ručička opravdu tiká rychleji než před léty. A ano, tiká stejně na všech hodinách! logicky …

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-18 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad zpomalování času – tedy jde o čistě subjektivní záležitost. Dobře, beru. Sám sleduju, že mi čas utíká rychleji, když něco dělám, nebo když dělám co mě baví. Ale nelze tedy tvrdit, že den má v současnosti 14 hodin, protože je to prostě a jednoduše nesmysl.

Ikona diskutujiciho Dracon 2019-02-19 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dexter je Sorosův zvědátor a troll

Ikona diskutujiciho armag 2019-02-19 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[46]: Jen dokáže normálně uvažovat. Kdyby běžel čas rychleji, tak by jej nemohly hodinky měřit stejně, protože například klasické ručičkové hodinky, přesýpací hodiny, atomové hodiny by nemohly měřit hodinu 60 minut, kdyby tomu tak nebylo…

Ikona diskutujiciho VítězslavK. 2019-02-20 07:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ať už se stane cokoliv na zemi ,člověk si musí uvědomit,že sám je strůjcem svého osudu,bez jeho vúle se žádná událost nespustí,pokud se člověk ztotožní se svou duší,a k tomu již masově dochází, jeho schopnosti zesilují,zesiluje i spolupráce s vesmírem,vymaňujeme se s područí parazitických sil,to my sami dáváme impulz zemi ke zvyšování frekvence,sama země je součástí každého z nás a naopak,celého vesmíru,s každým úderem našich srdcí,vzniká synfonie,která ovlivňuje celý svět,naše duše vrací zem nazpět do svého pravého domova.Do společného domova duší planet i vesmírů.Každá pozitivní myšlenka s představou očisty země se kumuluje a pracuje na vývoji planety země.Duše lidí se spolčují,pronikají všude,ať už spíte či bdíte,projevuje se to potom výpadky v elektrické síti,posunem času,přeskupením megnetického pole ap.netřeba v tom hledat něco jiného,bude toho ještě více.Je to nezastavitelné již.

Ikona diskutujiciho Michaela 2019-02-21 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavne subjektivne se cas zrychluje, protoze starneme a hodina v porovnani s casem ktery jsme doposud prozili je mnohem rychlejsi u dospeleho, nez u malych deti. Kazdy dospely ma pocit, ze cas ubiha cim dal rychleji, ale tak tomu bylo vzdy. Navazet se tu do lidi, co zrychlovani casu neveri a chteji i nejaky dukaz, nebo vysvetleni, je zbytecne agresivni. Ne kazdy slepe prijma co se kde pise, jsou i lidi kteri si to chteji overit sami. A pokud existuje na Zemi misto, kde se tyto casove anomalie daji merit, to uz by se jako dukaz brat dalo, ale chce to vice informaci – proste tvrzeni, ze takove misto proste existuje, je trochu malo :-(

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-21 13:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čas nebeží lineárne!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek