Vynálezkyně vakcín proti HPV virům pod tíhou svědomí: ,,Jde o obrovský, smrtelný podvod!“

14.12.2016 v Žena 20

Hlavní expertka zapojena do schvalovacího procesu pro vakcíny lidského papilloma viru (HPV) s názvem Gardasil a Cervarix mluví o nebezpečích a důvodech, proč byste neměli riskovat zdraví svého dítěte, pokud ho dáte očkovat.

Diane Harper, M. D., profesorka a vedoucí Odboru rodiny a geriatrické medicíny na Univerzitě v Louisville, odhalila na 4. mezinárodní konferenci o očkování, že HPV vakcíny jsou v podstatě bezcenné, protože výskyt rakoviny děložního čípku v USA je extrémně nízký.

Její projev byl určen na podporu výhod těchto vakcín, ale rozmyslela si to a šla jiným směrem ve snaze „očistit své svědomí od smrtících vakcín,“ píše The Daily Sheeple.

Dr. Harperová, bývalá vědecká pracovnice pro společnost Merck, řekla, že by nemohla v noci spát, kdyby nesdělila veřejnosti pravdu o vakcínách proti HPV viru.

Ve svém projevu, uskutečněném v Restone, ve Virginii prohlásila, že 70% všech HPV infekcí se vyřeší samy bez léčby a při 90% se tak stane do 2 let.


Ohlášených bylo 40 úmrtí mladých dívek z důvodu očkování se proti HPV viru

Dr. Harperová řekla, že všechny bezpečnostní testy pro HPV vakcíny byly provedeny na 15 ročních dívkách a ne 9 ročních, u kterých se imunizace nedoporučuje. Dodala, že navíc existuje reálné riziko spojené s těmito vakcínami.

Podle systému VAERS se u více než 15 000 očkovaných dívek vyskytly nežádoucí vedlejší účinky z Gardasilu.

Toto číslo bude pravděpodobně ve skutečnosti mnohem vyšší, protože mnohé nežádoucí účinky těchto vakcín jsou neohlášené. Nejméně u 44 dívek je potvrzeno, že zemřeli v důsledku těchto vakcín.

Některé nežádoucí účinky, které se vyskytly u pacientů očkovaných proti HPV viru, zahrnují záchvaty, krevní sraženiny, zánět mozkových blan, lupus a Guillain-Barrého syndrom, vzácný, ale závažný autoimunitní nedostatek, který způsobuje, že imunitní systém útočí sám na sebe a dochází k poškození nervových buněk.

Přestože se většina lidí trpících tímto syndromem zotaví, porucha imunitního systému může způsobit trvalou slabost, dýchací potíže, ochrnutí a někdy i smrt.

Stejně jako u většiny vakcín, rodiče si nejsou obvykle vědomi rizik.

HPV vakcíny zabírají jen na 4 ze 40 kmenů pohlavních chorob

„U osmi z deseti žen, které byly sexuálně aktivní, se vyskytuje virus HPV v určité fázi života.“ Řekla Dr. Harperová během svého projevu

„Za normálních okolností se u nich neprojevují žádné symptomy a 98% případů se odstraní samo. Avšak v těch případech, kdy tomu tak není a tento virus není léčen, může dojít k tvorbě prekancerózních buněk, které se mohou vyvinout až do rakoviny děložního čípku.“

Dr. Harperová řekla, že zatímco Gardasil a Cervarix jsou na trh uváděny jako ochrana proti rakovině děložního čípku, toto tvrzení nebylo prokázáno a je hypotetické.

Výzkum provedený na lécích dokázal, že „neexistuje prokazatelný vztah mezi očkováním a vzácným typem rakoviny, kterému by vakcína mohla zabránit, ale i přesto se vakcíny prodávají,“ řekla.

Bývalá vědecká pracovnice společnosti Merck útočí na vakcíny proti HPV viru

„Ve skutečnosti neexistuje žádný důkaz o tom, že vakcína může zabránit rakovině. Podle vlastního přiznání výrobců vakcína funguje pouze na 4 kmeny ze 40 pro jednotlivé pohlavní choroby, na které člověk umírá v relativně krátké době, takže pravděpodobnost, že člověku pomůže, je přibližně stejná jako kdyby byl zasažen meteoritem.“

Její vyjádření jsou skutečně odvážné a ohrožují její reputaci. Farmaceutické společnosti na ni útočí jako psi a snaží se ji zničit, a to pokusy zničit její důvěryhodnost jako profesionální vědecké pracovnice.

Od chvíle, kdy se snaží své obavy před HPV vakcínami zveřejňovat, je proti ní zahájena neúprosná a brutální kampaň.

Bývalá pracovnice společnosti Merck byla vyobrazena jako podivínka v článku publikovaném v britském bulvárním časopise The Sunday Express, který ji velmi špatně uvedl.

Doufajíc, že věci uvede na pravou míru, poskytla rozhovor pro CBC News, kde se vyjádřila, že HPV vakcíny s sebou přinášejí skutečná rizika, a zároveň poskytují jen velmi málo výhod.

„Přínos pro všeobecné zdraví je nulový, neexistuje žádné snížení rizika vzniku rakoviny děložního čípku, jedině ochrana, která vydrží nejméně do 15 let a očkovaných je více než 70% všech sexuálně aktivních žen různých věkových kategorií.“

Stejně Dr. Harperová dodává, že hlášené prokázané vedlejší účinky HPV vakcín jsou mnohem nebezpečnější než rakovina děložního čípku, před kterou podle výrobců vakcíny mají lidi chránit.

Zdroj: naturalnews.com

převzato z: http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9152-vynalezkyne-vakcina-hpv-viry-obrovsky-podvod

Komentáře

Ikona diskutujiciho savanach 2016-12-14 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A proto jsem svou dceru očkovat nedala ;-)

Ikona diskutujiciho katalyn 2016-12-14 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až na to, že právě tyhle 4 viry jsou příčinou 90 procent onemocnění rakovinou děložního čípku. Takže má smysl nechat se očkovat.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Malá faktická poznámka: Rakovina není vir. Vir nezpůsobuje rakovinu, ale záněty.- Záněty lze léčit homeopaticky a přírodními antibiotiky. Nenech ze sebe udělat oběť mediální masáže.

Ikona diskutujiciho T. 2016-12-14 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Radeji obet medialni masaze nez obet rakoviny 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Přečti si znova můj komentář. Jednodušeji už to vysvětlit ani nejde, aby to člověk pochopil.

Ikona diskutujiciho savanach 2016-12-14 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vše je byznys. .i rakovina se dá léčit mírnější..viz co psala Alue :-) Je dobré se podívat na videa, co dívky můžou zažít po teto vakcíně ..až brečet se mi chtělo. A nikdy jsem neviděla a neslyšela, že by dívky dostaly rakovinu děložního čípku..

Ikona diskutujiciho Eliška 2016-12-14 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Raději kdyby matky svoje dcery poučily o

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-14 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě, že už mám všechna povinná očkování za sebou a naštěstí bez vedlejších účinků. Jen jak to dělat jednou s dětma až budou být povinně očkováni.

Ikona diskutujiciho sirren 2016-12-14 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Jsem na tom podobně, ale nesdílím tvůj optimismus. Kolik očkování každý člověk snese je individuální – nikdo neví, která vakcína pro něj bude "poslední". Sice máš jak píšeš všechny povinné očkování za sebou, ale jestli je ti víc jak 20, tak z protilátek už v těle nemáš prakticky nic. Za to třeba hliníku z vakcín už se z větší části nikdy nezbavíš. Příští injekce na přeočkování proti tetanu může mít za následek, že pohár přeteče. Přitom kdybys nebyla naočkovaná proti kdejaké ptákovině, tak jsi mohla mít ještě rezervu … slušná ruleta ;).

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Těžké kovy se z těla dají vytáhnout, dokonce vydetoxikovat Jonášovkama, ale není to zadarmo a je to na dlouho… naštěstí ale nějaké páky jsou.

Ikona diskutujiciho Scipia 2016-12-14 23:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není pravda, že viry dělají zánět a nikoli rakovinu. Viry způsobující rakovinné zvrhnutí napadené buňky existují, zabudují svou genetickou informaci do DNA buňky a nutí ji k nadměrnému množení, zjednodušeně řečeno. Mohli bychom se dohadovat a slovíčkařit, co přesně je rakovina, ale tumory různé povahy některé viry rozhodně schopné vyvolat jsou.

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-15 06:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: No, tak když jsem byla malá tak jsem moc netušila, že očkování je špatné a nemohla jsem se moc bránit když to bylo povinné jo a tetanovka je nepovinná, takže do mě už nikdo nic nebude píchat,  to jim i uteču klidně i oknem. :D

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-15 07:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Jo a jinak, mojim příspěvkem jsem jen chtěla říct, že jsem ráda, že jsem tohle absolvovala bez následků(když to bylo povinné a já  tomu tenkrát nerozuměla) né to, že miluju očkování a jsem za to ráda 😉

Ikona diskutujiciho Míša 2016-12-15 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co může s tělem udělat očkování tetanus co je jednou za 15 let je to k něčemu dobré škodí to tělu hodně? A je to povinné nebo na to jít nemusím.  Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-15 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Tetanovka povinná není, alespoň to tak bylo za mě. Stejně to nemá smysl, pokud si ji nebudeš chodit píchat opakovaně, stejně vyprchá. Jako každé očkování. Je to blbost.

Ikona diskutujiciho sirren 2016-12-15 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Očkování může být dobrá věc. Když pojedu do Afriky a je pravděpodobné, že chytnu třeba břišní tyfus, tak se radši naočkuju a oželím menší pravděpodobnost vedlejších účinků z vakcíny. V každém případě sázka na jistotu je do Afriky nejet..

Ikona diskutujiciho df 2016-12-15 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Já Ti nevim. Tetanovku mám propadlou tak třicet let, na rezavej hřebík už sem parkrát šlápl a poranil se i o vidle od hnoja. Důležitý je to hned jít vydezinfikovat a nebo když nic na místě není aspoň to počůrat. Taky je důležitý být zdravý a mít dobrý imunitní systém. Nedávno mě doktorka (povinná prohlídka v práci, jinak k Dr nechodím) upozorňovala na propadlou tetanovku, zase sem s díky odmítl. Do Afriky mě nic netáhne, u nás je zatím ještě pořád hezká turistika. Ale kdybych tam jel asi bych vzal s sebou MMS a nějaké další vychytávky a na očkování se vykašlal.

Ikona diskutujiciho Fellien 2016-12-16 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já očkovaná nejsem. Mamce to přišlo zbytečné a já jsem za to ráda. Mám jen povinná očkování, kterých ale v době kdy jsem byla malá nebylo tolik co teď. Na přeočkování už jsem ani nikdy nešla, ani když jsem jela do Afriky. Viry které vyvolávají rakovinu skutečně existují, ale podle mě to nevzniklo přirozeně, ale někdo takový vir vytvořil. Jeden doktor nám dokonce říkal na přednášce, že podle něj viry nemohly vzniknout sami, že si myslí, že viry někdo vytvořil uměle a já jeho názor zcela sdílím. Co se těch vakcín týče, to nám zase jiný doktor říkal, že jich je zvytečně moc a hrozně děti zatěžují a že léta bojuje za to, aby těch očkování tolik nebylo, ale že ho s tím každý poslal do háje, protože je to byznys. Očkování už ale existovala ve starém Egyptě a kdyby zůstala v takové formě jako tenkrát, nebylo by na ní nic špatného.

Ikona diskutujiciho Mued 2016-12-16 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Tak to jste měli fajnového pana doktora a je fajn, že pořád jsou takoví lidé i mezi doktory. Také tento názor sdílím, víme přece, že nemoci nejsou pro člověka vůbec přirozené.

Ikona diskutujiciho sirren 2016-12-17 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Souhlasim, jen jsem to nechtel napsat primocare 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek