Základní údaje o knize Svítání

12.10.2013 v Vyšlo knižně 13

Kniha Svítání patří do kategorie osobního rozvoje. Učí čtenáře, jak se naučit milovat sám sebe, jak přijmout sám sebe a jak být spokoený ve svém životě. Za tímto účelem poskytuje velké množství praktických návodů, postupů i cvičení, jak daných cílů dosáhnout.

Kniha obsahuje tři samostatné části, jedná se v podstatě o tři knihy v jednom svazku naráz. První díl je základní, uvádí čtenáře do tématiky a učí ho principům, na kterých je třeba stavět, aby každý mohl svůj život proměnit v takový, jaký si přeje.

Druhá část knihy učí čtenáře sebelásce. Obsahuje testy, návody, postupy. Je velmi praktická, zahrnuje v sobě jak problémy se sebepřijetím kvůli povaze, tak i otázku fyzického vzhledu.

První a druhá část knihy je proložena množstvím osobních příběhů, spadajících do probíraného tématu. Téměř každá kapitola obsahuje osobní příběh, který pomáhá čtenáři převádět načtené vědomosti do praxe, lépe je tak pochopit a více se s knihou ztotožnit.

Třetí část knihy je ryze praktická. Obsahuje návody, které pomohou čtenáři v těžkých chvílích. V případech, kdy neví co dál, kudy kam. Jedno, jestli jde o výčitky a zátěže z minulosti, energetické, psychické, či zdravotní problémy.

Celá kniha staví na principu sebelásky, sebepoznání, vybudování sebejistoty a sebepřijetí. Je koncipována tak, aby měl čtenář možnost dobře si poradit v jakékoliv těžké životní situaci. Aby měl možnost vždy pro sebe vybrat tu správnou cestu a ten správný postoj, který mu dopomůže k životnímu štěstí.

Kniha Svítání je velice čtivá, inspirativní. Nejedná se o těžkou, náročnou, či depresivní četbu. Naopak čtenáře povzbuzuje, těší a kapitoly rychle ubíhají jedna za druhou.

Svítání je vhodná četba pro mladé lidi, kteří mají život před sebou. Pro dospělé, kteří by rádi něco ve svém životě změnili. Pro ty, kteří se nemají rádi a chtějí to změnit. Pro ty, kteří neměli pěknou minulost, chtějí vyléčit svoji duši a začít se opět na svět usmívat… I těm, kteří by rádi pro sebe získali novou inspiraci, povzbuzení a doplnili si své znalosti.

To ,,Své” si v knize Svítání najde každý čtenář. Ať už nutně potřebuje pomoci, nebo ,,jen” hledá příjemnou a inspirativní četbu.

Upoutávka na knihu Svítání

http://www.youtube.com/watch?v=cdZQIVsezr8

Opis ze zadní strany knižní obálky (horní polovina):

,,Jak milovat sebe a svůj život?

Jak se vyrovnat se starými křivdami a začít odpouštět?

Jak vzít osud do vlastních rukou?

Jak se zbavit principu vnitřní oběti?

Jak objevit svůj potenciál a životní určení?

Jak rozvíjet svoji osobnost?

Jak být sám sobě spolehlivou oporou?

Kniha Svítání na tyto a mnoho dalších otázek přináší odpovědi a odzkoušené postupy.

Svítání je ucelený průvodce pro každého, kdo touží po lepším životě a vnitřní vyrovnanosti.

Obsahuje speciální přílohy, dodatky a příběhy z praxe”

– Zpět na základní nabídku ,,Vyšlo knižně” –

Komentáře

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-12 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky nezapomeň uvést, že tam máš napsán názor ohledně nevěry :). Myslím, že dnes si všeobecné otázky, které se týkají milostných nevěr, pokládá čím dál více lidí.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-12 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ani ne tak o nevěře, jako spíš o žárlivosti.

Ikona diskutujiciho Martin 2013-10-12 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Eště lepší :))!

Ikona diskutujiciho Domča 2013-10-12 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo žárlivost je sžíravý svinstvo, trpí jí ten kdo má komplex méněcennosti a egoista, kterej si myslí, že člověk člověka může vlastnit jako nějaký majetek…

Ikona diskutujiciho stenly919 2013-10-12 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, rád bych se zeptal, jestli bude kniha k dispozici(tedy jestli jsi při tisku dávala nebo budeš dávat stejně jako tvoji předchozí knihu) k dispozici MZK nebo v dalších knihovnách,které o koupi tvojí knihy projeví zájem. Případně jestli by jsi byla ochotná prodat knihu knihovně, která o ni projeví zájem. Mohl bych v knihovnách, kde jsem registrován, navrhnout koupi knihy, neboť knihovny mají na nákup knih svoje fondy a potřebují je ke konci roku vyčerpat, takže by to mělo být v pohodě, zatím všechny moje požadavky knihovny vyřídily k mojí spokojenosti..

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-12 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Knihovny určitě ne. Tato kniha má jiné poslání.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-10-13 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jupíííí jupíííí už ji mám objednanou a těším se na ni:)

Ikona diskutujiciho stenly919 2013-10-14 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:No mohla by jsi prosím to říct trochu konkrétněji ? Když jsi napsala knihovny ne, tak co tím myslíš ? To, že že knihu knihovnám neprodáš, nebo to, že nebudeš dávat knihovnám knihu z celkového tisku anebo něco jiného ?

Ikona diskutujiciho Ella 2013-10-14 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko az prijde v lednu ten dotisk te prvni knihy,rada bych si objednala do Rakouska obe dve knihy,muzes mi napsat,kolik by stalo to postovne,tedy jestli by to nebylo extremne drahe,pak by to nemelo cenu a musela by se najit jina moznost.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-15 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ahoj, až vyjde druhé vydání Světa za oponou, tak bude k dispozici přes formulář na aloejegrunt.cz

Ikona diskutujiciho photographer-bianca 2013-10-17 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z tebe jednou bude slavná spisovatelka. :-) Ještě jsem nic tvého nečetla, ale určitě se na to v nejbližší době chystám. :-) Přeji ti hodně štěstí v psaní. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-10-18 08:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Děkuji 🙂 Taková prognoza se mi líbí 🙂

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-03-08 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepsala něco podobného i Louise L. Hay?? Já to od ní četla, každopádně po přečtení o čem tato tvá kniha je se ji chystám koupit 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek