Vzkaz pro všechny

29.6.2014 v Poselství 21

Následuje příspěvek tomáše marného z jeho Osudového okénka, který si přál i zde na Alušce.org:

Vzkaz pro všechny…..

….lidi v České a Slovenské republice. A taky pro celou Evropu, a vlastně pro celý svět.

Mohli bychom to taky nazvat vlastní optikou.

Známé poselství ILLUMINÁTŮ:

Televize a moderní technologie mobilů nám dala do rukou nástroj všechny lidi manipulovat a oblbovat. Informatika nám dala do rukou nástroje absolutní kontroly obyvatelstva a absolutních výhod pro nás. Byl nutný, aby lidem bylo vnuknuto, že nejsou důležití a neměli o sobě dobré mínění. Ztratili svoji identitu a hlavně byl lidstvu vzat nástroj svého uvědomění. Technologie udělala z lidí bytosti, kterým jsou ostatní lidé lhostejní a hlavně jsou taky lhostejní sami sobě. Jsou pro ně důležitější hmotné věci, ale nikoliv vztah člověka k člověku. Lžeme vám ve všem a kde můžeme. Pravdu od nás nikdy neuslyšíte.

Dnes zastiňuje ignorace veškerou morálku, lásku a mír v srdcích lidí.

Vím že pro smartphony pracovala celá armáda lidí, v tropických zemích v nelidských podmínkách, kteří suroviny pro ně těžili ze země, aby mohli uživit svoje rodiny. (pozn. Alue: Na toto téma vyšel v minulosti na Aluška.org článek i s dokumentem: Krvavá daň za naše mobily)

Velké země, jako je AMERIKA a země v Evropě, mohou kupovat a vlastnit mnoho věcí, za které musejí jiní krvácet. My lidé tohle podporujeme.


Vím, jsem taky vinen, jsem vinen jako všichni ostatní zde a nechci to popírat. Abych se sám osvobodil, musím se postavit sám před sebe.

Chtěl bych, abych se zase mohl postavit před zrcadlo a podívat se sám sobě do očí.

Ptám se sám sebe. Kde vlastně leží ta hranice?

Dnes se rvou celosvětově lidé při zavádění nových produktů o místo a kupují veškerý šrot, který vlastně my lidé nepotřebujeme, abychom byli šťastní.

Jsme šťastní, protože nemusíme za to nést zodpovědnost, když jiní za náš luxus musejí žít v naprosté bídě, nebo umírat.

Udělali jejich zájmy, našimi zájmy.

Nechci u nikoho hledat vinu, protože stejně nikdo z nás se z této existence samostatně neosvobodí, protože vina leží u nás všech.

Banky a světový hospodářský systém má vliv už přes 100 let na školský systém a domestifikaci lidstva, média a politiku, nacházíme fasádu naší společnosti jako normální, akceptujeme ji jako dobrou a tu pravou, která nám byla vnuknuta falešným „náboženstvím“, který většina z nás miluje.

Musíme se učit z naší minulosti. Vlády a politika jsou jenom prázdná slova a jména, z kterých jsme udělali něco v co věříme a uctíváme jako novodobé náboženství, místo abychom sami mysleli a poznali, že z toho nemůže vzejít žádný vítěz, ale jenom mrtví a nové represálie a potlačování veškerých svobod.

Veškeré volby jsou zmanipulované a média jsou kontrolována, není to nic nového, známe to už hodně dlouho, ale mnoho jedinců to nerozpoznává a nevidí, protože zdravé myšlení a láska byla zaměněna za boj o přežití a různé závislosti. Sklopili jsme hlavy a podmanili se bez jakýchkoliv dotazů a ty stejné chyby předáváme z pohodlnosti dál našim dětem.

A co nás nutí k tomu, že naše spoluobčany, bratry a sestry s tasery a obušky lynčujeme a kriminálníky obhajujeme?????

Lidstvo zapomnělo, že všichni jak zde jsme, sedíme v jedné velké lodi a né v mnoha malých lodích, ale takto myslí mnoho z nás. Rozdělení lidí do určitých skupin a strach vytvářený světovou politikou, penězi a světové hospodářské diktatury, to vše na nás působí abychom byli povolnějšími a likvidovali ostatní jen abychom se sami zachránili, zůstali v naší práci. Za tímto účelem jsou používáni i politici, kterým tak věříme, předávají nám problémy pro nás vytvořené těmi kriminálníky.

A k čemu nám slouží to nabyté bohatství a naše práce, když už v noci nemůžeme mnoho let spát, jsme bez citů a bez vlastních myšlenek. Nelikvidujeme jenom naši budoucnost, ale budoucnost našich dětí a vnuků.

Ale vina neleží jenom na nich, ale taky na nás. Jsme také vini, protože jsme z pohodlnosti ten kompletní chaos a „bordel“ příliš dlouho tolerovali a podporovali.

Musíme se skutečně nyní poučit z minulosti a nejen z minulosti, ale ze současnosti.

Vážení, je za 1 minutu 12 a musíme skutečně začít jinak myslet. Celá politika je už 100 let ta stejná a nezměnila se. Nyní je klid před velkou bouří. Musíme nyní přehodnotit naše myšlení, mnoho lidí a jedinců to už dělá, a musíme se navzájem datovat (informovat).

Zde už neexistuje žádný levý nebo pravý, žádné skupiny muslimů, černých nebo bílých, rusů nebo židů, protože všichni jsme stejní! Jsou to jenom slova, která na rozkaz politiků a jejich loutkovodičů zkrze televizi a média rozdělují aby nás mohli ovládnout, přesně tak jako kapitál a profit nesmí naše myšlenky za žádnou cenu ovládnout.

Místo toho, abychom se na někoho dívali přes rameno nebo zvrchu, musíme se dívat dopředu a jít společně, jinak nevíme kam vlastně běžíme. Slepě běžet naším životem nikdy nekončí dobře, protože člověk nikdy pro ně nebyl důležitější než peníze a kapitál. Je to jako jízda v autě na dálnici, která vede několik kilometrů rovně, je mlha a my jedeme 200 km/h. Jak tohle skončí, je každému jasné. Přesně tam se lidstvo řítí.

Buď zvítězíme my společně, nebo všichni společně padneme. Navždy padneme. Můžeme se postarat o svoji vlastní jistotu (své vlastní bezpečí), když konečně pochopíme, že musíme zabezpečit jistotu lidí (bezpečí lidí) kolem sebe.

Prosím, jak vždy říkám. Nevěřte mně, přesvědčte se sami. Děkuji…..

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Články tomáše marného“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-29 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud funguje zákon přitažlivosti a ilumináti dělají zlo pak se jim to musí vrátit. Proč se jim to už nevrátilo? A nebo se jim to nějakým způsobem vrací? Nebo to dokázali nějak obejít? Dá se vůbec obechcat vesmírný zákon?

Ikona diskutujiciho Elda Trnimir 2014-06-29 09:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Zde už neexistuje … skupiny muslimů, černých nebo bílých, rusů nebo židů, protože všichni jsme stejní!" – chtěl bych se zeptat, jestli je z bytostného hlediska nějak nedobré pro tělo míšení ras? Vím, že jsem se na to ptal v dotazníku, ale věřím že zodpovězení tohoto by pomohlo mnoha lidem, protože se často mluví o tom, že díky tomu pak lidstvo geneticky degraduje, tak bych si moc přál mít v tom konečně jasno :)  (zatím jsem o tom nikde na tvém blogu neviděl nic napsáno a těžko říct, jak to je). Zkrátka, co dělat když se Češka zamiluje do Větnamce, ap.? Moc ti děkuji

Ikona diskutujiciho Léňa 2014-06-29 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

medvěd šestiprsťák ! :-)

Ikona diskutujiciho Lu-Aquarius 2014-06-29 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Toto je objasňěno v rozhovoru se "Skrytou Rukou", iluminátem a zasvěcencem.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-29 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mísení dobré není, ale veřejně se o tom zde na webu bavit nebudeme/nemůžeme.

Ikona diskutujiciho Vladka 2014-06-29 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vždycky když čtu TM, tak si ho musím přečsíst několikrát a i když vím , že má v hlavě jasno, a chce všem svoje jasno a svoje vědění sdělit, málokdy ho úplně chápu.Vím, co tím článkem sděluje.Lidi cvakají na mobilech, jak o závod-bourají do sebe na ulicích i doma , očí skelné- nevnímají druhé živé bytosti – jen ten svůj mobil. Mám doma dceru… ta s ním i snad spí.. chodí jak mátoha. Leze mi to na nervy, syn tráví zas celé dny na PC. Jsou oba dospělí. My s manželem používáme mobil jen pracovně. Kolikrát ho někde i zapomeneme. není pro mě důležitý životně jen na nutnou komunikaci. K volbám nechodím.Do vzdělávacího procesu jsme se zapojili.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-29 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď, asi jsem pochopil, ale upřimně řečeno se mi z toho článku dělá fyzicky špatně od žaludku. Vydrbali skvěle s těmi zákony.

Ikona diskutujiciho dozaj 2014-06-29 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím. Já si před lety koupil pozemky uprostřed přírody na úpatí Jeseníků..Přivezl tam karavan a mám v úmyslu ZDE žít po indiánsku. Haug

Ikona diskutujiciho gretka 2014-06-29 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj ilumináti spoléhají na to že v lidech to zlo prostě je každej máme svobodnou vuli ale rozhodujeme  se špatně.já se hlavně bojim toho školství příští rok pujde dcerka do školy a nechci aby mi ji přetvořili k obrazu svému

Ikona diskutujiciho aneta 2014-06-29 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:kde neni pocit viny, neni ani trest

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2014-06-29 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa zdá že ľudia sa zasa rozdeľujú do rôznych skupín, teda napríklad po udalostiach na ukrajine sa rozdelili na rusofilov a amerikofilov a hádajú sa medzi sebou (teda neviem či to myslia vážne alebo sa len takto bavia). Je to akoby niekto spustil niaky program na rozhádanie a rozdelenie slovanov.

Ikona diskutujiciho Mára 2014-06-29 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem premyslel o tom, ze kde neni pocit viny, neni ani trest, ale je to pravda jen z casti, ci vubec. A jak se v tom rozhovoru pise v jine casti, nemuzou mit zmanipulovanou reinkarnaci, maji moc jen v hmote! Tam je zas kus pravdy a zbytek blbosti aby probudily strach. Mam uz pocit ze mi z toho zacina hrabat. Asi me tahle data jednou privedou do ustavu choromyslných.

Ikona diskutujiciho Kéšava 2014-06-29 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jenom to, že člověk musí chodit do práce vyloženě proto, že kdyby nechodil, tak by byl z něho bezdomovec je druh zotročení. Co těm lidem vlastně zbývá?

Ikona diskutujiciho Alis 2014-06-29 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kolik času nám zbývá?

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-06-29 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:… a to je přesně ono, o čem Tomáš psal. Musíme si dávat pozor na pusu, nebo bude "baci baci"! Jen počkej člověče! Jak se opovažuješ veřejně říkat, co si myslíš?! Bude "auí"! Kdyby jsme se o tom tady rozepsali, byli by schopni Alušce tyto stránky zatrhnout. A to by bylo pěkně v …

Ikona diskutujiciho Karel Havlík 2014-06-29 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:… dcerku můžeš klidně vychovávat a učit sama doma.

Ikona diskutujiciho Luz 2014-06-29 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Docela mimo téma článku, ale – pokud se to týká přímo tebe, musíš se řídit srdcem a láskou a ne nějakou ideologií. A pokud se to týká někoho jiného, to už je jejich osobní věc, tedy ostatní jim do toho nemají co mluvit. Asi bys nechtěl někomu kazit dokonalý vztah, který může být třba i na celý život, kvůli nějaké ideologii?

Ikona diskutujiciho Gája 2014-06-30 08:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Vlaďko, naprosto souzním s vaším příspěvkem, cítím to stejně, díky za vaše řádky.

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-30 10:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Nevím, o jaký koment by se mělo jednat.

Ikona diskutujiciho Ryan 2014-06-30 21:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Já se obávám, že nám už všechen došel.

Ikona diskutujiciho adler 2015-03-04 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To máš marný, ten už nevstane.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek