Záhadný Měsíc 2.díl: Nejpodivnější nálezy na jeho povrchu

28.12.2020 v Záhady 6

Před několika lety měl seržant Karl Wolfe projev v Národním novinářském klubu ve Washingtonu a vysvětloval své zkušenosti uvnitř americké vládní agentury NASA (NASA – Národní úřad pro letectví a vesmír je pod kontrolou elity a snaží se lidem předhodit představu, že Měsíc je obyčejné přirozené těleso). Viděl prý věci, jako jsou měsíční základny a podobně. Našel tam zvláštní věže a jiné fenomény.
Společně s dalšími lidmi vyprávěl o zákulisí těchto věcí a o tom, co viděl.Říkal, že jednoho dne ho zavolali na druhou stranu letecké základny CIA (Ústřední zpravodajská služba) v Langley, kde působil, aby opravil nějaké zařízení. Tam se setkal s mužem, který sestavuje mozaiky fotografií. Když sestavovali fotografie Měsíce, rozřezávali je na pásy a skládali do celistvé mapy.
Ten muž vzal jednu z fotografií, na jejímž dolním okraji se nacházely geometrické tvary. Byly to věže na odvrácené straně Měsíce!
Tak zavolal Karla Wolfa, aby se na to také podíval. Byly to jakési kulaté budovy, které byly velmi vysoké, a rovněž tam viděli velké konstrukce, něco jako talíře radarů. Některé konstrukce měly velikost i půl míle.

Wolfe tvrdí, že některé z nich vypadaly jako chladicí věže, elektrárny a podobně. NASA se některé fotografie měsíčního povrchu předtím, než se dostaly na veřejnost, snažila vyretušovat, a to ještě ne moc dobře.

Vyretušované měsíční věže

Retušované tvary, které NASA nechce, abysme viděli:Dále jsme na měsíci zachytili modré světlo:

Na Měsíci se nacházejí mnohé artefakty, které nejsou přírodního původu. Tento objekt vypadá jako měsíční základna v oblasti De Moraes:

Na Měsíci najdeme i stavby, které vypadají jako umělé sochy:

Anglický astronom Patrick Moore objevil na Měsíci kolem sto kupolovitých budov. Bylo potvrzených dalších tisíc podobných základen, kopulovitých struktur velkých v průměru sedm set stop. Na měsíčním povrchu bylo pozorováno velké množství objektů. Různí profesionální astronomové byli postupně zastrašováni kvůli vyšetřování těchto pozorování.

Co nám o měsíci ukázali ve filmech a ve hrách
V zasvěceném Hollywoodu kontrolovaném elitou najdeme zajímavé náznaky. Většina sci-fi námětů totiž vychází ze skutečnosti.

Ve filmu Muži v černém III (Men In Black III) z roku 2012 máme na Měsíci základnu – vězení, ve kterém je držen mimozemšťan jménem Boris Bestie. To vězení je na Měsíci postavené ve filmu ještě předtím, než na něm přistane Apollo 11, protože Boris Bestie je tam umístěn po zatčení na konci šedesátých let, kdy teprve Apollo 11 letí poprvé na Měsíc.

Ve filmu jsou ukázány podzemní pozemské základny, spolupráce s mimozemšťany, různá jedinečná technologická zařízení a podobně. Men In Black má zkratku MIB a ta je ve filmu často používaná – je to odkaz na tajnou iluminátsku vojenskou bezpečnostní službu MIV. Neméně působivé ohledně iluminátské agendy jsou i předešlé části Men In Black.

Ve filmu Iron Sky z roku 2012 se nacisté po druhé světové válce přestěhovali na odvrácenou stranu Měsíce. Vybudovali tam velkou vesmírnou základnu a létající talíře. Snaží se ovládnout lidstvo na Zemi.
Nacisté byli ve skutečnosti okultním společenstvím a úzce spolupracovali se světovou elitou, resp. byli její součástí. Mají na svědomí i výzkum antigravitační technologie. Tato byla zřejmě použita i při měsíční misi Apolla.

V populární počítačové hře Duke Nukem 3D z roku 1996, v druhé epizodě s názvem Lunar Apocalypse (Měsíční apokalypsa) hlavní hrdina bojuje proti mimozemšťanům na měsíčních základnách. Ve hře najdeme také archontickou propagandu.

Astronauti tvrdí, že kolem měsíce mnohokrát potkali UFO
V roce 1968 viděli astronauti z Apolla 8, které obíhalo kolem Měsíce, obrovský mimozemský objekt, který zakrátko zmizel. Byly pořízeny i fotografie, ale ty nebyly publikovány.
Další zajímavá věc co se jim stala byla, když byl lunární modul vzdálen asi 4 až 5 mil od měsíčního povrchu. Astronauti spatřili UFO, které najednou vyletělo z kráteru a rychle se vytratilo.

V roce 1969 astronaut Buzz Aldrin sledoval povrch Měsíce z orbity, když se najednou objevily dva UFO objekty, které letěly směrem k Apollu, chvíli se u něj vznášely a potom údajně vytvořily jednu společnou entitu.

Astronauti Apolla 11 viděli letku UFO objektů seřazených v měsíčním kráteru. Téměř každá měsíční mise zahrnovala setkání s UFO objekty.

Dr. Alexander Kazancev řekl, že Buzz Aldrin udělal barevný filmový záznam několika mimozemských plavidel, které byly podle jeho slov seřazeny na okraji kráteru.
Neil Armstrong později učinil tajné prohlášení, že Aldrin skutečně tento záznam udělal, avšak americká tajná služba CIA ho po návratu Apolla 11 zabavila.
Armstrong se bál o svou bezpečnost a proto odmítl sdílet další podrobnosti. Potvrdil však, že CIA stojí v pozadí rozsáhlého zastírání v otázce amerického vesmírného programu a setkání s UFO a mimozemskými inteligencemi.

V Transformerech 3 z roku 2011 je na začátku filmu scéna, jak Apollo 11 přistálo na Měsíci a astronauti našli mimozemskou loď (zvanou Archa).
Rozhovor, který probíhal mezi posádkou Apolla a komunikačním centrem na Zemi, má být vytvořen podle skutečné události.
Dále zde máme vymývací propagandu „USA versus Rusko“, která je dnes mimořádně úspěšná na manipulování mas. Řeší se zde útok na Středním východě.
V příběhu nastane invaze Deceptikonů na Zemi, kteří chtějí planetu okrást o přírodní zdroje a zotročit lidstvo.


Vidíme zde transhumanistickou propagandu, reklamu na drony, které mají lidem pomáhat při boji proti nepřátelům, jednookého Deceptikona a hadího Deceptikona (oba roboti jsou odkazem na Saturna-Satana).
Deceptikoni jsou zlí archonti a transformují se na stíhačky (létající archontické dravce) a různé bojové prostředky (slovo Deceptikon je vytvořeno ze slova deception a znamená podvod – ten je hlavním prvkem archontů).

V hororovém snímku Měsíční past (Moontrap) z roku 1989 astronauti najdou během měsíční mise mimozemský vesmírný koráb obíhající kolem Měsíce. NASA jim povolí objekt prozkoumat.
Najdou na něm robotický mimozemský organismus.
Později se astronauti vydají na Měsíc a zde objeví měsíční základnu, další roboorganizmy a téměř vyhynulou starověkou vyspělou lidskou civilizaci.
Robobytosti se chtějí dostat na Zemi a zmocnit se lidstva. Množství sci-fi námětů, ve kterých chtějí mimozemšťané (reptiliánští, kteří jsou zároveň v jistém smyslu robotičtí. Téma je podrobně spracováno v seriálu Archonti – zde) ovládnout lidstvo, je obrovské.

Astronauti sice na Měsíci oficiálně byli, ale NASA ráda falšuje záznamy. Některé (nebo možná všechny) scény byly uměle upraveny a byly natočeny ve studiu, protože na měsíci bylo něco, co běžní lidé nemají vidět, nebo tam nikdy žádní lidé nepřistáli.
Lety na Měsíc mohly být zastaveny proto, aby se lidé nemohli dozvědět něco víc, co se stínová vláda snaží utajit.

Ve hře Duke Nukem 3D ve třetí epizodě máme level, ve kterém se bojuje ve filmovém studiu a jsou zde kulisy z natáčení přistání na Měsíci. Foto zde

Mnoho vědců a astronomů se dívá skepticky na to, že by Měsíc byl jen obyčejným přírodním satelitem. Je zde mnoho věcí, které jsou zatajovány před masami lidí, ať už je to samotná podstata Měsíce či mimozemská inteligence související s Měsícem.
Jediná teorie, která podporuje všechny anomální údaje je, že Měsíc je mimozemské plavidlo přineseno k Zemi inteligentními bytostmi před dávnými časy. Neexistují údaje, které by tomu odporovaly.
Například řečtí autoři Plutarchos a Aristoteles, římští autoři Ovidius a Apollonius Rhodius popsali skupinu lidí nazývaných ,,Proselenci“, kteří žili v středohorské oblasti Řecka a v Arkádii.
Proselenci si dělali nároky na tuto oblast, protože jejich předkové v ní žili ještě předtím, než Měsíc putoval po nebi.
Toto jejich tvrzení je podloženo symboly na stěnách nádvoří Kalasasaya nedaleko města Tiahuanaco v Bolívii. Zaznamenávají příchod Měsíce na oběžnou dráhu před několika tisíci lety, dlouho před oficiálně zaznamenanou historií.

Kalasasaya

Dva sovětští vědci, Mikhail Vasin a Alexander Shcherbakov, se dlouhou dobu během své kariéry zabývali otázkami ohledně Měsíce. Ještě v sedmdesátých letech dvacátého století řekli toto:
,,Vnější povrch Měsíce je extrémně tvrdý a obsahuje látky jako titanium. Kameny z Měsíce v sobě měly zpracované kovy jako mosaz a prvky jako uran 236 a neptunium 237. Uran 236 je dlouhotrvající radioaktivní nukleární odpad a nachází se ve vyhořelém jaderném palivu a v regenerovaném uranu.
Neptunium 237 je radioaktivní kovový prvek a vedlejší produkt atomových reaktorů a výroby plutonia.
V některých měsíčních kamenech bylo nalezeno desetkrát více titania, než v kamenech na Zemi.
Titanium se používá v nadzvukových letadlech, hlubinných ponorkách a vesmírných lodích. Pokud by se měl vynalézt materiál k ochraně gigantického umělého satelitu před nežádoucími vlivy teploty, kosmického záření a před bombardováním meteority, odborníci by pravděpodobně našli přesně tyto kovy, které jsou žáruvzdorné.
Z pohledu inženýra je tato vesmírná loď věků dávno minulých, které říkáme měsíc, znamenitě zkonstruována.
Pokud budete chtít vypustit umělou družici, je důležité učinit ji dutou. Zároveň je naivní si představovat, že kdokoliv schopný tak ohromného vesmírného projektu by byl spokojen s obyčejným prázdným gigantickým kufrem vrženým na oběžnou dráhu kolem Země. Je mnohem pravděpodobnější, že zde máme starověkou vesmírnou loď, jejíž vnitřek byl naplněn palivem pro motory, materiálem a nástroji k opravám, navigačními přístroji, pozorovacím vybavením a všemi druhy strojů.
Jinými slovy vše potřebné, co tato vesmírná karavana potřebuje, aby sloužila jako Noemova archa inteligence, možná i jako domov celé civilizace, a aby mohla navštívit existence staré tisíce milionů let a cestovala prostorem tisíce milionů mil.
Trup takové vesmírné lodi musí být superpevný, aby vydržel ostřelování meteority a výkyvy teplot od extrémního žáru po extrémní mráz.
Obal je pravděpodobně složen ze dvou vrstev: Základem je husté vyztužení asi dvacet mil silné, a zvenku je pak nějaký volnější, řidší obal (tlustý asi tři míle). V určitých místech – tam, kde jsou měsíční moře a krátery, je horní vrstva docela tenká, v některých případech dokonce žádná.“


Legendy hovoří o tom, že Měsíc do blízkosti Země umístily bytosti po světě nazývané různými jmény, ale odpovídající archontům. Tyto bytosti mají nadále přebývat uvnitř Měsíce ve své vlastní zapečetěné atmosféře.

pokračování příštěKomentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana 2020-12-28 05:18:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mimo téma, ale…

jů hele 🧐 https://www.redbubble.com/i/sticker/Sun-Worshipper-by-thepapercrane/23157441.EJUG5

Ikona diskutujiciho kešo 2020-12-28 11:28:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Výborný seriál o tajnom vesmírnom programe je „For All Mankind“ z r.2019, a v hre Wolfenstein: The New Order je level, kde je zobrazený nacistický vesmírny program na Mesiaci.
https://www.csfd.cz/film/708786-for-all-mankind/prehled/

https://m.youtube.com/watch?v=ikf-SSsp5VY

Ikona diskutujiciho Král Miroslav 2021-01-14 22:09:49
Ikona diskutujiciho
sipka

To, co nám deepstate, ukazuje je vše podvod. Žádné cesty do vesmíru mimo naši Zemi , jak to do nás hustí, neexistují. Nevím, proč se zde neustále opakují lži deepstate a tyto lživé informace ještě neinformovaní čtenáři rozpitvávají. Vše na obloze je hologram, asi i ten Měsíc. Je zřejmé, že lidé neznají ani základy fyziky. Proto se deepstate daří lhát. Jen zopakuji,co námukazují zISS. Mimo stanici jsou dva „herci“ a za nimi lítá čmelák. Ve vakuu, ten animátor je sice superanimátorr, ale neprošel by u nás devítkou ZŠ. Dá se připustit, že čmeláka do videa zapracoval nějaký šprýmař, aby zdiskreditoval plochozemce. Jenže ten stejný čmelák pak lítá i uvnitř, lechtá na vlasech herce, aby ho po chvíli jiný herec zabil, když kolem něj letěl. Takže záběr je vyroben firmou NASA. Putin na veřejné besedě řekl, že Gagarin nikam neletěl. Leonov zase že on nejlépe zahrál, že byl nejlepší herec, výstup do otevřeného prostoru. Nikdo nikam nelítá, aspoň ne tak, jak se nám to NASA a Rozkosmos a Čína ukazují. Nad plochou území to nejde. Zapamatujte si to konečně a nastuduje si fyziku a optiku. A nevymýšlejte nesmysly. Na druhéstraně je docela možné, máme technologie, o kterých nám deepstate nic neřekne, že umíme lítat mimo kupolí. Dle Sumerů je velice pravděpodobné, že sluneční soustava existuje, ale my ji nevidíme, vidíme jen její hologram na kupolí, a skutečně obíháme kolem nějakého slunce. Kupolí vytvořili pro ochranu před meteority po srážce Nibiru s Tiámatou, kdy jsme vznikli jako půlkoule a byli vymrštění na novou dnešní oběžnou dráhu. Ale tato půlkoule se neotáčí. A hlavně, abychom nemohli ven. Uź jednou nám lidem zarazili cesty ven za nimi, když zlikvidovali babylonskou věž. Ovšem nálezy ná fotkách, jako že záhadné budovy a pod jsou prováděny deepstate, aby nás utvrdili, že nám tyto stavby zatajují a my tak věřili, že jsme tam byli. Jejich lżi fungují jen na lidí, kteří nemají znalosti a nechtějí nic vědět, nic měnit, protože se jim dobře żije v zavedeném systému. A tito lidé budou velice překvapení, až zjistí, že titíž lháři s cestováním na Měsíc a kolem Země, deepstate, nám tvrdí že tu máme pandemii a že se musíme očkovat, dle Gatese : vakcinace je nejlepší způsob depopulizace lidstva. Otevřete oči a nerozvádějte nesmysly. Vše bude zveřejněno.

Ikona diskutujiciho mariankosmac 2020-12-28 18:23:23 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimo tému ale prečo v poslednej dobe dávajú toľko filmov so zlým koncom? Túto noc boli hneď dva, Tunelové krysy a Malý veľký bojovník, včera Americká krása a predtým Zachráňte vojaka Ryana už mám z toho depresiu hlavne ten malý veľký bojovník ma rozsekal a vraj komédia 🙂 Tak neviem či nám tým niekto chce niečo naznačiť ,,že to zle skončí“ alebo chcú ľudí držať v depresívnej nálade…

Ikona diskutujiciho izairi 2020-12-28 21:34:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to to druhé mariane. Jak říká tomáš,oni ví že tady končí a tak se ještě snaží co nejvíc kolem sebe kopat. Přesně jak se říká,chcípající kobyla nejvíc kope. Ale už brzy dokopou,a pak dostanou co si zaslouží,ale my nesmíme ztrácet víru,tím jim nahráváme,protože malomyslností vytváříme destrukci. A my mariane přece věříme plánu.
WWG1 WGA

Ikona diskutujiciho Albiii 2020-12-28 21:44:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mně se líbí jak je to celý ukázaný tady v tom videoklipu, a co jsem si všiml tak ze začátku při loučení číslo domu 2001..že by odkaz na dvojčata? Ve druhé minutě v obrazovce oko, o pár sekund později z natáčení z Měsíce filmová klapka a na ní nápis Hollywood..jen proč se v tý obrazovce taky objevují indiáni nechápu :O https://www.youtube.com/watch?v=w5tWYmIOWGk

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek