Znamení, že se vám Vesmír snaží sdělit něco zásadního

10.2.2022 v Spiritualita 9

Vesmír k nám promlouvá mnoha různými způsoby. Když se na něj naladíte tím, že budete naslouchat své intuici, můžete zažít tu nejpravdivější formu vedení. Posílá vám vesmír některá z těchto znamení? Kterékoli z nich může být znamením, že jste na správné cestě a měli byste pokračovat dál v daném směru. Nebo naopak může přijít znamení, které říká, že se musíte otočit a jít zpátky, než bude pozdě! Hodně záleží na tom, co vám říká váš instinkt.1. Slyšíte své vedení
Slyšíte-li v hlavě hlas vedení, který je jemný a přitom přísný, může to být Vesmír, který k vám promlouvá. Je to intenzivní myšlenka, která není vaše, je silná a neodbytná.

2. Slyšíte požadavek
Pokud se nacházíte v těžké životní situaci, nebo stojíte na hraně nože, můžete ve své hlavě slyšet intenzivní ,,myšlenku“, která vám konkrétně říká, co máte dělat. V naléhavých situacích můžete mít dokonce pocit, že na vás vesmír křičí.

3. Filmové scény
Můžete zažít intenzivní spojení se scénou z filmu, na který se zrovna díváte. Jakoby byl přesně o vás. Je to další způsob, jakým k vám vesmír promlouvá.

4. Duha
Spatřit duhu může být také znamení, zejména pokud jich uvidíte více. Duha přináší štěstí, je to dobré znamení.

5. Pocit strachu
Pokud pocítíte náhlý strach, může to být intuitivní znamení o nebezpečí, které je blízko. Může vás bolestivě sevřít v břiše jako byste se něčeho hodně lekli, přitom se okolo vás nic neděje a vy se divíte, co je špatně.

5+1. Písně
Uslyšet staré písně z minulosti, které jste už dlouho neslyšeli, může být znamení. Naslouchejte tomu, co píseň říká, i pokud se vám právě vynořila v hlavě a nezní z rádia.

7. Náhlý pocit změny směru
Můžete mít najednou pocit, že potřebujete změnit směr, a to i doslovně, drasticky. Stává se to lidem při nebezpečných situacích na silnici. Nebo najednou mají pocit, že musí zpomalit, že musí jet jinou cestou, nebo se stane něco, co zařídí, aby svou cestu odložili úplně.

8. Vidění živého obrazu
Zjevil se vám někdy extrémně živý obraz budovy nebo místa, které máte potřebu prozkoumat? Možná tam máte zajít.

9. Bílá holubice
Vidět bílou holubici, která přiletí k vám nebo do vaší blízkosti, je vzácné. Poukazuje na synchronicitu, kterou zařídil Vesmír. Bílá holubice je dobré znamení.

10. Peří
Peří, které se někde z ničeho nic objeví, může být také zprávou z Vesmíru. Místo nálezu, situace za které jste ho našli a barva, mají svůj význam. Na toto téma si můžete přečíst článek Symbolický význam peří

11. Zvýšená intuice
Pocit zvýšené intuice rozhodně znamená, že se vám Vesmír snaží něco sdělit. Synchronicita je niterný pocit, vy prostě víte, že v ní jste.

12. Náhle věříte sami sobě
Pokud náhle získáte pocit hrdosti na to, co děláte, dotáhněte to do konce. Náhlé ujištění o sobě samém pravděpodobně přichází přímo od Vesmíru.

13. Opakování čísel
Pokaždé, když se podíváte na hodiny nebo na cokoli, co má čísla, stále vidíte opakující se čísla jako 4:44, 3:33 nebo 11:11.

14. Vidíte malé změny
Když k vám vesmír promlouvá, můžete si začít všímat drobných změn, na které jste normálně nebyli zvyklí. Vidíte je všude kolem sebe, každý den.

15. Nevysvětlitelné obavy
Nevysvětlitelné obavy mohou být ukazatelem toho, že byste měli být opatrní při rozhodnutích, která v blízké budoucnosti učiníte. Pokud se intenzivně bojíte a nic se vám přitom neděje, může to znamenat, že přichází nebezpečí, o kterém ještě nevíte a měli byste se předem připravit.

16. Ztráta něčeho důležitého
Ztráta důležitého předmětu, který má pro vás citový význam, může být špatné znamení. Podle toho, co konkrétně jste ztratili, v tom můžete nalézt další symboliku a podle toho se dopídit, o jaké upozornění se jedná.

© Alue K. Loskotová, www.aluska.org 2022

 Komentáře

Ikona diskutujiciho rady 2022-02-10 23:06:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teď vídám poměrně pravidelně 11:11. Moje práce mi má skončit, mám strach ze změny, tak snad je to příznivé znamení.

Ikona diskutujiciho Majkl 2022-02-11 18:14:30 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1111 jsem dnes viděl celkem 2x a teď potřetí v tvém komentáři :O

Ikona diskutujiciho Emily 2022-02-15 13:24:33 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hmm, já vím, že to je taková “klasika”, ale je šlápnutí do hovínka pro štěstí, nebo špatné znamení? :DD Promiň, ale fakt jsem nad tím přemýšlela. XD

Jinak, kdysi jsem dělala rituál s růží. Nyní se stěhuji a nechci si tahat minulost s sebou. Můžu to spálit třeba venku v krbu? Nebo co s tím? S těmi lidmi už se dlouho nevídám. Nechci tu ochranu omylem zrušit.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-15 14:02:34
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to štěstí… někoho jsem znala kdo do nich šlapal pořád a nikdo v životě neměl větší smůlu.
Bylo to jak prokletí, jen co šlápl na trávník tak trefil alespoň jedno, někdy i dvě. Pomalu každý týden na botě nové h…

Když růže zaschne a problém už je starý tak se může normálně vyhodit.

Ikona diskutujiciho Emily 2022-02-15 14:36:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to teda chudák :/

Děkuji za odpověď. 🙂
Tedy, mohu vyhodit i ty papíry potištěné? (Ty s růži a fotkou, nebo jsi myslela jen růži?) Ten jeden byl prevít, tak raději se ještě ptám :D.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-15 15:06:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Já si radši to natisknuté schovávám… jako artefakt. 🙂 Ale taky to můžeš vyhodit. Ten rituál není nutné archivovat věčně, pokud už to splnilo účel.

Ikona diskutujiciho Emily 2022-02-15 13:29:47 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak v souvislosti s tou změnou směru se mi jednou stalo, že jsem se nemohla dostavit na prohlídku bytu, o který jsem měla zájem. Dokonce jsem se úpěnlivě modlila, ať mi pošlou nějaké znamení, že to bydlení je dobré pro mě. 2 dny předtím, než jsem měla odjet mě štípla nějaká muchnička a natekla mi noha jak kopýtko. Šílené, takže jsem tam nemohla týden odjet, nemohla jsem skoro chodit. Nakonec jsem našla byt mnohem levnější.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2022-02-15 14:00:26
Ikona diskutujiciho
sipka

týjo. to bude ono

Ikona diskutujiciho Magdalena 2022-02-18 22:19:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dělo se mi to když jsem dělala v lahůdkách .Několikrát i pět,šest x se mi opakovali na váze stejné čísla gramáže, hlavně dvojky. Taky se mi několikrát za den stalo že když chtěl někdo například 200 g šunky tak jsem to trefila na první šup až jsem měla pocit že to není normální.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek