Z dopisů čtenářů

6.6.2014 v Čtenáři 6

Moc děkuji za všechny krásné dopisy, které mi od Vás chodí 🙂

1.

Ahoj Alue 🙂

Posílám Ti děkovný dopis, poděkování za tvé dílo. Jsem moc ráda, že tyto stránky píšeš, taky knihy, už jsem nad nimi strávila spoustu krásných chvil, řečeno mně nevlastním jazykem, „záživných a poučných“. Ale jako vždycky ve všem mám nejradši příběhy ze života. Člověk si v nich vyhrabe to poučení ukryté v příběhu, což se mi líbí.

Ale co se mi moooc líbí, jsou tvoje videa. Vždycky mě takový videa bavily 🙂 Je to správně ujetý, ale trochu jinak, než u ostatních 😀 To se mi líbí 😀

Jo, a ještě se mi líbí to video „Vílí polibek“, teda to, jak tu kresbu kreslíš. Mě to v poslední době taky chytlo, to kreslení, akorát jsem hodně kreslila animované postavičky, takže kresba Tebe (promiiiiiň za to jak tam vypadáš) je dost děsivá. Což sice není pravé slovo, ale prostě příšerné. Fotila jsem mobilem, takže to vypadá jinak než ve skutečnosti…je to víc mázlý. 😀

S pozdravem Fluttershine

Za krásný portrét moc děkuji!!!! – Trvale je k vidění v Galerii čtenářů


2.

Ahoj Aluško,

včera jsem dočetla Tvou druhou knihu. Asi to nebudu zdržovat a rovnou napíšu, že jsem byla ohromena. 🙂 Často jsem se přistihla, jak valím na nějaký odstavec oči a říkám si „tohle že napsala taková mladá holčina?“. Tvé stránky sleduji (pokud to jde) každý den už asi pět let, takže by mě uvedená moudra a rady v knize neměly vyvést z míry, protože vím, že Tvé znalosti jsou v lecčem neobyčejné, ale stejně se to knížce (Tobě) povedlo. 🙂

Velice se mi líbí, jak dokážeš vyjádřit slova bez zbytečných kudrlinek a takovým prostým, přesto „vznosným“ způsobem. Jak to říct lépe… Prostě jsem se na knihu naladila vždy hodně rychle a snadno a nemusela jsem louskat nějaká honosně zaobalená poselství.

Svítání považuji za velmi hodnotnou knihu taky proto, že je původní česká. Totiž, v obchodech se dá najít mnoho svazků, které jsou něčím nadčasové a nápomocné, ale často to bývají knihy přeložené z nějakého jazyka a mám zkušenosti s tím, že když se takhle překládá něco do češtiny, nezůstává tam úplně pravý význam některých pasáží. Prostě nemůžeš tak snadno číst mezi řádky, když každý překladatel do textu vložil něco jiného ze sebe. Takže jsem za Svítání moc ráda a první čtení pro mě není konečná. Zatím to nechám uležet a poté se hodlám ke knize neustále vracet. Podle mě ani nejde vše obsáhnout pouze jedním čtením, na to je v knížce příliš cenných informací. Navíc tahle kniha mi připadá taky trošku jako Tvá „zpověď“, takže mám pocit, že teď mnohým Tvým článkům rozumím podstatně víc, za což jsem moc ráda.

(zkráceno)

Moc děkuji, že jsi vydržela a dočetla se až sem. Děkuji za Tvou práci a za Tvou trpělivost, přestože my – čtenáři – býváme leckdy zralí na palici. 😀 A přeji Ti mnoho sil do Tvé další práce a taky mnoho úspěchů.

Hezký den,

Pája

3.

Ahoj Alue
Chtěl bych ti velmi velmi poděkovat. Tvé stránky jsem našel prostřednictvím odkazu na tvůj seríál o práci s energiemi a informacemi o konci roku 2012. Od té doby sleduji tvé stránky velmi pravidelně. Než jsem našel tvoje stránky, tak jsem si sehnal kurz magie po mailu (naštěstí jen teoretické) po přečtení asi třech článků jsem to okamžitě zrušil a vše smazal.

Mohu říct že jsi mi změnila život. Díky tobě se mi otevřely oči a poznal spoustu báječných věcí ale i krutých pravd.

Časem jsi mě naučila hledat si odpovědi sám a nečekat až na to téma vyjde článek někdy v budoucnu.

Poté jsem si zakoupil tvojí knihu Svítání a přečetl. Velmi děkuji. Na knize Svítání je vidět že jsi do ní dala spoustu času a energie. Podle mě je to úžasná kniha jakou by si měl přečíst každý.
Děkuji za změněný život a za práci co děláš pro lidi.
Lásku a štěstí přeje Michal

4.

Ahoj Alue,

jak jsem slíbila, napsala jsem recenzi na tvou první knihu.

Můžeš si ji přečíst na mém blogu zde:

http://magdacerna.blog.cz/1404/svet-za-oponou-alue-k-loskotova

Samozřejmě obsah článku je volně šiřitelný a můžeš ji použít i na svém blogu v rámci „recenzí čtenářů“.

Prostřednictvím e-mailu bych ti osobněji (než v článku) ráda poděkovala za tak skvělou knihu a její dechberoucí příběh. I hned po přečtení se zařadila mezi mé nejoblíbenější knížky v mé knihovně.

Vážně děkuji ^^.

S přáním pěkných dnů (a doufajíc, že si přečteš i recenzi)

Parmilia 🙂

5.

Ahoj, Alue.
Nejprve bych Ti chtěla poděkovat za vše úžasné, cos do mého života přinesla. Na tvé stránky jsem narazila už dříve, ale nějak jsem na ně zapomněla, pravděpodobně jsem nebyla vnitřně připravená (možná mě trochu odradily ty články o tom, co vše je v dnešní době v jídle a takové špatné věci, ale před tím prostě neuteču :D).

Spoustu věcí jsem díky Tobě vyzkoušela. Moc Ti děkuji za 432 hz frekvenci. Je úplně parádní. Vždy si převedu Adrianovy skladby do 432 a poslouchám je v autobuse – nádherně se při tom spí.
Také Ti velice děkuji za články o astrálním cestování. Ty čtu vždy jedním dechem a těším se na další pokračování :). Už jsem si taky stáhla tu knížku, co sis ji tak vychvalovala a mám v plánu to dnes (spíše zítra ráno) vyzkoušet.
A mé největší díky patří Tvé nové knížce. Alue, je fantastická! A opravdu mi moc pomáhá. Taky mi trošku zvedlo sebevědomí to, že některé věty mi můj andílek taky nějak přistrčil už o prázdninách, že jsem se jimi mohla řídit už dříve. Komunikace s mým andílkem je taky Tvé postrčení :). Postupem času si dostávám zásady z Tvé knížky hlouběji k srdci. Moc Ti děkuji za tu nádhernou knížku.
Když jsem dnes měla radostnou chvilku, vzpomněla jsem si na Tebe a zkusila ti poslat trochu z mé energie. Doufám, že se mi to povedlo.
Jen mě trošku mrzí, že nebyl křest knížky. Já bych se totiž s Tebou někdy chtěla setkat naživo, potřást si s tebou rukou. Já si počkám na další knížku (prý ji plánuješ). A stejně mi je ještě 17.
Jsi úžasná osůbka, takový pozemský andílek, který pomáhá ostatním a rozdává konstruktivní energii. Jsem další člověk, kterému jsi pomohla ukázat dveře.
Děkuji moc, Alue. Přeji krásný zbytek dne s úsměvem na tváři 🙂

linka

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dopisy čtenářů“ – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihy! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Fox 2014-06-06 03:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Svítání je skutečně parádní knížka, a určitě je dobré si ji přečíst vícekrát a klidně si dělat i poznámky. Taky už se moc těším na další knížku, nebylo by nějaké předběžné info o čem knížka bude a tak? 🙂

Ikona diskutujiciho Marta 2014-06-06 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co více dodat, mám vlastně podobný názor jako lidé v článku – jednoduše je to skvělý :-).

Ikona diskutujiciho fluttershine 2014-06-06 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nemáš za co :D Akorát si myslím, že ten dopis neměl spatřit světlo světa :D

Ikona diskutujiciho From Stars 2014-06-07 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chci se zeptat, jak vás mohu kontaktovat? Mám pár otázek, moc těm platbám nerozumím, je mi 14 děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2014-06-07 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Kontakt: Je uveden vlevo v menu, i pod každým článkem který vydám, taky nahoře po rozkliknutí kolonky ,,KONTAKT"  a je uveden také v zápatí naspod stránky. V podstatě můj e-mail je tady úplně všude.

Ikona diskutujiciho From Stars 2014-06-07 16:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji ozvu se 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek