V noci potkávám lidi, kteří tam ale vůbec nebyli!

2.10.2012 v Poradna 4

Dotaz:

Milá Alue, dostalo se mi na tebe doporučení a tak tě pěkně prosím, zda-li by jsi mi pomohla vyřešit, co se mi děje.

Asi před 4 lety jsem byla v Německu, takovej menší románek s chlapcem, ale to není podstatné. V noci jsem se vzbudila a viděla ho sedět na posteli, prostě jsem si s ním povídala a všechno… když jsem se ráno vzbudila, dokonce jsem ještě nad tím přemýšlela, jestli tam byl, ale vím jistě že tam být nemohl …

Letos jsem po 4 letech odjela do Španělska jako aupair se svou nejlepší kamarádkou, po párty jsme se vrátily a šly spát do suterénu spolu do jedné postele, v noci jsem se vzbudila a šla na záchod. Už když jsem vstávala, viděla jsem vedle mojí kamarádky spát tu její „mamku“ a její dcerku. Šla jsem potichounku, abych je nevzbudila, ale připadalo mi to divný a tak jsem si na ně ještě posvítila mobilem, abych si byla jistá, že tam leží. – Byly tam!

Ale když jsem se ráno vzbudila, tak nikde nikdo. Ptala jsem se kamarádky kde jsou, hleděla na mě, samozřejmě tam zase reálně nikdo nebyl …

A teď naposledy se mi to stalo zase. Bylo horko, tak jsem šla spát jen v kalhotkách, a v noci jsem se vzbudila a zdálo se mi, že mi na posteli sedí 3 dámy, se kterýma tu opět trávím skoro celé dny. Povídala s jsem si s nimi, držela jsem si peřinu na prsách a říkala jim, že se musím jít oblíct ať počkají. VSTALA JSEM a oblékla jsem se, pokračovala v rozhovoru… Ráno jsem se samozřejmě vzbudila oblečená a všechno si pamatuji…


Neprožívám u toho strach, normálně s nimi konverzuji, ani si neuvědomuji, že tady reálně nejsou. Prostě pro mě tu jsou…

Všichni jsou živí… Nedokážu si to vysvětlit a hlavně ani nevím, co to je, abych si o tom něco přečetla…

Myslíš že mi můžeš poradit?

děkuji za odpověď

Pozn. Alue: Na tenhle dopis jsem chvíli čučela a pak mi to nedlao, musela jsem si to ještě potvrdit:
,,A ti lidé, kteří s tebou v noci komunikují a zjevují se, jsou v reálném světě živí, nebo to nevíš?“

Odpověděla mi:

,,Jsou v reálném světě živí, denně s nimi „normálně“ komunikuji přes den :)“

Odpověď:

Ahoj,
V tom případě asi vím.
Nedávno se mi stalo, že jsem byla v Belgii, přespávalo se u jedné stařenky na její víkendové chatě.
Šla jsem spát ten večer jako první asi v půl jedenácté, protože jsem byla úplně zničená z 12tihodinové cesty. A spalo se mi dobře, jenomže v noci ( podle tmy bych řekla asi ve čtyři ráno ) mě vzbudily hlasité zvuky.
Probudím se a poslouchám.

Slyšela jsem nějakého pána, jak se vítá se stařenkou, u které jsem spala. Mluvili německy a vítali se…. ,,Jé ahoj, tak jsi konečně dorazil, to jsem ráda že jsi tady! Představuji ti toho a toho, přijel kvůli tomu a tomu…“
Z hovoru jsem pochopila, že přijel její přítel (o ano, stařenka je aktivní, nezůstala vdovou a znovu se zamilovala, což je úžasné), ale strašně jsem se divila, jak je možné, že tam v jídelně všichni ještě paří takhle do rána. Copak je to slušnost, aby chodila návštěva takhle strašně pozdě?
Prostě to bylo celé nějaké divné. Ještě jsem přemýšlela, že vstanu a půjdu se na ně podívat, ale nakonec jsem to nechala být.

Pak ráno jsem zjistila, že přes noc žádný její přítel nepřijel a když jsem jim to vyprávěla, tak na mě čuměli, jako kdybych právě přijela z marsu. A já zase nevěřila jim, tak jsem ho hledala po celém domě. – Nic.

Uvědomila jsem si, že to co jsem slyšela se stalo, bylo to absolutně reálné, ale asi to nebylo v tomto čase. Je možné, že jsem slyšela děj z minulosti. A kdybych se na ně šla podívat, kdoví co by mě tam potkalo.

Možná, že i ty jsi zažila realitu, že to co jsi zažila bylo opravdové, jenomže jsi to zažila v jiném čase.
Viděla jsi pouze záznam z jiného času, kdy tam ti lidé byli.
Zkrátka když nastane chyba v systému, můžeš se omylem dostat někam úplně jinam a pak se tam zase vrátit. To by vysvětlovalo zážitek ze Španělska.

Co se týče chlapce na posteli, myslím si, že tě šel během spánku jako duše navštívit. Někdy se to děje, nebylo by to poprvé. Zkrátka astrálně cestoval, jenomže po probuzení si nikdy svoji astrální cestu nepamatujeme. Vědomá bývá vzácnější, jinak každou noc naše duše cestují. On si vybral tebe a tvoji postel. Stejně tak ty tři ženy, co si s tebou povídaly.

Není žádný důvod ke strachu, máš dar, který je velice krásný a zajímavý. Uvidíš, že snad ti k něčemu v budoucnu dobře poslouží.

Hodně štěstí 🙂
Alue

Reakce:

Děkuji za odpověď ,

příběh z jiného času se mi reálný moc nezdá, jelikož mluvily se mnou, teda vlastně si nejsem uplně jistá jestli mluvily nebo ne, vím jistě že já mluvila na ně. Myslím, že mi odpovídaly, ale jistě to nevím, takže z minulosti to být nemůže. A z budoucnosti je to málo pravděpodobné, jelikož jedna z těch žen odjela, a já odjíždím za týden a na stejné místo se už nevracím…

Ale astrální cestování může být asi docela pravděpodobné.

Děkuji, něco si o tom přečtu, jen je zvláštní, že se to stalo znovu po tak dlouhé době…

Děkuji moc za tvůj čas 🙂

Kam dál:

Otevřít rubriku: ,,Poradna: Spánek“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-10-02 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to je ovšem hukot! Pokud by to fakt byla jen časová stopa, dokázalo by to jeden z faktů, který považuju v životě za absolutní. Že čas neexistuje!

Ikona diskutujiciho Šárija 2012-10-02 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Popravdě , když jsem byla malá taky jsem vídávala živé bytosti vypadaly jako barevný igelitový pytlík. Mluvili jsme snimi skrz myšlenky, a od té doby jsem nenacházela žádné články o živých bytostech až ted 🙂 Nutno říci, že ty bytosti bydleli v německu a byly u nás v česku,a dárky které jsme jim daly dostaly ty opravdový .. je to na dlouho … ale tak aspon částečně znám vysv+tlení ale jen částečně :D

Ikona diskutujiciho Alue 2012-10-02 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Hm, to mi připomíná tu paní, co mi psala,že její syn si povídá se skřítky a popisuje je jako čajové pytlíčky. – Někdy taky vypadají jako zelené trojúhelníky. – Tvůj popis dobře sedí 🙂 … někde to tady ještě mám v poradně, ale nemůzu ten článek najít, to už leda přes vyhledávání…. hmm…HA! – tady:

Ikona diskutujiciho Šárija 2012-10-02 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Díky

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek