V dětském pokoji potkáváme bílou bytost. – Souvisí to s brzkým narozením našeho dítěte?

30.3.2012 v Poradna 5

Dotaz:

Ahoj Aluško,
našla jsem před chvílí tvé stránky a moc mne zaujaly. Hledala jsem na internetu informaci o tom, kdy se duše spojí s tělem. Jsem ve 37.týdnu těhotensvtí a zajímalo mne, zda moje miminko už duši má, nebo ji bude mít až při narození.
O duchovno a vesmír se zajímám velmi dlouho a ze spousty materiálů jsem vyčetla, že duše se spojí s tělem až při narození. Tomu ale nemůžu věřit, protože cítím, že už teď je ve mě dítě se svou osobností…není to jen prázdná nádoba..


Často zahlídnu duchovní bytosti ve svém periferním vidění jako různé barvy, věřím zákonům vesmíru a sama se snažím žít jako dobrý člověk s pozitivním vnímáním světa a sebe samé. Z mé rodiny zemřelo již hodně lidí i zvířat a já vím, že někteří se již znovu narodili a někteří jsou při nás a opatrují nás.
Jen mě zajímá jedna věc…Někdy vídám v periferním vidění tmavé stíny, jak se míhají okolo…to se mi stávalo cca kolem 2.-3.měsíce těhotenství, možná i nějakou dobu potom… Ale zároveň vídám světlé, třpytivé a zároveň ,,dlouhé“ stíny, které mě naplňují klidem a láskou…

Od cca 4.měsíce tmavé stíny zmizely (neobjevovaly se často), zato teď vídám pořád tu světelnou bytost krásně třpytivou a zářivou… vídám ji v dětském pokoji našeho budoucího miminka, u dveří… Vídám ji často a dokonce už ji viděl i můj přítel (o věcech o kterých píšu výše přítel ví, ale protože se toho bojí, nechce to se mnou rozebírat, jen se mi přiznal, že ten ,,světlý stín“ viděl taky u dveří dětského pokoje)
A mě by hrozně zajímal tvůj názor na to, co to je… Co si myslíš, že vídám…
Nejdřív mě napadlo, že to duše miminka čeká na narození a už v pokoji prostě ,,bydlí“, ale zároveň se mi to zdá opravdu jako hloupost, protože si opravdu myslím, že moje dítě už duši má… Cítím, že už je to osobnost…

Napadlo mě také, že je to někdo, koho jsem milovala a on odešel z tohoto světa a tak nás stráží… Když např.zemřela naše milovaná fenka, nevěděla jsem přesně, kdy se to stalo, (byla moc nemocná a rodiče ji museli nechat uspat, trápila se), ale v tu chvíli jsem viděla prolétnout okolo mě právě také světlou zářící bytost, která měřila alespoň 180cm…a čas se shodoval s časem úmrtí..

Řekni mi, prosím, jak to je, pokud to víš. Nebo alespoň tvůj názor.
Moc ti děkuji.

Odpověď:

Dobrý den,

Já patřím k tomu malému procentu lidí, kteří si pamatují svůj prenatální život. – Pokud jsem já byla schopná vnímat i pamatovat si celý svůj život, jaké to bylo uvnitř v bříšku, nemám nejmenší pochybnosti o tom, že ostatní děti mají duši v těle také velmi brzy, dávno před narozením.
Před čtyřmi roky jsem o tom i napsala článek, kdyby vás zajímalo, jak asi vaše dítě v břiše vnímá, můžete si počíst:

,,Pamatuji si svůj prenatální život a mohu o něm do detailu vyprávět“

Ohledně bílé bytosti, nepochybné je to, že jde o konstruktivní bytost, která vás i dítě hlídá. – Duše miminka už je v plodu, spíš bych to tedy tipla na nějakého anděla, ale klidně to může být nějaký váš zemřelý předek, který se na dítě těší s vámi, dokonce i pejsek, ale to by bylo asi hodně vzácné. – Většinou takhle hlídají spíš andělé, ale nemusí to být nutně ve 100% případů. – Rozhodně je to ale dobré znamení.
Uvidíme, jestli ho budete potkávat i dál, až dítě přijde.
Já mám třeba doma 3 velikánské domácí ,,skřítky“ (jsou trochu větší než lidé, tak by se jim asi mělo říkat spíš elfové, ale pro mě jsou to domácí ,,skřítci“.) a ti mě různě hlídají. Taky je vidím, jak běhají po chodbách, nebo mě třeba v noci budí praskáním v nábytku, když je potřeba, abych se probudila, případně šla něco zařídit. – Třeba u vás váš ochránce zůstane taky.

A gratuluji k děťátku 🙂

Hodně štěstí 🙂
Alue

Kam dál:

Máte dotaz? Ptejte se

Zobrazit celou rubriku ,,Poradna: Andělé“

Další obrázky andělů: ZDE

Můžete zde uveřejnit i svůj vlastní text! – Podrobnosti ZDE

• Líbí se vám stránky? Doporučujte svým známým adresu https://aluska.org/

Navštivte CHAT

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2012-03-30 06:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ty tmavé bytosti, o kterých paní psala, to může být co?

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-03-30 07:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé… To je krása 🙂 Alue, to je teda supr mít 2metrové domácí skřítky, kteří Tě hlídají :D :D

Ikona diskutujiciho David 2012-03-30 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odporúčam k téme pôrodu a ako je to s narodením, dušou, duchom, životným plánom, vtelením, vznikom fyzického, éterického a astrálneho tela, vyhľadávaním rodičov, genetikou, osudom a pod. k tejto téme podľa mňa najdetailnejšia kniha v tomto obore.

Ikona diskutujiciho Amy 2012-03-30 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Blahoželám budúcej mamičke :)) A myslím si, že je dar, ak môže vidieť ochráncu dieťatka alebo rodiny.. 🙂 Možno tie bytosti sú tam stále ale vďaka bábätku je vnímavejšia a ľahšie ich vidí…

Ikona diskutujiciho Vacátko 2012-03-30 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, blahopřeji k vyznamenání. Samozvané hnutí Sisyfos Tě odměnilo balvanem. To znamená, že svoji práci děláš dobře, jen hrstka zatvrzelých pseudomaterialistů ti nemůže přijít na jméno.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek