Věštec mi kyvadlem předpověděl, že člověk, do kterého jsem se zamilovala, chce být se mnou… Mám tomu věřit?

16.7.2017 v Poradna 13

Dotaz:

Milá Aluško,

náhodnou jsem se při hledání dostala na Tvůj web a přiznám se, že jsem se začetla.

Ráda bych se na něco zeptala.

Mám ve svém okolí člověka, který se prý dokáže napojit na vyšší já a prostřednictvím „kývání a tabulky“ pak odpovědět na otázky formou odpovědí ano/ne a procenty k daným odpovědím.

Bylo mi tímto způsobem řečeno, že muž, jež je mi velmi blízký, by rád vše obětoval, abychom byli už trvale spolu (98%).

Nyní jsme oba zadaní, ale je tam problém, neboť nemá cosi v minulých životech vyřešeno se svou dcerou, má výčitky a strach, že ji ztratí, manželka je manipulátorka a on je emocionálně zablokovaný, proto se neodváží k rozvodu. Nemohu mu pomoci, musí on sám.

Je vůbec možné se takto napojit na jiného člověka a tohle zjistit?

Já jsem prý velmi empatická a intuitivní, leč jako introvert to „asi“ nepoužívám, neboť mne to vyčerpává.

Pokud ano a vše co mi bylo řečeno je pravda, mohu to já nějak ovlivnit, nebo to mám nechat být a případně odejít z jeho života?

Děkuji předem za odpověď.


Odpověď:

Dobrý den,

Podobným metodám určitě nevěřte, je to šarlatánství. Konstruktivní duchové NIKDY do kyvadla nestrkají. Na tyto věci se chytají všelijaké bludné duše a destruktivní bytosti, které ,,kontaktéra“ manipulují. Hrají si s ním a odpovídají mu to co chce slyšet. Většinou tím docílí toho, že člověk ze svého zázračného kyvadla zblbne a začne se řídit vším, co mu tyto bytosti napovídají. A když už ho mají v drápech, tak ho začnou používat ke svým účelům. To znamená sají z něj konstantně energii a jeho prostřednictvím i z druhých lidí a škodí jim všem. Rozhodně nevěřte výsledkům kyvadel, jsou nebezpečná a lidé se tím napojují na démony.

Umím si představit že je vaše situace velice složitá, ale pokud ji chcete řešit, musíte primárně mluvit s ,,partnerem/milencem/přítelem“ a neřešit to s lidmi, kterých se záležitost nijak netýká, nevidí do ní, není jejich a nemohou ji tím pádem řešit.

,,Odevzdejte vše, o co nemáte zájem, právoplatnému majiteli a nepřijímejte zodpovědnost za nic, co není vaše…“ By si měli mnozí ,,terapeuti“ nechat vytetovat na čelo a necpat se druhým lidem tímto způsobem do soukromí, i když jsou o to požádáni.

Že vám někdo řekne upřímně svůj názor, náhled, zkušenost a s dobrou vírou se vás snaží podpořit, poradit a povzbudit, to je něco úplně jiného. Rozhodnutí totiž leží stále na vás. Ale hrát si na boha co všechno ví na jistotu a na procenta, to je nebezpečný nesmysl.

Mimochodem poznala jsem TŘI lidi, co podobným způsobem všechno měřili na procenta. Nejenom že žádné z jejich předpovědí nevycházely, nejenom že byli skutečně destruktivní a stáhlo je to do hnoje, ale navíc tím hrozně ublížili a ubližují všem nešťastníkům, kteří těm jejich nesmyslům věří, nebo věřili.

Svým způsobem jsem kdysi také byla oběť jedné takové pomatené baby co si myslela že umí věštit, která zásadně ovlivnila volbu jednoho z mých rodičů v soukromém životě a velmi draze jsme za to zaplatili úplně všichni. – Takže kyvadla fakt NE. A měření čehokoliv na procenta absolutně NE.

Pokud bych se mohla vyjádřit k záležitosti kterou řešíte, promluvte si hlavně s dotyčným narovinu. Člověk, který vás hluboce miluje a který ví že chce být s vámi, vám to řekne a bude se podle toho chovat. Pokud otálí, vyhýbá se odpovědi, od manželky neodchází, není si jistý, neví jistě jestli vás miluje a neví jistě jestli chce být s vámi, pouze s ním ztrácíte čas.

Buď je to srab, nebo mu stávající stav vyhovuje, vy jste jenom zpestření a ve skutečnosti na tom nic měnit nechce. Chlapům často i protivná manželka vyhovuje, u milenky sice nadávají jaká je hrozná slepice a jak s ní nemají klid, ale ta protivná manželka jim vaří, uklízí, pere a dělá full servis, mají domácí jistotu, tak proč by chodili jinam.

Neříkám, že to nutně musí být váš případ – já nad tím fakt nejezdila kyvadlem, jen říkám co jsem viděla nebo zažila – ale zkuste od té situace trochu odstoupit a podívat se na ni co nejvíce nezaujatýma očima. Ne zamilovanýma růžovýma brejličkama, ale opravdu střízlivě. Někdy pomáhá se třeba 2-3 týdny vůbec nevidět, nevolat mu a přemýšlet nad tím, co vlastně děláte a kam vás to dovede. Pak určitě budete vědět, co máte dělat.

Mnohdy když jsme v lásce a vztazích bezradní a absolutně nevíme kudy kam, tak nepotřebujeme věštce aby nám řekl co máme dělat, ale spíš bychom měli zpozornět, protože něco nechceme vidět, něco si nechceme přiznat a odmítáme řešení, která se nám nabízí.

Také položte sama sobě otázku, jestli vás stávající stav těší, máte díky tomu krásnější život, máte z toho dobrý pocit, nebo jste jenom frustrovaná, opuštěná, smutná, máte výčitky a nijak se to nevyvíjí. To je další vodítko, které vám říká, co máte dělat. Pokud jste ze vztahu nešťastná už ve chvíli kdy ještě ani pořádně nezačal, dostáváte tím jasné znamení co máte dělat.

Ještě si s dovolením rýpnu jednou, ale myslím to v dobrém: Pokud máte potřebu chodit se ptát kyvadla co máte dělat v tomto milostném problému, tak tím dáváte znamení sama sobě. Kdybyste si byla jistá dobrým koncem a pevnou láskou a kdybyste cítila jistotu a klid v srdci, tak tyto pomůcky nepotřebujete. Ale vy pravděpodobně cítíte, že to není takto v pořádku. Akorát si to nechcete přiznat, máte strach a bolí vás to řešení, které se vám nabízí, tak zkoušíte ,,věštce“. Já vám rozumím, ale je opravdu výhodnější si věci včas přiznat, než to člověku spadne na hlavu. Věštci vám vaši cestu neukážou, akorát vás zblbnou a odvedou vás pryč od vašeho přirozeného intuitivního vedení. Když z toho máte blbý pocit, tak podle toho jednejte, jen vy sama nejlépe víte a cítíte, co je pro vás nejlepší. Nikdo jiný, ani já, to neví. A nemůže to za vás rozhodnout.

Takže udělejte dvě věci. Seberte všechnu odvahu kterou v sobě máte a položte mu všechny zásadní otázky. Pak vezměte to co z něho dostanete, stáhněte se na pár dnů či týdnů do ústranní a velmi pečlivě nad tím popřemýšlejte, ale také jaké jsou všechny dopady vašeho rozhodnutí a co váš aktuální vztah a co váš aktuální partner, kterého se to jistě také dotýká. Nemusíte hned dělat zbrklá rozhodnutí. A uvidíte, že dobré řešení najdete.

s pozdravem

Alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Aja 2017-07-16 01:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, Alusko, Ty chytra holcicko, ne nevysmivam se, muj vek me opravnujte uz se na Tebe divat jako na dceru, ale to co jsi napsala je odpoved od zeny ktera toho hodne prozila a ma mnoho zkusenosti. Co by za to nektere sedesatnice a vyse daly kdyby tohle byly schopne pochopit. Ano take si myslim, ze kyvadlo je zlo a presto je pouzivano vetsinou ceskych kartarek a brani ho zuby nechty ze je to cista energie, ze je to pravda atd. Ano takhle se da duverivym lidem opravdu hodne uskodit, i se mi libi ta rada se treba 3 tydny nevidet a najit odstup. No .. receno strucne moc hezky napsane jen tak dal. Jsi opravdu moc sikovna a na svuj vek mentalne presahujes nekolikrat svuj biologicky vek. :-)

Ikona diskutujiciho Andrea L. 2017-07-16 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, opravdu moc hezký a podnětný článek a Ája mě předběhla :-)-také jsem chtěla napsat, že jsou všechny Tvé články velmi moudré a člověk se jen diví, když ví, kolik je Ti let-jsem od Tebe také o generaci starší. Velmi souhlasím se vším, co jsi napsala-prožila jsem před pár lety podobný vztah, jako pisatelka dopisu-láááska na první pohled, on ženatý, dvě malé děti, já vdaná, děti už odrostlé. Tenkrát jsem byla rozhodnutá opustit manžela, protože jsem měla pocit, že jsem potkala Muže svých snů. V jeho chování ale občas bylo něco, co mně nesedělo,jeho odpovědi na naši budoucnost byly nejasné, vyhýbavé, ale přes své růžové brejličky :-) jsem to nechtěla vidět, slyšet. Takže ANO-šla jsem se poradit hned ke dvěma vědmám-kartářkám. Mluvily takřka shodně-jsem žena jeho života, on je můj osudový muž, je tam velmi silné pouto z minulých životů atd.atd. Vlastně přesně to, co jsem chtěla slyšet. Dopadlo to tak, že můj milovaný nakonec od rodiny odešel-ale za úplně jinou ženou!!!!No, to byl teda šok!Něco takového jsem absolutně nečekala a tak jsem se po čase opět objednala k oběma kartářkám, abych se jich zeptala, jak to, že neviděly, že tam můj milovaný muž má nějakou jinou ženu. Odpověděly opět velmi podobně, něco ve smyslu, že ony vidí jen přítomnost a to, jak se člověk následně rozhoduje je jeho volba (nebo tak nějak).Zkrátka, na každý dotaz nějaká odpověď. Od té doby už nechodím k žádným kartářkám, vědmám, terapeutům, reikistům atd., raději čtu blog a knížky od Alušky, kde najdu platné rady, jak se napojit sama na sebe a pomoci si v každé situaci (tímto Ti, milá Aluško, moc moc děkuji, že Tě MÁME!!! :-))A jak to dopadlo s mým milým? Bývalá manželka mu udělala peklo na zemi-prakticky nevídá své děti, a to i přes rozhodnutí soudu-zkrátka v dobu, kdy má být s dětmi, napíše žena smsku, že jsou nemocné a nebo děti samy (navedené matkou) mu řeknou, že se s ním nechtějí vidět.Děti nepřijaly tatínkovu novou přítelkyni, ona s nimi má pochopitelně také problém. Sama by chtěla své děti, ale můj bývalý milenec nemá odvahu založit novou rodinu. Tak si zpětně uvědomuji, že moudrost Vesmíru je neskutečná, když mě ochránila, protože jsem vlastně milovala slabocha. Ale to přes ty růžové brýle zamilovanosti často nechceme vidět. Naopak jsem si uvědomila, jaké hodnoty má můj manžel a jsem nesmírně šťastná, že se o mém několikaměsíčním úletu nedozvěděl a žijeme v pohodovém vztahu. Tyto vztahové peripetie jsou většinou hodně bolestné a už bych do toho znovu nešla. Paní pisatelce dopisu bych také doporučila objektivně se zamyslet i nad svým současným vztahem, protože někdy v zamilovanosti do někoho jiného přehlížíme hodnoty toho, kdo stojí vedle nás. A.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-07-16 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před nějakou dobou jsem poslouchal Stanleyho Bradleyho asi na Impulsu.  Kyvadlem radil jak dopadnou toho dne 3 fotbalové zápasy, možná Ligy Mistrů.  Ani jednou se nerefil! To mu tedy radí nějaký srandista :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-16 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Děkuji 🙂 – Inu, škoda peněz za šarlatány. Ženská prostě musí přemýšlet střízlivě a nenechat se opít rohlíkem. Vždycky přemýšlet, kam to povede a okamžitě zbystřit, když něco nesedí, nebo se to zdá jakési divné… Za těch pár měsíců slastného blbnutí zničený život nebo rozbitá rodina vážně nestojí.

Ikona diskutujiciho myší královna 2017-07-16 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych k tomu akorát dodala, že i kdyby to byla pravda, je přece úplně jedno, jaké si najdeš výmluvy. Pokud ho oslovíš a on řekne NE, prostě to znamená NE a ty okolnosti tě nemusí zajímat.

Ikona diskutujiciho Renata 2017-07-16 11:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

keby vestenie fungovalo, tie babizne by boli milionarky, lebo by si vedeli vyvestit vitazne cisla v lotte napriklad a nemuseli by potom osklbavat a klamat ludi. Aluska, chcem sa spytat co si myslis o pristrojich, co pouzivaju terapeut Joalis, ten Dr. Alter sa to vola, okrem diagnostiky cez akupunkturne body potom vyhodnocuju aj lieky, ktore su pre pacienta najvhodnejsie – teda ten pristroj to vyhodnocuje, ked liek napriklad postavia na tu misticku napojednu na pocitac a sucasne na akupunkturny bod. Moze to byt vierohodne? Inak Joalis mi velmi pomohli kedysi aj dcere.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-07-16 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám jednu paní kartářku která má většinou vždy pravdu co se týče budoucnosti vztahu. Vykládá z herních karet.

Ikona diskutujiciho Andrea L. 2017-07-16 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ještě musím, Aluško, dodat, že na Tvůj web jsem narazila až díky krizi, kterou jsem prožívala po rozpadu vztahu s tímto mým milým, takže kromě spousty ušetřených peněz za kartářky :-), to mělo i další velmi pozitivní dopad na můj další život…Měj se krásně,A.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-07-16 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Kdo je Stanley Bradley?

Ikona diskutujiciho Ema 2017-07-16 14:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj všichni, jako človek pracujici s kyvadlem, nebo pro lepsi predstavu s kineziologickym testem, by jsem se rada tady ozvala 🙂 – ze otazky nedavam kyvadlu, a jestli neco prenastavuji, je to jemne a ponechava to slobodu volby. Ne vsichni "lecitele" jsou sarlatani, ale pouzivaji skutecneho daru, nebo ve skutecnosti neceho, na co se jednoduse zapomnelo a je vlastne a dostupne vsem lidem v podstate bez rozdilu/jediny rozdil je cistota zameru a myslenek.

Ikona diskutujiciho Žába 2017-07-16 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja jsem si kyvadlem vykyvala maturitní otazku z cestiny a fakt jsem si ji vytáhla 🙂

Ikona diskutujiciho Ivour 2017-07-17 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nějak mi vůbec není jasné co dotyčná řeší. Píše se tam, že on s ní chce být a udělá pro to COKOLIV a o pár řádek dál se píše, že je nerozhodný a nechce se rozvést. To si naprosto rozporuje. Netuším v čem potřebuje radu od věštce, to snad záležím na tom dotyčném pánovi, buď s ní chce být a udělá pro to vše a nebo nechce a zůstane se ženou… V tom nepomůže žádný věštec…

Ikona diskutujiciho jirik 2017-07-17 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Když jsem dělal maturitu, potřeboval jsem vytahnout otázku od 1 do 10 či 15 (víc otázek jsem se v jednom předmětu nenaučil) a výsledek skutečně jsem vytáhl otázku v potřebném rozsahu, stačí síla myšlenky a silného konstruktivního přání.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek