Znamení, která vypovídají o velké životní změně

10.8.2020 v Spiritualita 16

Pokud vezmete život do vlastních rukou a rozhodujete o něm vědomě, potom váš život není lineární cesta. Nabízí mnoho variant a odboček. Tento svět je postaven na vzorcích, a proto můžeme číst, nebo předvídat budoucnost. Vědomí toho co se stalo v minulosti, nám také poskytuje výhodu při předvídání budoucích událostí. Umět číst znamení, je svým způsobem věštecké umění.Když se má něco změnit, cítíte to ve vzduchu a ve vodě, jako lady Galadriel. Není to ostuda, že ve většině případů vesmír překvapí i ty nejkvalifikovanější věštce a média. Existují však některé věci, které se dějí těsně před velkým energetickým posunem v našich životech. Tyto věci nás připravují na změnu. Stejně jako znamení, která přijdou, když jdeme po špatné cestě, tato znamení nám pošlou zprávu, abychom byli připraveni a obdržíme jejich prostřednictvím energetickou podporu.

Jak ucítíte změnu?

1. Svoboda
Ke změně dochází, když se chceme osvobodit od minulosti. Jsme znavení z rutiny a máme toho dost. Potřebujeme zoufale něco nového.
Když je náš život připraven skončit tak, jak jej známe, cítíme, jak vítr nově přicházející svobody otřásá naší starou minulostí. Nic nás už nemůže zastavit.
Jsme jiní a cítíme to. Nic nás už nemůže odradit od směru, kterým jsme se vydali.

2. Čísla
Když se náš život chystá radikálně změnit, opakovaně vídáme čísla 1 a 9. Znovu a znovu. Jsou to symbolické obrazy Konce a Nového počátku. Pokaždé, když se podíváte na hodiny, uvidíte tato čísla a něco tušíte.
Zdá se, že se tato čísla objevují téměř všude, kam se podíváte.

3. Zvířata
Když vás čeká životní transformace, vídáte hodně motýly a vážky. Nebo i jiná zvířata, která pro vás symbolizují změnu.

Nepokoušejte se přijít na to, odkud všichni tito motýli přicházejí. Prostě to přijměte. Připravte se na energetický posun.

4. Sny
Když spíte, zjevují se vám podivné symboly. Probouzíte se a pravidelně si vzpomínáte na velmi živý a emocionálně silný sen, bohatý na symboliku.

Tato znamení se nemusí objevovat pouze ve spánku, ale také ve skutečném životě. Mohou nás překvapit divné symboly v oblacích, nápisy na billboardech, nebo dokonce graffiti na zdi.

Kromě toho můžete opakovaně zaznamenat pocit deja-vu. Tento jedinečný smysl se probudí. Jako byste věděli, co se stane, protože už jste si to zažili, už jste si to naplánovali.

Velmi častým znamením změny, je vídat obraz fénixe. Fénix symbolizuje absolutní změnu, která přichází.

5. Libido
Téměř každý, kdo je na počátku nové životní cesty, zažívá až překvapivě zvýšené libido.
Jakoby se čas vrátil a vy jste omládli. Cítíte se nabití a připravení objevovat svět. Zvýšení úrovně energie se obvykle přenese do vašeho těla a projeví se jako silnější libido.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2020

 Komentáře

Ikona diskutujiciho Gena 2020-08-10 10:54:34 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško a přátelé tadesca,
prosím o zodpovězení dotazu. Je mi přes čtyřicet let a zhruba do 25 narozenin jsem měl sny všech druhů a základem bylo vždy po probuzení, že jsem si sen zapamotoval. Zhruba po 25 narozeninách do dnešních dnů si po probuzení nepamatuji ráno žádné sny. Vždy se probouzím s pocitem: Zas se mi nic nezdálo. Nenapadá vás z jakého důvodu nastala u mě tato změna?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-10 12:18:20
Ikona diskutujiciho
sipka

Schopnost zapamatovat si sen souvisí s aktivitou šišinky mozkové. Pokud se poškodí, nebo zeslábne, tato schopnost je tím ovlivněna.

Dáváte si mobil k hlavě, nosíte ho všude s sebou, interet máte po wifi a čistíte zuby pastou s fluoridem? – To je nejčastější příčina.

Ikona diskutujiciho Přemek 2020-08-13 03:25:18
Ikona diskutujiciho
sipka

Může to být psychická obrana. Mohou to být takové sny, které byste již nemusel unést. Nezměnilo se v tom období ve Vašem životě něco hodně k horšímu? Zejména, není něco špatného, co se Vám stalo, a myslíte si, že už to máte vyřešené? Pokud si ve snech psychika řeší něco, co bylo z důvodu ochrany duševního zdraví vytěsněno do nevědomí, pak si související sny přestanete pamatovat.

Ikona diskutujiciho lenka f 2020-08-10 13:07:59 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zrovna předevčírem na verandě si tak sedím sama v klidu a je pravda, že se to tam prohánělo sem a tam – oranžoví a bílí motýli. Pár bílých si mi sedlo i na nohu. I vážky jsem viděla. Stává se mi občas, že jdu po chodníku a na trávu přilétne pták – zastaví se a čučí na mě, jako kdyby na něco čekal. Nevím jestli to psi nedělají skoro každému, ale většina psů i když jsou na šňůře u páníčka si to zamíří ke mě. Zrovna před pár dny se mi zdál krátký sen o brazilských křišťálech, co mám doma. Pravidelně je čistím a poděkuju jim za jejich práci na mě. Zdálo se mi, že jsem ho měla v ruce (vím konkrétně který) a pak jakoby změkl – protáhl se a zprůhlednil, což proběhlo tak, jako by v něm roztál led a ta rozmrzlá voda vytekla. Pak mi v ruce zůstala jen mřížka z něho, kterou jsem rozdělala a v ní bylo nějaké zařízení – jako zdroj dat. Tak se na něj (ten konkrétní) budu zkoušet zaměřovat, uvidíme.

Ikona diskutujiciho Gena 2020-08-10 13:59:43 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď. Jen pro doplnění. Doma wifi používám zhruba hodinu denně. V práci internet na pevný kabel. Mikrovlnka tak 10 minut obden, ale rád vařím a z nedostatku informací, jsem dříve pořídil indukční plotnu. Pastu bez fluoridu nepoužívám dva roky. Mobil tak deset minut denně a to vždy na hlasitý odposlech a pouze 3 dny v týdnu – z pracovních důvodů. Zbytek dnů se válí, že ani někdy nevím kde 🙂 Co se týče stravy, tak převážně vejce, maso, zeleninové a ovocné plody z vlastní či sousedské produkce, Smažím a peču výhradně na vlastnoručně vyrobeném sádle. Piji pouze vodu s bylinkami, pivo a kávu. Bydlím 10 let na samotě u lesa, bez elektrosmogu a denně jsem minimálně dvě hodiny v lese. Mám ale silně vyvinutou slabou vůli pro konzumaci marihuany. Natuduji ještě jednou tedy vaše články, ohledně odvápnění šišinky. Přesto ještě jednou díky za odpověď a jsem s pozdravem krásného slunečného dne.

Ikona diskutujiciho Dexter 2020-08-11 16:57:53
Ikona diskutujiciho
sipka

Nehci ti brát iluze, ale to že si nepamatuješ sny nesouvisí s wifi ani se šišinkou mozkovou. V podstatě jsi to sám zmínil na konci – kouříš trávu. Tráva jaksi poškozuje krátkodobou paměť – ne, nepolemizuj se mnou, je to fakt. Takže to že si sny nepamatuješ je jaksi daný tím, že sny se ukládají do krátkodobý paměti. Kterou máš poškozenou.
Vím to z vlastní zkušenosti, protože taky mám „silně vyvinutou slabou vůli pro konzumaci marihuany“ jako ty. Někdy si sen pamatuju a někdy ne. Většinou ne.
Kromě toho, mobil používám denně, wifi nevypínám (v ložnici mám router), mikrovlnku neřeším a fluorid v pastě za problém nepovažuju.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-11 17:07:23
Ikona diskutujiciho
sipka

kouření čehokoliv šišinku poškozuje také… a tráva zejména

Ikona diskutujiciho Lucie Musilová 2020-08-10 13:59:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za článek, pocit svobody souhlasí, 1 a 9 si začnu uvědomovat, motýli více a více létají kolem mne, sny se zdají a já si ty nej pamatuji a libido, bez komentáře 🙂 . Děkuji Alue ♥

Ikona diskutujiciho jáchym 2020-08-10 17:31:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue děkuji za text. Spontánně jsem naklik na Tvoje stránky po několika dnech, kdy jsem vůbec tenhle web neotevíral, jinak sem chodím denně. A tenhle článek byl přesně potvrzením a popsaním moji situace po rozchodu kdy teď bydlím sám (svoboda). Něčím přitahuji kočky, psy a děti. Všude vidím ty motýli hlavně bílé a modré vážky. Doma samý pavouk. Poslední mazec včerejší křižák hned po ránu. Libido nemluvě a sny si pamatuji takže podle odpovědi na komentář výše je pravděpodobnost, že šišinka maká. Navíc dostávám skrze sny odpovědi na moje vědomé mentální dotazy. Pískání v uších, vysoké tóny. Různé výšky, intenzity, náhodně jedno nebo druhé ucho. Jediný co nechápu a zajímal by mě tvůj názor. Poslední sen byl plný silné temné destruktivní energie. Necítil jsem, že by to na mě útočilo ale byla tam v tom prostoru destruktivní temnota ale jako kdyby respektovala moji přítomnost. A smotaval sem tam nějaké lano.

Ikona diskutujiciho Rudy 2020-08-13 14:51:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi to prichazi , furt mi trci pruzina 😂😂😂, jinak sem rad ze s nami sdiles Alue sve zkušenosti. Rezonuji s nimi. Diky

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2020-08-13 19:09:48
Ikona diskutujiciho
sipka

😀 hoď přes to peřinu a budeš i stanovat

Ikona diskutujiciho flaja 2020-08-15 12:34:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat: Celý život se mi zdají barevné sny všeho druhu a pamatuji si je. Beru od 30 let antidepresiva. Myslíte, že i přes to šišinka funguje? Byla bych ráda

Ikona diskutujiciho Mona 2020-08-17 10:42:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Motýli vídáme hodně,létali hodně blízko u nás,i když tam byl náš pejsek. Modrá vážka se nám objevila večer v předsíni,nechápu odkud přiletěl,máme sítě v oknech. Pokoušeli jsme se ji pustit ven,ale vrátila se zpět. Hledala jsem ji,nechci aby umřela,ale už jsem ji nenašla….

Ikona diskutujiciho Šárka 2021-05-14 18:34:41 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,zajímavé dnes bylo to,že jsem jela autem a říkala si tam stojí nějaký zvíře.Jedu ,jedu a nic tam nebylo.
Najednou šup,vyběhne srnka,chvilku postojí jakoby na mne koukne a jde dál.Dobrá intuice dneska.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2021-05-14 18:51:01
Ikona diskutujiciho
sipka

a nezapomeň že většinou jsou dvě 🙂

Ikona diskutujiciho erness 2021-05-15 14:45:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera jsem zažil také něco mimořádného. Přišlo mi zboží. 35 kusů krabic. Tak je přebírám v rukou a náhle myšlenka. Co když je v nějaké uvnitř ta vada, která se vyskytla u jednoho kusu posledně? Řekl jsem si, že se raději podívám, i když šlo o dosti mimořádnou a ojedinělou věc. Podíval jsem se zrovna do té krabice, kterou jsem držel v ruce, když mi hlavou proběhla tato myšlenka … dívám se a ta konkrétní vada tam zrovna byla.(!) Prošel jsem ostatní krabice a ani v jedné už nic. Ostatní byly v pořádku. Tohle zboží mi chodí již celé roky a tato konkrétní vada se tam vyskytla teprve až teď podruhé za celou tu dobu.

Jinak poslední dobou teď potkávam nějak často kačera nebo kachničku uvnitř lesa. Jak si třeba kráčí po pěšince. Příjde mi to u tohoto zvířete celkem netypický – uvnitř lesa, na souši, tak mezi stromy, kde je tento druh omezen na vzletu. S kačerem jsem se na ní dokonce vyminul. Vypadal zdravě. Asi se mu nechtělo zbytečně lítat a nějak ze mne zřejmě vycítil, že po něm nejdu. Udělal jen nějaké mírné zvuky, když jsem ho míjel …ale nevím, co mi to říkal … kachní řeč neovládám. 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek